16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş
16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş Tarih : 09.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5423 defa] 16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Çevrimiçi Sefa Kara

Bu arada raşitsa zaman zaman orta sahaya gelip top alıp dribling yapınca baya fark yarattı.

Bizim oyun planımız yok değil oyuncularımız vasat olduğu için bu hallerdeyiz anç ve saz ekibi sağolsun adam gibi orta saha alsaydı kanat alsaydı bugün çok başka durumdaydık.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ya birak agabey, Semih iki pozisyonda pas vermedi diye cocuktan olmayacagini yazanlar simdi gelmis Semih ovuyor. Iki pozisyonda cocugun mentalitesini ve kafa yapisini cozmustu herkes bir mac sonunda - mac basliklarida orada duruyor isteyen gidip bakabilir.
Sene basindaki Semih ile suan ki Semih arasindada hicbir fark yok.
O donemden bu doneme degisen tek sey hakettigi formayi sirtina gecirmesidir. Hakettigi halde cocuga forma sansi vermezsen ve son 15 dakikada bir maca cocukta o 15 dakikada kendini gostermek icin kicinida yirtar kendi kalenden sutu da ceker.

Kesinlikle. O zaman şunu savunmustuk bu çocuk kısıtlı zaman alınca kendisini göstermek için daha bencilce oynuyor.
Su an kafası biraz daha rahatladı ve performans vermeye başladı.
Yoksa çocukta değişen hiç bir şey yok. O zamanda adam kovaliyordu, dripling yapıyor, sut atıyordu.
Arkadasin dediği gibi kimse günah cikartmasin herkes 2-3 hafta önce ne yazmış hepsi kayıtlarda duruyor.
Ozaman dediğim ile su an söylediğim arasında fark olmadığı için benim içim rahat ama Necmi abi bu çocuktan olmaz diye sen dahil en az 5 kişinin yazısını bulurum.

Çevrimiçi Talisca1903

yanlış maçı izlemişsin abi 6 numara olarak oynadı amir ve gedson 8 olarak oynadı bu onlara daha fazla özgürlük tanıdı ben dikine paslarını beğendim gayet iyiydi demir ege.

Semihin golü öncesi dikine pası veren demir ege idi.Asist
bence hiç iyi değildi bu haliyle 18 e bile giremez girmemeli bunlar bizi yanıltır sonra çok üzülürüz
Bence bu çocuk 6 olmaz 8-10 arası birşey oynamaya çalışmalı

Çevrimiçi BlackEagle16

şu rashica'yı forvet arkasına atıp önüne semih koyup savunma arkası koşularını izleyeceksin öyle merak ediyorum ki. İki kenara da transfer yapıp rashica forvet arkası yapsa gedson ve fizikli iyi bir 6 ile desteklese güzel takım yapar aslında. ah ulan redmond gelsen ya tekrar be
Aklımdan geçenleri yazmışsın
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi levitate

bence hiç iyi değildi bu haliyle 18 e bile giremez girmemeli bunlar bizi yanıltır sonra çok üzülürüz
Bence bu çocuk 6 olmaz 8-10 arası birşey oynamaya çalışmalı
zaten 8 normalde çaprazları kopartıp bir anda 190 cm olunca 6'ya attılar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

direk oraya adam gibi 10 numara alsakta böyle atraksiyonlara hiç girmesek her bölgemin net adamı gerek

Çevrimdışı Unnamed

Q7 rafa  fernandes jhoa mario  jota görmüş Santos bu Rashihacayı hayatta beğenmez

Aynen forvet hattına da Darwin Nunez gelir  :biggrinking:

Çevrimiçi tolga1903

nedense rashica'nın deliciliği forvet arkasında çok daha fazla iş yapar gibi geliyor bana. ama çok iyi iki kanat oyuncusu ve sağlam 6 ile desteklenmesi lazım. yabancı sınırını da kotarıyorsun semih talha ve mert var kur gerisini sağlam yabancılardan 3.olur avrupa hedefini gerçekleştir

Çevrimiçi Talisca1903

zaten 8 normalde çaprazları kopartıp bir anda 190 cm olunca 6'ya attılar
olmadı 6 da bu maç çok git gelli maç oldu ama 4-0 kazandık ilginç bir şekilde
Bu takımın sorunu orta saha net 6 ve 10 lazım
Demir Ege’yle felan uğraşırsak macera çabuk biter

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk'e bile gol attirdi
AFERIN COCUK
Günün sözü olabilir :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Ya birak agabey, Semih iki pozisyonda pas vermedi diye cocuktan olmayacagini yazanlar simdi gelmis Semih ovuyor. Iki pozisyonda cocugun mentalitesini ve kafa yapisini cozmustu herkes bir mac sonunda - mac basliklarida orada duruyor isteyen gidip bakabilir.
Sene basindaki Semih ile suan ki Semih arasindada hicbir fark yok.
O donemden bu doneme degisen tek sey hakettigi formayi sirtina gecirmesidir. Hakettigi halde cocuga forma sansi vermezsen ve son 15 dakikada bir maca cocukta o 15 dakikada kendini gostermek icin kicinida yirtar kendi kalenden sutu da ceker.
bırakı yok beşiktaş forması egoistliği kaldırmaz yapana ses çıkartmazsan hastalık olur demekki çekilmiş kulağı
Oynatmadıklarına gelince eski yönetimin kötülük muhasebesinimi tutalım sözleşme yapmadılar sen sözleşme yapmadığın oyuncu böyle performans gösterirse devre arası atar imzayı başka yere arkasından izlersin kaybetme riskin varsa oynatmamak iyidir yönetim imzayı attığından beri semih ilk 11 çıkıyor burda yanlış olan ne
İti oynayan beşiktaşa katkı veren her oyuncuyu överim hata yapanıda affetmem benim için oyuncular değil beşiktaş önemli yarın semih egoistlik yapsın yine ben tepki veririm maç 4 olmuş yaparsa sesimi çıkartmam cenke verdiği pasta kendi vursaydı egoistlik olurdu ama sesimi çıkartmazdım maçı almışız zaten hakkıdır ama maç kritikken yapamaz genci yaşlısı yok kimse yapamaz

Çevrimiçi Talisca1903

Aynen forvet hattına da Darwin Nunez gelir  :biggrinking:
mantıklı🤪🤪

Çevrimiçi uğur07

bu arada kalan 20 macta sadece 4 kez istanbul dışında oynayacagiz. hocanin uyumu icinde olumlu olacak. kayseri sivas gaziantep ve alanya dışında disariya gitmiyoruz. tabi kupa da ileriki donem istanbul disi maclar olabilir.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi uğur07

ileride seri yakalamamiz icten bile degil.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sEuL

bırakı yok beşiktaş forması egoistliği kaldırmaz yapana ses çıkartmazsan hastalık olur demekki çekilmiş kulağı
Oynatmadıklarına gelince eski yönetimin kötülük muhasebesinimi tutalım sözleşme yapmadılar sen sözleşme yapmadığın oyuncu böyle performans gösterirse devre arası atar imzayı başka yere arkasından izlersin kaybetme riskin varsa oynatmamak iyidir yönetim imzayı attığından beri semih ilk 11 çıkıyor burda yanlış olan ne
İti oynayan beşiktaşa katkı veren her oyuncuyu överim hata yapanıda affetmem benim için oyuncular değil beşiktaş önemli yarın semih egoistlik yapsın yine ben tepki veririm maç 4 olmuş yaparsa sesimi çıkartmam cenke verdiği pasta kendi vursaydı egoistlik olurdu ama sesimi çıkartmazdım maçı almışız zaten hakkıdır ama maç kritikken yapamaz genci yaşlısı yok kimse yapamaz

Iki senedir ileri hattin hali belli, Semih'in iki pozisyonda yedigi elestiriyi hicbir futbolcu yememistir. Genel olarak oyuncularin performansi elestirilmis olabilir ama haftalar boyunca yada aylar boyunca cocugu sadece iki pozisyon uzerinden elestiremezsiniz.
Cocuga 10-15 mac ust uste forma sansi verirsin bu donemde ayni hatalari ust uste tekrar ederse ve hicbir gelisim gostermezse ne ala - ama tek bir mac uzerinden ve o macta yasanmis olan iki pozisyon (ki bir tanesinde kaleyi karsisina almis iyide pozisyonu var ve vurmamasi aptallik olurdu) uzerinden elestirilmesi sacmalik, resmen sacmalik.
Cocuk kac haftadir muazzam oynuyor halen 3 ay once ki pozisyonlar uzerinden yorum yapiliyor - sacmalik baska birsey degil.

Çevrimiçi Talisca1903

Semih imzayı attı oynuyor zaten iyi olduğu da belli daha da iyi olacak.Ama imza atmadan kimse oynatmaz devre arası atar imzayı kaçardı kimse bana doğuştan Kartal felan demesin.Emirhan tribünden gelme çocuk saniyesinde gönderiverdi menajerini bunun tartışmasını yapmak anlamsız

Masukauyla anlaşamayacaksak solbek sağbak forvet 2 orta saha en az 2 kanat alınacak kesin

Başkan ve yönetim bu romantizme hayatta girmez yok gençler felan oynasın diye Aybaba Hasan Türk&Ernst kıyaslamasından alınacak dersleri almıştır
kimse işini şansa bırakmaz 1,5 yıllık yönetim süresince maceraya yer yok

Çevrimdışı Ravenman

Semih imzadan öncedende böyleydi, değiṣen birşey yok.

Tek değiṣen imzadan evvel maç başı 4 dakika oynardı, kameralar önünde (...) fırça yerdi.

Yeni yönetim geldi sözleşme yaptı ve ilk onbir başladı.

Fakat performans artışı yok, değişik oyun stilide yok.

Yani az süre alıncada böyledi, fazla süre alıncada böyle.

Tek değişen şey GÜVEN.

Şenol, Burak ve Rıza olsaydı Semih şu an halen yedekti.

Çevrimiçi Talisca1903

Semih imzadan öncedende böyleydi, değiṣen birşey yok.

Tek değiṣen imzadan evvel maç başı 4 dakika oynardı, kameralar önünde (...) fırça yerdi.

Yeni yönetim geldi sözleşme yaptı ve ilk onbir başladı.

Fakat performans artışı yok, değişik oyun stilide yok.

Yani az süre alıncada böyledi, fazla süre alıncada böyle.

Tek değişen şey GÜVEN.

Şenol, Burak ve Rıza olsaydı Semih şu an halen yedekti.
Takımın başındaki 4 yıldır kimseyi satamamış SD attırsaydı imzayı

Çevrimiçi kartalizma190399

Besiktas formasi Necip'in senelerdir yaptigi beceriksizligi kaldiriyor.
Onur'un haftalardir yaptigi korkakligi, pasif oyun tarzini kaldiriyor.
Aboubakar'in haftalardir gosterdigi mucadele eksikligini, 2 defa gosterdigi karaktersizligi kaldiriyor (ki 3. defa alindi).
Cenk Tosun'un haftalardir takim arkadaslari karsisinda yaptigi el-kol hareketlerini ve cirkefligi kaldiriyor.

Herseyi kaldiriyor ama 15 dakika sans verilen Semih'in 2 defa pas vermemesini kaldiramiyor.
Vay arkadas. Kazi cevirmeye gerek yok, yanilmisiz, hakliymissiniz, altyapi oyuncularina daha fazla sans verilmesi gerekmis, antrenorler
dogru karari verememis veya cesaretli davranamamis demek ki. Bunu derseniz eksilmezsiniz merak etmeyin.

Forumda neler tartisildi, neler soylendi hepimiz biliyoruz.

Çevrimdışı Ravenman

Takımın başındaki 4 yıldır kimseyi satamamış SD attırsaydı imzayı

Şenol baba güvenmediki çocuğa. Güvenseydi hemşerisi olan başkanına önerirdi.

Tam tersi, milyonların önünde çocuğa bağırdı azarladı 1 pozisyon için.

Her maç 10 pozisyonu kaçıran Muleka ve Cenk'e bağırmaya cesaret edemedi Güney Kore Fatihi Şenol Baba.

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol baba güvenmediki çocuğa. Güvenseydi hemşerisi olan başkanına önerirdi.

Tam tersi, milyonların önünde çocuğa bağırdı azarladı 1 pozisyon için.

Her maç 10 pozisyonu kaçıran Muleka ve Cenk'e bağırmaya cesaret edemedi Güney Kore Fatihi Şenol Baba.
senin derdin Beşiktaş değil maç 2-1 bencillik yapıyorsan kimse sana eyvallah demez attı imzayı oynuyor işte dert ne
Demir Egeyide beğenmedim hiç bu maç koca orta sahayı teslim edemem buyur buna da yorum yap
şunuda al bir şekilde kullanırsın
https://pbs.twimg.com/media/GDbQYG4W0AAGGjx?format=jpg&name=medium
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2024, 23:08:33 Talisca1903 ]

Iki senedir ileri hattin hali belli, Semih'in iki pozisyonda yedigi elestiriyi hicbir futbolcu yememistir. Genel olarak oyuncularin performansi elestirilmis olabilir ama haftalar boyunca yada aylar boyunca cocugu sadece iki pozisyon uzerinden elestiremezsiniz.
Cocuga 10-15 mac ust uste forma sansi verirsin bu donemde ayni hatalari ust uste tekrar ederse ve hicbir gelisim gostermezse ne ala - ama tek bir mac uzerinden ve o macta yasanmis olan iki pozisyon (ki bir tanesinde kaleyi karsisina almis iyide pozisyonu var ve vurmamasi aptallik olurdu) uzerinden elestirilmesi sacmalik, resmen sacmalik.
Cocuk kac haftadir muazzam oynuyor halen 3 ay once ki pozisyonlar uzerinden yorum yapiliyor - sacmalik baska birsey degil.

Semih Kilicsoy Ajax, Feyenoord veya PSV altyapisinda olsaydi (veya Sporting, Club Brugge, Bodo Glimt, fark etmez) su an en az 30 mac oynamis olurdu, 20 tane cakmisti ve muhtemelen seneye 30-40 milyon euro'luk transferi garantiydi.
Bizde hasbelkader Senol Gunes kovulmasa veya Aboubakar-Ghezzal kadro disi kalmamis olsa su an hala kulubedeydi, sozlesmesini uzatmazdi ve devre arasinda veya sezon sonu Avrupa'ya kadar giderdi. Ondan sonrasi ona kalmis.
Simdi yine Turkiye dusmani diyin, Hollanda sevicisi diyin, ne derseniz diyebilirsiniz. Gercekler bu, siz kabul etseniz de etmeseniz de.
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2024, 23:04:43 kartalizma190399 ]

nedense rashica'nın deliciliği forvet arkasında çok daha fazla iş yapar gibi geliyor bana. ama çok iyi iki kanat oyuncusu ve sağlam 6 ile desteklenmesi lazım. yabancı sınırını da kotarıyorsun semih talha ve mert var kur gerisini sağlam yabancılardan 3.olur avrupa hedefini gerçekleştir

En azindan cift forvete gecis yapmayacaksak bari 4-3-3'ten 4-2-3-1'e gecelim. En azindan 4 hucumcuyla oynayalim.
Klasik bir 6+Gedson (simdilik Demir Ege-Gedson da olabilir) orta sahada, forvet arkasinda da Rashica veya Semih guzel olabilir.
Su Anadolu takimlarina karsi 3 tane klasik orta sahayla oynamak gercekten gereksiz. Adamlarin hucum edecek mecali de cesareti de yok.
Dun Istanbulspor'u izledim FB'ye karsi, evlere senlik. Konya desen sozde guclu takim, ama eksik GS'ye karsi varlik gosterme cabasina girmediler bile.
Biraz kalite ve cesaretle bu ligde kafadan 10-11 takimi iceride disarida cok rahat yenersin aslinda.

Çevrimdışı Ravenman

senin derdin Beşiktaş değil maç 2-1 bencillik yapıyorsan kimse sana eyvallah demez attı imzayı oynuyor işte dert ne
Demir Egeyide beğenmedim hiç bu maç koca orta sahayı teslim edemem buyur buna da yorum yap

Yahu adam 17 yaşındaydı yada yeni 18e basmıştı. Yeni yeni altyapıdan A takıma çıkmış heycandan 1 hata değil 50 hata yapar.

Hata yapa yapa öğrenecek ki ileri kariyerinde hata yapmasın. Futbolcular böyle hata yaparak yeṣil çimlere basıyor.

Bu yazdıklarından belli ki kendin hiç futbol oynamamışsın amatörde ve genç nesil yeşil sahalarda nasıl ilk adımlarını atar haberdar değilsin gerçekten. Bu dünyadaki Ronaldular ve Messiler annelerinin karnından hatasız mı çıktı yeşil sahalara?

Altyapı oyuncusu ilk sezonda bi 10 veya 15 maç forma bulacak ki bu başlangıç hatalarını tüketsin ve bunlardan
öğrensin ders alsın.

İlk maçtaki hatasından sonra onu azarlarsan rezil edersen kameralar önünde, mental olarak çökebilir dahada kazanamazsın. Herşey yetenek değil, mantalitede önemli.

Allahtan Hamsi Çetesi defolup gitti ve altyapıdaki gençler forma yüzü görmeye başladı. Yoksa her sezon doldur takımı vasat anadolu topçularla (Kerem, Emrecan
Umut, Onur, Tayfur) Anadolu JK ol.

Birde Beşiktaşı düşünmiyon diyor kafayi yiyecem.

Milyonlar verdik Anadolunun vasat futbolcularına.

Siz kendi özkaynağınıza güvenmiyorsunuz. Hiçbir altyapı oyuncumuz Tayfurdan, Onurdan, Umuttan, Keremden ve Emrecandan kötü değil, ister yaşı 16 olsun.

Çevrimiçi gokhans

Demirege’nin misyonunu karıştırmamak lazım. Anadolu’dan kısıtlı yetenekte adamlara sirf turk diye milyonlar bayilmayalim, 70den sonra 1 milyon bonservisle aldigin tayfur gireceğine demir ege girsin diye kadroda olmalı.  Demir ege hala gelişime açık, doğru işlenirse bir viera yada nzonzi olabilir. Ortasahalarımız içinde en hızlı dikine pas oynayabilen  demir ege bu arada. Çift 6 oynayan bir hoca geldi regista tarzında gelişirse yolu açık, yanında alan kapatan sert josef tarzı bir 6 ile çok daha önede çıkabilir.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: