Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 164 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5352297 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

proje çizimine göre bu şekilde abi kotlar
o zaman dediğin doğrudur.peki loca son basamağının yüksekliği 40 cm var mı? @FARUK
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ALI RIZA

yasini tanımıyorum atabilirsinn..
iletilerime bak varsa yanlış birşey beni de atabilirsin herkese eşit muamele..
Yasin neden atayım o atılırsa sende atılacaksın sende aynı ip den girmiş oluyorsun  :iscrewy: :iscrewy:
Senin yasinden farklı bir yanın var da ben mi bilmiyorum  :alala:

Çevrimdışı ErsinA.

Arkadaşlar çok fazla çift hesaplı hatta 3 hesaplı kullanıcı tespit ettim. Bu siteden atılma sebebidir.

Ve bunların çoğu burada goygoy yapmış malesef birçok kişi yorumlara destek çıkmış.

Sırf zarar vermek için gelen bu tiplere, renklilere prim vermeyin.

içimizdeki provokatörlere prim vermeyelim artık.  :akuma:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mart 2015, 13:12:44
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
yeni açıktan sökülen vincin boşluklarına duvar mı örülecek neden takılmıyor oralara...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı FARUK

o zaman dediğin doğrudur.peki loca son basamağının yüksekliği 40 cm var mı? @FARUK

bu şekilde abi proje çizimlerinde var

Çevrimdışı FARUK

yeni açıktan sökülen vincin boşluklarına duvar mı örülecek neden takılmıyor oralara...

duvar değilde hocam ilk kat tablası içinden geçiyordu o vinç
tabla atılması gereken yer tamamlanması bekleniyordur

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Ekrem

ahmedkcmzz instagram hesabından alıntıdır.

Çevrimdışı KUMANOVALI

bjk_mabet ‏@bjk_mabet
Kapalı çatı kirişleri...

kavisine kurban olsun bütün renkliler :biggrinking:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı FARUK

5. takılmamış henüz.

mabet 3 tane geldiğini söylemişti onlarda yerleştirildi
 başka gelmedi demek ki

Çevrimdışı Efe

5. takılmamış henüz.
o daha gelmedi galiba bide vinc problem onu iceri sokmalari lazim ay sonuna kadar su rampa isleri bi bitse
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı salih

Yasin neden atayım o atılırsa sende atılacaksın sende aynı ip den girmiş oluyorsun  :iscrewy: :iscrewy:
Senin yasinden farklı bir yanın var da ben mi bilmiyorum  :alala:

çalıştığım kurumda 600 üsütünde pc var sen bence at o ıp  .temiz bi ip bilgi işlemdeki arkadaşdan istiyim bir de sana zahmet onun iletilerini ve girmiş olduğu gün ve saati bana özelden yollayabilirmisin
onuda bilgi işlemdeki arkadaşa soruyum burayı daha fazla meşgül etmeyim ayıp olmasın konu dışı olanlara kızıyorum şimdi aynı şeyi ben yapmış olmayım

Çevrimdışı ErsinA.

o daha gelmedi galiba bide vinc problem onu iceri sokmalari lazim ay sonuna kadar su rampa isleri bi bitse

Çatıcıların vinç rampadan girmedi mi içeri?

Çevrimdışı Easthanbool

Çatıcıların vinç rampadan girmedi mi içeri?

Kolonları takan bir vinç var aslında ama belki bom ağırlığı yetmeyebilir
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı yavvuzz

Herkese Merhabalar ,

Epeydir yoktum , perşembe ve pazar günlerinden sonra pek foruma girmedim . Sadece sessiz sedasız stadı ve saolsun buradakilerin çektiği fotoğrafları takip ediyorum .
Her şey iyi gidiyor . Seneye stadımız dayız inş. . Havaların iyileşmesi ile daha iyi olacak.

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Deniz

Çatı icin vinci sokmaya gerek yok ki su an
Getirsinler vinclerini yeni acik arka alanda calissinlar o bolge disardan calismaya oldukca elverisli..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı omerow

Çevrimdışı ErsinA.

Çatı icin vinci sokmaya gerek yok ki su an
Getirsinler vinclerini yeni acik arka alanda calissinlar o bolge disardan calismaya oldukca elverisli..

Evet ama bugün 2 tane çatı kolonunu sahanın içindeki vinç ile taktılar.

Benim merak ettiğim çatıcıların o vinci içeri nasıl girdi? Eğer rampa geçici olarak açıldıysa, sabah gelen prekastları neden paletliyle yeni açıktan içeri aldılar?

Çevrimdışı Deniz

Evet ama bugün 2 tane çatı kolonunu sahanın içindeki vinç ile taktılar.

Benim merak ettiğim çatıcıların o vinci içeri nasıl girdi? Eğer rampa geçici olarak açıldıysa, sabah gelen prekastları neden paletliyle yeni açıktan içeri aldılar?
Onu ben de cozemedim.

belki vinc, prekastlar+prekastlari tasiyan tirdan hafif oldugu icin izin verdiler ama prekast lar agirlik yuzunden vize alamadi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

@Necmi, @Altuğ , @ALI RIZA fotolardaki filigramı biraz ufaltıp kenarlara kaydırsak daha iyi olmaz mı fotolarda çok göz tırmalıyor.

Çevrimdışı omerow

Çevrimdışı ALI RIZA

@Necmi, @Altuğ , @ALI RIZA fotolardaki filigramı biraz ufaltıp kenarlara kaydırsak daha iyi olmaz mı fotolarda çok göz tırmalıyor.
@ahmetx  abi ayrı sekmende actıgınızda sorun olmuyor..! eklentide sadece büyük gösterir... ona göre ufak değişiklikler yapılabilir :ok: