Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1222001 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı goktasoktay

Bu sezon Ljajic'i ilk defa kendi gibi oynarken gördüm ben de, Töre bu maç sadece istekli değildi doğru da oynadı. Bence Larin yedekten bile en öne atılmaması gerektiğini gösterdi, önümüzdeki maçlarda Töre yorulunca çıkacaksa da Larin sol tarafa geçmeli.
Töre biraz kendine çeki düzen verse, futbolunun son zamanlarında efsane bir katkı verebilir bu oyun düzeninde. Larin konusunda sana katılmamak mümkün değil dostum. Kesinlikle striker değil, olmuyor. Oraya geçtiğinde oyun düzenimiz de bozuluyor fazlasıyla. Mensah da girerse tüy dikiyor..

Çevrimdışı Can Sungur

Yönetimin baskı yapması lazım bugün bizimle aynı saatte maça çıkan gs pazar oynuyor biz cumartesi.

Çevrimdışı Erman1903

Töre biraz kendine çeki düzen verse, futbolunun son zamanlarında efsane bir katkı verebilir bu oyun düzeninde. Larin konusunda sana katılmamak mümkün değil dostum. Kesinlikle striker değil, olmuyor. Oraya geçtiğinde oyun düzenimiz de bozuluyor fazlasıyla. Mensah da girerse tüy dikiyor..

Töre'nin yeteneğini ve büyük takım oyuncusu olduğunu kimse tartışmaz ama bir sezondaki maçların %50'sinde bile oynayıp oynayamayacağı şüpheli bir futbulcu. Bu sezon 700 dakika görev yapmış, bunca zaman yoksan zaten oynadığında katkı vermen gerekiyor. Sezonu sağ salim bitirirse ağırlıklı olarak maç başı bir sözleşme yapılabilir. Planlayanların kararı tabi onlar taraftar gibi bakamazlar, taraftara kalsa son maç şampiyonluk golü atan oyuncuyla 3 sezon sözleşme imzalar.

Çevrimdışı Sinan23

Haftaya son yarım saat böyle oynarsak Hatay'ın zencileri bizi Brazzers yaparlar.
Elimize geçen fırsatı tepmenin manası yok.

SIFIR HATA, FULL KONTRASYON.!!!
Onlar ilk yarı etkililer. İkinci yarı çöküyorlar. Bu maç yedekleride azaldı.

Çevrimdışı ozankarakoc

— Bizim 4 rakibimizden 2'sinin hedefi var.
— Galatasaray'ın 4 rakibinden 3'ünün hedefi var.
— Fenerbahçe'nin 5 rakibinden 5'inin de hedefi var.

Ve arada en az 3, en fazla 6 puan fark var.

"Beşiktaş şampi" diyebilir miyiz Olcaycığım?
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ersin , Nsakala , Welinton , Necip , Larin , Mensah ve Nkoudu ile şampiyonluğa koşuyoruz , inanılmaz gerçekten

Bu %100 hoca başarısıdır , Net

Şu kadro ile İlk 4 e giremezsin normalde..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erman1903

Ersin , Nsakala , Welinton , Necip , Larin , Mensah ve Nkoudu ile şampiyonluğa koşuyoruz , inanılmaz gerçekten

Bu %100 hoca başarısıdır , Net

Şu kadro ile İlk 4 e giremezsin normalde..

Bunlardan Mensah'ı köşeye ayırmak lazım, onun koştuğu bir yer varsa orası PTT.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Onlar ilk yarı etkililer. İkinci yarı çöküyorlar. Bu maç yedekleride azaldı.
İlk yarı 2 tane yedikten sonra çıkarması zor olur ;))

Ayaklarınızı yere basmalı. Hatay beraberlik, gese beraberlikte is görür.

Yarın Çağdaş Hocam bişeyler yaparsa çok güzel olur.

Çevrimdışı mellfred

sergen hocaya helal olsun gecesiydi
yönetim uyuyadursun

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş asbaşkanı Emre Kocadağ: "Rizespor ve Kayserispor maçı için de erteleme başvurularını yapmıştık. Rizespor ve Kayserispor yönetimleri, bu konuya sıcak yaklaştılar. Sporcu sağlığını düşünerek, bu ertelemeleri beraberce gerçekleştirdik."

Emre Kocadağ: "Hatayspor, bu konuyu onlarla konuşmamıza rağmen bize olumlu dönmedi. Biz de buna rağmen TFF'ye başvurumuzu yaptık. Bizim amacımız fikstürdeki haksızlığı gidermek ve sporcu sağlığını korumak."

Emre Kocadağ: "Beşiktaş, hiçbir arka kapıyı zorlamadan, her şeyi kurallar çerçevesinde yaparak bir noktaya geldi. Bizim bütün Anadolu kulüpleriyle ilişkimiz var."

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Emre Kocadağ: "Bu tarz iyi ilişkilerimizin olduğu bir dönemde, iki tarafın da yararına olacak bir ertelemenin kabul edilmemesi de ayrıca düşündürücü."

Emre Kocadağ: "Bu, TFF'nin yetkisinde. Hatayspor bunu istemedi ama yayıncı kuruluş isterse bu değişiklik yapılabilir."

Emre Kocadağ: "Bugünkü hakem yönetiminin de çok memnun edici olmadığını düşünüyorum. Hakem camiasıyla, MHK'yla, VAR'la yapılan açıklamalar vardı. Bizim ne yapmamız lazım, onu merak ediyorum. Biz de mi bu tarz ithamlarla dolu açıklamalar yapmalıyız?"

Emre Kocadağ: "İnşallah bizim maçlarımız da adil bir şekilde yönetilir."

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu sezon Ljajic'i ilk defa kendi gibi oynarken gördüm ben de, Töre bu maç sadece istekli değildi doğru da oynadı. Bence Larin yedekten bile en öne atılmaması gerektiğini gösterdi, önümüzdeki maçlarda Töre yorulunca çıkacaksa da Larin sol tarafa geçmeli.

Larin yerine azıcık futboldan anlayan bir kanat muhtemelen bu düzende gol kralı olurdu herhalde.
Mesela Davidson gibi bir adam bizde olsaydı...

Çevrimdışı GreenBook

Aboubakar böyle önemli haftalarda olmayacaksa niye alındı anlamıyorum hani sakat değildi ?

Oh çok şükür

Faik korkuttu çok iyi iş gördü son 4-5 haftadır , maaşını da çıkardı

Hatay maçında yine Faik oynasın forvette , böyle çok daha saldırgan oluyoruz ve çok fazla Şut atıyoruz rakip kaleye

Faik bir ara Sağ kanada geçti Nkoudu Forvete dikkatimi çekti , sağda asiri etkili bu adam ama Ghazzal var orada da  :D

Ghazzal ortaya Ljajic de sola geçti o bölümde tabi onu da ekleyeyim de eksik kalmasın

Aboubakar böyle önemli haftalarda olmayacaksa niye alındı anlamıyorum hani sakat değildi ?
Değil zaten , Milli takımda sakatlandı sonra risk aldık aynı yerden yine sakatlandı , Sivas maçına 11 baslamasaydi şuan sahadaydi bence

Neyse sorun yok böyle de iyiyiz , Faik Forvet oynamaya devam etsin çok etkili ve saldırgan oluyoruz bu şekilde ön tarafta

Çevrimiçi ferdi1903

Bizi buraya kadar getirende ebubekir yalniz

Çok şükür ki takım büyük karakter koyuyor. Ljajic bile. Bence bugün ljajic çok iyiydi. Töre bize şampiyonluk katkısı veriyor. Eksiklere rağmen cumartesi Hatay’la beraber, arkamızdan gelenler de boyun eğmiş olacaklar inşallah..
Ljajic gerçek bir 10 numara gibi oynadı

Bu oyunda Faikin olması çok etkili , Faik pas oyununa yatkın bir oyuncu , Ghazzal da öyle , Nkoudu da iyi anlaşıyor ljajicle , hal böyle olunca Rakip ceza sahası onune kamp kurup paslasa paslasa içeri giriyoruz hiçbir şey yapamıyorlar :D :icool:

Çevrimdışı Alper1903

Hoca taraftarin tabularini yikmaya gelmis veya cok sanssizmisiz bugune kadar boyle konusan hoca hic denk gelmemis  :claps:

Ljajici bu maç çok beğendim.

Töre sahte 9 olayını iyi kıvırdı.
Faik ve Ljajic müthiş oynadı , Ghazzali yazmaya gerek yok zaten

Ama Josef abime çok ayrı bir parantez açmak istiyorum , sezon başı istemediğim tek transferdi , binlerce kez özür diliyorum :tabe: :tabe: :tabe:

Çok varyasyon yaptık yalnız maç içinde bir ara Faik sağa , Ghazzal ortaya Ljajic sola , Nkouda forvete geçti , Faik sağa geçtiğinde müthiş işler yaptı ama işte Ghazzal var orada da

Ghazzal orta da iyi işler yaptı , Ljajic bile Forvete geçti maç icinde

Önde ki o dörtlü maç içinde bölge değiştirerek oynadilar , bilmiyorum doğru mu gordum , sen bu analizlerde çok iyisin , senin görüşünü de alabiliriz

Hoca taraftarin tabularini yikmaya gelmis veya cok sanssizmisiz bugune kadar boyle konusan hoca hic denk gelmemis  :claps:
Adam Besiktasli , Besiktasli olmasini da geçtim , BESİKTASİN ta kendisi Sergen Yalçın :tabe: :tabe:

Çevrimiçi celiker1

Hatayspor yöneticilerinden Fb kongre üyesi olanda var yanlış hatırlamıyorsam.Yine bir "Fb hatır şikesi" diyebiliriz Hatayspor'lu yöneticilerin maç gunü değişikliği başvurumuza olumsuz yanıt vermesini.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı autopsy

Epeydir yazmıyordum, çok kısa yazıp kaçacağım. Özellikle yaşı genç olan ve stres olan arkadaşlara sesleniyorum. Boşa stres oluyorsunuz, Beşiktaş buradan Fb'ye şampiyonluk falan vermez. Kasılan algının aksine loser olan onlar biz değiliz. Rize maçını kazanırız, Fener Alanya'yı hayatta yenemez ve Hatay maçına da güle oynaya çıkarız. Keyfinize bakın ve rahat olun.

İlk aşama tamam. Yarın buralar bayram yeri olacak, Hatay'ın da içinden geçeceğiz.  :ok:

Çevrimdışı worns

zor koşullar altında yeni hücum yapısı çıkarttık valla. çok da güzel oldu. :)

töre ilerde oynamaya devam etsin abou fit hale gelmediği müddetçe. ljajic'de en gerekli olduğu döneme silkinerek giriyor sevindim. ben şu halde larin'i oynatmak için n'kodouyu da kesmem açıkçası. larin biraz kenarda otursun, bu formatta solda da tercih etmem, n'kodou hücum hareketliiği isteğimize daha çok uyuyor.

haftaya fazladan iki orta saha oyuncusu kulübede olacağı için mensah girmez artık. umarım bugün son kez formamızı giymiştir.

Çevrimdışı mellfred

geçen hafta layic'in her ne kadar tutuk olsa da maç devamlılığını yeni yeni yakaladığını ve oynamaya devam etmesi gerektiğini yazmıştım. bu hafta kıpırdandı haftaya daha iyi olacak umarım
töre ghezzal cozef vida gene çok iyiydiler
larin bir kez daha gösterdi ne olmayacağını
ancak
cumartesi oynamamız  S A Ç M A L I K
adamlar işi gücü bıraktılar bizi tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar
hoca işini yaptı
birazda yumuşak totolu yöneciler iş yapsın
gs 4 fener 4 biz 3 gün sonra oynuypruz bu kabul edilemez
bu maçı unutun hatay maçına odaklanın
net şekilde doğranıyoruz

Çevrimdışı Gokhang

Josef bu takımı çekip çevirecek lider oyuncu karakterine bürünmüş artık. Bu havayı kaybetmemek lazım, geleceğimiz için de çok önemli. Para basılıp alınan yıldız transferleriyle falan halledemezsin bunu. İlk önceliğimiz Ghezzal'ın bonservisini almak ise ikincisi Josef'e sahip çıkmak olmalı bence.