Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1195976 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Emre Toraman : "Eskişehirspor'da oynarken Sergen Yalçın'ı cuma namazına götürmek istedik, biraz direndi ama sonra götürdük. O gün de şansa hutbenin konusu; kumar, at yarışı gibi şeyler. Sergen abi, 'Oğlum hoca beni mi gördü acaba' dedi. Gülmemek için zor tuttum kendimi..." :lol: :lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ne hedef göstermesi şakalaşıyoruz. Ben eleştirmedim hiç, hatta zaman zaman göğsümü siper ettim Necib için..  :)
Sağbekte çok kötü hatalar yaptığı bir dönem olmuştu acaba o zaman bende eleştirmişmiydim diye şüpheye düştüm  gerçi şimdi.. Arşivden çıkarırlar sonra..
Hafızam çok zayıfladı..
Ben net maaşından dolayı eleştirdiğimi hatırlıyorum  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Faik ekstra çalışmalar yapıyor , ins bir daha sakatlık yüzü görmez :bandit:

Gökhan Töre takımın izinli gününde tesislere gelip bireysel antrenman yaptı.

Cenkiin sakatlığı 2 hafta surmeyebilir , Denizli maçına yetişme ihtimali varmış , ödemin geçmesine bagliymis :bandit:

🗣️Cenk Tosun: “Geçmiş dönemde kanatlarda etkili ortalar geliyordu. Quaresma her ortasında rakip kalede tehlike oluşuyor ya da gol oluyordu. Şimdi de o dönemdeki gibi oynuyoruz ama daha aktif bir sistemimiz var.” (Hürriyet)

Çevrimdışı tuncaboylu

Cenk Tosun: “Geçmiş dönemde kanatlarda etkili ortalar geliyordu. Quaresma her ortasında rakip kalede tehlike oluşuyor ya da gol oluyordu. Şimdi de o dönemdeki gibi oynuyoruz ama daha aktif bir sistemimiz var.” (Hürriyet)

Cenk de topa çok kafa vurmuş herhalde, kafa uçmuş

Çevrimdışı tuncaboylu

Faik ekstra çalışmalar yapıyor , ins bir daha sakatlık yüzü görmez :bandit:

Gökhan Töre takımın izinli gününde tesislere gelip bireysel antrenman yaptı.
Adam bitik arkadaşlar, kesin umudu artık.

25 hafta oldu lig başlayalı, sene başından beri 2'si ağır 3 sakatlık geçirdi.

Bir kere ilk 11 çıkabildi ve toplam 220 dakika forma giyebildi. Son 15 maçta 50 dakika sahada kalabildi.

Hala ne kadar beklentiniz var, çok enteresan gerçekten.

Çevrimdışı ilhan mansız

Ben net maaşından dolayı eleştirdiğimi hatırlıyorum  :D
hiçbir zaman eleştirmedim, 7 yıldır bu forumdayım, tek sebebi var, Necip çok kaliteli ve örnek bir profesyonel,,

Çevrimdışı AvrupaKartalı

🗣️Cenk Tosun: “Geçmiş dönemde kanatlarda etkili ortalar geliyordu. Quaresma her ortasında rakip kalede tehlike oluşuyor ya da gol oluyordu. Şimdi de o dönemdeki gibi oynuyoruz ama daha aktif bir sistemimiz var.” (Hürriyet)
Quaresma her mac 8666374858 orta yapar birtanesi belki etkili olurdu
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi murat

Burada Necib'i gömmek eleştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmayan iki kişi tanıyorum.
Biri sensin diğeri @MURAT..   :D
istatistikler haklı çıkarmış beni birde bu toparlanmış hali.

Çevrimiçi Necmi

Ne hedef göstermesi şakalaşıyoruz. Ben eleştirmedim hiç, hatta zaman zaman göğsümü siper ettim Necib için..  :)
Sağbekte çok kötü hatalar yaptığı bir dönem olmuştu acaba o zaman bende eleştirmişmiydim diye şüpheye düştüm  gerçi şimdi.. Arşivden çıkarırlar sonra..
Hafızam çok zayıfladı..
valla bende eleştirdiğimi hatırlamıyorum

Çevrimiçi Necmi

hahahha sahanın içindeyken maçı iyi izleyemiyor galiba evet her maç kırk ortadan biri gerçekten etkili orta oluyordu işde o bir orta için 39 atağı heba ediyorduk mesela ghazel taş çatlasa beş orta yapıyordur ama beş etkili orta demek oluyor şimdi hangisi verimli

Çevrimiçi Necmi

istatistikler haklı çıkarmış beni birde bu toparlanmış hali.
ne istatistiği adam her oynadığında başka yerde oynuyor yeminle forvet oynat her sezon 15-20 arası gol atar bu hırsla  sen ronaldoyu oynat sürekli farklı yerlerde bakalım necip kadar performans verecekmi

Çevrimiçi Necmi

Adam bitik arkadaşlar, kesin umudu artık.

25 hafta oldu lig başlayalı, sene başından beri 2'si ağır 3 sakatlık geçirdi.

Bir kere ilk 11 çıkabildi ve toplam 220 dakika forma giyebildi. Son 15 maçta 50 dakika sahada kalabildi.

Hala ne kadar beklentiniz var, çok enteresan gerçekten.

bazı oyuncular böyle şeytan tüyü var ne yaparlarsa yapsınlar hep beklenti içinde olan oluyor ozide böyle ama ozi töre ile kıyaslanmaz törenin beşiktaşın kapısının önünden geçmemesi gerekiyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

bazı oyuncular böyle şeytan tüyü var ne yaparlarsa yapsınlar hep beklenti içinde olan oluyor ozide böyle ama ozi töre ile kıyaslanmaz törenin beşiktaşın kapısının önünden geçmemesi gerekiyor
Töre'yi oynasa da performans verse diye beklioyoruz. 30 dakikadan fazla oynatmadığımız halde bir şekilde sakatlanıyor. Böyle bir oyuncu olduğu alınmadan önce de biliniyordu. Daha önce 2 sene yatarak da para kazanmıştı. Böyle bir oyuncu için beklentiye girmemek lazım. Senin dediğin gibi böyle bir oyuncu bizim için hangi fiyata oynuyorsa oynasın büyük lüks. Bize as oyuncuları dinlendirecek kadar oynayacak yedek oyuncular lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Cenk Tosun: “Geçmiş dönemde kanatlarda etkili ortalar geliyordu. Quaresma her ortasında rakip kalede tehlike oluşuyor ya da gol oluyordu. Şimdi de o dönemdeki gibi oynuyoruz ama daha aktif bir sistemimiz var.” (Hürriyet)

tosun paşadan td olmazmış anlaşıldı :D

takım 250 orta yapmıyor nasıl o dönem gibi oynuyoruz :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

hahahha sahanın içindeyken maçı iyi izleyemiyor galiba evet her maç kırk ortadan biri gerçekten etkili orta oluyordu işde o bir orta için 39 atağı heba ediyorduk mesela ghazel taş çatlasa beş orta yapıyordur ama beş etkili orta demek oluyor şimdi hangisi verimli
Ghezzal orta açmıyor abi direkt asist yapıyor , direkt kafaya , ayaga top atiyor , bakarak , görerek , göstere göstere yapıyor hemde bunu

Attığı yer pas , her orta direkt asist

Bugün 11 asisti var , bu en az 20 olurdu , yaptığı asist kadar Abu ve Larinin yediği asistleri var :D

Gutiden sonra bu ligde böyle kaliteli , böyle klas , attığı her pas , her orta direkt olarak kafaya , ayağa giden başka oyuncu görmedim ben bu ligde

Bonservsine 7 milyon istemiş Leicester oda sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kaldığı için , acaba 1 sene bekleyip bedava kotarabilirmiyiz , yoksa 4 milyon civarına bitirirsek muazzam iş olur , kuzey Afrikalı olması beni biraz korkutuyor açıkçası ama diğer kuzey afrikalilardan çok daha disiplinli görünüyor ins bozmaz
[ Son Düzenleme: 20 Şubat 2021, 01:44:36 Yunus Emre Dökmeci ]

BEŞİKTAŞ’TA SAKAT FUTBOLCULARIN DURUMU:

•Cenk: Dizinde ödem var. 2 gün ödemin geçmesi beklenecek.

•Montero: Denizli maçına yetişmesi zor.

•Ghezzal: Denizli maçına yetişmesi zor.

•Rıdvan: 2 gün sonra takımla çalışabilir.

•Oğuzhan: 2 gün sonra takımla çalışabilir.

Bayan X sunucu İstifa etmiş , kimse yazmamış :D

Beşiktaş ağır taştır , altında kalırsınız demiştik :eyes

Çevrimdışı kahyaoglueren

BEŞİKTAŞ’TA SAKAT FUTBOLCULARIN DURUMU:

•Cenk: Dizinde ödem var. 2 gün ödemin geçmesi beklenecek.

•Montero: Denizli maçına yetişmesi zor.

•Ghezzal: Denizli maçına yetişmesi zor.

•Rıdvan: 2 gün sonra takımla çalışabilir.

•Oğuzhan: 2 gün sonra takımla çalışabilir.
Keske ghezzal sarı görmüs olsaydı. Sakatken sari kart sınırından kurtulmus olurdu.

Keske ghezzal sarı görmüs olsaydı. Sakatken sari kart sınırından kurtulmus olurdu.
Güzel bakış açısı vallaha bu benim hiç aklıma gelmemişti :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bayan X sunucu İstifa etmiş , kimse yazmamış :D

Beşiktaş ağır taştır , altında kalırsınız demiştik :eyes
Yazdım da bu başlığa yazıp kirletmek istemediğim için başka başlığa yazdım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yazdım da bu başlığa yazıp kirletmek istemediğim için başka başlığa yazdım.
Sosyal medyayı dolaştım da GS lilerin baya zoruna gitmiş

Ne kadar savunan varsa hepsi GS li , yok ekmeği ile oynamisiz yok çok iyi sunucuymus vs vs

Hepsine tek tek haddini bildirdim , Sen tarafsız olması gereken bir kurumda Amigoluk yapacaksin , Tuttuğun takımın teknik direktorunu yani Fatih i savunmak için Beşiktaş teknik direktörune X hoca diye hakaret edeceksin sonrada hiç bişey olmamış gibi yoluna devam edeceksin öyle mi ? Yok öyle yağma

Herkes haddini bilecek , bilmeyene de böyle bildirirler

Buralar yine Dutluk olmuş :bandit:

Herkes maç kaybetmemizi bekliyor heralde :money: :money:

Çevrimiçi mayguntr

Antreman fotolarinda zemin cok kotuydu, sacma sapan sakatliklar gelecek yine. Bu kadar basit bir seyi niye beceremiyoruz anlamiyorum.