Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 265 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6293146 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Abu Ali Imran

Hayırlı Cumalar.. Günaydın Gençler.. (Kendini genç hissedenlerde dahil ama onlar uyuyordur şimdi)

sabah sabah satasmadan olmaz :lol: :lol: :lol: :lol: Herkese gunaydin :sevinc

Çevrimdışı panic13

Alıntı
87 kışını hatırlamıyorum ama anlatılana göre ekmek almaya karın altından kazarak gitmiş bizimkiler :D

87 di kışında ben ortaokula gidiyodum bizim semt deniz seviyesine yakın olduğu için okadar etkilenmedide yanlız avcılara ,çekmeceye kurtlar inmişti yarım adanın dışında kalan semtler resmen felç olmuştu :bandit: :bandit:

Bizim ev Bakırköyde, alt komşumuzun evi bahçe katı idi. Bahçeye açılan kapının yarısına kadar kar yükseldiğini hatırlıyorum :)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı ilhan

Biz yine arkada kaldık uzaktan seyrediyoruz abi  :by2:
Kardeşim maç yarın olsaydı atlardık i30'a ver elini zulümpiyat.

Çevrimdışı ahmetx

:D artık yaşanmaz İstanbul da öyle Kışlar Ahmet abi geçti....
Sametciğim hiç belli olmaz bizde ki şansı biliyorsun,kuranın en zor takımı,hakemin en çirkefi,90 dakikanın en stresli son 10 dakikası hep bize nasip olmuştur. :bawling:
87 kışında Atatürk (eski adı yeşilköy) havalimanındaki hava durumunu gösteren tablo

[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 10:54:35 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ZEKI

87 kışını hatırlamıyorum ama anlatılana göre ekmek almaya karın altından kazarak gitmiş bizimkiler :D
87 de dinamo kiev ile sampiyonlar kupasinda ceyrek final macimiz vardi, kac defa stada gittik geri donduk. sonundada maci izmire aldilar ve malesef 0-5 yenilmistik. Basinda yok uzay takimi diye goklere cikariyordu dinamo kievi..

Ben bu sene acikcasi ciddi bir kar yagisi bekliyorum, umarim yanilirim.

Çevrimdışı SDemirsoy

Sametciğim hiç belli olmaz bizde ki şansı biliyorsun,kuranın en zor takımı,hakemin en çirkefi,90 dakikanın en stresli son 10 dakikası hep bize nasip olmuştur. :bawling:
87 kışında Atatürk (eski adı yeşilköy) havalimanındaki hava durumunu gösteren tablo

şans tabi ki ama abi Dünyanın çivisi çıktı artık :D

Çevrimdışı SDemirsoy

87 de dinamo kiev ile sampiyonlar kupasinda ceyrek final macimiz vardi, kac defa stada gittik geri donduk. sonundada maci izmire aldilar ve malesef 0-5 yenilmistik. Basinda yok uzay takimi diye goklere cikariyordu dinamo kievi..

evet abi izledim videoyu müthiş bir şey imiş  :D

Çevrimdışı ahmetx

Zeki abi gerçekten o dönem dinamo uzay takımıydı 86 da Avrupa şampiyonu olmuşlardı,sscb milli takımının neredeysa tamamı bu kadrodaydı.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Oktay

@ZEKI abi ozaman istanbul boştu hertaraf arsa o çilenin bile tadını çıkarıyodu insanlar  elektironik ve elektiriğe  hatta doğal gaza fazla bağımlı değildik şimdi yağsa doğal afet ilan edilir ve on katı hayat daha fazla felç olur

Çevrimdışı Yakup

Tottenham Trabzon maçlarının olduğu döneme uygun olursanız o ara İstanbulda olucam kısmetse
Hep beraber gideriz
7 Aralık Trabzon-11 Aralık Tottenham

patron seni kovar gibime geliyor  :lol: :lol: :lol:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Erçin

içerde oldukça iyi gidiyor gibi çalışmalar.. yukarlardan borular çekilmiş duvarlar örülüyor.. hep dışarıya odaklanınca içerdeki çalışmaları unutuyoruz :)

Çevrimdışı ZEKI

patron seni kovar gibime geliyor  :lol: :lol: :lol:

patron  :alala: 657 mi  :kop: :kop:
@ZEKI abi ozaman istanbul boştu hertaraf arsa o çilenin bile tadını çıkarıyodu insanlar  elektironik ve elektiriğe  hatta doğal gaza fazla bağımlı değildik şimdi yağsa doğal afet ilan edilir ve on katı hayat daha fazla felç olur
Maslakta kurtlar vardi acliktan inmislerdi. Biz kampuse gidemiyorduk :D
Dusunsene olimpiyata maca gittigimizi @Oktay
Bu kadar kar acaba stadlarin catisini kaldirabilirmi? Toki arenada hatirlayin kardan cati da sikinti olmustu
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 11:09:37 ZEKI ]

Çevrimdışı Abdullah

patron  :alala: 657 mi  :kop: :kop:Maslakta kurtlar vardi acliktan inmislerdi. Biz kampuse gidemiyorduk :D
Dusunsene olimpiyata maca gittigimizi @Oktay
Bu kadar kar acaba stadlarin catisini kaldirabilirmi? Toki arenada hatirlayin kardan cati da sikinti olmustu
her çatı da sıkıntı yaratır abi bu kar onların çatıdan kar kütleleri düşmüştü sahaya  :evillol: :evillol:
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 11:20:05 Abdullah ]

Çevrimdışı ahmetx

Kış başlamadan çatı malzemelerini stada istiflesinler birden tırstım gerçekten  :D

Çevrimdışı ahmetx

her çatı da sıkıntı yaratır abi bu kar onların çatıtan kar kütleleri düşmüştü sahaya  :evillol: :evillol:
bizim çatı kar tutmayan meyilli ve kaygan bir malzemeden olacakmış. :kop:

Çevrimdışı Sedat_BJK

Artik konu disi  sohbetleri arar olduk. Ozel sohbetler bile sayfada yapilir oldu. ozel mesaj mumkun,  farkli konu basliklari mevcut. Kirk yilin basi konu disi birsey yazana soylenmedik kalmiyor ama maasallah konunun takipcisi olmasi gerken arkadaslarimiz muhabbetin dibine vuruyor. Son bir haftadir forum takip edilmez bir hal aldi. Lutfen duyarli olmalim, saygilarimla...
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Abdullah

bizim çatı kar tutmayan meyilli ve kaygan bir malzemeden olacakmış. :kop:

:oha: milyon dolarlık çatı pert olmuş

Çevrimdışı Abdullah

Artik konu disi  sohbetleri arar olduk. Ozel sohbetler bile sayfada yapilir oldu. ozel mesaj mumkun,  farkli konu basliklari mevcut. Kirk yilin basi konu disi birsey yazana soylenmedik kalmiyor ama maasallah konunun takipcisi olmasi gerken arkadaslarimiz muhabbetin dibine vuruyor. Son bir haftadir forum takip edilmez bir hal aldi. Lutfen duyarli olmalim, saygilarimla...
özür dilerim kusura bakmayın  :friendship:

Çevrimdışı ALI RIZA

Günaydınlar Herkese...! Allah Muhabbetinizi arttırsın...! Hayırlı Cumalar...!  :bandit:

Çevrimdışı Abdullah

Günaydınlar Herkese...! Allah Muhabbetinizi arttırsın...! Hayırlı Cumalar...!  :bandit:
günaydın  :alala: öğlen oldu  :iscrewy:

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ya sizde kusura bakmayin lutfen. Ben sadece bugunden degil son zamanlardan bahsettim. Zamanimiz kisitli. Bizde konunun icinde olmak istiyoruz gelen bilgilerden ve stadla ilgili sohbetlerden nasiplenmek istiyoruz ama takip edebilmek bazen gerkcekten imkansiz hale geliyor.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı FARUK

sabah bulabildiklerim bunlar
saha içi Gökhan Türkmen,
diğer @ufukdumikaya instagram hesabından alıntı

sütunlar çok güzel görünüyor, bence eski açık kavisi de çok güzel durmuş

Çevrimdışı yigitcan1903

Ya sizde kusura bakmayin lutfen. Ben sadece bugunden degil son zamanlardan bahsettim. Zamanimiz kisitli. Bizde konunun icinde olmak istiyoruz gelen bilgilerden ve stadla ilgili sohbetlerden nasiplenmek istiyoruz ama takip edebilmek bazen gerkcekten imkansiz hale geliyor.
Yok estağfurullah haklısınız
Samimiyetten kaynaklı ipin ucu kaçıyor bazen

Çevrimdışı SDemirsoy

Yok estağfurullah haklısınız
Samimiyetten kaynaklı ipin ucu kaçıyor bazen
:ok: aynen Tamamen Samimi Ortamdan Kaynaklanıyor