Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1195846 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi levitate

fenerbahçe çıkıp tepki koymuş bütün hafta hem fener hem gs konuştu ödüllerini aldılar. Bizimkiler derin bir uykuya daldı. Cidden bizimkilerin süresi gelmiş, bizimkiler şampiyonluğun gittiğini kabullenmişler. Şampiyon olmayacağımızı biliyordum bu kadroyla zordu ama bu kadar çabuk pes etmek, böyle çaresiz duruma düşmesi yönetimin çok sinirlendiriyor. Size tavsiyem artık ümidi komple kesin neden derseniz.

:s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:
DİKKATLİCE İZLEYİN, İZLEYİN AFFERİN SİZE YA CİDDEN MESAJLARIMI SİLİP SİLİP DURUYORUM.
o kadar sert bir uyarı olmuş ki tff takımı küme düşürmeye karar vermiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

sıraya gir önce büyükler sevsin sonra sevecek birşey kalırsa sen seversin
Abi yalnız bu yönetimin son haftalardaki tavır ve davranışları çok sıkıntı ve mide bulandırıcı.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Abi yalnız bu yönetimin son haftalardaki tavır ve davranışları çok sıkıntı ve mide bulandırıcı.

son haftalarmı😳
Bu yönetim geldiği günden beri böyle en başta söylemişdim kalkıp bana ormanı istediğim için yönetime salladığım söylendi alakası yoktu peşembenin geleceği çarşambadan değil salıdan belliydi
Ben çebinin eski yönetimdeykende nasıl bakış açısına sahip olduğunu biliyordum o zaman onca transfer çebiye ramen yapılmıştı yapılamayanda çok var
Borç küçülerek ödenmez küçülürsen gelirlerin senden daha hızlı küçülür en basit örnek şl ye katılmamız içten bile değildi ama sezon devam ederken kadroyu boşalttıkar ve yerini doldurmadılar sonuç küçüldük üç beş milyon artıya geçtik ama şl gelirinden olduk devre arası 500 ün 1 in hesabını yaptılar harcamadılar o para şimdi cebimizde kaldı ama sezon sonu bu nedenle belkide şampiyonluğu vereceğiz giden yüz milyonlar olacak hadi yapmadın tut çeneni alamadığın oyuncuların havasını atacağım diye bütün takımın içine ettin millet güçlenirken biz ikinci yarıya güç kaybederek girdik madem almadın boydu neden kiraladın ilk yarı boyunca takımla antrenmana çıktı kadro genişliği sağlardı ama ordan kazanacağın bir kaç yüz milyonu düşündüler seneye şampiyon olamazsak eğer işimiz çok zor yatalım kalkalım sergrne ve takımdaki oyunculara dua edelim isyan ruhlarını kaybetmesinler diye işin acı tarafı kazayla şampiyon olursak çıkıp böbürlenecekler
Ben zamanında demişdim fo giderse onu arayacak duruma düşeriz diye çünkü bunların küçülttüğü sadece beşiktaş takımı değil
Şuraya bak hala dorukhandan oziden medet umuyoruz üzücü

Çevrimiçi MUSTAFA_

son haftalarmı
Bu yönetim geldiği günden beri böyle en başta söylemişdim kalkıp bana ormanı istediğim için yönetime salladığım söylendi alakası yoktu peşembenin geleceği çarşambadan değil salıdan belliydi
Ben çebinin eski yönetimdeykende nasıl bakış açısına sahip olduğunu biliyordum o zaman onca transfer çebiye ramen yapılmıştı yapılamayanda çok var
Borç küçülerek ödenmez küçülürsen gelirlerin senden daha hızlı küçülür en basit örnek şl ye katılmamız içten bile değildi ama sezon devam ederken kadroyu boşalttıkar ve yerini doldurmadılar sonuç küçüldük üç beş milyon artıya geçtik ama şl gelirinden olduk devre arası 500 ün 1 in hesabını yaptılar harcamadılar o para şimdi cebimizde kaldı ama sezon sonu bu nedenle belkide şampiyonluğu vereceğiz giden yüz milyonlar olacak hadi yapmadın tut çeneni alamadığın oyuncuların havasını atacağım diye bütün takımın içine ettin millet güçlenirken biz ikinci yarıya güç kaybederek girdik madem almadın boydu neden kiraladın ilk yarı boyunca takımla antrenmana çıktı kadro genişliği sağlardı ama ordan kazanacağın bir kaç yüz milyonu düşündüler seneye şampiyon olamazsak eğer işimiz çok zor yatalım kalkalım sergrne ve takımdaki oyunculara dua edelim isyan ruhlarını kaybetmesinler diye işin acı tarafı kazayla şampiyon olursak çıkıp böbürlenecekler
Ben zamanında demişdim fo giderse onu arayacak duruma düşeriz diye çünkü bunların küçülttüğü sadece beşiktaş takımı değil
Şuraya bak hala dorukhandan oziden medet umuyoruz üzücü
Buz Ahmet Nur Çebi'den medet umduğumuzda bitmiştik.Bu bahsettiğin buz dağının görünen kısmı. Bir de Beşiktaş'ı yatırım malzemesi yapması, menajerlere peşkeş çekmesi gibi durumlar var. Futbola bir zarar verdiyse amatör branşlara on zarar verdi. Gidince her şey ortaya çıkacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Göz göre göre yaptılar bunu. Ama ANÇ'nin de canına minnet. Zaten konuşmayı seven birisi değil. Sadece övünmeye çıkıyor ekranlara. Övündüğünü düşündüğü çoğu şey hakkında da bilgisinin olmaması ayrıca trajikomik.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Benim anlamadığım hangi Beşiktaş yönetimi şimdiye kadar çıkıp da rakip maçı hakkında yorum yapmış? Fo döneminde iki sezon üst üste gs denilen takım önce alanya maçında sonraki sezon rize maçında şampiyon yaptırıldı çıkıp da kim açıklama yaptı bizden? Rakip takımın maçlarıyla ilgili öyle zırt pırt açıklama yapılmaz fener'in yaptığı açıklama son derece komik çünkü kendileri hariç herkes biliyor ki yazdıkları şeylerin aynısı kendileri için de geçerli. Fenerbahçe camiası son derece yüzsüz şekilde ve şımarıkça davranıyor daha 2 gün önce kendi maçlarında attıkları iki gol de şaibeli biz bu ikisi gibi olalım diye yırtınıyoruz olalım fark kalmasın aramızda. Öyle her rakip maçından sonra alakasız şekilde bizim yönetime vurulacaksa işimiz var süleyman seba'dan tut orman'a kadar bir rakip maçından hemen sonra kim bugün burada istenilen tepkiyi göstermiş bir bilsek de ondan sonra yönetime saldırsak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Benim anlamadığım hangi Beşiktaş yönetimi şimdiye kadar çıkıp da rakip maçı hakkında yorum yapmış? Fo döneminde iki sezon üst üste gs denilen takım önce alanya maçında sonraki sezon rize maçında şampiyon yaptırıldı çıkıp da kim açıklama yaptı bizden? Rakip takımın maçlarıyla ilgili öyle zırt pırt açıklama yapılmaz fener'in yaptığı açıklama son derece komik çünkü kendileri hariç herkes biliyor ki yazdıkları şeylerin aynısı kendileri için de geçerli. Fenerbahçe camiası son derece yüzsüz şekilde ve şımarıkça davranıyor daha 2 gün önce kendi maçlarında attıkları iki gol de şaibeli biz bu ikisi gibi olalım diye yırtınıyoruz olalım fark kalmasın aramızda. Öyle her rakip maçından sonra alakasız şekilde bizim yönetime vurulacaksa işimiz var süleyman seba'dan tut orman'a kadar bir rakip maçından hemen sonra kim bugün burada istenilen tepkiyi göstermiş bir bilsek de ondan sonra yönetime saldırsak.
Şu an maçımıza atanan hakeme bile tepki vermediler. Sen neyden bahsediyorsun? Rakiplerden önce kendi maçlarımıza bakalım. Ne kadar lüzumsuz hakem varsa üst üste maçımıza atıyorlar ama kimseden ses seda yok. Herkes buna kızıyor en başta. Rakipler senin de dediğin gibi her zaman destekleniyor. Bari bize köstek olmasınlar. Derdimiz bu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Şu an maçımıza atanan hakeme bile tepki vermediler. Sen neyden bahsediyorsun? Rakiplerden önce kendi maçlarımıza bakalım. Ne kadar lüzumsuz hakem varsa üst üste maçımıza atıyorlar ama kimseden ses seda yok. Herkes buna kızıyor en başta. Rakipler senin de dediğin gibi her zaman destekleniyor. Bari bize köstek olmasınlar. Derdimiz bu.

Hakem atamasına maçtan önce tepki diye bir uygulama da bilmiyorum ben bizim yönetimler tarihinde. Yahu topyekûn herifleri karşımıza aldırmak mı derdin mustafa? Sen benden daha çok bilirsin şu geçen haftaya kadar renkli forumlarında ts dahil hepsinde hakemlerin bizi kolladığı konuşuluyordu biliyorsun bunu. Tabiki biz memnun değiliz hakemlerden renklilerin korunma dediği de kendi maçlarında on kat daha fazla kendilerine yapılıyor ankaragücü maçımızdan tut bir sürü maçı elimizden alacaklardı ama dışarıdaki algı öyle değil. Ben diyorum ki bırakalım takım iyi kötü buralara gelmişken öyle hakemlerden de ahım şahım bir doğrama görmemişken gs fb arasında çıkan savaşta taraf olmayalım ikisi de birbirinden leş kirli camia. Hakemler konusunda da ölçülü tepkiler gösterelim bu heriflerin gücü hafife alınıyor bir anda bize karşı tamamının tutumu değişebilir o zaman her maç öncesi açıklama yapmak zorunda kalırsın niye bu hakemi verdiniz diye. Ben halis ozkahya denilen tetikçi yöneteceğine on kere yaşar kemal'i tercih ederim ama genel olarak kalitesiz bir kitle Türk hakemleri atandığında memnun olacağın bir hakem var mı gerçekten?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem atamasına maçtan önce tepki diye bir uygulama da bilmiyorum ben bizim yönetimler tarihinde. Yahu topyekûn herifleri karşımıza aldırmak mı derdin mustafa? Sen benden daha çok bilirsin şu geçen haftaya kadar renkli forumlarında ts dahil hepsinde hakemlerin bizi kolladığı konuşuluyordu biliyorsun bunu. Tabiki biz memnun değiliz hakemlerden renklilerin korunma dediği de kendi maçlarında on kat daha fazla kendilerine yapılıyor ankaragücü maçımızdan tut bir sürü maçı elimizden alacaklardı ama dışarıdaki algı öyle değil. Ben diyorum ki bırakalım takım iyi kötü buralara gelmişken öyle hakemlerden de ahım şahım bir doğrama görmemişken gs fb arasında çıkan savaşta taraf olmayalım ikisi de birbirinden leş kirli camia. Hakemler konusunda da ölçülü tepkiler gösterelim bu heriflerin gücü hafife alınıyor bir anda bize karşı tamamının tutumu değişebilir o zaman her maç öncesi açıklama yapmak zorunda kalırsın niye bu hakemi verdiniz diye. Ben halis ozkahya denilen tetikçi yöneteceğine on kere yaşar kemal'i tercih ederim ama genel olarak kalitesiz bir kitle Türk hakemleri atandığında memnun olacağın bir hakem var mı gerçekten?
Zaten bundan sonra lime lime edilsek de yönetimden ses çıkmaz. Boşa konuşuyoruz. Kulüpler Birliği başkanı herkese gül dağıtır ancak. Zaten başkan için yolun sonu görünüyor. Kulüpler Birliği başkanı olan Beşiktaş başkanları uzun süre koltukta kalmadılar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mourinho1903

Aramizda ne gibi fark var ki? Farki soyleyim; onlardan biri sene sonunda muzesine bir sampiyonluk kupasi ekleyecek, biz bos ellerle etrafimizda bakacagiz. Serefli ucunculuk vs gibi bizim disinda kimsenin önemsemediği₁ bos bos kelimelerle kendimizi avutacagiz.
FB'nin yaptigina komik diyebilirsin, ama bu aciklamalardan sonra onumuzdeki 2-3 mac gri bir pozisyon oldugunda hakem FB lehine karar verecek. Bizde N'Sakala 20. dakikada cart diye kirmizi gorurken Serdar Aziz rakibin anasina tecavuz etse bile atilmayacak. Aciklama ozunde ne kadar sacma ve komik olsa bile ise yariyor ve fayda gorecekler.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yine herkes abartmaya başlamış hakem konularında. Şu " Hakemler bizi doğrayacak " düşüncesinden çıkamadık bir türlü.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yine herkes abartmaya başlamış hakem konularında. Şu " Hakemler bizi doğrayacak " düşüncesinden çıkamadık bir türlü.
Çünkü zamanında doğradı. Bu düşünce yok yere oluşmadı. Sanki hakemler çok iyi de biz çok kötüyüz gibi konuşmanın mantığı yok. Ben de daha çok saha içinde kalmak istiyorum ama daha önce resmi Beşiktaş hesapları tarafından bile mimlenen bir hakemden iyi bahsedecek değiliz. Zaten hakemler konusunda en çok hakkı yenen bizken konuşmaya da hakkımız olmalı. Susmak isteyen de susabilir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Aramizda ne gibi fark var ki? Farki soyleyim; onlardan biri sene sonunda muzesine bir sampiyonluk kupasi ekleyecek, biz bos ellerle etrafimizda bakacagiz. Serefli ucunculuk vs gibi bizim disinda kimsenin önemsemediği₁ bos bos kelimelerle kendimizi avutacagiz.
FB'nin yaptigina komik diyebilirsin, ama bu aciklamalardan sonra onumuzdeki 2-3 mac gri bir pozisyon oldugunda hakem FB lehine karar verecek. Bizde N'Sakala 20. dakikada cart diye kirmizi gorurken Serdar Aziz rakibin anasina tecavuz etse bile atilmayacak. Aciklama ozunde ne kadar sacma ve komik olsa bile ise yariyor ve fayda gorecekler.

+1903
Bu ülkede kurallar böyle işliyor.
Sen istediğin kadar gül, sezon sonu onlar gülüyor sende elinde iyi ki beşiktaşlıyım şerefli 3.lük muhabbetleriyle kalıyorsun.

Çevrimdışı tolga1903

Ben mi yanlis biliyorum 7 senedir şampiyon olamayan 15 senedir şl göremeyen takımdan bahsetmiyor muyuz? Her sene böyle açıklamalar yaparak avantaj elde etmeye çalışıp sene sonunda en iyi 6.cı olan camia değil mi bu? Açıklama yapmasalar da serdar aziz atılmıyor sene başından beri zaten komik deme sebebim o hakemlerden maksimum fayda sağlıyorsun daha neyin yüzsüzlüğü bu?

Çevrimiçi Samet Demir

sıraya gir önce büyükler sevsin sonra sevecek birşey kalırsa sen seversin 🙄

Oda sıraya girecekse eğer bize kırıntı bile kalmaz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat baltacı

Bizim oynadığımız topun girdiğimiz pozisyonun yarısına girmiyor renkliler son hamleyi yapamıyoruz ljaic kalenin dibinde orta yapıyor pas vereceği yerde vuruyor abou kaçırıyor sanki maç üç dört sıfır bı kaza gölü yesek bunları ararız.

Gençler defansında arda diye biri var tek başına defans yapıyor bizmi cömertiz omu iyi çözemedim.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

şimdi 11 gün yatışşş

sonra rakipleri tokatlamaya devam
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı haluk.m

Oyuncularımız topla çok fazla oynuyor, bir sağ bir sol derken rakip yerleşiyor.   Şu sorunu bir an önce çözmemiz lazım. 

11 Gün ara bize iyi gelecek..  :ok:

Çevrimdışı mrred

Takım kar kış demeden önüne gelene gol atıyor.

Helal olsun Beşiktaşım
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Cenk işi gördü.

Aboubakarla forma rekabetine girerler

Çok iyi transfer demiştik.

Abuşun kendine gelmesini mi beklicez
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Gangsters whats up  :biggrinking:

Dorukhan bu takimin 11'inden oldugunu "bir kez daha" gosterdi. Cenk de erken oten horozlara ayarini verdi.

Kaos ve panik olmasa forum kac sayfa ilerler gun gun o da var...

Çevrimdışı mrred

Arada takım önce bir güzel dinlenir. 2 veya 3 gün sonra hafif bir yükleme yaparlar. Arayı çok iyi değerlendirmeliyiz
The great gig in the sky