Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314921 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Yatarak para kazanan Tek Vinç :s20: :s20:
onun isi bitti ne yapacak uste prekast koyamiyoki sahaya prekastta gelmiyor indirsin onluk bisey yok prekast gelirse saha icine indirir geri kalan tum isi 2 vinc yapmak zorunda altta is kalmadi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Kombine satışlarında son durum nedir özellikle Kale arkaları bitiyormu?

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı ALI RIZA

aylardır boynu bükük kafayı büküyor öylece duruyor arkadaş ya :D
Ben orada iken çalısıyordu...! iş yapıyordu üstünde de operatör vardı... @SDemirsoy  :eyes

Çevrimdışı kaanzor

Mağlubiyetlerden sonra inşaat çoşuyor  :evillol: :evillol:

Başkan hırsını nerden çıkartıyor belli
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı SDemirsoy

Ben orada iken çalısıyordu...! iş yapıyordu üstünde de operatör vardı... @SDemirsoy  :eyes
eskiden güzel çalışıyordu :D

Çevrimdışı ErsinA.

Beyaz vinç bi ara numaralı alt katta iyi çalıştı ama sonra hep boynu bükük, yatış. Sarı vinç ve paletli taktı numaralı alt kattaki son prekastları.

bir arızası oldu sanırım.

Çevrimdışı ErsinA.

onun isi bitti ne yapacak uste prekast koyamiyoki sahaya prekastta gelmiyor indirsin onluk bisey yok prekast gelirse saha icine indirir geri kalan tum isi 2 vinc yapmak zorunda altta is kalmadi

Basamaklara girişebilir eğer sağlamsa.

Çevrimdışı Fatih

2. Kat eger bi degisim olmazsa siyah koltuk olacak ancak cati kolonlari bence bu sekilde birakilmayacak bi kaplama tarzi bisey yapacaklar rengi beyaz olabilir siyahta
1903 Tribununde ki vip koltuklar siyah secilmemis miydi? Kale arkalari beyaz, kapali ve numarali siyah.. Tribun bos oldugu zaman o kadar guzel duracagini sanmiyorum pek...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

eskiden güzel çalışıyordu :D
@SDemirsoy eskiden ismailde bir kaç maçta iyidir demek ki sol kanatta sıkıntı var  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı SDemirsoy

sarı vinç çatı kolonunu numaralı tarafına zemine doğru götürdü acaba oradan kule vinç alıp numaralıya mı montaja başlayacaklar ?

Çevrimiçi Necmi

Evet ama bugün 2 tane çatı kolonunu sahanın içindeki vinç ile taktılar.

Benim merak ettiğim çatıcıların o vinci içeri nasıl girdi? Eğer rampa geçici olarak açıldıysa, sabah gelen prekastları neden paletliyle yeni açıktan içeri aldılar?
prekast taşıyan tır çok ağırdır henüz beton o yükü kaldıracak kadar mukavemet kazanmamıştır rampaya bildiğim kadarıyla C60 döktüler en son testlerde C35 ayrında mukavemeti vardı orda C60 mukavemeti görmeden ağır tonajlı araç çıkartmazlar üzerine @Birisi

Çevrimdışı SDemirsoy

@SDemirsoy eskiden ismailde bir kaç maçta iyidir demek ki sol kanatta sıkıntı var  :kop: :kop: :kop:
yani küçük beyaz vinç = İsmail mi diyorsun :D

Çevrimiçi Necmi

Bak işte.Hem böyle  yap  sonrada   Necmi  abi  bana  taktı  :lol:
yok ben üstünde Beşiktaşlı kimliği olan hiç kimseye takmam kızarım benden fırça yer ama takma başka bir şey ben sadece Beşiktaşlı gibi görünüp Beşiktaş düşmanlığı yapanlara takarım zaten onlarında bu forumda işi olamaz @Coşkun Mevsim Yunus emre bizim kardeşimiz tamam biraz ne dediğini bazen bilmiyor ama öğrenecek burda yazdıkça

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

Fikret Orman birazdan açıklama yapacak.. bilginize
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı ALI RIZA

Fikret Orman birazdan açıklama yapacak.. bilginize
Hadi Başkan Gücünü göster...! Bu taraftar senden Ciddi Ciddi açıklama bekliyor bu lig için fazla şerefliyiz...!

Çevrimiçi sozkul

kapalı-numaralı-eskiaçık üst kat basamak yükseklikleri proje çizimlerinde var
alt basamaklar 59cm yükseklikten başlayıp 4-5 basmakta 1 er cm artarak en üst sıralarda 64cm ye ulaşıyor

seyirci yürüme koridorlarında ise üst katlarda aralara 2 basamaklı prekastlar gelecek
üst tribünün ilk sıralarında bu merdivenlerin ilk basamağı 18cm 2.basamağı 20cm 

en üst sıralarda ise 1.basamakları 20cm 2. basamakları 21 cm ye ulaşıyor
yani yaklaşık 20 cm lik basamaklarla çıkılıyor merdivenlerden

@FARUK teşekkürler tam bunu soruyordum.
Fakat bu kadar dik gözüken bir yere, 20Ccm gibi ideal basamak yüksekliği ile çıkabiliyorsan, muhtemelen basamak genişliği oldukça dar oluyordur değil mi?

Çevrimdışı BORAN

sormuştum ama cevap gelmemişti gene sorayım biri cevaplarsa sevinirim , stadın dış kolonları 3 tanesi yakın 2 tanesi uzak 1 er uzak 3 er uzak gibi garip bir simetrisi var tam olarak çözemedim bir simetrisi varmı yoksa salaş şekildemi tasarlandı ?
oval olarak düşünürsek şöyle ; ( || ||| | || | |||| )

Çevrimdışı FARUK

Fakat bu kadar dik gözüken bir yere, 20Ccm gibi ideal basamak yüksekliği ile çıkabiliyorsan, muhtemelen basamak genişliği oldukça dar oluyordur değil mi?

basamak genişliği 26,6 cm abi değişmiyor her basamakta ayn
80/3 şeklinde stadrt alınmış

Çevrimdışı SDemirsoy

kapalı üst prekastlarına çıktığım zama ayağıma kıramp girmişti abi dar ve yüksek @sozkul

Çevrimiçi Necmi

sormuştum ama cevap gelmemişti gene sorayım biri cevaplarsa sevinirim , stadın dış kolonları 3 tanesi yakın 2 tanesi uzak 1 er uzak 3 er uzak gibi garip bir simetrisi var tam olarak çözemedim bir simetrisi varmı yoksa salaş şekildemi tasarlandı ?
oval olarak düşünürsek şöyle ; ( || ||| | || | |||| )
asimetrik deniyor bu tarz mimariye @BORAN