2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 796000 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer dönemi bizim için yeni açıldı. Bir haftada 3 transfer yapınca transferin yüzde 80'i bitti denildi ama bitmek ne kelime başlamamıştık bile. Bu takımın teknik direktörüne tam kadro ile çıkmış gibi hazırlık maçlarında skor alamadı diye kızıldı. Sistemi yok sayıldı. Bu kafayla devam. Daha çok üzülürüz bu kafayla.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Marsilyalı çocukla neden ilgileniyoruz anlamadım. Wonderkid falan değil,yıllardır beklenen gelişimi gösterememiş, sakatlıklar sebebiyle geçen sene sürüyle maç kaçırmış, skor katkısı yok, üstüne bir de kiralıyoruz. Bize Vargas gibi daha garanti katkı yapacak oyuncu gerekmiyor mu? İlla genç birini deneyeceksek kendi altyapımızdan çözüm üretelim.

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Başkan A sporda canlı. Erol kaynar var karşısında

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Başkan A sporda canlı. Erol kaynar var karşısında

körler sağırlar birbirini ağırlar.
[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2022, 20:53:01 murat ]

Çevrimiçi Samet Demir

2 orta saha alınacak birisi yerli (sivaslı), sol kanada 1 oyuncu alınacak, welliton yerine adam alınmazsa gitmeyecekmiş.

Nkoudou kendi gitmek istemiş bizimkiler yollamamışlar. Burada bu konuda yangın yapanlarda bir özür bekliyorum.

En önemlisi de Fassnacht la ilgileniyormuşuz

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

2 orta saha alınacak birisi yerli (sivaslı), sol kanada 1 oyuncu alınacak, welliton yerine adam alınmazsa gitmeyecekmiş.

Nkoudou kendi gitmek istemiş bizimkiler yollamamışlar. Burada bu konuda yangın yapanlarda bir özür bekliyorum.

En önemlisi de Fassnacht la ilgileniyormuşuz

CK Fassnacht ile ilgilenmiyoruz diyor ANÇ ilgileniyoruz diyor  :D

Birbirlerinden haberleri yok  :D
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı tuncaboylu

Bir de Fatih Aksoy var tabii..

Bu genç arkadaş Welinton ile takasa sokulunca forumu ateşe vermişti birisi..

Sözde Fatih birkaç seneye yurtdışına gidecekti, Welinton da emekli olacaktı. Şimdi Welinton para kazandırarak gidiyor, Fatih de Akhisar'ın çaycısı oldu.

İbret üstüne ibret.
Madem Welinton para kazandırarak gidiyor, ondan gelen parayla Fatih Aksoy'u alalım.

350 bin Euro'ya vermez mi Alanya acaba?

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynı dönemden Ahmet Gülay var onunda esamesi okunmuyor. Şuan sol bek sorunumuz ortadayken hemde. Hoca hiç düşünmedi onu.

"Onun da esamesi okunmuyor" derken, Fatih'in de mi esamesi okunmuyor anlamında mı kullandın -da ekini?

Fatih ligin en kuvvetli takımlarından birinin as stoperi oldu.

Allah'ın işi biz de yerli stoper arıyoruz, ama kulüpleri 6-7 milyon istediği için alamıyoruz.

Gerçi biz de Welinton'dan para kazandık(!), haksızlık etmeyelim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ha bir de güya hiç borcumuz yoktu futbolcuya hepsine günü gününde ödeme yapılıyordu. 900 bin euro maaş alan welinton kaç aydır ödeme alamıyor da 500 bin euro bırakıyor  ey yönetim muhabirleri?
Haha, süper yakalamışsın.

Kanımca bu sene sonuna kadar alacağı parayı söylüyorlardır bonservisini yüksek göstermek için.

Gerçekten 8 aylık maaşı 500 bin Euro ediyor, Haziran'a kadarki alacaklarını söylemiş olabilirler.

Çevrimiçi Necmi

Haha, süper yakalamışsın.

Kanımca bu sene sonuna kadar alacağı parayı söylüyorlardır bonservisini yüksek göstermek için.

Gerçekten 8 aylık maaşı 500 bin Euro ediyor, Haziran'a kadarki alacaklarını söylemiş olabilirler.
bende aynı şeyi düşündüm bıraktığı para bundan sonraki alacağıdır 😂

Çevrimiçi Samet Demir

"Onun da esamesi okunmuyor" derken, Fatih'in de mi esamesi okunmuyor anlamında mı kullandın -da ekini?

Fatih ligin en kuvvetli takımlarından birinin as stoperi oldu.

Allah'ın işi biz de yerli stoper arıyoruz, ama kulüpleri 6-7 milyon istediği için alamıyoruz.

Gerçi biz de Welinton'dan para kazandık(!), haksızlık etmeyelim.

Weliton olmasaydı Fatihle şampiyon olabilir miydin hayır. Fatih Necibin kramponlarını taşır.

Çevrimdışı celiker1

Adı bizim ile anılan Marsilya'lı Fuante'nin bugün geçtiğimiz sene oynadığı iki lig maçını izledim.Birebir N'Kodou'nun mudaili diyebiliriz oyuncu için.Tahminime gòre N'Kodou gitmek istediği için onun yerine baktılar.N'Kodou gitmeyecekse gereksiz transfer olur düşüncesiyim.Eğer N'Kodou giderse ve oyuncuyu transfer edersek bile Fuante gibi çizgide oynayan oyuncu hariç Ghazzal'ın sol müdaili bir oyuncu transfer etmeliyiz.Ismi geçenler arasında olan Vargas satış alma opsiyonlu tercih edilebilir bence.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adı bizim ile anılan Marsilya'lı Fuante'nin bugün geçtiğimiz sene oynadığı iki lig maçını izledim.Birebir N'Kodou'nun mudaili diyebiliriz oyuncu için.Tahminime gòre N'Kodou gitmek istediği için onun yerine baktılar.N'Kodou gitmeyecekse gereksiz transfer olur düşüncesiyim.Eğer N'Kodou giderse ve oyuncuyu transfer edersek bile Fuante gibi çizgide oynayan oyuncu hariç Ghazzal'ın sol müdaili bir oyuncu transfer etmeliyiz.Ismi geçenler arasında olan Vargas satış alma opsiyonlu tercih edilebilir bence.

Başakcity deki Mounir gibi içe kateden ve sağ ayağını iyi kullanan bir sol forvete ihtiyacımız var.
Fuente dediğiniz gibi en fazla Nkodou katkısı verir.

Eğer sol ayayklı o tarz bir oyuncu alacaksak Chelsea' dan Kenedy' ye yürüyebiliriz. Zaten her yere kiralayıp duruyorlar.
Diğer alternatif ise boştaki Tello olur.

Çevrimdışı celiker1

Ayrıca basında adı geçen oyunculara ve başkanın bugünki açıklamalarına baktığımda stopere Turk oyuncu bakıyorlar galiba ve bu isimde Koray Günter."Baba" bir sağ stoper almazsak çok yanlış kadro planlaması yapmış oluruz.Düşünün Saiss'i sakatlık veya cezalı durumda oynatamayacak durumda olsak stoper hattı en iyi ihtimalle Koray-Emrecan olacak.Yerli kuralı+Masuaku'nın hücum gücü+Saiss'in yüksek performansını gördükten sonra Rosier-Ghazzal kanadının işleyişini bozmadan 3-5-1-1 gibi bir dizilişle oynamalıyız bence.Bu dizilişte özellikle en ònde Muleka,arkasında serbest Weghorts olması düşüncesindeyim.Weghorts sırtı dönük top alıp dağıtıp ceza sahasına koşu yapabiliyor.Böylece en önde Muleka'dan da maksimum yararlanmış olacağız.Muleka gerçekten çok değerli oyuncu.Onu mümkün olduği kadar rakip ceza saha sahası içinden çıkarmamalıyız.
[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2022, 22:20:55 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Weliton olmasaydı Fatihle şampiyon olabilir miydin hayır. Fatih Necibin kramponlarını taşır.

Fatih'le şampiyon olurduk, şampiyonlar Ligi'nde de gruplardan çıkardık.

Hatta geçen sene de şampiyon olurduk.

Aksini ispatlayabiliyor musun?

Çevrimiçi Samet Demir

Fatih'le şampiyon olurduk, şampiyonlar Ligi'nde de gruplardan çıkardık.

Hatta geçen sene de şampiyon olurduk.

Aksini ispatlayabiliyor musun?

Madem bu kadar iyi adam neden transfer yapmadı :) Gs albulkadir aldı, fener yabancı aldı. Biz yerli bakıyoruz. Ama bir tane haber çıkmadı Fatih ile ilgili.

Adanada oynayan 2 stoper inde transferde adı çıktı. Trabzon da yarım sezon oynayan adam Ajaxa gidecek. Fatih de bir yere gidiyorda bizim mi haberimiz yok.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Madem Welinton para kazandırarak gidiyor, ondan gelen parayla Fatih Aksoy'u alalım.

350 bin Euro'ya vermez mi Alanya acaba?

Fatih Aksoy kendisi için 350 bin teklif ettiğimizi duysa zirvede bırakayım der ve futbol hayatını sonlandırır.

Çevrimiçi Samet Demir

Fatih Aksoy kendisi için 350 bin teklif ettiğimizi duysa zirvede bırakayım der ve futbol hayatını sonlandırır.
Demek istediği wellitonu fatih ile kafa kafaya takas yaptık. Şimdi weliden gelen parayla fatihi neden almıyoruz. Para yetmiyorsa bu işte bir tezatlık var. :)

Ben yoruldum artık bu arkadaşlara cevap vermeye. Normal hayatta da bu derece pesimistlerse Allah yardımcıları olsun. Hiç çekilir bir yaşam değil. Ne olursa olsun olabilecek en kötüyü düşünmek ayrı bir yetenek istiyor çünkü. Ben bazen istesemde bu kadarını beceremiyorum.

Çevrimdışı annoca

Başakcity deki Mounir gibi içe kateden ve sağ ayağını iyi kullanan bir sol forvete ihtiyacımız var.
Fuente dediğiniz gibi en fazla Nkodou katkısı verir.

Eğer sol ayayklı o tarz bir oyuncu alacaksak Chelsea' dan Kenedy' ye yürüyebiliriz. Zaten her yere kiralayıp duruyorlar.
Diğer alternatif ise boştaki Tello olur.
nkoudou katkısı bence düşük görülmemeli. Sakat olmadığı sürece nkoudou ligin en iyi kanatlarındandır. Daha çok çizgi üzerinden oynuyor ama ara ara içede katedebiliyor tabi babeli gördüğümüzden onun kadar başarılı olamadığı için haklı olarak bu özelliği pek beğenilmiyor.

Sola nkoudou gitmek istiyorsa yine nkoudou tarzı artı olarak ceza sahasına daha fazla girebiliyorsa o tarz biri lazım. Ghezzal elimizdeyken zaten yine öyle birini almaya gerek yok. Farklı alternatifler her zaman iyidir.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Demek istediği wellitonu fatih ile kafa kafaya takas yaptık. Şimdi weliden gelen parayla fatihi neden almıyoruz. Para yetmiyorsa bu işte bir tezatlık var. :)

Ben yoruldum artık bu arkadaşlara cevap vermeye. Normal hayatta da bu derece pesimistlerse Allah yardımcıları olsun. Hiç çekilir bir yaşam değil. Ne olursa olsun olabilecek en kötüyü düşünmek ayrı bir yetenek istiyor çünkü. Ben bazen istesemde bu kadarını beceremiyorum.

Demek istediğini anladım ama kendisi Fatih'in beş para etmediğini anlamıyor.

Üstad şu sıralar harıl harıl olumlu bir Fatih Aksoy istatistiği arıyordur. Oyuna girerken kaşlarını çatma verileri iyidir diye tahmin ediyorum oraya bak.

Çevrimdışı annoca

Amiri olur başkası olur bilmiyorum ama gelecek orta saha 8.5 numara diye tabir edilen mevki olmalı. Sık sık ceza sahasına girmeli sadece o da değil diğer kanatlarda içeride olmalı ya pas istiyecekler ya ortalığı karıştırcaklar boşa koşu yapacaklar vs belki bize penaltı bile aldırırlar demiyorum bacağı kopsa oyuncumuzun penaltı vermedikleri için. Kısacası ceza sahasında çoğalacak oyuncu bakılmalı.

Çevrimiçi Samet Demir

Amiri olur başkası olur bilmiyorum ama gelecek orta saha 8.5 numara diye tabir edilen mevki olmalı. Sık sık ceza sahasına girmeli sadece o da değil diğer kanatlarda içeride olmalı ya pas istiyecekler ya ortalığı karıştırcaklar boşa koşu yapacaklar vs belki bize penaltı bile aldırırlar demiyorum bacağı kopsa oyuncumuzun penaltı vermedikleri için. Kısacası ceza sahasında çoğalacak oyuncu bakılmalı.
Bence bize 10 numara lazım. Takımda 3 tane 8 var zaten. Josef ile atiba da gelecek. Onlardan da biraz katkı alırız. Fakat 10 numara hiç yok.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

nkoudou katkısı bence düşük görülmemeli. Sakat olmadığı sürece nkoudou ligin en iyi kanatlarındandır. Daha çok çizgi üzerinden oynuyor ama ara ara içede katedebiliyor tabi babeli gördüğümüzden onun kadar başarılı olamadığı için haklı olarak bu özelliği pek beğenilmiyor.

Sola nkoudou gitmek istiyorsa yine nkoudou tarzı artı olarak ceza sahasına daha fazla girebiliyorsa o tarz biri lazım. Ghezzal elimizdeyken zaten yine öyle birini almaya gerek yok. Farklı alternatifler her zaman iyidir.

Katkı anlamında söylemiyorum. Dışa açılan oyuncu yerine sağ ayağını da kullanıp içe katedebilen oyuncu olsun diyorum.
Yoksa Fuente en fazla Nkodou katkısı verebilir benzer tipte oynayan oyuncu. Eğer benzer tipte oyuncuya gideceksek Chelsea' dan Kenedy daha iyi olur diyorum.
Benim tercihim herşeye rağmen Mounir tarzı içe katedebilen bir oyuncu.

Çevrimdışı annoca

Bence bize 10 numara lazım. Takımda 3 tane 8 var zaten. Josef ile atiba da gelecek. Onlardan da biraz katkı alırız. Fakat 10 numara hiç yok.

bende 10 numaraya inanmıyorum. Bence artık öyle bir mevki yok. Örnek defans alırken artık savunmasına bakılmıyor ayakları iyi mi diye bakılıyor. Kanat oyuncuları eskiden sadece orta yaparlardı şimdi içeriye kat ediyor mu defansa yardım ediyor mu. Eğer 10 numara olacaksa sosa gibi olmalı hücum yönü belki baskın olacak ama önde pres yapacak. Talisca hücumcu özelliği sayesinde 2 gol 1 asist yapar sosa 1 gol 1 asist yapar presi sayesinde topa dokunmadan ekstra gol pozisyonu oluşturur, yenilecek golü engeller vs. Oyüzden bize kevin de bruyne gibi ilkay gibi 8.5 numaralar lazım bence.

Etiketler: