11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş
11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş Tarih : 05.11.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu- Serkan Oğulcan - Abdullah Bora Özkara - Turgut Doman

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7044 defa] 11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Çevrimiçi blackeagle35

Tayfurla başlayacak mı acaba ikinci yarıya. Gerçekten yazık ya

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi blackeagle35

İyi bari ofsayt değildir umarım

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı zubeyirbaya

salih genel olarak iyi bir ilk yarı geçirdi.

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

gol organizasyonu güzeldi ama haa

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

salih genel olarak iyi bir ilk yarı geçirdi.
bailly nejip bahtiyar iyiyidi ilk yarı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hiç bir şey oynamadan öne geçtik  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı zubeyirbaya

bailly nejip bahtiyar iyiyidi ilk yarı

bahtiyar kötü bi oyuncu değil ama sol bekliğini pek beğenemiyorum. orta da yapamıyor adam doğru düzgün

Çevrimiçi Talisca1903

rashica hiç bir işe yaramıyor beğenmediğimiz onur koca sağ koridoru tek başına idare ediyor salihide yaktı onun yüzünden sarı yedi

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi Talisca1903

% 100 pen6 vermedi bu arada atlanmasın

Çevrimiçi Sefa Kara

Ofsayt gibi duruyor

penaltıyı vermedi golü de vermezsem isyan cıkar dedi eyyam diyoruz buna :)

Çevrimdışı zubeyirbaya

% 100 pen6 vermedi bu arada atlanmasın

orda da salih vardı, pozisyon diyebileceğimiz bi tane şutumuz var o da salih. golde de aslan payı onun. iyi çabaladı ilk yarı

Çevrimiçi Sefa Kara

Bu tayfuru bırak Beşiktaşı düğümde oynatmam su orta sahaya gökhan inleri alsın hoca bu kadar kötü olamaz.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu tayfuru bırak Beşiktaşı düğümde oynatmam su orta sahaya gökhan inleri alsın hoca bu kadar kötü olamaz.
çok koşuyor cenk rashica ox 3 lüsünün açığını kapatmak için gedson salihle beraber yırtınıyorlar hoca da by yüzden çıkaramıyor rashica yerine rosier koyar devam ederim

Çevrimiçi Sefa Kara

çok koşuyor cenk rashica ox 3 lüsünün açığını kapatmak için gedson salihle beraber yırtınıyorlar hoca da by yüzden çıkaramıyor rashica yerine rosier koyar devam ederim

ayakta duracak hali yok tayfurun gece bir büyük devirmiş gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

bir kere daha izledim lan uğursuz şuna nasıl penaltı verilmez  :s20: :s20: :s20:

Çevrimiçi Talisca1903

Al bailly çıkmış hadi abicim yürü git ya ne bu böyle cam adam

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi 38life

Eğer Baily sakatlanmadigi halde çıkartıldiysa Burak Yılmaz maçın bitmesi beklenmeden kovulmalı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: