2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1847684 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
oyuncu hakkında fazla fikrim yok ama boyd'u önermek mantıklı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

teixeira ile brezilya kulüpleri de ilgileniyormuş ama istediklerini veremiyorlarmış. en iyi teklif bizimkiymiş diye bir şey okudum

ek olarak josef abim hem bu hem fernando için hocanın isteğiyle kulis yapıyormuş :D bu birlikte tatil işi oradan çıkmış diyorlar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sefaköykartali

Beşiktaş, Konyaspor'un stoperi Abdülkerim Bardakçı için Tyler Boyd + bir miktar para teklif etti. Konyaspor yönetimi teklifi değerlendiriyor. (@SelmanSAkyuz)

Edit: forum maşallah çok hızlı 😂😂 bence güzel transfer rotasyon oyuncusu olur.

Çevrimdışı worns

Bu yanlış bir değerlendirme. Yönetim mi yönlendiriyor algıyı, nedir çözemedim.

Pazarlık gücü az olan biz değil, Leicester'dı. Adamlar kadrolarında hiç düşünmedikleri ve en az 6 ay oynatmayacakları oyuncuya talip bulmuşlardı, ne istesek kabul ederlerdi.

Bizim o dönem kağıt üzerinde kanat oyuncusuna bile fazla ihtiyacımız yoktu, santrafor arıyorduk.

Biz kiraya 17-18 yaşındaki oyuncuları gönderiyoruz, üstüne bonservisinden %40 falan pay veriyoruz.

Biz oyuncuyu kiralık alırken opsiyon bile koyduramıyoruz.

Bunu beceriksizlik ya da iş bilmezlik diye tanımlamak daha doğru olur bence.

ne desem de öyle göreceksin. kadroda olması konusunda bile pek çoğumuzun istekli olmadığı töre'yle bile hala imzalayamadık diye eleştiri yapıyordun. ne yapsalar olumsuzu öne çıkaracaksın. :) bu fazlasıyla tek yanlı bir bakış hatta bence yaptığın doğru eleştirilerin de gücünü bir parça azaltıyor ama senin bakış açın tabi saygı duyuyorum, çok tartışılacak bir noktası yok.

Çevrimdışı worns

yalnız ben o elayis'in liginden biraz kıllandım. o kadar yatırım yapılacaksa oyuncuyu iyi araştırsınlar. atabey çicek'in istatistiklerini gördükten sonra oldu bu. eskiden beri potansiyelli olduğu düşünülen bi elemandı atabey ama türkiye'de alt ligler de dahil yeterince verimli olamamıştı.

Çevrimdışı worns

seferovic boş haber. joao mario yine yazılmış ben etkisiz sezonlarına rağmen seviyorum o çocuğu. kiralık düşünüyoruzdur dedim ama sözleşmesinin son senesine girmiş, bonservis konuşur. gerçek değeri üzerinden ciddi bir indirim geleceğini, oyuncunun reputasyonunun da hayli düştüğünü düşünüyorum ama yine de bizim için olası meblalara inmez. birileri rahat 6-7 masaya koyar.

ljajic gitse, o pozisyon ağustos 15'e kadar boş kalsa ben okeyim. ilki yerine gelecekten de önemli.

Çevrimdışı Erman1903

yalnız ben o elayis'in liginden biraz kıllandım. o kadar yatırım yapılacaksa oyuncuyu iyi araştırsınlar. atabey çicek'in istatistiklerini gördükten sonra oldu bu. eskiden beri potansiyelli olduğu düşünülen bi elemandı atabey ama türkiye'de alt ligler de dahil yeterince verimli olamamıştı.

Oyuncunun sağ kanattaki skorerliği sanıldığı kadar yüksek değil zaten, çoğunu ileri uçta yapıyor. Hocanın da istemediği söyleniyor, ben fazla şans bulabileceğini zannetmiyorum, özellikle de Töre kadroda tutulursa.

En önemli özelliği dribbling, savunması epey zayıf. İçeri doğru girsin şut atsın olayı bu, çok fazla bir oyun kültürü yok. Ghezzal falan diyen scoutlar var ama bence hiç alakası yok.

Çevrimdışı can1903

costa'ya teklifimizi 1.9'a yükseltmişiz

@can1903 yine bildi...
Hoca istediği an Costayı alırlar, hoca istemiyor Mitroviççi  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Yerinde olsam ben de istemem, kronik toplar damar rahatsızlığı var büyük risk.

32 yaşında onun profilinde bir oyuncu yok yere bu kadar süre boşta kalmaz.

Çevrimiçi levitate

nasıl istemiyor hoca bizzat görüşmüş :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

nasıl istemiyor hoca bizzat görüşmüş :D
"Hoca Mitrovicci. Yani Mitrovic taraftarı.
Asıl istemediği Costa" anlamında yazmış.

Çevrimiçi levitate

okurken iq düşüşü yaşamışım demek ki :D

neyse hangisi gelirse gelsin faydalı olur, ama ben mitrovic istiyorum neden bilmiyorum :D

Çevrimdışı sozkul

Bu yanlış bir değerlendirme. Yönetim mi yönlendiriyor algıyı, nedir çözemedim.

Pazarlık gücü az olan biz değil, Leicester'dı. Adamlar kadrolarında hiç düşünmedikleri ve en az 6 ay oynatmayacakları oyuncuya talip bulmuşlardı, ne istesek kabul ederlerdi.

Bizim o dönem kağıt üzerinde kanat oyuncusuna bile fazla ihtiyacımız yoktu, santrafor arıyorduk.

Biz kiraya 17-18 yaşındaki oyuncuları gönderiyoruz, üstüne bonservisinden %40 falan pay veriyoruz.

Biz oyuncuyu kiralık alırken opsiyon bile koyduramıyoruz.

Bunu beceriksizlik ya da iş bilmezlik diye tanımlamak daha doğru olur bence.

Ne kadar kolay değil mi bugün geriye dönüp ne istesek kabul ederlerdi demek.
Senin hoşuna gidecek planı önermiş olsalardı ve olmasaydı o zamanda bunlar transfer yapmayı bilmiyorlar diyecektin.  İşin kolay.
Bu rakama 10 gün koşturup motorla yeiştirdiler  yahu.. Biraz adil olmak lazım.

Çevrimdışı yaço58

?s=19
Arkadaşlar bu takım şampiyon oldu şu tişörtü en azından satışa sunmak çok mu zor yaz gelmiş alan alır işte ne güzel

Çevrimiçi sefaköykartali

?s=19
Arkadaşlar bu takım şampiyon oldu şu tişörtü en azından satışa sunmak çok mu zor yaz gelmiş alan alır işte ne güzel
İlk tişörtün tasarımı çok kötüydü bence, altta kalın alakasız bi fontta hashtag hiç olmamıştı.

Çevrimiçi Necmi

tartışmaya gerek yok belkide ikisinide istiyordur 😀

Çevrimdışı Erman1903

tartışmaya gerek yok belkide ikisinide istiyordur 😀

Biraz da alabileceğimiz şeylere baksın, Hulk mevzusuna dönmesin yine, onlar olmadı sana Kenan'ı aldık buyur hocam olmasın sonra.

Çevrimdışı savaş altay

?s=19
T shirt o kadar kotu ki rossier efekt basmis sanirim 😑

Çevrimiçi Necmi

Ne kadar kolay değil mi bugün geriye dönüp ne istesek kabul ederlerdi demek.
Senin hoşuna gidecek planı önermiş olsalardı ve olmasaydı o zamanda bunlar transfer yapmayı bilmiyorlar diyecektin.  İşin kolay.
Bu rakama 10 gün koşturup motorla yeiştirdiler  yahu.. Biraz adil olmak lazım.
doğru yumurta şeye dayanınca pazarlık yapma şansında kalmıyor
Bunu bugün tartışmak manasız herkes kendine göre haklı
Öyle yada böyle alındı ve şampiyonluğa katkı verdi her türlü kardayız
Eşelediğimizde zorunlu opsiyon koyduk mesela tutmadı ne olacaktı
Bir sürü olumlu yada olumsuz konuşmak mümkün
Mesela motorun lastiği patlasa şampiyonluk gitmişti ve bunu hiç bilemeyecektik

Çevrimiçi Necmi

?s=19
artık uğraşmıyorlar böyle şeyle direk para istiyorlar şimdi nasıl uğraşsınlar tasarım yapacaksın üreteceksin ya birde satılmazsa kartal yuvasına hiç bakmıyormusunuz siyah beyaz kırmızı gri tşort önüne büyük bir amblem yada kartal resimi yada beşiktaş yazısı tamamdır başka birşeye gerek yok
Eleştirdiğimizde suçlanıyoruz mucize gelen şampiyonluk öyle gaz verirdiki taraftara ürün patlaması yaşanırdı forma yok ortada artık merak edende yok çünkü beklenti kalmadı

Çevrimdışı yaço58

T shirt o kadar kotu ki rossier efekt basmis sanirim 😑
İyi yada kötü konu o değil ki yaz gelmiş store de alıncak bilet yok formalar hep geç çıkıyor yap güzel tasarımlı tişörtler satışa sun işte çok mu şey istiyoruz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

İki kupa t-shirtü ilk t-shirtten daha güzel. İlki de fena değildi bence. Tatava yapmayın alın geçin :D