2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1855574 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

Tabii sen detaylara iniyorsun guzel fakat karsimizda da derin besiktas var 🤓
Adam sergen oldu dedi, sonrsinda yatti haberleri dustu ve yine sonrasinda sergen imzayi atti.
Bu arada sergen zaten ft olmak istiyor, besiktas versiyonunda yani. Benim hissiyatim eze eze bunu yapmayi strateji edindi fakat buna luzum yok idi ben de kendisine bu sebeble tutuldum.

Çevrimdışı Erman1903

Adam sergen oldu dedi, sonrsinda yatti haberleri dustu ve yine sonrasinda sergen imzayi atti.

Ben piyasayı takip eden adamım, beke para düşürmem. Büyük porsiyonu ilerideki yıldız tarzı adamlara ayırırım. Bana kalsa Sergen hocaya da bu sezon 2,5 falan vermezdim, kadro planım falan hazır olurdu başka yerli getirirdim. Gerçi pazarlığı farklı başlatsan 2M + bonus ile falan biterdi, biz 1,2 dedik o da tepki olarak 3M aşağısı olmaz yaptı - laf ağızdan çıktığı için iş buraya geldi.

Malesef yönetimimiz eller kollar bağlı moda geçmeye meyilliydi ve başka bir planı yok gibi gözüküyordu, ayrıca Salih transferi de gerçekleşmeyecekti bu yüzden yapacak bir şey yok. Ocağına düştüler hocanın, düşmeyeceksin.

Çevrimdışı can1903

bana kalırsa hoca dişini gösterip istediklerininde üstüne çıkarttı bizim yönetimi  :lol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

bana kalırsa hoca dişini gösterip istediklerininde üstüne çıkarttı bizim yönetimi  :lol:

Öyleyse bence yanlış yapıyor.

Çevrimiçi levitate

4M üstüne çıkıldıysa alabilirsin, kiralık imkanı yok. Oyuncu zaten kulübü bizim ölücü teklifi reddettiği için Marsilya büyük takım tarzında açıklamalar yaptı. Yok eğer o teklif yükseltildiyse o zaman alınabilir, lakin ben sağ beke asla bu paraları vermem.

Bu sezon bizimkiler biraz açılıp saçılacak gibi geliyor bana, hoca maliyeti yüksek adamlar için bastırıyor Ft gibi oldu :)... Patlarsak büyük patlarız.

abi bence mantıklı bir harcama ya

adamın dikişi tutmuş, yaşı iyi, burayı seviyor, hem önemli bir asset ileride güzel paralara satabilirsin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı savaş altay

Ben piyasayı takip eden adamım, beke para düşürmem. Büyük porsiyonu ilerideki yıldız tarzı adamlara ayırırım. Bana kalsa Sergen hocaya da bu sezon 2,5 falan vermezdim, kadro planım falan hazır olurdu başka yerli getirirdim. Gerçi pazarlığı farklı başlatsan 2M + bonus ile falan biterdi, biz 1,2 dedik o da tepki olarak 3M aşağısı olmaz yaptı - laf ağızdan çıktığı için iş buraya geldi.

Malesef yönetimimiz eller kollar bağlı moda geçmeye meyilliydi ve başka bir planı yok gibi gözüküyordu, ayrıca Salih transferi de gerçekleşmeyecekti bu yüzden yapacak bir şey yok. Ocağına düştüler hocanın, düşmeyeceksin.
Kesinlikle ben de butceyi onemli mevkilere vermekten yanayim. Birerli kale, stoper, 10 numara, kanat ve fw.

Çevrimiçi 38life

Ben Ghezzal'in kalma ihtimalini Rosier'den fazla görüyorum. Oyuncuların isteği olarak da bu böyle. Rosier şampiyonluk günü bile kalmasıyla ilgili sorulara kaçamak cevaplar verdi. Ghezzal ise her seferinde ısrarla kalmak istediğini söyledi, hiç lafı dolandırmadı.

Oyuncunun zaten son senesi. Oyuncu ısrar ederse ederinden çok daha düşük fiyata bırakmak zorunda kalabilirler. Kadroda zaten hiçbir şekilde düşünmüyorlar.
[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2021, 00:12:21 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ben izlemedim, nasıl bir kaleci?

Geçen sene gündemimize geldikten sonra ara ara TFF 1. lig maçlarında izlemiştim.
Gördüğüm kadarı ile;
Pozisyon almayı biliyor, birebirlerde doğru biçimde açıyı daraltıyor, boy 2.02 olmasına rağmen kesinlikle hantal değil ve ayağının dibine vurulan şutlarda çok seri biçimde yatabiliyor. Boy 2.02 olmasına rağmen yan toplarda hakimiyeti bana göre vasat.

Çevrimdışı Erman1903

abi bence mantıklı bir harcama ya

adamın dikişi tutmuş, yaşı iyi, burayı seviyor, hem önemli bir asset ileride güzel paralara satabilirsin

Nerede mantıklı, Lig Nos şampiyonun sağ beki Porro yedek olarak kiralandı as oldu, şimdi Rosier'den kazanmaya çalışacağı 5M civarı parayla 3-4M'lik sağ bek bakıyor. Porro'nun kirası bitince onu as yapacak.

Senin etin ne budun ne 4-5'lik sağ bek bakıyorsun-karşılaştır bakalım borçlarını.

Çevrimdışı savaş altay

Ben Ghezzal'in kalma ihtimalini Rosier'den fazla görüyorum. Oyuncuların isteği olarak da bu böyle. Rosier şampiyonluk günü bile kalmasıyla ilgili sorulara kaçamak cevaplar verdi. Ghezzal ise her seferinde ısrarla kalmak istediğini söyledi, hiç lafı dolandırmadı.

Oyuncunun zaten son senesi. Oyuncu ısrar ederse ederinden çok daha düşük fiyata bırakmak zorunda kalabilirler. Kadroda zaten hiçbir şekilde düşünmüyorlar.
Oyle ise ghezzal hos geldin 🤓

Çevrimiçi 38life

Oyle ise ghezzal hos geldin 🤓

Haydaaa. Ben sadece mantık yürüttüm :D :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İlginç, videodaki hiçbir pozisyon takım mağlupken değil.
Şöyle açıklayım :

Samsun bu yıl 4 mağlubiyet aldı

-Giresun macinda: Samsun'un 2 oyuncusu KK gördü.

-Adana Demirspor maçında 2 -0 yenilmiş. İlk golde Oğuzhan Asist- Aboubakar golünde ki Onur Kıvrak gibi konturpiyede kalmış. Diğer golü kontradan açılınca son dk' da yemiş.

-Bursa'ya 3-0 yenilmiş normal bir maç olarak kabul edebiliriz. Bursa baya iyi oynamış , özellikle Batuhan Kör .

-  İstanbulspor 3-0 yenilmiş. Normal bir maç kabul edebiliriz gibi .

Gelecek vaat eden bir oyuncu gibi.
 Hayırlı olsun Beşiktaş'ımıza.

Çevrimdışı annoca

yabancı haklarımızı kimlerle doldurcaz. forvet kesin yabancı. büyük ihtimal sağ kanat ve sağ bek yabancı olacak. orta saha josef, defans vida-welinton, nskala giderse yerine yerli mi yabancı mı (ki yerli malesef yok) atiba soru işareti. tavşan haberleri vardı. solda kenan ve güven olur heralde. larini gitti gözüyle bakıyorum inş gider değerine

Çevrimiçi 38life

Aslında bek mevkiisi günümüz futbolunda en önemli mevkiilerden biri haline geldi. Ama biz günümüz futbolunu oynamayacağımız için evet çok para dökmemek lazım oraya :D

Çevrimdışı savaş altay

Geçen sene gündemimize geldikten sonra ara ara TFF 1. lig maçlarında izlemiştim.
Gördüğüm kadarı ile;
Pozisyon almayı biliyor, birebirlerde doğru biçimde açıyı daraltıyor, boy 2.02 olmasına rağmen kesinlikle hantal değil ve ayağının dibine vurulan şutlarda çok seri biçimde yatabiliyor. Boy 2.02 olmasına rağmen yan toplarda hakimiyeti bana göre vasat.
Cocuk hakkinda en dogru bilgi geldi. Kaleci ozelligi lazim bize.

Çevrimdışı savaş altay

Nerede mantıklı, Lig Nos şampiyonun sağ beki Porro yedek olarak kiralandı as oldu, şimdi Rosier'den kazanmaya çalışacağı 5M civarı parayla 3-4M'lik sağ bek bakıyor. Porro'nun kirası bitince onu as yapacak.

Senin etin ne budun ne 4-5'lik sağ bek bakıyorsun-karşılaştır bakalım borçlarını.
Bu kluplerin borcu 2073'de bile bitmez gibi, biri satin akmadikca.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Son durumunu bilmiyorum ama arap liginden forvet arkasına Luciano Vietto nasıl olur?

Çevrimdışı Erman1903

Bu kluplerin borcu 2073'de bile bitmez gibi, biri satin akmadikca.

İş böyle diye her sene daha da borca mı batalım, makul işler yapmayan parayı cebinden versin. Belli bir bütçen var onun içinde hareket etmen gerekiyor, senden çok daha iyi maddi durumu olan kulüpler bile böyle hamle yapmıyor, al işte Sporting bu sezon şampiyon oldu, sağ bek için yaptığı plan bu.

Çevrimdışı savaş altay

İş böyle diye her sene daha da borca mı batalım, makul işler yapmayan parayı cebinden versin. Belli bir bütçen var onun içinde hareket etmen gerekiyor, senden çok daha iyi maddi durumu olan kulüpler bile böyle hamle yapmıyor, al işte Sporting bu sezon şampiyon oldu, sağ bek için yaptığı plan bu.
Rossier'den sag acik kokusu aliyor musun?

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı savaş altay

Hayır.
Sergen de bunu gormuyorsa onundeki sag aciklarin performansini artirip, klubun yuzu olmaktan oteye gidemeyecek. Aldik bir kere. Tabii fiyat ve yabanci sayisi acisindan konusuyorum. Rossier'i kadroda gormek istemiyorum diyen yoktur herhalde.

Çevrimdışı Erman1903

Sergen de bunu gormuyorsa onundeki sag aciklarin performansini artirip, klubun yuzu olmaktan oteye gidemeyecek. Aldik bir kere. Tabii fiyat ve yabanci sayisi acisindan konusuyorum. Rossier'i kadroda gormek istemiyorum diyen yoktur herhalde.

Rosier ligin en iyi beki, 'Gerçi ligde iyi bek yok ya hadi neyse' oyuncuda hiçbir problem yok. Sadece buna bakacaksak herkes ister zaten. Sergen bunları görüyordur da o isim seviyor ve şu an biraz yüksekten uçuyor bakalım artık hayırlısı.

Çevrimdışı savaş altay

Rosier ligin en iyi beki, 'Gerçi ligde iyi bek yok ya hadi neyse' oyuncuda hiçbir problem yok. Sadece buna bakacaksak herkes ister zaten. Sergen bunları görüyordur da o isim seviyor ve şu an biraz yüksekten uçuyor bakalım artık hayırlısı.
Isim performans arasinda fark olmasinda, faydali olabilcekleri istesin. Sergen'in hirsi sarisinlardan once bizi mahvetti zaten 😆😆

Çevrimdışı Erman1903

Isim performans arasinda fark olmasinda, faydali olabilcekleri istesin. Sergen'in hirsi sarisinlardan once bizi mahvetti zaten 😆😆

Yani işte hep öyle olmuyor :).  Bizim memleketin insanı böyledir üstünde başında giyecek bir şeyi yoktur cebinde Iphone'la gezer, kirada oturur ama yığınla vergi alınan otomobilden taviz vermez. Şu anda Sergen'in bize bir zararı yok, çok başarılı oldu geçen sezon ama asıl şimdi göreceğiz bir de her şey bana sorulsun falan dedi bakalım nasıl bir plan yapacak. Belki de hem başarılı olamayacak hem de fena bir delik açacak mali hesapta.

Bir de şu vardır hayatta, gider kendi imkanlarının üzerinde bir para verirsin sonra hayat tokadı vurur. Bu bütçeyle 4-5 kağıt sağ beke verecek paran yok senin, sonra ağır bir sakatlık geçirir 3-5 ay sakatlanırsa ağlamasınlar.

Çevrimdışı almanci

Ghezzal'a ne kadar teklif etsen az yalnız iyi yönlendirilmesi gerektiği unutulmamalı. Sergen Hoca bu konuda iyidi ama daha da başarılı olabilirdi.

Rosier'in bonservisi için bahsedilen 4 Milyon Euro'dan da yukarı çıkılabilir. Böyle birisi kolay bulunmaz.

Kadro çok sıkıntılı. Gönderilmesi gerekenler var ancak maaş ve başka sebeblerden dolayı kalmak isteyebilirler o durumda Rosier ve Ghezzal'i tutmak da kurtarmaz gitmek istemeyenlerin sözleşmelerini feshetmek son çare olur yani para'ya kıymadan bu sezon başarı gelmez.
[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2021, 02:37:28 almanci ]