Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1195441 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ayrıca yeni tema da on numara olmuş cidden ,eline sağlık kimin emeği geçtiyse
@Egos  yaptı mobil kısmı özellikle çok güzel

Çevrimiçi MUSTAFA_

ver gazı ver ver ver
Sergen verdi gazı. Bunlar anca onun söylediklerini paylaşıyorlar. Yönetim de kendisi yardım etmiş gibi övünüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı celiker1

Dorukhan sol bekte iyi oynadı.Eğer kalacaksa tamamen bek alternatifi olarak düşünülmeli.İyide olur bence.Rosier bonservisini çözebilirsek N'Sakala'yı bile gönderebiliriz.Rosier-Rıdvan ideal bekler olup Dorukhan bunları birinci alternatif olarak yedekleyebilir.Arkalarından bir diğer alternatifte ufak ufak Bilal Ceylan'ı hazırlarız.Bek oynayıp kötü oynadığı maç hatırlamıyorum ben Dorukhan'ın.Bugün defansif katkısının yaninda dikine iyi toplar çıkardı ön bölgeye
[ Son Düzenleme: 16 Şubat 2021, 00:44:58 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

hocalar ayıp etmiş kalede ve forvette denememiş belki içinde büyük cevher var insan bir denerdi

Çevrimdışı Sinan23

Bugün maçı işyerinde telden izledim . Gol kactikca masaya yumruk attım. Müşteriler şaşırdı biraz. Maç başladı o kadar gol kaçıyor ki gözümü telefona çevirdikçe sinir bastı. Takım bazen çok gereksiz önde oynuyor. İlk yarinson 10 da çok kontra yedik.

Çevrimdışı Egos

Bugün maçı işyerinde telden izledim . Gol kactikca masaya yumruk attım. Müşteriler şaşırdı biraz. Maç başladı o kadar gol kaçıyor ki gözümü telefona çevirdikçe sinir bastı. Takım bazen çok gereksiz önde oynuyor. İlk yarinson 10 da çok kontra yedik.

sinan birkaç gündür acayip gerildin. takım ara verdi, sen de ara ver. bu hafta rakiplerin maçlarını izleme.

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal gol atamıyor diye eleştiriyordu renkli yorumcuları.

Onlara gelsin  :D

Golcülüğü de asistçiliği de çok yüksek bir oyuncu değildi ama oyun hacmi vardı. 198 maç 20 gol 25 asistle oran birbirine yakın. Şu anki 1e 10 çok normal bir durum değil. Merkezden ve sol taraftan çok fazla yaratıcı katkı alamadığımız için sağ taraftan oynuyoruz o da üstüne düşeni güzelce yapıyor.

N'Sakala yerine biraz daha teknik, Mensah yerine daha skora katkı veren biri alınsa. Ljajic, Dorukhan gibiler beklenen performansları gösterse oyunumuz daha çeşitli olabilirdi. Rıdvan da örneğin ofansif katkısı oluyor diyoruz ama pek asist yapmadı. N'Koudou keza hacim var ama skor yeterli degil. Zaten çoğunlukla Larin oynuyor, iş biraz doğalca böyle oldu, performans veren teknik oyuncu asistleri yaptı.

Daha farklı bir mühendislik yapılsa, bazı oyuncular beklenen inisiyatifi alsa dağılım daha farklı olacaktı ve belki de asistçiliğinden bu seviye faydalanamayacaktık. Oyun kurulumu farklı olacağı için gol meziyetine daha fazla ihtiyaç duyulabilirdi. Atabilir miydi atamaz mıydı bilemeyiz lakin bu zamana kadar şansları pek iyi değerlendiremediğini gördük. Şu var; belirttiğim gibi gol/asist oranı bize gelmeden önce birbirinden çok uzak değil, golcülük oynadığı yerlerde biraz paslanmış olabilir. Takımdaki birçok oyuncu gibi Ghezzal da kendini uzun bir süredir gösteremiyordu. Ben bu sezonki farklılığı daha çok takım ruhuna bağlıyorum, işler planladığımız gibi gitmese de bir olup savaşarak üstesinden geliyoruz problemlerin.

Ljajic-Töre gibi oyuncuların dahil olması Ozzy'nin şans bulduğunda, Dorukhan'ın bu maçta iyi görüntü vermesi önemli. Bu durum devam ederse muhtemelen Ghezzal'ın gol-asist oranının değişmesine de sebep olacaktır.

[ Son Düzenleme: 16 Şubat 2021, 01:40:02 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu Ghezzal'ın attığı golü mesut atsaydı cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle bugün milli bayram ilan edilirdi.

HAHAHAHA ÇOK GÜLDÜM BUNA  :lol: :lol: :lol: İnanılmaz bir şey ya bizim burada iki kat fazlasını yapan atibaya neler deniliyor ki haklıdır haksızdır tartışılır onun iki kat basit ve koalyını yapan sadece yan pas yapan mesuta mükkemel oynadı falan yazan yerler gördüm.

Helal olsun hocam sonuna kadar arkandayız

Bu adamın en gelmesine karşı insan bendim burada, adam bu sene daha ne yapsın. İletişimi bu adam yapıyor, takımı kenetliyor, hakemleri savunuyor, bu kadroya ne futbol oynatıyor. Cidden yaptığı hatalarda var ama bu yönetimi falan gördükçe bu adamı eleştirmeyi çok acımasızca buluyorum..

Yönetime bir adet sergen + bülent uslu lazım. Mıy mıy yöneticilerle olmaz.

Çevrimdışı can1903

11 gün arada yönetim bir an önce gitsin hocanın gönlünü alsın. Kulisler kaynıyor. Söylenene göre bir Yöneticimizin sergenle arası bozukmuş. İnşallah hocanın gönlü alınır, sözleşme yapılır uzatılır zam bonus neyse hakkı verilsin adam tek başına iletişimi yapıyor saha içini oynatıyor saha dışını hallediyor. Başkan gibi  :sevinc :sevinc
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Ghezzal....

Mükkemel bir adamsın sen. Gomezden sonra gittiğine en çok üzüleceğim adam olucak. Taliscaya da abouya da bu kadar üzülmemiştim.
Neden mi ???
Sorumluluk alıyor, ben böyle oyuncuları ayrı severim, takımı sahiplenişi ve sorumluluk alışı harika. Ayrıca çok zeki bir oyuncu, çok teknik ayakları da kadife gibi. Cuk diye oturdu takıma resmen.

Aboubakar...

Ah be... Ne hale geldin abum. O nasıl kötü tercihler, o nasıl bitiricilikler. UMARIM YORGUNLUKLA ALAKALIDIR. Bu aralar aşırı kaçırıyor aşırı da formsuz. Necibin gol atma ihtimalini artık daha fazla görmeye başladım. Geri dönmesi lazım.

Josef....

Valla artık seni övmekten sıkıldım, cidden manyak ettin  beni   :lol: Çimento reis gerek takımı sahiplenişin gerek oyunun cidden bu takıma öyle yakıştın ki. Fener dönsün kendine yansın. Seninde şampuan gibi bitsende içine su koyup sonuna kadar kullanmamız lazım  :lol:

Dorukhan...

Geçen dedim kırmızı yedin eyvallah. Özür dilerdin iyi performans gösterirdin unutulur giderdi. Fakat o yumurta muhabbetinden sonra işleri zorlaştırdın bugün yine sol bekte fena maç çıkarmadın. Bugün özür babında adımını attın normalde kabul olunurdu fakat bir kaç maç daha kendini kanıtlaman gerekli.

Bülent uslu televizyona çıkmaya başlamış  :lol: Şu kerem denen arkadaş nasıl biriymiş. Güzel cevaplar vermiş.

Çevrimiçi levitate

11 gün arada yönetim bir an önce gitsin hocanın gönlünü alsın. Kulisler kaynıyor. Söylenene göre bir Yöneticimizin sergenle arası bozukmuş. İnşallah hocanın gönlü alınır, sözleşme yapılır uzatılır zam bonus neyse hakkı verilsin adam tek başına iletişimi yapıyor saha içini oynatıyor saha dışını hallediyor. Başkan gibi  :sevinc :sevinc

hangi yöneticiymiş o?
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

napoli maçında 10 numara oynamışlığı var :D

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal....

Mükkemel bir adamsın sen. Gomezden sonra gittiğine en çok üzüleceğim adam olucak. Taliscaya da abouya da bu kadar üzülmemiştim.
Neden mi ???
Sorumluluk alıyor, ben böyle oyuncuları ayrı severim, takımı sahiplenişi ve sorumluluk alışı harika. Ayrıca çok zeki bir oyuncu, çok teknik ayakları da kadife gibi. Cuk diye oturdu takıma resmen.

Aboubakar...

Ah be... Ne hale geldin abum. O nasıl kötü tercihler, o nasıl bitiricilikler. UMARIM YORGUNLUKLA ALAKALIDIR. Bu aralar aşırı kaçırıyor aşırı da formsuz. Necibin gol atma ihtimalini artık daha fazla görmeye başladım. Geri dönmesi lazım.
abuş formsuz değil gayet iyi mücadele ediyor son vuruşa kadar gayet iyi orda sıvıyor adamı kaç oyuncu tutuyor onun sayesinde diğerleri baskı yemiyor gol atmasada katkısı çok büyük golde ghazel ne kadar boş kaldı savunma oyuncuları abuş larin paylaşıyor nasılsa diğerleri zor gol atıyor mesrla nkoudou yu sahaya sürünce savunma dengesi bozuluyor sahada abuş olsaydı cenk kadar boş kalmazdı üçüncü golde cenk bomboşdu ceza sahasında

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yav ben de trende izledim ikinci yarıyı. Larin o golü kaçırınca "Allah ..... versin ya" diye biraz sesli söylemişim. Biraz garip oldu tabi  :evillol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Takım gayet iyiydi ama karşımızda ligin en kötü takımlarından birisi vardı. Bu Gençlerbirliği ne hale geldi son 2-3 senede hayret. Gençlerbirliği ne olursa olsun dirençli oynayan, büyüklere kafa tutan bir takımdı. Şİmdi gelen geçen yeniyor adamları.

Aboubakar 2016' da bize geldiğindeki gibi oynuyor son 2-3 haftadır. O zaman da yıkılmıyor, topu götürüyordu ama son vuruşlarda çıldırtıyordu. Neyse düzelir aradan sonra.

Çevrimdışı mourinho1903

Takım gayet iyiydi ama karşımızda ligin en kötü takımlarından birisi vardı. Bu Gençlerbirliği ne hale geldi son 2-3 senede hayret. Gençlerbirliği ne olursa olsun dirençli oynayan, büyüklere kafa tutan bir takımdı. Şİmdi gelen geçen yeniyor adamları.

Aboubakar 2016' da bize geldiğindeki gibi oynuyor son 2-3 haftadır. O zaman da yıkılmıyor, topu götürüyordu ama son vuruşlarda çıldırtıyordu. Neyse düzelir aradan sonra.

Bence ligimizin genel durumu bu. Anadolu takimlari hic olmadigi kadar kotu. Su anda kac tane iyi takim var ki? Benim ligde cekinecegim 3 buyukler disinda Trabzon var, Alanya var, Basaksehir var kadro kalitesi nedeniyle, baska var mi? Gozumuzde buyuttugumuz Hatay ve Karagumruk'u vs de goruyoruz, az konsantre bir buyuk takim rahatlikla yeniyor adamlari.
Antalya, Konya vs ne futbol oynadi gorduk, onlar da orta sira takimlari goyya. Puan durumuna bakiyorum, 5. siranin asagisindaki tum takimlari iceride-disarida yenebilmemiz lazim, oyle bir guc farki var.
Tek fark su olabilir; ligin sonlarina dogru bu takimlardan bazilari can havliyle oynayip maksimum kapasitelerini kullaniyorlar, sikinti yaratiyorlar. O tur maclari gecen de sampiyon oluyor zaten.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bence ligimizin genel durumu bu. Anadolu takimlari hic olmadigi kadar kotu. Su anda kac tane iyi takim var ki? Benim ligde cekinecegim 3 buyukler disinda Trabzon var, Alanya var, Basaksehir var kadro kalitesi nedeniyle, baska var mi? Gozumuzde buyuttugumuz Hatay ve Karagumruk'u vs de goruyoruz, az konsantre bir buyuk takim rahatlikla yeniyor adamlari.
Antalya, Konya vs ne futbol oynadi gorduk, onlar da orta sira takimlari goyya. Puan durumuna bakiyorum, 5. siranin asagisindaki tum takimlari iceride-disarida yenebilmemiz lazim, oyle bir guc farki var.
Tek fark su olabilir; ligin sonlarina dogru bu takimlardan bazilari can havliyle oynayip maksimum kapasitelerini kullaniyorlar, sikinti yaratiyorlar. O tur maclari gecen de sampiyon oluyor zaten.
Ben ligimizin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Ligimiz aslında gayet zor bir lig. Anadolu takımları iyi direnç gösterebiliyorlar aslında ama 1 tane gol yiyince sapıtıyorlar. Yoksa beraberlik oyununu iyi oynuyorlar. Önemli olan kilidi açabilmek.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben ligimizin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Ligimiz aslında gayet zor bir lig. Anadolu takımları iyi direnç gösterebiliyorlar aslında ama 1 tane gol yiyince sapıtıyorlar. Yoksa beraberlik oyununu iyi oynuyorlar. Önemli olan kilidi açabilmek.
Oyunun çirkinleştirildiği, yerden yatmanın, zaman geçirmenin pik yaptığı bir lige iyi demek ne kadar doğru bilemiyorum. Bu iyi direnç gösteriyorlar demek de ne kadar mantıklı? Amaç berabere kalmak mı? Lig konusundaki herhangi bir övgüyü kabul edemiyorum. En başta tiyatro gibi bir ligimiz var. Azıcık adalet olsa belki sana katılmaya çalışacağım.

Beşiktaş Tarihi
★★★