Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314602 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mart 2015, 14:21:16
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı FARUK

Çevrimiçi Necmi

@Necmi, @Altuğ , @ALI RIZA fotolardaki filigramı biraz ufaltıp kenarlara kaydırsak daha iyi olmaz mı fotolarda çok göz tırmalıyor.
olmaz  :bandit: bazı siteler ismimizi yasakladı ve resimleri altta olunca kesip öyle kullanıyorlar hem bizi engelliyorlar hemde bizim resimlerimizden faydalanıyorlar ya böyle kullanacaklar yada kullanmayacaklar filigran zaten transparan resmi engellemiyor ebatına gelince bu bizimle ilgili değil resim büyüdükçe yazı küçülüyor resim küçülürse yazı büyüyor çok büyük boyutlu resimlerde yazı hiç görünmüyor bunu sistem ayarlıyor @ahmetx birde resimleri haber sitesinde yayınlıyoruz filigransız yayınlayamayız resiimlerin telif hakkı var kendi resmimizle bize saldırırlar her kes indirir resme sahip çıkar biz haber sitesinde bize ait olmayan resmi kullanmıyoruz resmi siteden resim alıyoruz onun içinde izin aldık

Çevrimdışı ahmetx

olmaz  :bandit: bazı siteler ismimizi yasakladı ve resimleri altta olunca kesip öyle kullanıyorlar hem bizi engelliyorlar hemde bizim resimlerimizden faydalanıyorlar ya böyle kullanacaklar yada kullanmayacaklar filigran zaten transparan resmi engellemiyor ebatına gelince bu bizimle ilgili değil resim büyüdükçe yazı küçülüyor resim küçülürse yazı büyüyor çok büyük boyutlu resimlerde yazı hiç görünmüyor bunu sistem ayarlıyor @ahmetx birde resimleri haber sitesinde yayınlıyoruz filigransız yayınlayamayız resiimlerin telif hakkı var kendi resmimizle bize saldırırlar her kes indirir resme sahip çıkar biz haber sitesinde bize ait olmayan resmi kullanmıyoruz resmi siteden resim alıyoruz onun içinde izin aldık
@Necmi abi peki bu meseleyi dandik wow nasıl çözmüş.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Factatum

Boğaz'ın incisi

Fevkalade!  :claps:

Hele bir çatı yükselsin. Gece renk oyunlarıyla, Boğaz'ın mücevheri olacak.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Bir ara herkes inşaat malzemelri isimleriyle Nick alıyordu yeni hesap açıp , Bende İhsan Coşkun diye bi hesap açmıştım ama hiç kullanmıyorum şimdiden soyleyeyimde banlama beni :iscrewy: :evillol: :evillol: @Çağrı abi
Bak işte.Hem böyle  yap  sonrada   Necmi  abi  bana  taktı  :lol:

Çevrimdışı Efe

Ben kameraya yeni baktim cati kolonlari takiliyor iyi rampa acilmis ama prekast kamyonu giremedi heralde neyse cati icin iyi gelisme
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

çatı kolonlarının siyah seçilmesi 2. katın siyah koltuklu olacağının işareti mi?
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ErsinA.

rampada beton pompası görünüyor hala?

Resim geleydi iyiydi...

Çevrimdışı Efe

rampada beton pompası görünüyor hala?

Resim geleydi iyiydi...
bende gordum heralde tabla bitti betonlanacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

çatı kolonlarının siyah seçilmesi 2. katın siyah koltuklu olacağının işareti mi?
2. Kat eger bi degisim olmazsa siyah koltuk olacak ancak cati kolonlari bence bu sekilde birakilmayacak bi kaplama tarzi bisey yapacaklar rengi beyaz olabilir siyahta
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Çatı kolonlarının siyah olması bence daha hoş bir görüntü ortaya çıkarıyor tabi bu benim şahsi fikrim :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı FARUK

hazır değildi rampa ya sabahtan bu yana orda o ince işler için olabilir

Yok @Efe abi Tabla daha bitmemiştir , Sabahki resimlerde tablanın iç kısımlarındaki demirler bitmişti ama yüzeyinşn demiri bitmemişti , Akşama Biter herhalde :iscrewy:

Çevrimdışı SDemirsoy

küçük beyaz vinci istifaya davet ediyorum

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi peki bu meseleyi dandik wow nasıl çözmüş.
wow da resimler kendisinin değil zaten orası üyelerin foto paylaştığı bir yer bizim fotolar öyle değil yüzbinlerce gösterim alıyor basın kullanıyor geçen yüklediğimiz stad fotolarını ali rızanın çektiklerini 6-7 basın kuruluşu bizden çekip paylaştı milliyet, sporx, tribün dergi, sabah vs bir sürü basın kuruluşu tamamını alıp yayınladı bir şekilde resme kalıcı imzamızı atmak zorundayız hem ismimizin yayılması için iyi bir seçenek hemde biz o resimleri izinli çekiyoruz kimsede hazıra konmasın resim işi telif hakkı olan bir işdir forumlarda çok fazla üstüne gidilmez ama haber siteleri için sıkıntılıdır wow bir forum Beşiktaş arena bir haber portalı forum artık bizim alt ürünümüz oldu ana kimliğimiz haber sitesi ve tüm protokolleri ona uygun yapmak zorundayız mesela forumda bile hiç bir resmi imzasını kaldırarak yayınlayamayız veya resmin sahibi istemezse yayınlayamayız o yüzden bazı resimleri siliyoruz @ahmetx

Çevrimdışı KUMANOVALI

Gökhan TÜRKMEN ‏@GkhnTRKMN7  2 dk.2 dakika önce
Yeni açık çatı kolonu takılma işlemleri - Vodafone Arena Beşiktaş
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı ALI RIZA

@SDemirsoy küçük beyaz vinçte olsa güzel işler yapıyor  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ErsinA.

bence sezonu çoktan kapattı o.  sağ arka hidrolikte patlak varmış  :evillol:

Çevrimdışı SDemirsoy

@SDemirsoy küçük beyaz vinçte olsa güzel işler yapıyor  :evillol: :evillol:
aylardır boynu bükük kafayı büküyor öylece duruyor arkadaş ya :D

Çevrimdışı SDemirsoy

bence sezonu çoktan kapattı o.  sağ arka hidrolikte patlak varmış  :evillol:
çok iyidi bu ya  :kop:

aylardır boynu bükük kafayı büküyor öylece duruyor arkadaş ya :D
Yatarak para kazanan Tek Vinç :s20: :s20:

Çevrimdışı ahmetx

wow da resimler kendisinin değil zaten orası üyelerin foto paylaştığı bir yer bizim fotolar öyle değil yüzbinlerce gösterim alıyor basın kullanıyor geçen yüklediğimiz stad fotolarını ali rızanın çektiklerini 6-7 basın kuruluşu bizden çekip paylaştı milliyet, sporx, tribün dergi, sabah vs bir sürü basın kuruluşu tamamını alıp yayınladı bir şekilde resme kalıcı imzamızı atmak zorundayız hem ismimizin yayılması için iyi bir seçenek hemde biz o resimleri izinli çekiyoruz kimsede hazıra konmasın resim işi telif hakkı olan bir işdir forumlarda çok fazla üstüne gidilmez ama haber siteleri için sıkıntılıdır wow bir forum Beşiktaş arena bir haber portalı forum artık bizim alt ürünümüz oldu ana kimliğimiz haber sitesi ve tüm protokolleri ona uygun yapmak zorundayız mesela forumda bile hiç bir resmi imzasını kaldırarak yayınlayamayız veya resmin sahibi istemezse yayınlayamayız o yüzden bazı resimleri siliyoruz @ahmetx
anlaşıldı abi.