16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş
16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş Tarih : 09.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5415 defa] 16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

Cenk'e bile gol attirdi
AFERIN COCUK

Çevrimiçi sEuL

Ne Muleka'si hoca, soksana iste Mustafa'yi surada. 10 dakika kalmis 4-0 ondesin

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk golü attı işaret etti çıkmak için.
Mission completed.

Çevrimdışı zubeyirbaya

bu arada semih'in çılgın atmasını bir tarafa koyarsak bu maç çok garip bir şekilde 4-0 yahu. hiç de iyi oynadığımız söylenemez. rize de sürekli oyunun içindeydi. santos balı diye bir şey vardır umarım :)

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu arada semih'in çılgın atmasını bir tarafa koyarsak bu maç çok garip bir şekilde 4-0 yahu. hiç de iyi oynadığımız söylenemez. rize de sürekli oyunun içindeydi. santos balı diye bir şey vardır umarım :)
bi tarafları korktu kendilerine geldiler başka bir şey değil
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şu semih ege falan kulübede oturdu aylarca yazık

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne Muleka'si hoca, soksana iste Mustafa'yi surada. 10 dakika kalmis 4-0 ondesin

Anlamadığım bu adama bir de altyapı emanet ediyorsun.
Su hocaligini gören hangi genç oyuncu sana inanır ki?

Çevrimiçi Monza

Semih. 2 gol, 1 asist. Muhteşem.

Çevrimdışı kahyaoglueren

şu semih ege falan kulübede oturdu aylarca yazık
Ege daha oturur gibi geliyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ulan kupa maçı var, kadron zaten kısıtlı adamları dinlendirsene

Çevrimiçi Necmi

Sezon başındaki semih kaleye vururdu sezon başıyla şimdikinin farkı o
Birde sahada tek oynayan genç semihmi neden kimse demirege yi övmüyor o genç değilmi  geçen maç sahamızda üç yerken kaç genç oynuyordu gençler oynasın diye zıplarken tek gencin semih olmadığınıda hatırlayın terzi bu akşamki umutun oynadığı kadar oynadımı
Sezon başındaki semih orta sahadan top vuruyordu bu akşamki semih son adam defansdan top çıkarıyor bu akşamki performansı sürdürsün direk birinci forvetimiz olur zaten yeni hocayla formayı kaptı genç oyunculara forma verilmez formayı onlar alır bu gece olduğu gibi

Çevrimdışı zubeyirbaya

yine her yerde oynuyor diye aldığımız tayfur'un hiç bir yerde oynayamaması durumuyla yüzleştik

Çevrimiçi Necmi

üstelik dokuz kişi oynadı ama fena koştular raşitsa doğru yerde oynatıldı ufak dokunuşlar yapınca takımın şekli değişiyor

Çevrimiçi Necmi

Bahtiyar bugün çok iyiydi banamı öyle geldi ama hatasız oynadı

Çevrimdışı zubeyirbaya

Bahtiyar bugün çok iyiydi banamı öyle geldi ama hatasız oynadı

evet bence de. mecburiyetten stoper oynata oynata stoper de yaptık adamı

Çevrimiçi gokhans

Demirege ve rasitsa çıkınca ortada top çeviremez olduk. Demirege’nin dikey pasları bile oyuna çok fark ettiriyor. Dipnot: ghezzal bitmiş.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Mehmet57

Semih icin haftalar once cok fazla bencillik yaparken de demistim, genc oyuncu sadece oynayarak, tecrube edinerek gelisir diye.

Bu cocuk bu performansini surdurur ve Avrupa Kupasina dahi gider. Sjaak Swart bosuna Ajax’a tavsiye etmedi.

Çevrimiçi sEuL

Sezon başındaki semih kaleye vururdu sezon başıyla şimdikinin farkı o
Birde sahada tek oynayan genç semihmi neden kimse demirege yi övmüyor o genç değilmi  geçen maç sahamızda üç yerken kaç genç oynuyordu gençler oynasın diye zıplarken tek gencin semih olmadığınıda hatırlayın terzi bu akşamki umutun oynadığı kadar oynadımı
Sezon başındaki semih orta sahadan top vuruyordu bu akşamki semih son adam defansdan top çıkarıyor bu akşamki performansı sürdürsün direk birinci forvetimiz olur zaten yeni hocayla formayı kaptı genç oyunculara forma verilmez formayı onlar alır bu gece olduğu gibi

Ya birak agabey, Semih iki pozisyonda pas vermedi diye cocuktan olmayacagini yazanlar simdi gelmis Semih ovuyor. Iki pozisyonda cocugun mentalitesini ve kafa yapisini cozmustu herkes bir mac sonunda - mac basliklarida orada duruyor isteyen gidip bakabilir.
Sene basindaki Semih ile suan ki Semih arasindada hicbir fark yok.
O donemden bu doneme degisen tek sey hakettigi formayi sirtina gecirmesidir. Hakettigi halde cocuga forma sansi vermezsen ve son 15 dakikada bir maca cocukta o 15 dakikada kendini gostermek icin kicinida yirtar kendi kalenden sutu da ceker.

Çevrimiçi blackeagle35

Bu arada çakılı 6 numara ile ikinci deplasman ve galibiyet. Amir’in 6 oynadığı Salih ve Gedsonlu orta saha ile olmuyor. Örnek Kasımpaşa maçı. Demir Ege’nin seviyesi tartışılır ama çakılı 6 numara ile oynayınca iki 8 numara işlev kazanıyor. Öyle olunca da kanatlar da iş yapıyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Demir Ege berbat oynadı ben yanlış maç izledim galiba orta saha elek oldu ne duracağı yeri biliyor ne basacağı yeri nede temposu var
Raşit ölmüş bunu da Al Sahabba kitlerse başkan heykelini dikmek gerek

Çevrimiçi Necmi

Oyuncu değişiklikleriyle takım düştü millet oyuncuyu güçlenmek için değiştirir biz zayıflıyoruz
Rize zor deplasmandı ciddi pozisyon vermeden kazanmak gelecek için umut veriyor

Çevrimiçi tolga1903

şu rashica'yı forvet arkasına atıp önüne semih koyup savunma arkası koşularını izleyeceksin öyle merak ediyorum ki. İki kenara da transfer yapıp rashica forvet arkası yapsa gedson ve fizikli iyi bir 6 ile desteklese güzel takım yapar aslında. ah ulan redmond gelsen ya tekrar be

Çevrimiçi Sefa Kara

Demir Ege berbat oynadı ben yanlış maç izledim galiba orta saha elek oldu ne duracağı yeri biliyor ne basacağı yeri nede temposu var
Raşit ölmüş bunu da Al Sahabba kitlerse başkan heykelini dikmek gerek

yanlış maçı izlemişsin abi 6 numara olarak oynadı amir ve gedson 8 olarak oynadı bu onlara daha fazla özgürlük tanıdı ben dikine paslarını beğendim gayet iyiydi demir ege.

Semihin golü öncesi dikine pası veren demir ege idi.Asist

Çevrimiçi Talisca1903

Q7 rafa  fernandes jhoa mario  jota görmüş Santos bu Rashihacayı hayatta beğenmez

Etiketler: