2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 827624 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı KadirA

Talisca ya 2m teklif edip buyursun gelsin demek tam bir ANÇ yönetimi hareketi. Taliscaya 3.5m-4m vericeksin uçağı yollayıp getiriceksin. Taliscanın fiyatı budur. Bunu düşünemezler ama

Talisca 9 milyon alırken, 3.5 milyona uçarak gelirim diyordu zaten.

Ne kadar sorunlu bir topcu oldugunu da anlatmaya gerek yok. Kaç yıldır yatarak top oynuyor ne Taliscasi Allah askına  :D

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca ya 2m teklif edip buyursun gelsin demek tam bir ANÇ yönetimi hareketi. Taliscaya 3.5m-4m vericeksin uçağı yollayıp getiriceksin. Taliscanın fiyatı budur. Bunu düşünemezler ama
aferin kardeşim talisca isteyen adam 5 verecek ver birşey olmaz gol asist yapacak illa ki çıkarır parasını toplama takımlara dönmeye gerek yok tek talisca al kapat transferi

Çevrimiçi Talisca1903

Ne kadar sorunlu bir topcu oldugunu da anlatmaya gerek yok. Kaç yıldır yatarak top oynuyor ne Taliscasi Allah askına  :D
sorun derken bizde 2 yıl oynadı ne tür bir sorun çıkardı ben hatırlayamadım

Çevrimiçi levitate

yönetimin tayfur konusundaki fiyat şeysi bence doğru, 30 milyonluk adam değil

vargas'ı fuente'ye tercih ederim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı beno1903

Türkiyeye gelince sudan çıkmış balığa dönen yabancı yerine skorer talisca daha iyi olmazmı. Sallamış olabilir ama yetenek yok olmuş olamaz. Sergen gibi mesela. Abi gelişine atar top sürerek atar kafayla atar frikikten atar.

Çevrimiçi Talisca1903

Türkiyeye gelince sudan çıkmış balığa dönen yabancı yerine skorer talisca daha iyi olmazmı. Sallamış olabilir ama yetenek yok olmuş olamaz. Sergen gibi mesela. Abi gelişine atar top sürerek atar kafayla atar frikikten atar.
tay gibi çocuk akşam gelse sabahına koy kadroya

Çevrimiçi Mehmet57

Talisca’nin yolu buraya dusmez, bence hatta Avrupa’ya dusmez zaten.

Sozlesme bitimine dogru menajeri MLS’a pazarlar. Senelik 10 mio dollar karsiliginda LAFC’a falan gider.

Çevrimiçi tolga1903

Abi allah aşkına ne taliscasi? Bu adam paraya tapmasa ne işi vardı o yaşında çin arabistan falan hiç mi kulüp bulamazdı avrupa'da? Yahu talisca'ya verecek senelik 5 milyon euro varsa gitsinler adam gibi bir stoper orta saha falan alsınlar takımda 3 yıl oldu rosier'in yedeği yok bildiğin yok ya bitane sağ bek orijinli daha oyuncu. Ghezzal 40 maç mi oynayacak yedeği yok hadi yaz ghezzal yokken yerine birini gönül rahatlığıyla. Sol kenar senede ortalama 20 maç kaçıran nkudu yerine kim var arkadaşlar muleka mı gerçekten olur mu yani muleka'dan orada? Bunca eksik varken hala konuşulması bile abes şu adamın niye gelsin tonlarca parayı bırakıp bize gözünüzü seveyim ya.

Çevrimdışı beno1903

Abi allah aşkına ne taliscasi? Bu adam paraya tapmasa ne işi vardı o yaşında çin arabistan falan hiç mi kulüp bulamazdı avrupa'da? Yahu talisca'ya verecek senelik 5 milyon euro varsa gitsinler adam gibi bir stoper orta saha falan alsınlar takımda 3 yıl oldu rosier'in yedeği yok bildiğin yok ya bitane sağ bek orijinli daha oyuncu. Ghezzal 40 maç mi oynayacak yedeği yok hadi yaz ghezzal yokken yerine birini gönül rahatlığıyla. Sol kenar senede ortalama 20 maç kaçıran nkudu yerine kim var arkadaşlar muleka mı gerçekten olur mu yani muleka'dan orada? Bunca eksik varken hala konuşulması bile abes şu adamın niye gelsin tonlarca parayı bırakıp bize gözünüzü seveyim ya.

17 gitti 7 geldi. Bunları halletmesi gereken yönetim, bütün maaşı taliscaya verelim demiyorum. Talisca duyumu oldu diye söyledim. Amiri zarı yerine +2m verip Talisca olması gerektiğini düşündüm.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Menajerlerin çilek önerisine bak :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şimdi ona bakıyordum bende. Gs yede yazmışlar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Oyuncu kendi menejeri aynı zamanda.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nazım Ar

Arkadaş Talisca acayip paracı bir adam, o paraları bırakıp buraya velmez. Velev ki geldi, bu adam Messi değil, Neymar değil takımım en baba oyuncusundan 2 kat,. Kalanından 3-4 kat fazla para alırsa kimse sorun etmez mi sanıyorsunuz? Sen ben Talisca'yı biliyoruz Weghorst a Ghezzal e göre allahın çininde arabistanında yıllardır  laylaylom yapan, milli takım havuzuna bile girememiş bir brezilyalı. Pres yapmaz, adam kovalamaz, jeneriklik gol atacak diye o masraflara girilir mi?

Gözünüzü seveyim artık görün gerçekleri Talisca masalı bitti belki 30 unda falan gelir insani paralara.

Talisca maliyetine Amiri, Vargas, Koray çözersin taş gibi takımın olur.

Çevrimiçi annoca

ne kadar kazanıyor acep. tam sol kanata istenilen profil.

Çevrimiçi Samet Demir

Sen istiyor Depay verecek 8 milyon dolar. Pjanic ile aynı yani.

Çevrimiçi Samet Ç

9.5 milyon Euro alıyor Depay

Çevrimiçi annoca

barça en çok yüzdesini ödiyene yollıcak heralde. menajeri başka takımlarla da temas halindeymiş.

Çevrimiçi Samet Demir

barça en çok yüzdesini ödiyene yollıcak heralde. menajeri başka takımlarla da temas halindeymiş.
Juveye gider bence. Yabancı kaynaklarda ismi hep juve ile geçiyor

Çevrimiçi murat baltacı

Talisca işine senelik 3 net gerisi bonus prim vs gibi girilir hem diğer oyuncular homurdanmaz hemde şampiyonluk katkısı sağlar hedef Avrupa'da başarı sistem takımı olmaksa bende karşıyım taliscaya ama öyle bir durum olmadığına göre talisca seni şampiyon yapar yaptıda elbette tek başına yapmadı ama anahtar oyuncu ligimizde frikik bile önemli Kayseri maçında aynı yerden iki frikik atıldı barajı gecemedik tel golle zor kazandık Kayseri'den daha iyi kapanan daha dişli daha sert takımlarda var.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sefaköykartali

Bu planlamalar daha çok değişir. Yerli oyuncu konusunda sınırımızın olduğunu düşünmüyorum. İyi oyuncu bulursak alırız.

Koray-Tuanzebe-Amiri'den iyi 8- Kerem Atakan- Vargas yapabilirsek iyi olur.
[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2022, 01:55:38 sefaköykartali ]

Çevrimiçi sefaköykartali

Talisca katki verir, yetenekli de oyuncu ama yıllık maliyeti maaşıyla bonusuyla min 5.5 u bulur. Bugünün kuruyla 100 m tl yapar, kolay değil.

Çevrimiçi murat baltacı

Wenilton satılması ekstra bir durum ersinde satılırsa oda ekstra olacak bizi sıkıntıya sokan Rıdvan oldu ama onunda kondüsyon ve sakatlık riski vardı yine yerli konusunda farklı sistemler deneyecektik Koray alınırsa bir nebze rahatlariz ama Tayfurda bu kuralda sağ veya sol beki oynayabildigi için joker olur rosie yada masuaku performansı düştumu girer kanat alternatifi olarak girer kural değişmediği sürece bu tür oyuncuları toplamak lazım.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Koray
Tayfur
Kerem Atakan
Talisca yada vargas al işi bitir. Hangi sistemi oynarsan oyna.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tuncaboylu

Hiç inanmıyorum Welinton konusundaki bu haberlere, bakalım ne çıkacak altından.

Çevrimdışı tuncaboylu

sorun derken bizde 2 yıl oynadı ne tür bir sorun çıkardı ben hatırlayamadım
İlk sene bitince zam istedi, 20 gün Türkiye 'ye gelmedi.

İkinci senesinde CL maçlarında istekli, lig maçlarında istekli oynayınca, CL maçında kesik yedi ve aklı başına geldi.

23 yaşında para için Çin, Arabistan gezmeye başladı.

Etiketler: