Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6293469 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Abdullah

Ya sizde kusura bakmayin lutfen. Ben sadece bugunden degil son zamanlardan bahsettim. Zamanimiz kisitli. Bizde konunun icinde olmak istiyoruz gelen bilgilerden ve stadla ilgili sohbetlerden nasiplenmek istiyoruz ama takip edebilmek bazen gerkcekten imkansiz hale geliyor.
Haklısınız daha dikkatli olacağım bundan sonra  :tabe:

Çevrimdışı ZEKI

yagmur yavas yavas etkisini yitiriyor gibi, hafiften baslayabilir belki ogleden sonra

Çevrimdışı Abdullah

yagmur yavas yavas etkisini yitiriyor gibi, hafiften baslayabilir belki ogleden sonra
abi kalıpların ıslak olması yine sıkıntı yaratmaz mı sonuçta hemen kuruyacak değiller

Çevrimdışı ZEKI

abi kalıpların ıslak olması yine sıkıntı yaratmaz mı sonuçta hemen kuruyacak değiller
testereler degilde tabla da calisilabilir. Tabiki her zaman is guvenligi ve isci sagligi

Vodafone Arena 30.10.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-19:00 Arası Hızlandırılmış Çekim)

TimeLapse Başlığı: http://besiktasarena.com/index.php?topic=190.100
Destekleriniz için;
YouTube Kanalı
Twitter
Google+

Çevrimdışı Deniz

Haklısınız daha dikkatli olacağım bundan sonra  :tabe:
Sadece sen degil @Abdullah hepimiz dikkatli olmaliyiz.bazen ipin ucunu kaciriyoruz gercekten.ama kotu niyetten degil samimiyetten oluyor bu.bu arada cumleten hayirli cumalar :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı cagdas44

Akşam yine çatısız açılır mı konusu gündeme gelmiş, bu konuda wow dan hatırladığım bir durum var federasyonun kararı gereği protokolün bulunduğu tribünün üstünün kapalı olması gerekiyor. Dolayısıyla bizim çatı bitmeden maç oynanamıyordu, yanlış mı hatırlıyorum acaba @bjk_mabet

Çevrimdışı Abdullah

Akşam yine çatısız açılır mı konusu gündeme gelmiş, bu konuda wow dan hatırladığım bir durum var federasyonun kararı gereği protokolün bulunduğu tribünün üstünün kapalı olması gerekiyor. Dolayısıyla bizim çatı bitmeden maç oynanamıyordu, yanlış mı hatırlıyorum acaba @bjk_mabet
Federasyonla ilgili kısmını ilk kez duyuyorum :alala:

Çevrimdışı Efe

İstanbul'da barajların doluluk oranı %32,51 e yükseldi.  :ok: :ok:

Şuan ki su şubat seviyesini geçip nisan seviyesine yükselmiştir. Uzmanlar bu kışın çok çetin geçeceğinden bahsediyor. Mesela istanbul'a 6 kere kar yağmasından bahsediliyor ki. kaba inşaat bitmezse bayağı işleri aksatacaktır beklenilen hava durumu. ayrıca çatı o şartlarda gerilmesi falan iptal edebilir programı diye düşünüyorum.  :bawling: :bawling: :bawling:

o kadarda değil  :icool: bursada bu yağmura rağmen çatı işleri sürüyor şuan çatı kar yağmadığı sürece yapılabilecek bir iş kaba inşaatın durması tablaların kayganlığı ve tehilkenin artmasından kaynaklanıyor :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı quentine83

şuan hiç mi çalışma yok statda prekast taksalar bari ...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Efe

şuan hiç mi çalışma yok statda prekast taksalar bari ...

öğle arası şuan saat 1 de bi bakalım 2 dak var :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

o kadarda değil  :icool: bursada bu yağmura rağmen çatı işleri sürüyor şuan çatı kar yağmadığı sürece yapılabilecek bir iş kaba inşaatın durması tablaların kayganlığı ve tehilkenin artmasından kaynaklanıyor :)
Hangi Uzmanmış onlar abi :D @ahmetx  normal değerlerde geçeceğini okumuştum @Efe Abinin Dediği gibi tablanın kayganlığı yüzünden iş duruyor

Çevrimdışı Efe

yeni açıktan 3 kişi yürüyerek numaralıya gitti :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Efe

:captain:

çalışma başlamayacak görüntüye göre bugün vinçlerin hepsi aynen duruyor 2 gün kayıp oldu böylece ama istanbul barajları %5 gibi bi su kaynağına kavuşuyor yarın yağmur duracak çalışmalarda hızlıca başlar artık :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı bjk_mabet

catısız acilmayacak...
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı pascal26

LOCADAN TAZE TAZE.. bayıldım bu siyah dekorasyona  :bandit: piano black  :ok:

Ya arkadaşlar, ben bazı fotoları göremiyorum. Sadece beyaz bi alan görünüyor, bu fotodaki gibi. Sebebi ne ola ki? Fikri olan var mıdır?

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

çalışma başlamayacak görüntüye göre bugün vinçlerin hepsi aynen duruyor 2 gün kayıp oldu böylece ama istanbul barajları %5 gibi bi su kaynağına kavuşuyor yarın yağmur duracak çalışmalarda hızlıca başlar artık :)
şuan yağmur yok bu tarafta Efe Abi belki başlarlar

Çevrimdışı Yakup

Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Efe

çatımız bu arkadaşlar ufak tefek değişiklikler haricinde böyle olacak

mor oklar: ortada yapılacak bölüm

yeşil ok   : strand jack (çatıyı kaldıracak krikolar)

siyah oklar: çatı halatları

kırmızı yuvarlak : çatıyı taşıyacak çelik kolonlar  :D

bide basınç başlıkları var onları monte ederken gösteririm
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 13:27:28 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı quentine83

çatımız bu arkadaşlar ufak tefek değişiklikler haricinde böyle olacak

mor oklar: ortada yapılacak bölüm

yeşil ok   : strand jack (çatıyı kaldıracak krikolar)

siyah oklar: çatı halatları

kırmızı yuvarlak : çatıyı taşıyacak çelik kolonlar  :D

aslına bakarsanız sade ve çelik konstrüksiyon kirliliği olmayan güzel bir çatı.diğer çatılar kadar uzun sürmemesi gerekiyor.aynı şekilde yapılmış başka bir çatı varmı ve kaç ayda bitmiş acaba ...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Efe

şuan yağmur yok bu tarafta Efe Abi belki başlarlar

zannetmiyorum tablalarda iş başlamaz bu saatten sonra vinç malzeme işleriyle meşgul şuan eski açıkta
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

aslına bakarsanız sade ve çelik konstrüksiyon kirliliği olmayan güzel bir çatı.diğer çatılar kadar uzun sürmemesi gerekiyor.aynı şekilde yapılmış başka bir çatı varmı ve kaç ayda bitmiş acaba ...

bursa çatısı :D 2.5 ayda havaya kalktı şuan mebranları döşeniyor ki çok ağar çalışıyorlar bizde süre daha kısa olacaktır
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

Bence kapalının çatı kolonlarını yavaştan dıkilmesi lazım... Kapalı işlemler bitti ise ne bekleniyor zaman kaybı olmasın her biten yer için kolonlar gayet normal şekilde takılır...