2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2751942 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tuncaboylu

Gerçekten ne aradığımızı bilmiyoruz gibi geliyor bana. Loric Cana tarzında bir adam, o da Marsilyadayken efsaneydi çok severdim. İsmi çıkanların hepsi tek yönlü adamlar. 38'lik Emreyle oynuyordu Başak. Bu taktikte klasik tip doslar tercih edilmiyor. İsmi geçen oyuncular anca Medelden bir tık uyumlu olur taktiğe.  Ekstra kafa vurunca çözülecek mi bu iş yani?
Tek tip derken, bu adamın ofansif katkısı da iyi. Kilit pas, uzun top ve pas yüzdesi istatistikleri harika.

Çok heyecanlandırıcı bir isim, umarım olur.

Çevrimdışı yaço58

seri Anın nesi var kanlı bıçaklı olup da napıyorlar ist.a gelmiş 3 gün sonra kadıköyde maça çıkmak roma lazio derbisine benzemez tabii. hem hoca böle atmosfere demedi ki atmosfere dedi özele indirgemiş ülkeyi kast ediyor.

bu fayik hocanın lafı sonrası algı yaptı ama atladıgı tonla şey var hoca o mesajında kampa alt yapıdan oyuncuları götürüyoruz transferler kamp sonrası lig başlayınca geliyorlar kampa ayrı lig ayrı kadroyla sezona başlıyoruz dedi. dediğim gibi amacı sadece algı yapmaktı örn. pepe erken gelmiş görünüyor imzası 5 temmuz peki adamın imza sonrası izne çıktıgını neden yazmamış DK.dan gelmişti hatırlayın imza attı tatile gitti kampda marcelo tosiç vardı ligi pepe tosiç açtı oysa hepimiz marcelo pepe tandemi olacak die nasıl seviniyorduk
Net hocanın en saçma sapan kararıydı on numara yokken on numaramız kenarda oturdu derbide oynasa oziden kötü on numara performansı vermezdi Bir önceki bursa maçında öne geçtiğinizde ljajici alıp topu tutmaya çalışmak yerine necip hamlesi ile geri çekildik saçma sapan Bi gol yedik bu 2si o kadar anlamsızddıki adam iyi kamp yemişşe kaliteliyse oynar

Çevrimdışı mrred

Ben Gonalons ismini şimdi İtalya medyasından duydum. Bendeki isim farklı. Eğer o isim olursa ciddi ses getirir. Biraz ısınırsa ortam yazacağım. Hugo işine dönsün istemiyorum. Gonalons isminide tabii ki takibe alacağız. Murat özen yazdı şimdi kim acaba bu orta saha
Ooo 6 numara için ciddi uğraş var o zaman. Güzellllllllll önemini fark etmelerine sevindim
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

ben tüm sene sakat geçirmiş adamı almam

önceki sene de bi numarası yok romada dökülmüş işte herifler bunu vermiş üste 30 milyon vermiş nzonziyi almış
Lyon’da son sezonu baya kötü geçti, çöküş sinyalleri veriyordu  ve baya kötü bir şekilde yollar ayrıldı.
Roma’da yedek kulübesinde kurtulamadı ve sezon ortasında sakatlandı.
Sevilla kariyerini zaten konuşmaya gerek yok.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

buna çok şaşırdım hatta inanmadım şuan uyuyor ve rüyamda forumda olabilirim @worns

forumdaki en sakin profillerden birisin

@tangaz :D :D Abi maç ile maç dışı arasında büyük farklar var bende.

Çevrimiçi Necmi

Ben Gonalons ismini şimdi İtalya medyasından duydum. Bendeki isim farklı. Eğer o isim olursa ciddi ses getirir. Biraz ısınırsa ortam yazacağım. Hugo işine dönsün istemiyorum. Gonalons isminide tabii ki takibe alacağız. Murat özen yazdı şimdi kim acaba bu orta saha
Elneny diye biliyorum ama olmamış :bandit:
bugün geldi bana bu isim ama geri tepmiş

Çevrimiçi Samet Ç

Vidal, Bakayoko, Wanyama veya Matuidi'den birisi olabilir

Çevrimdışı tangaz

Ölüsü yeter.

Daha 30 yaşında, emekliliği düşünmesi için erken.

çok gördük ölüsü yetenleri herifin bir yılda patlamayan uzvu kalmamış ölüsü yeter diyorsun

şaka gibi

20 yaşında alpay çelebi 2 sakatlık geçirdi futbol hayatı bitti diyorsun bu 1 yılda 4 sakatlık geçirmiş daha 30 yaşında diyorsun.

çok tutarlı yaklaşımlar.  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Ooo 6 numara için ciddi uğraş var o zaman. Güzellllllllll önemini fark etmelerine sevindim
ciddi birçok oyuncuya saldırıyorlar orta saha için ama altımı sekizmi bilemedim

Çevrimdışı tuncaboylu

ben tüm sene sakat geçirmiş adamı almam

önceki sene de bi numarası yok romada dökülmüş işte herifler bunu vermiş üste 30 milyon vermiş nzonziyi almış

Aynı muhabbeti Fabri'de de yaptınız.

Roma'da tutunan adam sana gelmea zaten, giderse Premier league'de tepe takımlara gider.

Herifin Lyon rating'leri muazzam, 7.30'dan aşağı sezonu yok. Bu bir defansif orta saha için çok yüksek.

Galatasaray'ın aldığı Seri'nin Premier league'e transfer olmadan önceki rating'i 7.23 mesela, o da tek bir sene. Bu adam 6 sene boyunca bundan daha iyi rating yapmış.

https://tr.whoscored.com/Players/79560/History/Maxime-Gonalons

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ne güzel isteyen istediği gibi üslup dersi versin,Beşiktaşlılığı sorgulasın.Karşılık verince de suçlu olalım.Bana üslup dersi veremezsin,renkli iması da yapamazsın @Necmi
Sen bu uslup ve bu kafa ile bu forumda tutunamazsın söyleyeyim

Yakındır biletini keserler..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

önceki sezonda bi numarası yok romada tutmamış roma sevilladan nzonziyi almış bunu sevillaya kiralık vermiş
gonalons + bir miktar para 30 milyoncuk

yaptığı bu hareket romanın futboldan anlamadığını gösterir :D aldığı nzonziyi de yolladı :D

Gonalons bizim lige fazla bile gelir keşke gelse  :bandit:

Çevrimdışı mrred

Tek tip derken, bu adamın ofansif katkısı da iyi. Kilit pas, uzun top ve pas yüzdesi istatistikleri harika.

Net iyi transfer ama daha iyisini kovalıyorlarmış. Başkana hırs yaptırdı taraftar :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

aliye şu benim soucekin ismini uçursana abi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı worns

Gonalons doğru olsa bari. Baya şekil değiştirebilir orta saha.

Bence Fredy Guarin de gündeme gelmeli. Çok uçuk bir yıllık ücret mi ister bilemedim ama epeydir gözden uzakta bir adam popüler taliplileri olmayabilir.

Çevrimdışı mrred

çok gördük ölüsü yetenleri herifin bir yılda patlamayan uzvu kalmamış ölüsü yeter diyorsun

şaka gibi

20 yaşında alpay çelebi 2 sakatlık geçirdi futbol hayatı bitti diyorsun bu 1 yılda 4 sakatlık geçirmiş daha 30 yaşında diyorsun.

çok tutarlı yaklaşımlar.  :claps:
Ya abicim geçirdiği sakatlığın tıbbi olarak detayını oynamasına ne kadar engel olduğunu bile bilmiyoruz. Her şeyi olumsuzsun :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Lyon’da son sezonu baya kötü geçti, çöküş sinyalleri veriyordu  ve baya kötü bir şekilde yollar ayrıldı.
Lyon'da kötü geçti dediğin son sezonunda (2016-17) ligde 28, CL'de 6, Avrupa Ligi'nde 6 maç olmak üzere 40 maç ilk 11 oynamış, hemen hepsinde 90 dakika sahada kalmış ve Whoscored'a göre Lyon'daki en iyi performansını göstermiş. :alala:

Yanlış hatırlıyor olabilir misin?

Çevrimdışı Erman1903

Memleketi Fransada 8 sezonda 8 gol atmış, 11 asist yapmış oyuncu. İki kat skor katkısı olan dolu defans oyuncusu var.

Çevrimiçi Necmi

Arena taraftari geride oas yapmaya homurdanmaz ama ortasahadan falan kaleciye 2-3 sefer donen olursa orda sikinti cikar
Maglup duruma dusup yuklenemezse falan anca tepki verir

5 atariz goztepeye oranak gaziyla bi sikinti olmaz diye hissediyorum sonra 5 golu kim atacak diye dusunuyorum
yoo bayağı homurdanıyorlarda bein sesi kısıyor :D
güven atarsa zaten üçlüyor :D bir tane boyd atar birde ljajic tamamdır yeterki sen 5 iste

Çevrimdışı tangaz

oyuncuya en yakın kaynaktan gerekli bilgileri aldık

dağılabiliriz  :bandit:

Çevrimdışı mrred

Başkan tehlikenin farkında akıllı ve iyi transferler yapmak zorunda.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

?s=20
yazı tura atsın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Memleketi Fransada 8 sezonda 8 gol atmış, 11 asist yapmış oyuncu. İki kat skor katkısı olan dolu defans oyuncusu var.
Adam 6 oynuyor, skora katkısının az olması hücuma katkısı olmadığı anlamına gelmez.

Çevrimdışı mrred

Yahu bu adamdan daha iyisini kovalamaları enteresan geldi. Baya beklentiye girdim şimdi.
The great gig in the sky