2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1853282 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Kaynak nedir Cancazım?
Benim abi  :D Eğer gerçekleşmezse bana söyleyen hocanın yakın dost bi abimi ifşalarım öyle anlaştık :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı savaş altay

Kötü kaleci çok maçını canlı izledim 200 bin Euro ancak eder 1 milyon falan verilirse paraya yazık
Parasinda olmayalim artik, sahaya surdugumuzde ne yapacak o onemli.

Çevrimdışı can1903

Parasinda olmayalim artik, sahaya surdugumuzde ne yapacak o onemli.
Abi o çocuktan popüler bi kaleci olmayacak, inşallah geleceğe yatırım diyip pazarlayana inanmazlar ne diyelim.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Benim abi  :D Eğer gerçekleşmezse bana söyleyen hocanın yakın dost bi abimi ifşalarım öyle anlaştık :evillol:
Hadi bakalım sana güveniyoruz.

Aynısını Ghezzal, Texaira, Sörloth, Mitrovic icin bekliyoruz.

Çevrimdışı savaş altay

Bana kalsa stoperin birini yerli yapar kaleye yabancı koyardım.
+41903. Yerli sampiyon modunda kimse goremiyorum.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Asi çocuk Rosier 1 yıl daha bizimle olacak.. Hayırlı olsun.
Rosier de Ghezzal da gösterdikleri bu performansla çok rahat başka kulüplere hem de daha yüksek maaşla gidebileceklerken ısrarla kalmak istemeleri çok güzel ve anlamlı. Bizim de bunun karşılığını vermemiz lazım mutlaka. Dolu stadyum bile görmedi bu adamlar ama anladılar bu kulübün ne olduğunu.

Çevrimdışı can1903

Hadi bakalım sana güveniyoruz.

Aynısını Ghezzal, Texaira, Sörloth, Mitrovic icin bekliyoruz.
Bence Ljajic giderse Teixeira %100 gelecek. Lakin Ghezzal transferi bence artık Ghezzala bağlı, Sörlöthun transfer olması için Ağustos sonuna kadar falan beklememiz lazım  :claps:

Çevrimdışı can1903

Rosier de Ghezzal da gösterdikleri bu performansla çok rahat başka kulüplere hem de daha yüksek maaşla gidebileceklerken ısrarla kalmak istemeleri çok güzel ve anlamlı. Bizim de bunun karşılığını vermemiz lazım mutlaka. Dolu stadyum bile görmedi bu adamlar ama anladılar bu kulübün ne olduğunu.
Bence Rosierin yaptığı fedakarlık Ghezzaldan daha fazla.

Çevrimdışı savaş altay

Thanks mr deep web 😎

Çevrimdışı Erman1903

Kulübünün bundan haberi var mı? :)

Çevrimiçi levitate

opsiyon var mı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bence Rosierin yaptığı fedakarlık Ghezzaldan daha fazla.
Bana da öyle geliyor adam bildiğin maskotu oldu takımın. Forvete kim gelecekmiş duyum var mı?

Çevrimdışı can1903

Kulübünün bundan haberi var mı? :)
Bence var abi, hatta sana bir şey söyliyim ben %100 görüyorum  :evillol:

Çevrimdışı can1903

opsiyon var mı
basında yazan rakamların bi tık üstü diye biliyorum

Çevrimdışı savaş altay

Abi o çocuktan popüler bi kaleci olmayacak, inşallah geleceğe yatırım diyip pazarlayana inanmazlar ne diyelim.
Hayir, anlamdigim kaleci aliyoruz ama ayagi konusluyor. Bana bire bir ile gel, durdurucu ozelligi ve pozisyon almasi ile gel. Bak euro'da kalecinin biri yarim metre saginda bekledi topu ve iceri aldi 😆😆

Çevrimdışı solar

?s=19

İlginç, videodaki hiçbir pozisyon takım mağlupken değil.

Çevrimdışı savaş altay

Bence Ljajic giderse Teixeira %100 gelecek. Lakin Ghezzal transferi bence artık Ghezzala bağlı, Sörlöthun transfer olması için Ağustos sonuna kadar falan beklememiz lazım  :claps:
sorltih yazma sakin olur mu 😉

Çevrimdışı Erman1903

Bence var abi, hatta sana bir şey söyliyim ben %100 görüyorum  :evillol:

Zor, Sporting'in ödemeleri var ay sonu olması lazım. Bu oyuncudan gelecek parayla da yedek sağ bek almayı düşünüyorlar. Marsilya - Lazio - Celtic - Moskova ciddi olarak ilgileniyor.

Çevrimdışı can1903

Zor, Sporting'in ödemeleri var ay sonu olması lazım. Bu oyuncudan gelecek parayla da yedek sağ bek almayı düşünüyorlar. Marsilya - Lazio - Celtic - Moskova ciddi olarak ilgileniyor.
Abi bana söyleyen kişi hocanın yakınlarından, hocanın da çok istediği aşikar 2 hafta önce basında %90 diye dolaşıyordu bi anda haberler kesildi vs ama sonra 1 tık daha teklifimizi arttırdığımızı da duydum senle daha önce forumda da konuştuk ben olsam o parayı vermem ama hoca bulduk kaçırmayın düşüncesiyle düşündüğü için 5 milyonlara kadar çıktık.

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı Erman1903

Abi bana söyleyen kişi hocanın yakınlarından, hocanın da çok istediği aşikar 2 hafta önce basında %90 diye dolaşıyordu bi anda haberler kesildi vs ama sonra 1 tık daha teklifimizi arttırdığımızı da duydum senle daha önce forumda da konuştuk ben olsam o parayı vermem ama hoca bulduk kaçırmayın düşüncesiyle düşündüğü için 5 milyonlara kadar çıktık.

O paralara çıkıldıysa olabilir tabi, sen başta 1 yıl dedin ben de o yüzden zor olduğunu söyledim.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı Erman1903

Trust the process 🤓

4M üstüne çıkıldıysa alabilirsin, kiralık imkanı yok. Oyuncu zaten kulübü bizim ölücü teklifi reddettiği için Marsilya büyük takım tarzında açıklamalar yaptı. Yok eğer o teklif yükseltildiyse o zaman alınabilir, lakin ben sağ beke asla bu paraları vermem.

Bu sezon bizimkiler biraz açılıp saçılacak gibi geliyor bana, hoca maliyeti yüksek adamlar için bastırıyor Ft gibi oldu :)... Patlarsak büyük patlarız.

Çevrimdışı savaş altay

4M üstüne çıkıldıysa alabilirsin, kiralık imkanı yok. Oyuncu zaten kulübü bizim ölücü teklifi reddettiği için Marsilya büyük takım tarzında açıklamalar yaptı. Yok eğer o teklif yükseltildiyse o zaman alınabilir, lakin ben sağ beke asla bu paraları vermem.

Bu sezon bizimkiler biraz açılıp saçılacak gibi geliyor bana, hoca maliyeti yüksek adamlar için bastırıyor Ft gibi oldu :)... Patlarsak büyük patlarız.
Tabii sen detaylara iniyorsun guzel fakat karsimizda da derin besiktas var 🤓
Adam sergen oldu dedi, sonrsinda yatti haberleri dustu ve yine sonrasinda sergen imzayi atti.