Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 183 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6248505 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yakup

Abi 2 de yattım 7de kalktım  :) uyku vakit kaybı  :evillol:

çalışma hayatına başlayınca sorarım bu cümleni tekrardan  :lol: :lol: :lol:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı SDemirsoy

Abi obitaş da çalışmayacak sanırım bugün  :tabe:
önce iş güvenliği :) güvenlik sıkıntısı olacaksa tabi ki çalışmasınlar
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 09:22:26 SDemirsoy ]

Çevrimdışı Zoro

Çevrimdışı Erçin

eski açıkta inceden bir çalışma var ama tam kapasite olmaz bugünde..

Çevrimdışı kaanzor

eski açıktaki vinç çalışıyor

Yok ya çalışmıyo sen dedikten sonra baktım icraat yok ama olmasında zaten fırtınaya yakın bir hava olacakmış bugün ağaç devrilmelerine felan dikkat diye uyarı geçmişler

Düzeltme : çalışıyomuş cidden kusura bakma  :kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 09:32:58 kaanzor ]
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı Zoro

Yok ya çalışmıyo sen dedikten sonra baktım icraat yok ama olmasında zaten fırtınaya yakın bir hava olacakmış bugün ağaç devrilmelerine felan dikkat diye uyarı geçmişler
biraz önce demiri indirirken gördüm arka tarafta ufak bir çalışma var herhalde

Çevrimdışı kaanzor

biraz önce demiri indirirken gördüm arka tarafta ufak bir çalışma var herhalde

Mesajı değiştirdim zaten  :busted_cop: :evillol: :evillol:
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı Abdullah

çalışma hayatına başlayınca sorarım bu cümleni tekrardan  :lol: :lol: :lol:
serbest meslek gibi abi bizimki istediğim saatte uyanırım  :evillol: :bandit:

Çevrimdışı Abdullah

önce iş güvenliği :) güvenlik sıkıntısı olacaksa tabi ki çalışmasınlar
Aynen abi güvenlik daha öncelikli ama içerde çalışmalar devam eder herhalde değil mi 

Çevrimdışı ahmet türken

Çevrimdışı onurt

Günaydın herkese

An itibariyle;

Eski açıkda testereler tablayı yakalamış.
Çiçekler güzel ve planlı çalışıyor.
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

Çevrimdışı quentine83

Yine kalkar kalkmaz actik canli yayini icraat yok.bugun de zehir oldu bana .
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı tayfun

sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Burak Akay

72 gün sonra çatı mı başlayack yani??? :alala:
@mactaupe yok o Efe arkadasımızın tahmini kaba inşaatın bitme süresi
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı tayfun

eski açıkta bir demir aksiyonu gördüm sanki...
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı attila_metu

Havanın bozacağı kaçınılmaz. Bu mevsimde böyle olacağı belli ve çalışma olmaması gayet normal.
Fakat neredeyse boşa geçen nisan-agustos arasına çok üzülüyorum çok.

Çevrimdışı ilhan

Çevrimdışı quentine83

eee ne yapacağız biz şimdi akşama kadar...nasıl zaman geçireceğiz.başka bir meşgalemiz mi var sanki.zaten asosyal olduk inşaat yüzünden...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Havanın bozacağı kaçınılmaz. Bu mevsimde böyle olacağı belli ve çalışma olmaması gayet normal.
Fakat neredeyse boşa geçen nisan-agustos arasına çok üzülüyorum çok.
Al benden de o kadar. Burda Ağustos ayıyla ilgili endişelerimizi dile getirirken hep kullandığım cümle çetin kış şartlarıydı. Umarım böyle sert şekilde devam etmez yoksa Ağustos zaten zor bir hedefti, iyice hayal olabilir.

Bu arada hava şartları nedeniyle Maça bilet almak istemeyen arkadaşlar için bir bilgi, pazar günü hava açık olacak yağmur beklenmiyor, biletlere yüklenin :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmet türker

Çevrimdışı quentine83

İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı ahmetx