2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 834769 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sefaköykartali

Depay falan gelmez, boşuna heveslenmeyin, Chelsea Juve falan istiyor buraya düşmesi için bi iki senesi daha var.

Çevrimiçi Talisca1903

İlk sene bitince zam istedi, 20 gün Türkiye 'ye gelmedi.

İkinci senesinde CL maçlarında istekli, lig maçlarında istekli oynayınca, CL maçında kesik yedi ve aklı başına geldi.

23 yaşında para için Çin, Arabistan gezmeye başladı.
ironi mi şimdi bu?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İlk sene bitince zam istedi, 20 gün Türkiye 'ye gelmedi.

İkinci senesinde CL maçlarında istekli, lig maçlarında istekli oynayınca, CL maçında kesik yedi ve aklı başına geldi.

23 yaşında para için Çin, Arabistan gezmeye başladı.

Ekleme yapayım, 2 derbide kadroda olmadığında en iyi oyunumuzu oynadığımız falan konuşulduğunu hatırlıyorum.
Bu adam yıllık 4m euro ver, 4m euronun üzerine +1 euro veren takıma gider. Para bunun her şeyi.

Çevrimiçi Necmi

Türkiyeye gelince sudan çıkmış balığa dönen yabancı yerine skorer talisca daha iyi olmazmı. Sallamış olabilir ama yetenek yok olmuş olamaz. Sergen gibi mesela. Abi gelişine atar top sürerek atar kafayla atar frikikten atar.
atar atmasına atarda 5 m ye oynattığınız talisca bir m nin altına oynattığınız cenk kadar atamaz bilmem bununda farkındamısınız 15 golü bulursa başarı olur

Çevrimiçi sefaköykartali

Zajc dün yine taşımış resmen sarıları. Rakiplerde açık ara en beğendiğim adam denk dusurebilsek cok iyi olurdu, Sosa etkisi yapabilirdi.

Çevrimdışı Orhan_

Ekleme yapayım, 2 derbide kadroda olmadığında en iyi oyunumuzu oynadığımız falan konuşulduğunu hatırlıyorum.
Bu adam yıllık 4m euro ver, 4m euronun üzerine +1 euro veren takıma gider. Para bunun her şeyi.

bi de sosyal medyadan bizim taraftarı yemleyip pr yapması yok mu... brezilyalı çakal.

Çevrimiçi tolga1903

Zajc dün yine taşımış resmen sarıları. Rakiplerde açık ara en beğendiğim adam denk dusurebilsek cok iyi olurdu, Sosa etkisi yapabilirdi.

Gider 15 milyon euro'ya acun'a satar bize niye versin şunların topçusu da kendisi de uzak olsun kaldı ki 1 2 haftaya kendi takimlarinda 11 oynar o eleman. Şu transfer sezonu bir kapansın pl'de yönetim onun peşinde muhtemelen en son orta saha transferi bekliyorum kanat ve welinton durumuna göre yabancı stoper önce gelecek gibi

Çevrimiçi tolga1903

17 gitti 7 geldi. Bunları halletmesi gereken yönetim, bütün maaşı taliscaya verelim demiyorum. Talisca duyumu oldu diye söyledim. Amiri zarı yerine +2m verip Talisca olması gerektiğini düşündüm.

Şenol güneş'in takımında bile yer yer varlığı sorgulanan oyun içinde kaybolan biriydi talisca. Bunca çin ve arabistan macerasından sonra hele valerian'ın talep ettiği gibi tempolu oynayabilecek yapısı da yok bence yıllık maliyetini falan geçtim

Çevrimdışı tuncaboylu

ironi mi şimdi bu?
Yoo, dediklerimin hepsi oldu, unuttun herhalde.

Çevrimiçi mayguntr

Sampiyonluk priminin 33 milyon 200 bin TL oldugu lige 3-5 milyon euro maasli topcu getirmek sacmaligin daniskasi.

Hele milli olmayan turk oyuncuya (Tayfur) o kadar bonservis vermek malliktir. Koy alt yapidan birini oynat, 1-2 milyon euroya avrupaya satarsin seneye en kotu, sampiyon olmus kadar kazaniyorsun nerdeyse.

Çevrimiçi sefaköykartali

Talisca falan getirmek çok ciddi külfet. Şampiyon olsan mertens torreira, talisca gibi isimlerin maaşı bile çıkmıyor. Kalibremizi bilip ona göre düşük maliyetli adamlarla benzer katkıyı almaya çalışmamız lazım.

Çevrimdışı DieForYou1903

Yönetim transfer yapmayacak bence  bol bol necip izleyeceğiz.İki santrafor getirmekle bitti bütün transferleri tamamladık.Torino desen emirhanı açıklamıyor.

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı DieForYou1903

Talisca falan getirmek çok ciddi külfet. Şampiyon olsan mertens torreira, talisca gibi isimlerin maaşı bile çıkmıyor. Kalibremizi bilip ona göre düşük maliyetli adamlarla benzer katkıyı almaya çalışmamız lazım.
Herhangi bir oyuncu getirelim ben onada razıyım.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı beno1903

[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2022, 15:20:19 beno1903 ]

Çevrimiçi tolga1903

@tuncaboylu dün mü demiştin abi kokusu çıkar yakında diye şu welinton transferinin senden okumuştum sanıyorum, bak evren chicago diye eleman var ya bu da sağlam haberler verir ne yazmış; 500 bin euro alacağını bırakarak 350 bin euro bonservis bedeliyle gitti! demiş. Medyadaki bilindik Beşiktaş muhabiri adı altındaki yönetim beslemesi kişilerin hiçbirine gram itimadım yok benim. 6'ya gitti derler kulüp 4 açıklar 1.5 milyon derler 350 bin euro bonservis gelir bunlar resmen yönetimin masası olmuş. Murat özen saldırıya geçti bu aralar o da haberleri ilk sercan ertan falan veriyor diye sanırım buna düşürmüyorlar önce transfer haberini diye tamamen şahsi menfaatinden. Neyin içindeyiz cidden nefret ettim bu seneki transfer döneminden de yönetiminden de medyasından da.

Çevrimiçi tolga1903

Ha bir de güya hiç borcumuz yoktu futbolcuya hepsine günü gününde ödeme yapılıyordu. 900 bin euro maaş alan welinton kaç aydır ödeme alamıyor da 500 bin euro bırakıyor  ey yönetim muhabirleri?

Çevrimiçi Mehmet57

Haftanın rakip ceza sahasında en çok topla buluşan takımı: Beşiktaş (43)

Haftanın en çok şut çeken takımı: Beşiktaş (20)

Haftanın rakibe en az şut çektiren ikinci takımı Beşiktaş (5)

Rakibi kendi ceza sahasına en az getiren ikinci takım Beşiktaş (10)

Ama Besiktas plansiz oynuyor.........yersen.

Çevrimiçi Samet Demir

Haftanın rakip ceza sahasında en çok topla buluşan takımı: Beşiktaş (43)

Haftanın en çok şut çeken takımı: Beşiktaş (20)

Haftanın rakibe en az şut çektiren ikinci takımı Beşiktaş (5)

Rakibi kendi ceza sahasına en az getiren ikinci takım Beşiktaş (10)

Ama Besiktas plansiz oynuyor.........yersen.
Fenerin puan kaybedip Jj'un başarısız olmasına üzülen bile var. Winner hoca dedikleri için

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Çağrı Öz

Berat Trabzon'dan ayrılmış.

İki yıl önce şu eleman hakkında forumda yazılanlar nelerdi.. Bunun için kavga ediyordu millet.

Wonderkid mevzusunda atıp tutanların tamamı tırt ya.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bir de Fatih Aksoy var tabii..

Bu genç arkadaş Welinton ile takasa sokulunca forumu ateşe vermişti birisi..

Sözde Fatih birkaç seneye yurtdışına gidecekti, Welinton da emekli olacaktı. Şimdi Welinton para kazandırarak gidiyor, Fatih de Akhisar'ın çaycısı oldu.

İbret üstüne ibret.

[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2022, 17:02:46 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Necmi

Fenerin puan kaybedip Jj'un başarısız olmasına üzülen bile var. Winner hoca dedikleri için

ben üzüldüm valla 3-0 yenilse mutlu olurdum 😎

Çevrimiçi Samet Demir

Bir de Fatih Aksoy var tabii..

Bu genç arkadaş Welinton ile takasa sokulunca forumu ateşe vermişti birisi..

Sözde Fatih birkaç seneye yurtdışına gidecekti, Welinton da emekli olacaktı. Şimdi Welinton para kazandırarak gidiyor, Fatih de Akhisar'ın çaycısı oldu.

İbret üstüne ibret.
Aynı dönemden Ahmet Gülay var onunda esamesi okunmuyor. Şuan sol bek sorunumuz ortadayken hemde. Hoca hiç düşünmedi onu.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Alt yapi oyuncularimiz (sadece bizde degil, ligdeki tum takimlarda) fizik acidan cok kotu oluyorlar A takima ciktiklarinda. Evdeki Trabzon macinda Ridvan Ekuban karsisinda nasil zorlanmisti hatirlayin. Sirf fizigi bu kadar zayif olmasindan dolayi Sergen gidip yeteneksiz Nsakala'yi tercih ediyordu.

Fatih de oyle. Stopper olmasina ragmen zayif fizikli, ciliz bir sey. Oysa ki, ozellikle stopper olarak, fizigini gelistererek zaten belirli yerlere gelebilirsin. Calismak istemiyor bu gencler. Bunun hoca ile falan alakasi yok, ben 31 yasinda gunumu ofisde geciren biri olmama ragmen fizik acidan hepsinden gucluyum ki, bu cok sacma, ozellikle bu genclerin bu meslekten para kazanacagini dusunursek.

Çevrimdışı beno1903

yalanlamışlar. Barcelona Depay'ı Juventusa önermiş. Belki free gidebilir diyorlar. 28 yaşında  :tabe: :tabe: :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: