Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 262 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6293228 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Oktay

iki gün yagmurda yağsın yani işlerin durmasına gelince genel takvimi fazla etkilemez üstelik yarından itibaren önümüzdeki bir hafta hava güneşli ...hayırlı cumalar :ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı arda

iki gün yagmurda yağsın yani işlerin durmasına gelince genel takvimi fazla etkilemez üstelik yarından itibaren önümüzdeki bir hafta hava güneşli ...hayırlı cumalar :ok: :ok: :ok:

Aynen, yağmur bereket :) hem önümüzdeki cumaya kadar bulutsuz görünüyor. Hadi inşallah
http://uk.weather.com/weather/10day/Istanbul+34+Turkey+TUXX0014:1:TU
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Bilalca

Günaydın Arkadaşlar bu yağmurlu havada emekçiler iyice dinlenir ve enerji depolar. Sonrasında tam gaz moralli bir şekilde çalışırlar.

ysariusta

• Ziyaretçi

İstanbul'un pastırma yazı güzeldir. Fenermaçı tam da onun başlangıcında olacak. O gazla devam ederiz. Yanlız bugün dışarıda sanki yağmur damlasıyla ateş ediyorlar.

Çevrimdışı Yakup

İstanbul'da barajların doluluk oranı %32,51 e yükseldi.  :ok: :ok:

Şuan ki su şubat seviyesini geçip nisan seviyesine yükselmiştir. Uzmanlar bu kışın çok çetin geçeceğinden bahsediyor. Mesela istanbul'a 6 kere kar yağmasından bahsediliyor ki. kaba inşaat bitmezse bayağı işleri aksatacaktır beklenilen hava durumu. ayrıca çatı o şartlarda gerilmesi falan iptal edebilir programı diye düşünüyorum.  :bawling: :bawling: :bawling:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı nurtaç

benim anlamadığım tamam yağış var dışarda çalışılmasında hiç yokken içeride yapılacak işler yapılsa daha iyi olmazmı ??? :alala:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şuan ki su şubat seviyesini geçip nisan seviyesine yükselmiştir. Uzmanlar bu kışın çok çetin geçeceğinden bahsediyor. Mesela istanbul'a 6 kere kar yağmasından bahsediliyor ki. kaba inşaat bitmezse bayağı işleri aksatacaktır beklenilen hava durumu. ayrıca çatı o şartlarda gerilmesi falan iptal edebilir programı diye düşünüyorum.  :bawling: :bawling: :bawling:
Ben biraz pimpirikli adam olduğum için hep bundan endişe ediyorum :) Stat ihalelerinde yer alan mühendis bir arkadaşımla dün uzun uzun konuştuk, çatı işi hiç kolay bir iş değil, planda programda olmayan pek çok aksilik yaşanacak ve bu duruma hazırlıklı olmalısınız dedi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı SDemirsoy

Günaydın ben de akşam yola çıkıyorum
Yarın Akatlar'a gelen var mı maça?
Stada da uğrarım herhalde
yarın gelemiyecem de Pazar Günü Görüşürüz  :ok:

Çevrimdışı ahmetx

Ben biraz pimpirikli adam olduğum için hep bundan endişe ediyorum :) Stat ihalelerinde yer alan mühendis bir arkadaşımla dün uzun uzun konuştuk, çatı işi hiç kolay bir iş değil, planda programda olmayan pek çok aksilik yaşanacak ve bu duruma hazırlıklı olmalısınız dedi.
Ağustosa açalımda aksilikler bu işin doğasında var zaten.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Oktay

enfazla stat agustos sonu açılmaz eylül sonu açılr sende iki maç başka sahada oynarsın varmı daha ötesi dersen ekimde açılırsa dört maç dışarda oynarsın

Çevrimdışı Deniz Sezgün

ben pazarda gelemicem yigitcan ama cumartesi stata ugramayi dusunuyorum. Stata gelince haber veririm :ok:

Çevrimdışı ahmetx

uzmanlar şimdiye kadarki tecrübelerime göre her zaman çuvalladılar,ama İstanbulun o meşhur 87 kışı yaşanırsa işte o zaman sen gör,gelecek yıl ilk yarı Ankara da oynarız artık.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ilhan

Ooooo Ankara İstanbul'a taşınıyor, hadi bakalım eli boş dönmeyin 3 puandan aşağısı kabul olmaz ona göre.

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Serhat Akkaya

benim anlamadığım tamam yağış var dışarda çalışılmasında hiç yokken içeride yapılacak işler yapılsa daha iyi olmazmı ??? :alala:
Stattaki tüm işler farklı firmalara ihale edilmiş durumda @nurtaç o yüzden içerdeki çalışmalar elbet devam edecektir belki de ediyordur.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı SDemirsoy

uzmanlar şimdiye kadarki tecrübelerime göre her zaman çuvalladılar,ama İstanbulun o meşhur 87 kışı yaşanırsa işte o zaman sen gör,gelecek yıl ilk yarı Ankara da oynarız artık.
87 kışını hatırlamıyorum ama anlatılana göre ekmek almaya karın altından kazarak gitmiş bizimkiler :D

Çevrimdışı ahmetx

yen iaçık 1. kata  her testere kirişin altına duvar örmeye başlamışlar neden acaba?

Çevrimdışı ahmetx

87 kışını hatırlamıyorum ama anlatılana göre ekmek almaya karın altından kazarak gitmiş bizimkiler :D
ben hatırlıyorum,trt spikeri her akşam elinde uzun cetvelle ölçüm yapıyordu. :evillol:

Çevrimdışı SDemirsoy

Stattaki tüm işler farklı firmalara ihale edilmiş durumda @nurtaç o yüzden içerdeki çalışmalar elbet devam edecektir belki de ediyordur.
İçerde ki çalışmalar devam ediyormuş abi etkilenmiyorlar onlar

Çevrimdışı SDemirsoy

ben hatırlıyorum,trt spikeri her akşam elinde uzun cetvelle ölçüm yapıyordu. :evillol:
:D artık yaşanmaz İstanbul da öyle Kışlar Ahmet abi geçti....

Çevrimdışı Serhat Akkaya

enfazla stat agustos sonu açılmaz eylül sonu açılr sende iki maç başka sahada oynarsın varmı daha ötesi dersen ekimde açılırsa dört maç dışarda oynarsın
Şampiyonluk kutlamasını yeni stadımızda yapalım istiyorum o yüzden Ağustosa yetişsin :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Abdullah

Ooooo Ankara İstanbul'a taşınıyor, hadi bakalım eli boş dönmeyin 3 puandan aşağısı kabul olmaz ona göre.
Biz yine arkada kaldık uzaktan seyrediyoruz abi  :by2:

Çevrimdışı Kartal Ç

bu örnek loca hangi fiyat skalasındaki localardan acaba? konum olarak sanki kapalının sol tarafındaki 2. kat locası gibi duruyor.

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

stadda gece vardiyasında çalışanları düşününce askerdeki gece nöbetlerim aklıma geliyor.Üşümelerim falan

allah güç kuvvet versin.

Çevrimdışı Oktay

87 di kışında ben ortaokula gidiyodum bizim semt deniz seviyesine yakın olduğu için okadar etkilenmedide yanlız avcılara ,çekmeceye kurtlar inmişti yarım adanın dışında kalan semtler resmen felç olmuştu :bandit: :bandit: