Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, Rasim, blackeagle35, annoca, radiohead, hasankale, yaço58, mayguntr, yorgo_d(geodem), OnurG, Koa_lAA, Gökhan Güvenç, Gökhan Kurt, zafkan, Georgetown, murat baltacı ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu  [Okunma sayısı 17403 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu

Çevrimdışı Necmi

dün bünyamin gezerim net penaltı dediği pozisyona şu zavallının yaptığı yoruma bakın
ılık g0tlu beşiktaşlılar kadar kimse bize zarar vermiyor

hadi bu dışlandığı için karın ağrısı varda ben gökhanın ne ağrısı olduğunu anlamıyorum iyi şeyler söylemeye çabalarken bile sokuşturmaya çalışıyor kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyeceksin

Çevrimdışı Necmi

?t=J7CRdIwo6q9VX89JAezO8A&s=19

Çevrimdışı Ravenman

?t=J7CRdIwo6q9VX89JAezO8A&s=19

Maşallah, çok harika bir stoper. Paulista'dan bile daha iyi bence.

Çevrimdışı sEuL

Açıklama falan hikaye hiçbir şey değişmez aynen böyle devam eder bu işler
Birde açıklama hiç samimi gelmedi bana, açıklama yapmayı şimdi mi düşünebilmişler? İlk haftalarda biz daha çok doğrandık - o maçlardan sonra çıkıp konusmazsan ve ilk puan kaybettiğin maçtan sonra hakem dersen olmuyor işte. Bu maçı kazansaydik eminim hiçbir açıklama yapılmazdı. O yüzden doğrandıgimiz her maçtan sonra çıkıp konuşsunlar, maçın sonucuna göre değil.

Çevrimiçi yaço58

arkadaşlar ts maçında birşey dikkatimi çekti maç esnasında ciro hep sola kaydı bazı pozisyonlarda ceza sahası boş kaldı hatta ciroya kızdım ceza sahasına neden girmiyor diye

Çevrimiçi murat baltacı

Trabzon maçı ekstrem bir maç oldu kendisine şampiyon hoca etiketini takan kulübe teşekkürü bu şekilde etmeyi uygun gördü filozof hoca otobüs değil tır çekti kendisini inkar etti atladı zıpladı iki puanımızı aldı he bunun İstanbul'uda var onları burda madara eder ezet geçeriz İnşallah bir Hatay skoruda o maçta yaşanır çok büyütmeye gerek yok Trabzon bizim rakibimiz değil olamaz.

Bizim bu maç özelinde daha agresif ısıran bir oyun oynamamız şutu içeriye fazla adamla ortaları falan denesek belki ikinci üçüncü golü bulurduk ama bu maç için eleştiri yapamam ne hocaya ne oyunculara moral bozmadan üzerine koya koya devam oyun olarak bizim seviyemizde takım yok hakemlere sağlam bir ayar verip yolumuza devam edelim.

Trabzondan tiksindim camia olarak Çebi malum Şenol da karakterini belli etti kafası yarıldı diye maça çıkmadı bu camia bunun örneği yok demekki haketmis biz fazla gözümüzde büyütüp sahiplenmisiz birde başkanları çıkıp hakeme laf atıyor renkli kardeşlerinden iyi öğrenmiş algı yapmayı İnşallah bursa gibi silinip giderler bu ligden. ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ YAZDIRACAĞIZ
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Kursad_Duran

Bize açık penaltıyı vermezler. Renkliler topu eliyle önüne alır gol atar. Nasıl yarışacaksın böyle ligde?

Çevrimiçi gokhans

Bize açık penaltıyı vermezler. Renkliler topu eliyle önüne alır gol atar. Nasıl yarışacaksın böyle ligde?
torreiranın kontraatağa çıkan rakibin topunu elle manşetleyerek durdurmasına kart çıkmaması sonunda bu herifin milletvekili olduğunu ve dokunulmazlık hakkını kullandığına karar verdim. bu atlanan bu seneki %100 3. sarı kartı, grileri söylemiyorum. Yönetimin çıkıp barkovizyon yapması, bir kopyasınıda uefa’ya yollaması lazım.
[ Son Düzenleme: 17 Eylül 2024, 22:27:16 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Ç

artık bunlarla sadece para harcayarak yarışabilirsin çünkü sadece kadro kalitesi farkı yok hakemlerde net bir şekilde önlerini açtığı için adamlar 20 maçta 19 galibiyet alınca yirminci maçta hakem bize niye yardım etmedi diye ortalığı ayağa kaldırıyorlar

Çevrimiçi Samet Ç

yönetim ne yapar ne eder bilmem ama bu tiyatroya son vermeli artık çığırından çıktı bu iş

Çevrimdışı Ravenman

Doğrumu bilmiyorum, fakat Aston Villa Muçi'i 17 milyona istiyor.

Bizimkilerde Zaniolo ile takas etmeyi düşünuyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Yalan haberdir muhtemelen. Hiç bir takımda tutunamamış Zaniolo'yu ne yapacağız.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Zaniolo Villa oyuncusu değil.

Çevrimiçi yaço58

muçiyi sırtımda taşırım o fiyata

Çevrimdışı Necmi

ben yalan haberim diye bağırıyor

Çevrimdışı Talisca1903

12 versinler tamamdır 5 onların olsun

Çevrimiçi Samet Demir

12 versinler tamamdır 5 onların olsun
Haber doğruysa 17 verene olmaz bize 12 yeter mi diyeceğiz 😁😁😁

Çevrimdışı Talisca1903

Haber doğruysa 17 verene olmaz bize 12 yeter mi diyeceğiz 😁😁😁
yalan olduğu her halinden belli 10 veren olsa koşa koşa verir yönetim kazık büyük oldu polonya liginin süperstarı

balkanlardan topçu almayacan artık afrikalılar gibi buunlara da uyuz olmya başladım ljajiç muci hasic rashica pjaniç bile olmadı al geç alman brezilyalı portekizli italyan başka da bulaşma
[ Son Düzenleme: 18 Eylül 2024, 21:03:12 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Zafer55

muçiyi sırtımda taşırım o fiyata
.
L.Varşova cv si ile 10m bonservis gören oyuncum için 20m altı teklifte pazarlığa oturmam 😊

Çevrimiçi Samet Demir

.
L.Varşova cv si ile 10m bonservis gören oyuncum için 20m altı teklifte pazarlığa oturmam 😊
Gedson da olduğu gibi zamanla Muci de kendini bulacak bence satarsak bile zarar etmeyeceğimi düşünüyorum

Çevrimiçi Zafer55

Gedson da olduğu gibi zamanla Muci de kendini bulacak bence satarsak bile zarar etmeyeceğimi düşünüyorum
Daha 23 yaşında ve Beşiktaşta toplam 23 maç oynamadı.(Burak yılmaz onun yaşındayken manisada kanat oynuyordu).Sistemde kendine bir yer bulacağını ve faydalı olacağını düşünüyorum.
Ligin başındayız. Geçen sezonu ben hiç bir futbolcumuz için ölçü almıyorum. 5 hocalı berbat bir sezondu ve muçi bu sezonun tamamında bile yoktu.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Etiketler: