2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 806254 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Orhan_

hesap vermek gibi bir derdimi var sence üstünkayadan beri bütün başkanlar içinde bundan daha kötüsü yok öncesini tanımıyorum sanki beşiktaş düşmanı ve düşmanı yok etmek için saldırıyor iki yıl geldiler fo nun gelirlerini yiyip ona sövdüler tek kuruş gelir koymadılar bu sene akıllarına geldi sponsor bulmak şampiyonlukta maaşları ödemişler sen tek kuruş gelir koymadan o maaşları neyle ödedin

Valla tam bilmiyorum bütün dertlerini. Mesaj silinmese diyeceğim şey belli de siliyorlar hemen :D.

Fikret Orman'a kurban olsunlar. Fopn tayfasından ses çıkmıyor. Burada da konuşanlar vardı zamanında.

Çevrimdışı can1903

hesap vermek gibi bir derdimi var sence üstünkayadan beri bütün başkanlar içinde bundan daha kötüsü yok öncesini tanımıyorum sanki beşiktaş düşmanı ve düşmanı yok etmek için saldırıyor iki yıl geldiler fo nun gelirlerini yiyip ona sövdüler tek kuruş gelir koymadılar bu sene akıllarına geldi sponsor bulmak şampiyonlukta maaşları ödemişler sen tek kuruş gelir koymadan o maaşları neyle ödedin
Remittance from your own account 24/7  :icool:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı beno1903

Daha çok bekleriz.

Bize ilk 11’e bir tecrübeli defans, rotasyona genç süratli sağ bek, rotasyona bir genç dinamik ortasaha, rotasyona bir genç teknik sağ kanat. Solada lazımda en kötü Oğuzhana bırakırız orayı hem genç satarız belki.

Çevrimiçi murat

Trabzonsporlu bir trabzonluyu başkan srçseydik bundan iyi yönrtirdi.

Çevrimdışı mellfred

Bize ilk 11’e bir tecrübeli defans, rotasyona genç süratli sağ bek, rotasyona bir genç dinamik ortasaha, rotasyona bir genç teknik sağ kanat. Solada lazımda en kötü Oğuzhana bırakırız orayı hem genç satarız belki.
eskişehir’den alınan bilal vardı noldu o ?

Çevrimiçi murat

eskişehir’den alınan bilal vardı noldu o ?
nazilli belediyespora kiralandı.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu alt liglerden alınıp giden oyuncuları birilerinin denetlemesi gerekiyor. Fransa 2. Liginden bir çocuk da almıştık, keza bu Bilal bunlar niye geliyor niye gidiyor. Kenan sağ bekte maçlara çıktığımız sezonun ardından kampta bile denenemeye ek kadar kötüyse bu oyuncular bunları Beşiktaşa kim getirdiyse hesap soruluyor mu?

Çevrimdışı Atkar

Ekstra olarak şunu da sormamız gerek. Geçen sezon özellikle ikinci yarı Emirhan İlkhan,Serdar Aziz ve geri çağırılıp Kartal Kayra neden ilk 11 oynatılmadı ? Hatta Hasic ?

Ersin
Rosier Serdar Vida Rıdvan
             Josef
         Can Emirhan
Ghezzal Batshuayi XXXX 11’i ile 15 maç oynayabilirdik,oynayacaklarını hissettirdik.
Sol stoper olarak Kempf alınabilirdi devre arası,keza Fernando. Gedson’u neden Rizeye kiraladık ? Saçma sapan işler oldu ve olmaya devam ediyor…

Çevrimiçi sefaköykartali

Remittance from your own account 24/7  :icool:
Abi transfer işi noldu, yok mu gelen kimse?

Çevrimiçi Necmi

Abi zaten bonus ve yüzde işi hikaye. Yok diye bakacaksın. Rıdvanın çok fazla efor sarfetmesi lazım. Rıdvanın gitmesine yerli olduğu için üzüldüm ben yoksa umutla beraber yarı yarıya oynarlardı sezonun tüm maçlarını.

Emirhanın gideceğide gideceği takımda 3 ay önce belliymiş. Yönetim bizi ayakta uyutmuş. Adam gideceği takımdaki arkadaşları ile bu sene antrenman yapmış.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ayakta uyutan sadece yönetim değilmiş millet yazın özel antrenman yaptığı için tebrik ederken o torino antrenmanı yapıyormuş gizli kapaklı olmasa bu kadar tepki olmazdı

Çevrimiçi Necmi

Bu alt liglerden alınıp giden oyuncuları birilerinin denetlemesi gerekiyor. Fransa 2. Liginden bir çocuk da almıştık, keza bu Bilal bunlar niye geliyor niye gidiyor. Kenan sağ bekte maçlara çıktığımız sezonun ardından kampta bile denenemeye ek kadar kötüyse bu oyuncular bunları Beşiktaşa kim getirdiyse hesap soruluyor mu?
çocukların yeteneklerinde sorun yokki alıyorsun koyuyorsun alt yapıya gram ilerlemiyor üstüne geri gidiyor ne olacakki eski futbolculara peşkeş çekilmiş alt yapı ne bekliyorsun çocuk eğitmekle alakalı ne bilgileri olabilir önder denetliyor ya işde bilgisi kenarda oyuncu alkışlamak tan öteye gitmeyen denetlese ne olur bilal gözden çıkarıldı en parlak sağ beklerden biriydi alındığında

Çevrimiçi Necmi

Abi transfer işi noldu, yok mu gelen kimse?
başkanın bile haberi yok canın nasıl olsun 😂

Çevrimiçi Necmi

Trabzonsporlu bir trabzonluyu başkan srçseydik bundan iyi yönrtirdi.
öyle yaptık işde 🥺

Çevrimiçi murat

öyle yaptık işde 🥺
fikret ormanın  beşiktaşa yaptığı en büyük kötülük sanırım ahmet nur çebiymiş.

Çevrimiçi Necmi

?s=21

Çevrimdışı Nazım Ar

Koray haberleri çoğaldı, oldu herhalde hayırlı olsun. Alınabilecek en doğru isimdi bizi biraz rahatlatır yerli kuralı konusunda.

Çevrimiçi BlackEagle16

ayakta uyutan sadece yönetim değilmiş millet yazın özel antrenman yaptığı için tebrik ederken o torino antrenmanı yapıyormuş gizli kapaklı olmasa bu kadar tepki olmazdı
En çokta buna kızdım abi o kadar ayrı tuttum diğerlerinden onu ama demekki o herşeyini hazırlamış.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı DieForYou1903

Koray haberleri çoğaldı, oldu herhalde hayırlı olsun. Alınabilecek en doğru isimdi bizi biraz rahatlatır yerli kuralı konusunda.

Gürler akgün yazmış yakın diye bakalım hayırlısı birileri gelsin artık kim gelecekse gelsin çıldıracaz yoksa transfersizlikten.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Nazım Ar

Gürler akgün yazmış yakın diye bakalım hayırlısı birileri gelsin artık kim gelecekse gelsin çıldıracaz yoksa transfersizlikten.

Neden bu kadar küçümsendiğini de anlamıyorum adam 3 sezondur Serie A da ortalama 30 maç oynamış, zaten almanya altyapısı olan birisi, adı Hans veya Cristian olsa herkes olumlu bakardı. :)

Çevrimiçi sEuL

Sinir edici bir durum baskan'in ilgilendigimiz oyuncularin isimlerini tek tek aciklamasi... git imzayi attir ardindan ne dersen de, ama imza yokken ne diye cikip biz bununla ilgileniyoruz falan diye aciklamalar yapiyor bilmiyorum. Gs 2. stoperinide yuklu bir miktara satti satacak, Fb'nin savunma allak bullak, Ts ile Basaksehir'de var stoper bakan - simdi bu takimlarin biri cikip salca olsa ondan sonra gelde oyuncu yada takimi ile anlas... Hele diger takimlarin oyunculara odedigi maaslari gordukten sonra, neden oyuncu bize glesin ki... Amatorler tarafindan yonetiliyoruz diyecegim ama amator bile degil bunlar....... durduk yere sinirlerim atti yine - neyse umarim Koray gelir. Alabilecegimiz eli ayagi duzgun ve takima uyabilecek ender oyunculardan... Hayirlisi

Çevrimiçi Necmi

Sinir edici bir durum baskan'in ilgilendigimiz oyuncularin isimlerini tek tek aciklamasi... git imzayi attir ardindan ne dersen de, ama imza yokken ne diye cikip biz bununla ilgileniyoruz falan diye aciklamalar yapiyor bilmiyorum. Gs 2. stoperinide yuklu bir miktara satti satacak, Fb'nin savunma allak bullak, Ts ile Basaksehir'de var stoper bakan - simdi bu takimlarin biri cikip salca olsa ondan sonra gelde oyuncu yada takimi ile anlas... Hele diger takimlarin oyunculara odedigi maaslari gordukten sonra, neden oyuncu bize glesin ki... Amatorler tarafindan yonetiliyoruz diyecegim ama amator bile degil bunlar....... durduk yere sinirlerim atti yine - neyse umarim Koray gelir. Alabilecegimiz eli ayagi duzgun ve takima uyabilecek ender oyunculardan... Hayirlisi
beş yıl fikret ormanın ikinci başkanıydı şimdi beşiktaşta ikinci başkanlık dönemi ne amatörlüğü

Çevrimiçi Samet Demir

Neden bu kadar küçümsendiğini de anlamıyorum adam 3 sezondur Serie A da ortalama 30 maç oynamış, zaten almanya altyapısı olan birisi, adı Hans veya Cristian olsa herkes olumlu bakardı. :)
Serie A da Merih var onu almıyoruz, koray alıyoruz adamlar haklı.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

vasat oyuncu bizi vasata alıştırıyorlar kötü olan o
Yoksa necipin stoper çıktığı yerde ondan iyi olacağı kesin ama hocanın istemediği stoperi sırf ucuz diye alıp hocanın eline veriyorsun insanlar mutlumu olmalı sağ stoper mevkii bu tr de en fazla bulunacak oyuncu zor olan sol stoper bulmak biz nerdeyse ülkedeki bütün sol stoperleri alıyorduk bir tane sağ stopere bakmadık bunca zaman almayada niyetleri yoktu zaten weli ye talip çıkması planlarını bozdu

Çevrimdışı Nazım Ar

vasat oyuncu bizi vasata alıştırıyorlar kötü olan o
Yoksa necipin stoper çıktığı yerde ondan iyi olacağı kesin ama hocanın istemediği stoperi sırf ucuz diye alıp hocanın eline veriyorsun insanlar mutlumu olmalı sağ stoper mevkii bu tr de en fazla bulunacak oyuncu zor olan sol stoper bulmak biz nerdeyse ülkedeki bütün sol stoperleri alıyorduk bir tane sağ stopere bakmadık bunca zaman almayada niyetleri yoktu zaten weli ye talip çıkması planlarını bozdu

Abi vasat diyorsun da trde kariyer ve kalite açısından Koray'dan iyi kimi bulup alacaksın? Yerli kuralı var işte illa oynatacaksın 3 tane gs de senin Saissi koyduğun yerde Abdülkerimi oynatıyor, senin Ghezzal oynattığın yerde genç çocukları oynatıyor. Fb İrfancan falan koyuyor bunları kıyaslarsan Gedsonla falan vasat değil mi?  Korayı uygun fiyata alırsan öp de başına koy Necipten Welinton dan sonra Marcelo etkisi yapar hem de elimizi rahatlatır.

Çevrimiçi Samet Demir

Adem ljajic 200bin maaşa Bodrumspora gidiyormuş

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: