Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1208354 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi murat

Alanya feneri biz hatayı yener işi bitiririz.Amin.

Çevrimiçi levitate

üff
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Abou’dan umudu kestik Töre bir sonraki maça yetişsin yeter.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Hocayı dinledim maç sonu. Hocanın gözü dönmüş cumartesi Hatay'ı yok edeceğiz, imha edeceğiz.

üff

Hocam ayar vermeye doyamıyor :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hatay'ın boynuna dolayacak Hocam.

Haftaya son yarım saat böyle oynarsak Hatay'ın zencileri bizi Brazzers yaparlar.
Elimize geçen fırsatı tepmenin manası yok.

SIFIR HATA, FULL KONTRASYON.!!!

Mensah hayırsızını oyuna almasa keşke.

Çevrimdışı Çağrı Öz

?s=21

ahahahahah

Kanımın son damlasına kadar Kartal oldum. Kanatlarım çıkmak üzere  :lol:

Çevrimdışı Çağrı Öz

GÖRECEĞİZ NE OLACAĞINI !!

Sergen’in sesiyle okuyunca Kurtlar Vadisi müziği çalıyor fonda.  :steamed:

Çevrimdışı Can Sungur

Mensah hayırsızını oyuna almasa keşke.

Haftaya girmez diye ümit ediyorum.Rosier donuyor kendi bölgesine.Necip cezası bitiyor,dorukhan var orta saha için alternatif çok.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı goktasoktay

Hocayı dinledim maç sonu. Hocanın gözü dönmüş cumartesi Hatay'ı yok edeceğiz, imha edeceğiz.
Aynı enerjiyi ben de aldım. Parçalayacak gibiydi valla.

Çevrimiçi levitate

Hatay'ın boynuna dolayacak Hocam.
kan akacak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Sergen Hatay maçına emanetle çıkmaz umarım.

Çevrimdışı goktasoktay

Çok şükür ki takım büyük karakter koyuyor. Ljajic bile. Bence bugün ljajic çok iyiydi. Töre bize şampiyonluk katkısı veriyor. Eksiklere rağmen cumartesi Hatay’la beraber, arkamızdan gelenler de boyun eğmiş olacaklar inşallah..

Çevrimdışı mrred

Ljajici bu maç çok beğendim.

Töre sahte 9 olayını iyi kıvırdı.

The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

Sergen Hatay maçına emanetle çıkmaz umarım.
Öyle böyle bilenmemiş. Söyleyeceğim çok şey var da, lig bi bitsin dedi. Estirecek valla lig sonunda

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dayak nedir? Nasıl atılır?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Töre seneye kalacaksa sahte 9 formatını iyice oturtturmamız gerek.

Sahte 9 lu oyun çok iyi bir opsiyon. Töre o yüzden kalabilir.

Töre kanatta falan olmaz. Sahte 9 olmayı bence kendi de sevdi

Bu oyun düzeninde Ljajicte kendine geliyor.

The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Çok şükür ki takım büyük karakter koyuyor. Ljajic bile. Bence bugün ljajic çok iyiydi. Töre bize şampiyonluk katkısı veriyor. Eksiklere rağmen cumartesi Hatay’la beraber, arkamızdan gelenler de boyun eğmiş olacaklar inşallah..

Bu sezon Ljajic'i ilk defa kendi gibi oynarken gördüm ben de, Töre bu maç sadece istekli değildi doğru da oynadı. Bence Larin yedekten bile en öne atılmaması gerektiğini gösterdi, önümüzdeki maçlarda Töre yorulunca çıkacaksa da Larin sol tarafa geçmeli.

Çevrimdışı mrred

Sahte 9 lu oyun düzeni bu ligin Bugı olabilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Can Sungur

ANÇ gidip CB'ye söylesin yarın sporcu sağlığı,covid,yeterli süre yok vs. desin o aldırır.Yoksa bizim için almazlar hele hele yarın alanya Fb'ye çelme takarsa hiç almazlar Alanya,Fb maçından hemen önce gidip söylesin CB'ye ANÇ.

Çevrimdışı mrred

Bu sahte 9 formatını iyice oturtursak kapalı savunmalara karşı çok rahat maçlar kazanabiliriz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

KURDUN DİŞİNE KAN DEĞDİ !!!

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen hoca güzel konuşmuş.