Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1196337 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kartal'dan güzel pas  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kartal'dan güzel pas  :tabe:

Mac içinde de olumlu hareketleri varmış sosyal medyada gördüm. Umarım böyle devam eder. Fizigini de gelistirmesi gerekli ama. Rakip eskisehir en kotu takım. Diger takimlara karsi da iyi performans verir umarım.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Mac içinde de olumlu hareketleri varmış sosyal medyada gördüm. Umarım böyle devam eder. Fizigini de gelistirmesi gerekli ama. Rakip eskisehir en kotu takım. Diger takimlara karsi da iyi performans verir umarım.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Aynen, son 20  dakikadir  izliyorum maci , gercekten  su  mact a level atlamis gibi  duruyor.. Savunma raksina attigi ttigi uzun topalr  cok tehliklei , iy  de  bi r oyun gorusu var..  Nazar degmesin 
Yorgo

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Aynen, son 20  dakikadir  izliyorum maci , gercekten  su  mact a level atlamis gibi  duruyor.. Savunma raksina attigi ttigi uzun topalr  cok tehliklei , iy  de  bi r oyun gorusu var..  Nazar degmesin
Karal iyi ama Ataklan@da  pek bir  hareket  goremedim ... Zaten simdi, 85 te Gokhan Suzen  yerine oyuna girdi  :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı mrred

Geçen sene avcılı sezonda Caner denilen futbolcusumsu soyunma odasında burak ile birlikte avcı aleyhine kulis yapmış

Sebebi ise hocanın caner yerine rebochoyu oynatma isteği imiş

Bu sebeple caner bazı maçlarda sol ön ya da sağ ön hatta defansın önünde oyun kurucu oynamış

Kaynak: Serdar Sarıdağ

Tam tahmin ettiğim gibi taraftar tarafından gömülmeye başlayınca hoca soyunma odası hakimiyetini kaybetmiş ve denize düşen yılan sarılır misali Burak ve Canere boyun eğimiş.
The great gig in the sky

Çevrimdışı haluk.m

Geçen sene avcılı sezonda Caner denilen futbolcusumsu soyunma odasında burak ile birlikte avcı aleyhine kulis yapmış

Sebebi ise hocanın caner yerine rebochoyu oynatma isteği imiş

Bu sebeple caner bazı maçlarda sol ön ya da sağ ön hatta defansın önünde oyun kurucu oynamış

Kaynak: Serdar Sarıdağ

Tam tahmin ettiğim gibi taraftar tarafından gömülmeye başlayınca hoca soyunma odası hakimiyetini kaybetmiş ve denize düşen yılan sarılır misali Burak ve Canere boyun eğimiş.

Üstünden 2 sezon geçmiş biraz başarı sağladı diye aspor tayfası başlamış hocayı yalamaya..
Zamanında yazmıyorlar ama şimdi parlatmak için aslında hoca iyiydi de çevresi kötüydü hikayesine başlamışlar.

Bugün kadro sıkıntısı çekiyorsak bunda A.Avcı'nın da payı vardır,  ts'den 2 oyuncuyu çıkartın tüm o başarı hikayesi çöp olur. 

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Üstünden 2 sezon geçmiş biraz başarı sağladı diye aspor tayfası başlamış hocayı yalamaya..
Zamanında yazmıyorlar ama şimdi parlatmak için aslında hoca iyiydi de çevresi kötüydü hikayesine başlamışlar.

Bugün kadro sıkıntısı çekiyorsak bunda A.Avcı'nın da payı vardır,  ts'den 2 oyuncuyu çıkartın tüm o başarı hikayesi çöp olur.

2 oyuncuyu geç ya sadece uğurcanı çıkarsan şuan ne avcı kalmıştı ne bir şey. Rezalet futbol oynuyorlar, futbolun fsi yok maçlarında. 8 puan öndeyken de burak caner yüzünden vermiştir. Başakşehirde adam 5 yıl kaldı şampiyon yapamadı okan 1 senede yaptı. Okan daha büyük td kesinlikle. Asıl oyuncu ihanetine uğrayan bu sene Okan oldu. Şampiyonlar liginde piyasa yapmak için oynadı topçular ama ligte okanı tınlamadılar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben yönetimin sezon sonunda gideceğini düşünüyorum. Bundan sonra da buna göre konuşacağım. Size de tavsiyem fazla takmayın yönetimin ne yaptığını veya yapmadığını. Gidişleri için çok fazla işaret görmeye başladım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ben yönetimin sezon sonunda gideceğini düşünüyorum. Bundan sonra da buna göre konuşacağım. Size de tavsiyem fazla takmayın yönetimin ne yaptığını veya yapmadığını. Gidişleri için çok fazla işaret görmeye başladım  :tabe:
Pek sanmiyorum, ama gitmeleri daha faydali olacagini düsünüyorum
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Niye mustafa, neden öle düsünüyorsun?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Niye mustafa, neden öle düsünüyorsun?

Giderlerse neden böyle düşündüğümü açıklarım. Yönetim ve yaptıklarından çok takıma odaklanalım şimdi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ozzy de 1 maç var 5 maç yok. Vedalaşmanın zamanı gelmiş artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu sezon 2014-2015 sezonuna çok benziyor. Biz ,fb ve gs kafa kafaya gidiyor sampiyonluk icin. Biz de sakatlıklar, cezalılar çok oluyor. Ama o sezon derbilerde gol atamadan 0 çekmiştik, bu sezon derbileri kazandık.

Çevrimdışı savaş altay

Allah hayirli omur versin.

Çevrimdışı mourinho1903

Bu sezon 2014-2015 sezonuna çok benziyor. Biz ,fb ve gs kafa kafaya gidiyor sampiyonluk icin. Biz de sakatlıklar, cezalılar çok oluyor. Ama o sezon derbilerde gol atamadan 0 çekmiştik, bu sezon derbileri kazandık.

Ilk yaridaki derbileri kazanmak pek birsey ifade etmiyor, ikinci yaridaki derbiler stresli ve belirleyici olacak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

14 subatida mahvettiler. Kutlamiyorum.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

fenerbahçe çıkıp tepki koymuş bütün hafta hem fener hem gs konuştu ödüllerini aldılar. Bizimkiler derin bir uykuya daldı. Cidden bizimkilerin süresi gelmiş, bizimkiler şampiyonluğun gittiğini kabullenmişler. Şampiyon olmayacağımızı biliyordum bu kadroyla zordu ama bu kadar çabuk pes etmek, böyle çaresiz duruma düşmesi yönetimin çok sinirlendiriyor. Size tavsiyem artık ümidi komple kesin neden derseniz.

:s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:
DİKKATLİCE İZLEYİN, İZLEYİN AFFERİN SİZE YA CİDDEN MESAJLARIMI SİLİP SİLİP DURUYORUM.

Çevrimiçi ferdi1903

gs maci icin fener bile aciklamlar yapiyorken bizimkiler niye susuyor, biseyler dedilerde benmi kacirdim?

Çevrimiçi MUSTAFA_

gs maci icin fener bile aciklamlar yapiyorken bizimkiler niye susuyor, biseyler dedilerde benmi kacirdim?
Bir şey diyeceklerini sanmam. Şimdi Kulüpler Birliği başkanı oldu. Diğer kulüpler hakkında açıklama yapmazlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Bir şey diyeceklerini sanmam. Şimdi Kulüpler Birliği başkanı oldu. Diğer kulüpler hakkında açıklama yapmazlar.

hahahah rezalet ki rezalet, severim ben onun kulüpler birligini

Çevrimiçi Samet Ç

Yönetim şampiyon olmak istemiyor ki sizde niye çıkıp konuşmuyorlar diyorsunuz zaten sene sonu bir bahane bulup çekilecekler.

Çevrimiçi Necmi

hahahah rezalet ki rezalet, severim ben onun kulüpler birligini
sıraya gir önce büyükler sevsin sonra sevecek birşey kalırsa sen seversin 🙄