2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11540869 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Birini yüceltirken diğerini yerin dibine sokmayı çok seviyoruz :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Gökhan Dinç; Beşiktaş, Emre MOR için 4M €uro teklif etti. Kulüp kabul etti. Görüşmeler sürüyor.

allah sahibine bağışlasın :bandit:

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şuan en sevindiğim şey bizi küçük gören renkli taraftarları kimin küçük olduğunu gördü ya inanılmaz rahatladım...

Çevrimdışı MrtBlgc

zorlaşsa da herkese zorlaşacak sadece bize değil
ne olacak sonunda yine danimarkada mı kalacak
hiç zannetmiyorum
türkiyede alabilecek ilk sıradaki takım biziz bence
fb filan alamaz o paraları verip
ama aziz pislik yapabilir sadece biz almaya çalışırsak ki yapmaya başlamış
Sıkıntı orda zaten, Aziz'in ortalığı karıştırıp sırf fiyatı yukarı çekmek adına uçuk rakamlar teklif edebilir. Zaten oyuncunun yaşı küçük olduğu için vereceği kararda %95 menajerinin etkisi olacak. Burda sayfalarca konuşulmuş ne kadar paragöz bir adam olduğundan. Bize gelmeyecekse Fenere de gitsin istemem. Zaten aklı olan genç oyuncu Fenere gitmez.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağatay

boş verin bitti artık o devirler Aziz ve fener cürümü kadar yer yakamaz
onların şişirilmiş balonu patladı artık onların büyüklüğünün tamamen gazla yaratılan büyüklük olduğunu kendi taraftarlarıda
gördü geçen okudum bir taraftarı aylarca peşinden koşan Beşiktaş varken Emre Moru biz nasıl alacağız diyor.
yakında 20 lerin falan verildiği nanilerinde balon olduğunu görecekler.
şu anda bir lira bile bonservis ödeyemiyorlar. oyuncu satmadanda ödeyemeyecekler.
kadrolarında dolması gereken 8-9 oyuncu var hadi alabiliyorlarsa alsınlar. Bu saatten sonra menejerler
feneri ciddiye bile almazlar Oyuncu satacak takımlarda öyle
bizde YD nasıl kaçtı gs de Aysal nasıl kaçtı işte azizde öyle kaçacak.

mümkünse kaçmasın
kaçmadıkça daha da batacaklar
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağatay

Sıkıntı orda zaten, Aziz'in ortalığı karıştırıp sırf fiyatı yukarı çekmek adına uçuk rakamlar teklif edebilir. Zaten oyuncunun yaşı küçük olduğu için vereceği kararda %95 menajerinin etkisi olacak. Burda sayfalarca konuşulmuş ne kadar paragöz bir adam olduğundan. Bize gelmeyecekse Fenere de gitsin istemem. Zaten aklı olan genç oyuncu Fenere gitmez.

fb o paraları veremez
mümkün değil
istediği kadar haber yaptırsın
pislik yapmaya çalışsın
biz almıyoruz dediğimiz zaman alabilecek mi peki ?
alamayacak yine
alamazlar zaten
şu an ki finansal durumlarında
emreye sulanmaları sonlara doğrudur
eksik olan çok daha önemli bölgeleri var
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Tolga

Agger futbolu kafasında bitirmiş. Uzak durmak lazım.
Aynen artık alternatiflerimiz arasında olmamalı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Necmi

Açıkcası ben şenol hocanın Kerimden çokta umutlu olmadığını anladım katıldığı programlardaki söylemlerinden. Herkes farklı çıkarım yapabilir, benim düşüncem bu.
Şenol hoca umutlu olmadığını bitiriyor kafasında takımdanda hemen kesiyor.
o nedenle böyle bir şey olsa satış listesine konur hocanın söylediği yeteneği değil mental olarak kendini zinde tutamaması
çabuk demoralize olması.  Mesela bunu Cenk de söyledi geçen sene için ama dedi oturdum düşündüm bu bana zarar veriyor
dedim ve bu sene takıma giremesem bile çok takmadım sürekli çalıştım kendimi hazır tuttum dedi.
Tabi bizim gördüğümüzde şenol hoca üzerinde ciddi psikolojik baskıda uyguladı :D
hakem başlama düdüğünü çalıyor Cenk gözünü hocaya dikiyor. Biz bunu tribünde çok önce farketmiştik
sanırım @Yakup farketmişti. ilk o söyledi
hocada diyor ya gözünü bir dikiyor istersen oyuna alma Bursa maçıydı iki bek değiştirdi cenki alamadı oyuna
cenk o sırada bakışlarıyla yiyecekti hocayı Şenol hoca cenkin tarafa hiç bakmıyordu :kop: :kop:
neyse kerimde bu yoldan geçip kendini sorgulamalı. Cenkden ders çıkartmalı

Bi çılgınlık yapıp transferleri erkenden bitirsek nasıl olur acaba..

Forum olarak boşluğa düşebiliriz, alışık değiliz :alala:

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Valla benim için Serdar Özkan neyse, Frei nin de olup olabileceği o, dilerim yanılırım.  :ok:

Töre gittiği an;

Olcay, Aras, Frei, Ricardo kalıcak elimizde..

Emre Mor gelirse, Şenol Hoca'nın dediği gibi hem kanat olarak hem de 3. forvet olarak kullanılabilir..

Kerim kesinlikle elden çıkarılmamalı, belki devamlı ilk 11 oynayabileceği bi takıma kiralık gönderilmeli..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Kuntz

Renklilerin bu saatten sonra yapabileceği tek şey fiyat arttırabilmek olur. Ellerinde başka seçenek kaldığını zannetmiyorum. Ciddi anlamda tökezlemiş durumdalar. Taraftarları da yeni yeni gözlerini açmaya başladı. Bizim yönetimde artık bu konularda tecrübelendi. Emre Mor için bayağıdır uğraşılıyor diye biliyorum. Türkiye'ye gelecekse sadece Beşiktaş'a gelir benim tahminim bu. Bundan sonra çoğu genç yetenek içinde aynı şey geçerli olacak. İlk seçenek her daim Beşiktaş olacak. Beşiktaş'a gelmezse zaten Türkiye'ye gelmez.

Basın bile renkliler konusunda umutsuz yapılan haberlerden bile bu anlaşılıyor. Şu ana kadar en az 5-6 dünya yıldızının çakma haberi yapılmış olurdu hepsi gelmiş olurdu. Fakat bir kaç isim yazıyorlar onlarda da taraftardan ve okurdan, izleyiciden pozitif dönüş alamadıkları için mutsuzlar. Türkiye ligi bundan sonra oyun olarak değil ama puan tablosu modeli olarak İtalya'nın kopyası olacak. Tepede Beşiktaş. Sonrasında Avrupa sıralaması yada Türkiye Kupası için oynanan yerseniz Dünya derbisi.

N'Koulou bonservissiz alınabilirse eğer, Emre'ye 4 milyon verilir(Törenin satılması şartıyla)

Çünkü defanstan stoper ve sağ bek'i bonservissiz bitirmiş olucaz, bu da büyük rahatlatır bizi..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

fb o paraları veremez
mümkün değil
istediği kadar haber yaptırsın
pislik yapmaya çalışsın
biz almıyoruz dediğimiz zaman alabilecek mi peki ?
alamayacak yine
alamazlar zaten
şu an ki finansal durumlarında
emreye sulanmaları sonlara doğrudur
eksik olan çok daha önemli bölgeleri var

şimdi hala biz güçlüyüz havalarında sıkarlar ama bunu taraftarına yapar
başkası yemez bunları duyduğum kadarıyla serdar aziz içinde girip devreye astronomik rakamla fiyatımızı arttırmak istemişler
biz oralı bile olmamışız. Fiyatımız bu düşünün demişiz. zaten oyuncuya ederini vermişiz
zaten iki senedir aziz bunu yapıyor bizim fiyatımızı şişirmeye çalışıyor her seferinde elinde patladı biz çekildik
yüksek fiyattan elinde kaldı.
onlarda kabul edecek gerçek büyüğü Beşiktaş uyandı artık on sene iyi şiştiler
şimdi artık iğneyi batırma zamanı

Çevrimdışı Kalyoncu

Açıkcası ben şenol hocanın Kerimden çokta umutlu olmadığını anladım katıldığı programlardaki söylemlerinden. Herkes farklı çıkarım yapabilir, benim düşüncem bu.
başka çıkarımda bulunmakta çok zor açıkçası

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne fener ne gese bizimle boy ölçüşemez, fiyat yükseltemez, bizim girdiğimiz toplara giremez.

Bizimle oyuncu için kapışmaya kalkarlarsa avuçlarını yalarlar. Bunu kendileride biliyor!

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

N'Koulou bonservissiz alınabilirse eğer, Emre'ye 4 milyon verilir(Törenin satılması şartıyla)

Çünkü defanstan stoper ve sağ bek'i bonservissiz bitirmiş olucaz, bu da büyük rahatlatır bizi..
Aynen katılıyorum..

Çevrimdışı Tolga

Ne fener ne gese bizimle boy ölçüşemez, fiyat yükseltemez, bizim girdiğimiz toplara giremez.

Bizimle oyuncu için kapışmaya kalkarlarsa avuçlarını yalarlar. Bunu kendileride biliyor!
Stoper sayısı 2 olabilir :)

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Stoper sayısı 2 olabilir :)
Biliyorsan paylaşır mısın tolga meraklandırma

Çevrimdışı AigleBordeaux

23:23 te soyleyecek  :evillol:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Tolga

Kimdir o :money: :upto:

Birşey bildiğim yok :D

Eğer stoperlerden birini bonservissiz alırsak 1 tane daha stoper almak için bütçemiz kalabilir. Bunu Töre satılırsa diye söylüyorum :bandit:

Oyuncu satışı olmazsa 1 tane stoper alınır.

Çevrimdışı Tolga

Roncaglia da aslında güzel transfer olur hazır sözleşmesi de bitmişken :icool:

Hesabı ve forumu kapatıp gidebilir :lol:

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Yusuf Elhuseyni

Kiralık olmaz bizde pişmesi gerekir kiralıkta körelir.
Şenol hoca ona başını kaldırmayı öğretirse tamamdır.
Bir gerçeği kabullenelim öncelikle bu sene Şenol hocanın
şampiyonluğu kazanma zorunluluğu olan bir seneydi o nedenlede
ne avrupaya nede Türkiye kupasına önem vermedi ligdede
oyuncu riski almadı garantiye gitti önümüzdeki seneler ciddi oyuncu kazanımları olacaktır.
belki önümüzdeki senede bu rölanti olur sonrasında takım tam oturup winner özellik kazandıktan sonra
genç oyuncularda bir iki girmeye başlar kadroya
Bu sene anca elimizdeki aslında gelişimini tamamlamış ve tamamlamak üzere olan oyuncuların nerde olduğunu ve nasıl davranması
gerektiğini öğrenme süreciydi. Bu arada Şenol hocada öğrendi çünkü verdiği demeçlerde kendiside bu kadar büyük bir Beşiktaş
olduğunu bilmiyordum diyor. Bu gün Şenol hocanın gördüğü ve söylediği şey bize önümüzdeki sene bambaşka bir şekilde
dönecek Birde taraftara öğretilebilse Beşiktaşın büyüklüğü özellikle genç kuşaklara eskiler biliyor ucundan
yakalayanlarda bu bir iki sene daha iyi anladı 25 - 30 arası farketmeye başladı ama 25 e kadar olanlar facia
hala renklilerin artıklarını Beşiktaşa yakıştırıyorlar. Bu henüz Beşiktaşın büyüklüğünü farkedememekten kaynaklanıyor.
adamların elden çıkarttıkları kendi kadrolarında düşünmediklerine kurtarıcı gözüyle bakmak. Milletin çöpüne hazine
değeri vermek.
Haklısın abi tamamen katılıyorum. Ben satma düşüncesine karşı yazmıştım :D
Arasın durumuna göre töre satılsa dahi kanat almamıza gerek olmayabilir. Eğer kerimden aradığını bulabilirse hoca tabi. Rize maçındaki performansından sonra artık 11e direk yazılırım diye düşünmüştür kerim. Sanırım sonraki maç 11 başladı ama çabuk vazgeçti hoca. Riske girilecek vakit değildi ondan dolayı kısa vadede düşündü hoca ama kerimin motivasyonu azalmış olabilir. Bu sezona kerimi 11 oyuncusu olarak başlatabilir hoca. Bi transfer olmazsa öle olcak bence ama ben hala robbeni istiyorum :D

Etiketler: