2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747638 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mrred

Nzonziden daha iyisini alıyoruz  :D :D :D
Çok gülerim var ya ahahhaha
Ordan da kazık yediler  :D :D :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı sozkul

Rustuyu de yasli diye postalamisti sonra
Ben kabul edemiyorum falan mi ne demisti bu yasta oyuncuyu

O zamanlar Ajax modelinin etkisi altındaydı, öyle bir sistem kuracağım diyordu başkanımız!

Çevrimdışı Erman1903

Şu ana kadar ismi çıkan orta sahalardan hiçbiri hocanın profiline uymuyor, Rebocho gibi hiç duymadığımız bir isim gelirse şaşırmayın. Bence bu isim İtalya'dan olacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

Besiktas have started talks with AS Roma to sign Maxime Gonalons. Loan + buy option. #transfers #Besiktas skysport muhabiri girmiş haberi
Whoscored rating'leri inanılmaz.

Gördüğüm en iyi 6-8 numara rating'leri.

Kariyeri 2 senedir düşüşte, gerçekçi bir hedef olabilir.

Çevrimdışı tangaz

Ljajici Fenerbahçe deplasmanında atmosfere alışkan değil diye oynatmadım diye açıklama yaptı yahu hoca.
Adam Seria A dan geldi abi gözünü seveyim. Roma Lazio bildiğin kanlı bıçaklı herifler aşırı ırkçı bide bundan zorlu atmosfer mi olur.

seri Anın nesi var kanlı bıçaklı olup da napıyorlar ist.a gelmiş 3 gün sonra kadıköyde maça çıkmak roma lazio derbisine benzemez tabii. hem hoca böle atmosfere demedi ki atmosfere dedi özele indirgemiş ülkeyi kast ediyor.

bu fayik hocanın lafı sonrası algı yaptı ama atladıgı tonla şey var hoca o mesajında kampa alt yapıdan oyuncuları götürüyoruz transferler kamp sonrası lig başlayınca geliyorlar kampa ayrı lig ayrı kadroyla sezona başlıyoruz dedi. dediğim gibi amacı sadece algı yapmaktı örn. pepe erken gelmiş görünüyor imzası 5 temmuz peki adamın imza sonrası izne çıktıgını neden yazmamış DK.dan gelmişti hatırlayın imza attı tatile gitti kampda marcelo tosiç vardı ligi pepe tosiç açtı oysa hepimiz marcelo pepe tandemi olacak die nasıl seviniyorduk
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı AigleBordeaux

Besiktas have started talks with AS Roma to sign Maxime Gonalons. Loan + buy option. 🦅 #transfers #Besiktas skysport muhabiri girmiş haberi
Formda hali mükemmel bir oyuncu ama fizik olarak bitik bir oyuncu geçen sezon 4 sakatlık yaşadı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı cursedofdragon

batshuayinin instasına cometobesiktas yorumları yağıyor.

Çevrimdışı mrred

Whoscored rating'leri inanılmaz.

Gördüğüm en iyi 6-8 numara rating'leri.

Kariyeri 2 senedir düşüşte, gerçekçi bir hedef olabilir.

Bu adam net iyi transfer keşke gelse.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Formda hali mükemmel bir oyuncu ama fizik olarak bitik bir oyuncu geçen sezon 4 sakatlık yaşadı
Kahreden haber geldi
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

gonalons 2 sene evvel dükkanı kapatmış vücud bitik herifin geçen sene revirde geçirmiş sezonu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Eray_Steiermark

batshuayinin instasına cometobesiktas yorumları yağıyor.

Sampiyon yapar gelirse :)

Çevrimdışı cursedofdragon

olabilir 1 sene harici sakatlığı yok adamın.

1 sene sakatlandı diye.

kariyeri tertemiz.

Çevrimdışı tangaz

Sampiyon yapar gelirse :)

çok kaçırıyor bu yüzdesi düşük

marega gelsin kiralık, birde soucek yeter başkasına gerek yok  :D

Çevrimdışı mrred

gonalons 2 sene evvel dükkanı kapatmış vücud bitik herifin geçen sene revirde geçirmiş sezonu
Abi bir dur ya hemen olumsuzu düşünme :D iki dakka bir zevkini yaşayalım muayne etmeden almazlar herhalde. Raporları vardır.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Ölüsü yeter.

Daha 30 yaşında, emekliliği düşünmesi için erken.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Beşiktaş forumundasın sen başka yerde gibi davranıyorsun
üslubun Beşiktaşlı üslubu değil. sende sorun yok ama herkesde sorun var öylemi
önce Beşiktaşlı olmayı öğrenmen lazım Beşiktaşlıların arasına dalıp
bu şekilde konuşursan nerde olsa aynı tepkiyi görürsün. Ha bunu tirbünde yaparsan
göreceğin sadece tepki olmaz.
Burası renkli forumu değilki herkes herkese istediği gibi konuşsun.  @Arthur Dayne
Kim herkeste sorun var dedi?Renkli ithamı mı yapıyorsun,Beşiktaşlı üslubu değil bu diyerek?

Çevrimdışı mrred

1 sene sakatlandı diye.

kariyeri tertemiz.

Çok heyecanlandırdı beni net iyi transfer keşke gelse
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

1 sene sakatlandı diye.

kariyeri tertemiz.

önceki sezonda bi numarası yok romada tutmamış roma sevilladan nzonziyi almış bunu sevillaya kiralık vermiş
gonalons + bir miktar para 30 milyoncuk

Çevrimdışı Erman1903

Gerçekten ne aradığımızı bilmiyoruz gibi geliyor bana. Loric Cana tarzında bir adam, o da Marsilyadayken efsaneydi çok severdim. İsmi çıkanların hepsi tek yönlü adamlar. 38'lik Emreyle oynuyordu Başak. Bu taktikte klasik tip doslar tercih edilmiyor. İsmi geçen oyuncular anca Medelden bir tık uyumlu olur taktiğe.  Ekstra kafa vurunca çözülecek mi bu iş yani?

Çevrimdışı tangaz

Abi bir dur ya hemen olumsuzu düşünme :D iki dakka bir zevkini yaşayalım muayne etmeden almazlar herhalde. Raporları vardır.

ben tüm sene sakat geçirmiş adamı almam

önceki sene de bi numarası yok romada dökülmüş işte herifler bunu vermiş üste 30 milyon vermiş nzonziyi almış

Çevrimdışı mrred

önceki sezonda bi numarası yok romada tutmamış roma sevilladan nzonziyi almış bunu sevillaya kiralık vermiş
gonalons + bir miktar para 30 milyoncuk
:D
The great gig in the sky

Çevrimdışı Arthur Dayne

Ne güzel isteyen istediği gibi üslup dersi versin,Beşiktaşlılığı sorgulasın.Karşılık verince de suçlu olalım.Bana üslup dersi veremezsin,renkli iması da yapamazsın @Necmi

Çevrimdışı yaço58

Ben Gonalons ismini şimdi İtalya medyasından duydum. Bendeki isim farklı. Eğer o isim olursa ciddi ses getirir. Biraz ısınırsa ortam yazacağım. Hugo işine dönsün istemiyorum. Gonalons isminide tabii ki takibe alacağız. Murat özen yazdı şimdi kim acaba bu orta saha

Çevrimiçi Necmi

Fikret orman samet disinda hoca kovmadi hatta sameti de kovdu diyemeyiz karsilikli anlasarak gonderdik diye hatirliyorum yardimcsrinda falan bi piroblem olmustu sanki gereksiz bir sahsiyet zaten samet. Onun yerine rasim karaya verilmeliydi o takim
Bilici senol gunesi sozlesme bitserine kadar bekledi baskan bu konuda cok istikrarli ve itibar icin sozlesme sadakati cok onemlidir.

Baskanin soylemlerinde olmayan tutarlilik var sozlesmelerinde. Topculari bile fazla fesih etmiyor.
o değilde başkan olduğundan beri ne kadar sevmediğim adam varsa getirdi Beşiktaşa hoca yaptı. :bandit:

Çevrimiçi mellfred

benim babam geseliydi sürekli kavga ederdim onla bile, şimdi düşünüyorum da adam iyi dalmamış bana ağır laflar sölerdim
Benim çocuk başka takım tutsa döğe döğe büyütürdüm. Senin peder insaflı adammış abi