Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 224 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6253047 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Deniz

Deniz Bey, çok teşekkür ederim.
Şimdiye çoktan değişmeliydi, bu açıdan birşey anlaşılmıyor.
Haklisiniz hocam ama altyapi problemi oldugundan degistiremediler.altyapi sorunu halledilmek uzereymis farkli acidan daha guzel bir yayin geliyor olmali :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı alperseyhanli

Haklisiniz hocam ama altyapi problemi oldugundan degistiremediler.altyapi sorunu halledilmek uzereymis farkli acidan daha guzel bir yayin geliyor olmali :)
Lig Tv den çok stadın yayınını izliyoruz. Konya stadındaki gibi hareketli kamera koysalar daha iyi olur  :)
--

Çevrimdışı Deniz

Lig Tv den çok stadın yayınını izliyoruz. Konya stadındaki gibi hareketli kamera koysalar daha iyi olur  :)
Benim de beklentim bu yonde bir supriz yapilip hareketli kamera konabilir :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Acikcasi konu dısi yazdigimda mesajimin silinmesinden hic gocunmam  ama @Necmi abi bilmedigimden soruyorum forumun diger basliklarina yazinca foruma nasil bir katki oluyor abi , ben acikcasi daha hic bu basliktan baska basliga bakmadim  :alala: :alala:
ondan konu bütünlüğü dagılıyor gece saat 2 muhabbeti edip burada bırakırsak yarın bizi ziyaretçi olarak takip eden kişliler yaklaşık 10 -20 sayfa sade muhabbet okumuş olurlar... onun için konuyu sabit bir bütünlükte bırakmak ertesi güne konun fazla değişmediğini fark ettirmek çabamız...

Çevrimdışı ZEKI

ondan konu bütünlüğü dagılıyor gece saat 2 muhabbeti edip burada bırakırsak yarın bizi ziyaretçi olarak takip eden kişliler yaklaşık 10 -20 sayfa sade muhabbet okumuş olurlar... onun için konuyu sabit bir bütünlükte bırakmak ertesi güne konun fazla değişmediğini fark ettirmek çabamız...
ahh birde gunduz calisan aksam isten gelen kardesleriniz icin aynisini yapsaniz bilirim 15 sayfa geriden gelip okudugumu
bugun 12 den sonra bakamadim, eve 18 gibi geldim tam 9 sayfa geriden geldim. Birde suzerden resim islerini hallettim. 
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 01:51:15 ZEKI ]

Çevrimdışı sallapati

deniz tarafından çok güzel görünüyor stad.. hiç çevreyi rahatsız eden bir durumu yok.. hatta tarihi yapıya uyum sağlamış bence

Çevrimdışı ALI RIZA

deniz tarafından çok güzel görünüyor stad.. hiç çevreyi rahatsız eden bir durumu yok.. hatta tarihi yapıya uyum sağlamış bence

Bana böyle Fotoğraflarla gelin bitiyorum resmen Uzaktan Stat fotoğraflarına yanına gidince bitmiş erimiş yok olmuş oluyorum sen seni uzaktan seviyorum be Mabetim...!

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi selam.iyi aksamlar
mesajını geç gördüm kaçırmışım artık sana iyi sabahlar dilerim :) @ahmet türken

Çevrimdışı sallapati

LOCADAN TAZE TAZE.. bayıldım bu siyah dekorasyona  :bandit: piano black  :ok:

[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 03:24:53 sallapati ]

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı Türkay

Günaydın herkese. Prekastımız bol betonumuz sağlam olsun Cumamız mübarek olsun  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ZEKI

Günaydın herkese hayırlı cumalar :super::super:
Günaydın herkese. Prekastımız bol betonumuz sağlam olsun Cumamız mübarek olsun  :lol:
Gunaydin arkadaslar bugunde yagmur var İstanbulda

Çevrimdışı Deniz Sezgün

Gunaydin arkadaslar trendeyim geliyorum. Istanbulda birkac isim var yarin hava kotu olmazsa stata ugramayi dusunuyorum orada olacak varsa gorusuruz umarim :)

Çevrimdışı Afyon Kartalı

Günaydın arkadaşlar...
Hayırlı Cumalar...
TURSAN

Çevrimdışı Yakup

Günaydın ve Hayırlı Cumalar arkadaşlar.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Sedat_BJK

Hayirli cumalar. Verimli bir insaat gunu geciririz umarim...
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı kaanzor

Günaydın bugünde çalışma yok galiba hava nasıl istanbulda kameradan seçilmiyo
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı mustafa.kuru

Bako Recep Gökhan Kadir Ulvi Rıza Şifo Zeki Metin Ali Feyyaz

Çevrimdışı SDemirsoy

Hayırlı Cumalar.. Günaydın Gençler.. (Kendini genç hissedenlerde dahil ama onlar uyuyordur şimdi)

Çevrimdışı Abdullah

Hayırlı Cumalar.. Günaydın Gençler.. (Kendini genç hissedenlerde dahil ama onlar uyuyordur şimdi)
:evillol: günaydın abi  :D

Çevrimdışı Yakup

:evillol: günaydın abi  :D

sen nasıl öğrencisin  :lol: :lol:

ben öğrenciyken bu saatte yatağa giderdim. bu arada örgün öğretimdim  :evillol: sen bu saatte kalkmış günaydın mesajı atıyorsun. öğrencilik bizden sonra bayağı değişmiş galiba  :alala: :alala: :alala:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Günaydın ahali hayırlı cumalar olsun.
@SDemirsoy bugün gene sadece obitaş mı çalışacak ?

Çevrimdışı Abdullah

sen nasıl öğrencisin  :lol: :lol:

ben öğrenciyken bu saatte yatağa giderdim. bu arada örgün öğretimdim  :evillol: sen bu saatte kalkmış günaydın mesajı atıyorsun. öğrencilik bizden sonra bayağı değişmiş galiba  :alala: :alala: :alala:
Abi 2 de yattım 7de kalktım  :) uyku vakit kaybı  :evillol:

Çevrimdışı SDemirsoy

bilemiyorum abi sağlam bir yağış var rüzgar ile birlikte

Çevrimdışı Abdullah

Abi obitaş da çalışmayacak sanırım bugün  :tabe: