11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş
11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş Tarih : 05.11.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu- Serkan Oğulcan - Abdullah Bora Özkara - Turgut Doman

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7047 defa] 11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Sefa Kara

pozisyon buymuş.

Çevrimiçi Sefa Kara

Evde bağırdım koşma diye.
Ersin ışınlamayı buldu diye düşündüm bende ışınlancak diye bekledim.

Çevrimiçi Talisca1903

pozisyon buymuş.

ne var bunda ya normal tepki

Çevrimiçi Necmi

Evde bağırdım koşma diye.
esas utanılacak durum bunun beşiktaşın kalecisi olması
Daha bir önceki maç söyledim bunu boş boş koşuyor her topa kendi oyuncularımızı bile sakatlar

Çevrimiçi Samet Demir

esas utanılacak durum bunun beşiktaşın kalecisi olması
Daha bir önceki maç söyledim bunu boş boş koşuyor her topa kendi oyuncularımızı bile sakatlar
Bu söylediğin aklıma geldi. Necmi abi yüzünden yediğimiz gole bak dedim...
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2023, 02:46:48 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Bu söylediğin aklıma geldi. Necmi abi yüzünden yediğimiz gole bak dedim...
insanın aklına gelen başına gelirmiş o kadar bariz görünüyorduki bunu göremeyip uyarmayan hoca kılıklılar bu gün beşiktaştan kovulmalı biz taraftar olarak görüyoruz bu işden ekmeğini kazananlar görmüyorsa beşiktaşın başarısı için kıllarını kıpırdatmıyorlar demektir
Daha öncede yedik bu golleri üstünden aşırtılan topları unuttunmu
İnsan aynı hatayı birkez yapar iki kez olursa o hata olmaktan çıkar ikiden fazla olursa onun adına başka birşey denir

Çevrimdışı zubeyirbaya

pozisyon buymuş.

burdan bailly'nin hırslı takım için mücadele eden bir oyuncu olduğu sonucu çıkar. beşiktaşlıların yüzde 90'ı bailly'nin tayfur'dan hesap sorma hırsından memnun olur. takımı sahiplendiğini düşünür. maçı satan herif kendini seven yerli çetesi kimse onları da alıp defolup gitmelidir. yeni yönetimin yerinde olsam takımda geniş bir temizliği devre arasında yaparım. çoğunlukla da yerli rotasyonunu yenilerim varolanların çoğunu postalarım. zaten bunların oynadığı topu parlayan bir iki altyapı oyuncusu anadoludan getirilecek bir iki topçu vs de oynar. hiç birinin hiç bir işe yaradığı yok. salih nebzen daha iyi o da zaten bunların kafasında olan bir oyuncu değil. cenk, onur, tayfur başta bunlar varsa başka kankileri onları da kuyruklarına ekleyin postalayın.

Çevrimiçi Samet Demir

burdan bailly'nin hırslı takım için mücadele eden bir oyuncu olduğu sonucu çıkar. beşiktaşlıların yüzde 90'ı bailly'nin tayfur'dan hesap sorma hırsından memnun olur. takımı sahiplendiğini düşünür. maçı satan herif kendini seven yerli çetesi kimse onları da alıp defolup gitmelidir. yeni yönetimin yerinde olsam takımda geniş bir temizliği devre arasında yaparım. çoğunlukla da yerli rotasyonunu yenilerim varolanların çoğunu postalarım. zaten bunların oynadığı topu parlayan bir iki altyapı oyuncusu anadoludan getirilecek bir iki topçu vs de oynar. hiç birinin hiç bir işe yaradığı yok. salih nebzen daha iyi o da zaten bunların kafasında olan bir oyuncu değil. cenk, onur, tayfur başta bunlar varsa başka kankileri onları da kuyruklarına ekleyin postalayın.
Maç esnasında bir kaç kişiye serzenişi olmuştu demekki adam epey hırs yapmış.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Maç esnasında bir kaç kişiye serzenişi olmuştu demekki adam epey hırs yapmış.
haklıydı sürekli zorda kalıyordu bir ara yüzünü gösterdi çok sinirliydi

Etiketler: