16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş
16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş Tarih : 09.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5009 defa] 16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 09.01.2024
Saat : 20:00
Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu
Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Volkan Ahmet Narinç - Gürcan Hasova
VAR : Mustafa İlker Coşkun - Bülent Birincioğlu - Aleks Taşçıoğlu
Yayın : Bein Sports

[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2024, 16:00:49 Samet Demir ]

Çevrimiçi Samet Demir

?t=Oy1S8pvyL8rtPooSutI2hw&s=19
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mellfred

3 sonuca da  açık bir maç
1-0 2-0 ya da 3-1’lik bir mağlubiyet bekliyorum
ytd

Çevrimiçi kartalizma190399

———————————————-Mert———————————————-

Tayfur———————-Talha———————Aytug——————-Masuaku

———————————————Necip————————————————

—————————Demir Ege————Gedson—————————-

Semih————————————Muleka——————————Rashica

Soyle bir takimi 1 kez olsun gormek isterdim. Miyminti agir topcular olmadan tamamen presci dinamik oyunculardan olusan orta saha arti hucum hattiyla pres yapip en hizli sekilde dikine oynayacak bir takim.

Çevrimiçi sEuL

———————————————-Mert———————————————-

Tayfur———————-Talha———————Aytug——————-Masuaku

———————————————Necip————————————————

—————————Demir Ege————Gedson—————————-

Semih————————————Muleka——————————Rashica

Soyle bir takimi 1 kez olsun gormek isterdim. Miyminti agir topcular olmadan tamamen presci dinamik oyunculardan olusan orta saha arti hucum hattiyla pres yapip en hizli sekilde dikine oynayacak bir takim.
Necip sakat ve kadroda yok sanirim.

Masuaku’da Afrika kupasında ve kadroda yer almıyor.

Semih’i neden herkes kanat olarak yazıyor anlamıyorum. Bu çocuk golcü ve rakip kaleye en yakın oyuncu olmalı bence. Aynı şekilde Muleka’nin kanat olarak oynatılma deneyimi de keşke bitse. 1.5 sezondur oynatiyoruz olmuyor işte - hoş Muleka’dan forvette olmaz ama sonra Cenk’e kalıyoruz.

Gedson’dan da 8 olmadı, olmuyor maalesef. Teknik kapasitesi 8 oynamaya yetmiyor arkadaşın, 2 metre ötedeki takım arkadaşına topu atmaktan aciz kalıyor. Keske 6’da deneseler - orta sahanın arkasında süpürücü rolünde daha etkili olur diye düşünüyorum. Ama hiç düşünülmedi su ana kadar.
Sağ ve sol bek takımda yok. Ne Onur’dan ne Umut’tan bi yarar gelmez bu saatten sonra. Bu stoper kıtlığında sanmam ama keşke savunmada 3’lu bir dizilişle çıksak. Kanat bekleri olarakta  Rashica ile Gedson’u denesek bu maçta.

___________Mert ____________
___Tayfur - Tayyip - Aytug_____
Rashica ______________Gedson
__________Demir Ege_________
_____Amir_______Bahtiyar_____
____Semih_____Muleka________

Ege - Amir - Bahtiyar 3’lu su ile orta alanda hiç olmazsa bir pas kalitemiz olur.
Rashica ve Gedson savunma yönü kuvvetli olan oyuncular ve kanat beki olarak sırıtmayabilirler. Her türlü Onur/Umut ikilisinden iyi performans verirler. Topla dribbling’i olan oyuncular olduğu içinde bizi hızlı hücuma çıkarabilirler kapılan toplarda.

Bahtiyar’a da yazık artık, stoper olarak oynayamıyor çocuk - onuda rakip kaleye yakın bi yerlerde oynatıp görmek lazım artık.

Aman neyse gidip uyuyim ben ya, gecenin bi vakti boşuna kafa patlatiyoruz..

Çevrimiçi Talisca1903

galibiyet garanti bugün hepsi nişadır sürülmüş gibi koşar

Çevrimiçi Samet Demir

?t=SCPrRAJNZjX6ioF5q3549Q&s=19
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi uğur07

serdar topraktepe son macinda cenk ve umuta kiyak gecmis gibi gozukuyor. bakalım macta neler olacak.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi ferdi1903

Ne gol be

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi sEuL

Ceza sahasi disindan golde atabiliyormusuz be.

Çevrimiçi Samet Demir

Admin daha maç başladı twitini yeni yazmıştı. Naptın Rachica

Çevrimdışı zubeyirbaya

her zaman düşündüğüm gibi yine demir ege'nin iyi bir 6 olacağı konusunda umut veren hiç bir şey göremiyorum. aksine pozisyonunun gerektirdiği temel defansif meziyetlerin hiç birine sahip değil. pasör 6 gibi kullanılacak desek o tür oyuncuların 17 yaşında bile vizyonunu pas kalitesini anlarsın. o tip bir oyuncu da değil. mesela eksikleri olsa da kartal kayra yılmaz'ı vaatkar bulanı anlarım. demir ege'yi vaatkar bulanı pek anlayamıyorum.

belki böyle çalışkan bir 8 olur ama onun için de çok yolu var.
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2024, 20:15:26 zubeyirbaya ]

Çevrimiçi Talisca1903

rize savunmada helva gibi azıcık düzzgün paslaşsak her pozisyon gol olur

Çevrimiçi sEuL

her zaman düşündüğüm gibi yine demir ege'nin iyi bir 6 olacağı konusunda umut veren hiç bir şey göremiyorum. aksine pozisyonunun gerektirdiği temel defansif meziyetlerin hiç birine sahip değil. pasör 6 gibi kullanılacak desek o tür oyuncuların 17 yaşında bile vizyonunu pas kalitesini anlarsın. o tip bir oyuncu da değil. mesela eksikleri olsa da kartal kayra yılmaz'ı vaatkar bulanı anlarım. demir ege'yi vaatkar bulanı pek anlayamıyorum.

6'da kim oynuyor ben halen anlayabilmis degilim.
Bir onceki pozisyonda Ege rakip ceza sahasi uzerinde pres yapiyordu ve Amir gerideydi. Oyle ki neredeyse iki 6 gibi oynuyor gibiyiz.
Ben kimsenin gorev dagilimi oldugunu sanmiyorum, bizim burada kadro yaptigimiz gibi gelen giden tahtaya bir 11 yazip sahaya cikartiyor.

Bu arada dilimizde tuy bitti - Gedson'dan 8 olmaz. 15 dakikada 10 pas hatasi yapti - oynatin sunu 6 olarak rakip kovalasin iste.

Çevrimiçi Samet Demir

Adam aslında 10 numara ama boylu poslu diye 6 ya evirmeye çalışıyorlar.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cenk yine okeye dönüyor.

Çevrimiçi Talisca1903

gedson rize stadında bir başka kerata

Çevrimiçi tolga1903

Yeni hoca umarım şu cenk'e takar da postalar

Çevrimiçi Samet Demir

Ailton bile sahada Cenkden daha dinamik duruyordu.

Çevrimdışı zubeyirbaya

santos faktörü bireysel olarak bir motivasyon yaratmış. bu durum rashica'yı gedson'u baya yükseltti. hatta onur filan bile bir silkinmiş. cenk'de motive olmuş ama adam o kadar bitik ki yani istese de hiç bir şey olmuyor.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Rakip bizden 1 kişi fazla olmasına rağmen fena oynamıyoruz gibi, ah ulan cenk 5. Saniyede kırmızı kart gormeseydin belki ilerde iş yapardık....

Çevrimdışı zubeyirbaya

her türlü muleka oynamalıydı akşama kadar kaçırsın

Çevrimiçi sEuL

Etiketler: