2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2750796 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi murat

benim babam geseliydi sürekli kavga ederdim onla bile, şimdi düşünüyorum da adam iyi dalmamış bana ağır laflar sölerdim
aha sen de aynı ben :D
biz birde kalabalık bir aileydik 2 katlı evimizde dedem babam amcamlar.az uğraşmıyorlardı benimle birazda bu gs nefretim ondan olabilir.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Beşiktaş taraftarı yemez zaten , kendini bisey sanan azınlık sistem sistem , Çağdaş futbol diye kendini avutsun

Beşiktaş taraftarı Gol artıramayan , yere yatın talimatı veren hocayı Beşiktaşin başında tutmaz

Yarın Büyük bir talihsizlikle Erken Gol atıp 90 dakika ileri geri pas yapıp, yere yatarak maçı bitirirsek zaten homurdanmalar başlar ki bazı arkadaşların sistem ve çağdaş diye tanımladığı Avcının butun sistmi bu zaten
Beşiktaşlı olmadığımızı,kendini bir şey sanan azınlık olduğumuzu da öğrendik bugün çok şükür.

Çevrimdışı tangaz

Nerxen besiktasli olduysa yazik kupa mupa gordugu yok dovup iyice uzmeyeyim demistir abi

abi 82de şampiyon olduk öle beşiktaşlı oldum takım filan bilmez tutmazdım kocaeli formam vardı onu da geseli babam almıştı değişik adammış allahdan geseli yapmamış beni. sonra maf dönemi büyüdük paso şampiyon oluyorduk kupa mupa mı görüyor diyemez yani
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı KARA BOĞA

Hürsel Tekinoktay ilgili ne düşünüyorsun mesela ?

Mali durumu düzeltmek için küçülmekten bahsetmiyor muydu? Bence gerçekçi değil.

Ben fikret orman gitsin x kişi başkan olsun demiyorum. Fikret orman kendine çeki düzen versin, taraftarı düşman gibi görmesin diyorum. Bu tavrıyla kulübe faydalı olacak bir sürü kişiyi küstürdü, sonunda yalnız kaldı.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı mylife1903

neresi safsata mylife ı yedirmeyiz :D aynı ben
Yaw abi bu bizim taktik tayfa boyle her yerde bilimsel modern falan bisiler ariyorlar
Sanki ulke finlandiya rakiplerin boyle sabah ava gidip oylen 5 cayina tenis koyan aksam operaya giden ingiliz aristokratlari

Yahu rakibin tvsinde adamin biri falkao diye kendini kesecek
Yeminle taktim uyduyu izliyom devamli tirak diye kalpten gitsin diye
Mala bagladi adam falkao diye
Boyle bir futbol var gsli olsam utanirdim yahu

Çevrimdışı tangaz

Ben yazdim diye beyenmedi abi
Tivittirdaki agzi laf yapanlarda gorse alir duvar kagidi yPar sigara yAkardi okurken

:D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Arthur Dayne

Kendi tercihimiz
Ister konusuruz ister konusmayiz renkliyle
Senin belki cok renkli arkadasin var olabilir
Bisi demiyoruz

Futbolu iyi bilen ahlakli durust insan zaten besiktasli olur donekse de belki kabul ederiz
Abi bu da ironi içeren iletilerinden biri değil mi?

Çevrimdışı mrred

Mali durumu düzeltmek için küçülmekten bahsetmiyor muydu? Bence gerçekçi değil.

Ben fikret orman gitsin x kişi başkan olsun demiyorum. Fikret orman kendine çeki düzen versin, taraftarı düşman gibi görmesin diyorum. Bu tavrıyla kulübe faydalı olacak bir sürü kişiyi küstürdü, sonunda yalnız kaldı.
Hımm anladım iyi takip ettiğine emin misin ? Toschak arkadaşım Gareth Bale i getircem diyordu da :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Yahu böyle önerme mi olur? Mantık da okumamışsın.
Futbolu iyi bilen ahlakli durust insan zaten besiktasli olur donekse de belki kabul ederiz.
Goy goy mu yapıyorsun ciddi misin ?
Militan partizan holigan besiktasliyim ben
Benim icin once besiktas baska onceligim yok
Besiktasli olmayan adam da calistirmiyorum

Çevrimiçi murat

Yahu böyle önerme mi olur? Mantık da okumamışsın.
Futbolu iyi bilen ahlakli durust insan zaten besiktasli olur donekse de belki kabul ederiz.
Goy goy mu yapıyorsun ciddi misin ?
fıkrası bile var sen hiç yaşmadınmı? hani Mahalle Maçında Auta Giden Topa Gol Diyen Çocuk Galatasaray'lıdır
Tamam Gol Olsun Ulan Diyen de BEŞİKTAŞ'lıdır,
O Golse Bizimki de Gol Diyen de Fenerbahçe'lidir ..

Çevrimdışı tangaz

aha sen de aynı ben :D
biz birde kalabalık bir aileydik 2 katlı evimizde dedem babam amcamlar.az uğraşmıyorlardı benimle birazda bu gs nefretim ondan olabilir.

rahmetli demokrat adamdı karışmadı ablamda fenerli mesela bana gidip kocaeli forması almıştı 5-6 yaşlarımda izmitliyiz ya. sonra ben şampiyon olduk gazetelerde renkleri gördüm aşık oldum. gese nefretimizin nedeni belli abi aynı yaşdayız yurdeşen karahasan egun gürsoy temellerini attı alp yalman adnan polat fatoş filan derken nefretimiz arşa çıktı. feneri tutanları bilmem ama geseyi tutan bana ahlakdan bahsetmesin

Çevrimdışı mylife1903

Hımm anladım iyi takip ettiğine emin misin ? Toschak arkadaşım Gareth Bale i getircem diyordu da :D
Garet demedi Adam
Batmani getirecem dedi
Aktor olani
Sezon acilisininda batmanla batmanda yapacaktik

Çevrimdışı mylife1903

fıkrası bile var sen hiç yaşmadınmı? hani Mahalle Maçında Auta Giden Topa Gol Diyen Çocuk Galatasaray'lıdır
Tamam Gol Olsun Ulan Diyen de BEŞİKTAŞ'lıdır,
O Golse Bizimki de Gol Diyen de Fenerbahçe'lidir ..
Hakem de bulent ersoydu abi

Çevrimdışı KARA BOĞA

ben daha çok futbolu takip ediyorum, siyaset işleri pek ilgimi çekmiyor  :alala:

Çevrimdışı mrred

Garet demedi Adam
Batmani getirecem dedi
Aktor olani
Sezon acilisininda batmanla batmanda yapacaktik
Kafasını karıştırma çocuğun
The great gig in the sky

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Fikret orman samet disinda hoca kovmadi hatta sameti de kovdu diyemeyiz karsilikli anlasarak gonderdik diye hatirliyorum yardimcsrinda falan bi piroblem olmustu sanki gereksiz bir sahsiyet zaten samet. Onun yerine rasim karaya verilmeliydi o takim
Bilici senol gunesi sozlesme bitserine kadar bekledi baskan bu konuda cok istikrarli ve itibar icin sozlesme sadakati cok onemlidir.

Baskanin soylemlerinde olmayan tutarlilik var sozlesmelerinde. Topculari bile fazla fesih etmiyor.

O zamanlar yüzü eskimemisti. Artik baskanin suyu isindi. Taraftar da kelle istiyor :D Orman zeki adamdir Sergen'i joker olarak yedekte tuttugundan adim gibi eminim.

Çevrimdışı mrred

ben daha çok futbolu takip ediyorum, siyaset işleri pek ilgimi çekmiyor  :alala:
Anladım
Bak böyle bir şey var. Başkan adayının büyük hayalleri var  :D

REAL Madrid'in gözden çıkardığı Gareth Bale'in gideceği takım için papatya falları açılırken, İngiliz basınından şok bir iddia geldi. Mirror'da yer alan habere göre, Çin Süper Ligi kulübü Beijing Guoan, 30 yaşındaki futbolcuya haftalık 1 milyon sterlin teklif etti. Halen haftada 650 bin sterlin gibi bir rakam kazanan Bale, bu teklifi kabul ederse dünyanın en çok zanan futbolcusu olacak.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

O zamanlar yüzü eskimemisti. Artik baskanin suyu isindi. Taraftar da kelle istiyor :D Orman zeki adamdir Sergen'i joker olarak yedekte tuttugundan adim gibi eminim.

ben de şu zeki adamdır kısmına katılmıyorum zeki adam negredoyu kabul etmezdi hadi onu geçtim orhan akı stadın önünden geçirmezdi.

Çevrimdışı mylife1903

En son yd rizayi yedekte tutuyordu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Beşiktaşlı olmadığımızı,kendini bir şey sanan azınlık olduğumuzu da öğrendik bugün çok şükür.

Bu forumda kimse kimsenin besiktasliligini sorgulamamali ama malesef oluyor böyle ithamlar. Ama burda sana besiktasli degilsin dememis Yunus. Azinlikta oldugunuzdan bahsetmis sadece, ki hakli o konuda da. Azinlikta olmak güzeldir bosver :ok:

Çevrimdışı mrred

Ya bu genel kurulu da güvenilmez. Partili CB sistemine evet diyen fonksiyonu kalmayan milletvekili gibi tipler :D
Yahu bale gelse kulübün bütün malvarlığını ister diye düşünememişler yine Hürsele 3000 e yakın oy vermişler  :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Yine ters algı peşindesin

Gs li Ts liyi bir mi tutuyorsun

Deminde Burak - Avcı Ve Orhan Aki , Atiba - Marcelo ve Fabri gibi adamlarla bir tutuyordun

Yahu Ali Gültiken Galatasaray'lıydı, Feyyaz Fenerbahçe'li.

Herifler yağmur gibi gol attılar bizdeyken.

Bu adamların takımı olmaz, profesyonel bunlar. Mahalle maçı kafasından çık artık.

Beşiktaş'lı diye Avcı yerine Rıza gelsin o zaman.

Hayır madem Beşiktaş'lı takıntın var, babası ve kendisi koyu Beşiktaş'lı Burak'tan ne istiyorsun?

Çevrimdışı KARA BOĞA

Anladım
Bak böyle bir şey var. Başkan adayının büyük hayalleri var  :D

REAL Madrid'in gözden çıkardığı Gareth Bale'in gideceği takım için papatya falları açılırken, İngiliz basınından şok bir iddia geldi. Mirror'da yer alan habere göre, Çin Süper Ligi kulübü Beijing Guoan, 30 yaşındaki futbolcuya haftalık 1 milyon sterlin teklif etti. Halen haftada 650 bin sterlin gibi bir rakam kazanan Bale, bu teklifi kabul ederse dünyanın en çok zanan futbolcusu olacak.

Bunun fikret ormanın yaptırdığını iddia ettiği anketle ne alakası var? ben üniversitede marketing dersi aldım. Anket nasıl yapılır, soruyu ne şekilde sorarsan nasıl sonuç çıkar biliyorum. Gelsin o anketi bu forumda yayınlasın görelim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sifodan besiktasa baskan olur ama td olmaz
Sergen'den de jokey olur, ama 30 kilo vermesi lazım.