11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş
11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş Tarih : 05.11.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu- Serkan Oğulcan - Abdullah Bora Özkara - Turgut Doman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7402 defa] 11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 05.11.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Antalya Stadyumu
Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu- Serkan Oğulcan - Abdullah Bora Özkara - Turgut Doman
VAR : Özgür Yankaya - Erkan Özdamar - Mustafa Sönmez
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Sefa Kara

çok temiz bir mağlubiyet alırız

Çevrimdışı KAP

hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi Samet Demir

?t=ylg3bo5zMV1NJsg3oeBI7Q&s=19

Talha maç kadrsouna girmiş. İnşallah bir daha böyle sakatlık yaşamaz.

(Maç kadrosunda yer almayacakmış.)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

?t=ylg3bo5zMV1NJsg3oeBI7Q&s=19

Talha maç kadrsouna girmiş. İnşallah bir daha böyle sakatlık yaşamaz.

(Maç kadrosunda yer almayacakmış.)
abu bizi satıyor.

Çevrimiçi Sefa Kara

Mert
Rosier Bailly Necip  Bahtiyar

Gedson   Salih

Raşitsa      Oxled      Muleka

Cenk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kartalizma190399

Su eksik kadromuz bile Antalya'dan kat kat iyi. Ama fizik, taktik, organizasyon adina gram ilerleme calisma olmayinca tereddutte oluyorsun maalesef. Normal sartlarda rahat rahat almamiz lazim, ama takimin basinca hoca yoktu, hala da yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Bu mesajım burada dursun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Bu mesajım burada dursun.
Tribünler boş olursa dediğine katılıyorum  :) Bu arada Antalya iyi takım normal şartlar altında zor maç olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Sefa Kara

rebic kadro dışı muleka kanat oynamıyor.Kanatta tayfur var rahat kazanmak bir yana dursun kazanırsak büyük süpriz olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha Tayfur.

Burak büyük hocasin !!!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Sefa Kara

7 tane yerli.

Şenol güneşe rahmet okutan bir burak.

Şafak atarsa kaç arkadaşlar kaç gün sonra kurtuluyoruz bunlardan ?

Çevrimdışı mellfred

tayfur rachida ile mi acıcaz antalya savunmasını
bu elemanlar savunma oyuncusu değil mi

Çevrimdışı KAP

rebic kadro dışı muleka kanat oynamıyor.Kanatta tayfur var rahat kazanmak bir yana dursun kazanırsak büyük süpriz olur.

kadro dışı diye bir söylenti vardı ama yanlış herhalde, yedeklerde çünkü
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi kartalizma190399

Turk antrenorlerinden artik midem bulaniyor. Rakiplerimiz her mac en fazla 2 orta saha 4 hucumcu ile cikiyor, en azindan Anadolu takimlarini yeniyor.
Biz her mac hucum katkisi 0 3 orta sahayla cikiyoruz, yetmiyor simdi bu macta da aciga bir bek, diger aciga defansif bir kanat koyuyoruz.
Hicbirsey yapamiyorsan Rebic-Cenk veya Muleka-Cenk cik en azindan forvet gucun olsun.
Bu macta harbiden ne bekliyorsun? Cenk'in desteksiz tek basina savunma arasinda kaybolacagini, Tayfur'in hucum anlaminda hicbirsey yapamayacagini, Rashica'nin tek basina merhem olamayacagini goremiyormusun?
Yetmiyor sagbekte Rosier yok, bir kazma daha var. Ghezzal formsuz falan ama tek orta acar, bir korner kullanir yine kilidi acar.
Aksam aksam bir mac izleyecegiz alt tarafi, ne istah ne heyecan birakiyorlar.
Yerli olarak hicbirsey istemiyorum bu kulupte arkadas. Keske baskanindan tut caycisina kadar tamami yabanci olsa.
Arma haric hicbir seyimiz yerli olmasin kurtuluruz vallahi.

Çevrimiçi Samet Demir

7 tane yerli.

?t=_N6rzYMF5_hALBgn1-9gYg&s=19

Sence? :)

Çevrimdışı zubeyirbaya

4231 ve kırması türü bir şey oynatmazsa ölecek hastalığından muzdarip burak hocamız bu kez kenar forvet sorununu tayfur bingölle çözmüş.

ox ve gedsonun birlikte oynadığı durumda takım bir tık daha etkili görünecektir ama rakip savunmayı bu ileri üçlü nasıl açar hiç bilemiyorum bakalım.

Çevrimiçi Necmi

7 tane yerli.

bu kafayla burakta küfürle beşiktaşı terkeder herhalde

Çevrimiçi Talisca1903

takım sahaya çıksın bakalım bir nasıl gözükecek ama Rosier niye kesti anlamadım

Çevrimiçi Samet Demir

4231 ve kırması türü bir şey oynatmazsa ölecek hastalığından muzdarip burak hocamız bu kez kenar forvet sorununu tayfur bingölle çözmüş.

ox ve gedsonun birlikte oynadığı durumda takım bir tık daha etkili görünecektir ama rakip savunmayı bu ileri üçlü nasıl açar hiç bilemiyorum bakalım.
Tayfuru savunmak gibi olmasın bize gelmeden önce Alanyada sol önde oynayıp Alanya için güzel tabela yapmıştı. Tabi diğer takımlarda zaha, tadic hatta visca varken bizde Tayfur rotasyonun rotasyonu olmalı. Ayrıca biz onu bek oyuncusu diye aldık. Şenol hoca sağolsun heryerde de oynattı. Demem o ki adamın asıl mevkisi sol ön.

Bizi bu hale getirenler utanmıyor hatta kendilerini gayet başarılı görüyorlar.

Çevrimiçi Samet Demir

takım sahaya çıksın bakalım bir nasıl gözükecek ama Rosier niye kesti anlamadım
Anlaman lazım abi. Burak'ın akıl hocasını çok iyi tanıyorsun çünkü.

Etiketler: