11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş
11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş Tarih : 05.11.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu- Serkan Oğulcan - Abdullah Bora Özkara - Turgut Doman

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6954 defa] 11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

(Hakaret Yasak)₁ iki sarısını vermedi antalya’nın

Çevrimiçi mellfred

bir tane oyuncu da itiraz etmiyor

Çevrimdışı zubeyirbaya

bailly sahada kalabildiği müddetçe iyi oyuncu

Çevrimdışı blackeagle35

Bailly’nin sakatlık problemi olmasa buralarda zor görürdük. Cidden iyi stoper.

Çevrimiçi levitate

bence de en azından bi dene gör yani hocasın. şu dizilime uygun olmadığın belli değil mi? ghezzalle yapmaya çalıştığını yerine koyduğun tipler yapabilir mi yani adam kanat oyun kurucuydu performansı yüksek olduğu dönemde. tayfur mu oyun kuracak
ox yapar diye kanata atmış ama alakası yok

ki şenol burak takıma 3-5-2 çalıştırıyor falan demişti, e hani bir şeyler dene de görelim bari
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bailly muhtemelen düşünüyordur, ulan bu kadar boş adamın arasında ne işim var?

Çevrimdışı zubeyirbaya

ya kimle oynasak bizden çok fırsat buluyor artık akıl alır gibi değil.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

taktigimizin adi: ilk yarı uyuz essek taktiği.

Çevrimiçi levitate

topu tutmaya çalıştıkça böyle olacak

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nexipe bak biraz yürüyeyim accik düşüneyim 30 saniyede pas veriyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

En son ne zaman 3 pas üst üste yaptık acaba  :alala: Bu kadar ruhsuz bir Beşiktaş izlemek can sıkıcı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

sahada antalyayı rahatsız edecek tek oyuncu yok daha ne bekliyorsunki sahada hoca olduğuna dair tek işaret yedi yerliyle oynuyor olmamız

Çevrimiçi MUSTAFA_

ANÇ hep senin yüzünden bu hakemsileri çekiyoruz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

(Küfür Yasak)₃ çocuğu net penaltıyı vermedi.

Çevrimdışı Unnamed

Bu takım 1. Lig'de bile ilk 4'e giremez

Çevrimdışı blackeagle35

Aynısı lan aynısı uğursuz herif

Çevrimdışı zubeyirbaya

rashica tamam o kadar kreatif bir oyuncu olmadığını biliyorduk zaten de iki metrelik araya topu da at yahu öyle ön taraf oyuncusu mu olur. ben rashicayı da 352de filan kanat yapardım.

Çevrimiçi Talisca1903

saihin sarıyı rashicaya yazarım eli [...] geziyor uyuz herif deli etti beni
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2023, 20:08:23 Samet Demir ]

Çevrimdışı zubeyirbaya

bu arada bu statta geçen sene de çok kötü oynuyorduk maçı hatırladım. yine üretkenlikten uzak bi takımdık. rakip biraz daha salmıştı bizim takımda da bi stres yoktu. bir de abou vardı acayip acayip şapkadan tavşan çıkarıyordu farklar bunlardı. ama kötü oyunlarla kazanıyorduk 3.86 puan ortalamamız var valla şenol müthiş diye geziyordu millet, bugünlere o günler getirdi bizi işte.

Çevrimiçi murat baltacı

Antalya hata yapmazsa gol falan atamayiz oyuncu kalitemiz yerlerde necip ısrarla stoper oynuyor son adam oynayacak en son  oyuncu olması lazım normalde kadro bu kadar rezilken rebic oynatmama lüksümüz yok Tayfurdan falan ne bekliyoruz
BeŞiKtAşK

Etiketler: