2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2075833 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi MUSTAFA_

?s=19

?
Opsiyonu var diye biliyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yoruk

Anadolu takımlarında 400-500 alan adam büyük takımlarda *2 istiyor.Ve alıyor.Ben anlamıyorum yani tam tersi olması gerekmez mi ? Bunlar büyük takım zengin takım versinler falan mı diyorlar anlamıyorum  :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

?s=19

?
15 gündür Alanyaspor ile pazarlık yapılıyor, belli ki uzatmışlar işte.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

doğru diyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Anadolu takımlarında 400-500 alan adam büyük takımlarda *2 istiyor.Ve alıyor.Ben anlamıyorum yani tam tersi olması gerekmez mi ? Bunlar büyük takım zengin takım versinler falan mı diyorlar anlamıyorum  :evillol:
Aynı paraya gelmiş Welinton. Yeni vergi sistemi uygulandığı için yüksek görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

15 gündür Alanyaspor ile pazarlık yapılıyor, belli ki uzatmışlar işte.

bildirmeleri gerekmez mi ama
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

welintonun sözleşmesi 2023 te bitiyor.

Tff'nin sitesi ayakta uyuyor.

https://www.transfermarkt.com.tr/welinton/profil/spieler/95152

Çevrimdışı mrred

Akpom haberi doğru çıktı
The great gig in the sky

Çevrimdışı yaço58

Şimdi murat özeni dinledim Sergen hoca Ersin'in önünü kapatmak istemiyor dedi adaylar Sinan bolat Serkan Kırıntılı fatih öztürk dedi bunlardan biri gelirse bana göre çok büyük fiyasko olur nsakala wellinton falan eyvallah ama kale ile forvete sağlam adam lazım ersin 50 maç oynanacak fikstürde yine şansını bulur çok iyi olursa yabancıyı da keser ama bu 3 isimden hiçbiri kesinlikle gelmemeli

Çevrimdışı yoruk

Son 1-2 haftadır bu menajer olayları çok dillendirilmeye başlandı.İleride sıkıntı yaşayacağız bence.Tamam hep olmuştu bu şeyler ama hiç bu kadar yoğun olmamıştı diye hatırlıyorum. Demirören döneminde yönetim vardı şimdi teknik ekipten bile konuşuluyor.Sergen Yalçın nasıl müsade ediyor bunlara şaşıyorum doğrusu.Konuşulanlardan birisi ise altyapı antrenörü üstelik .
[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2020, 00:34:56 yoruk ]

Çevrimdışı tuncaboylu

doğru diyor
Benim takip ettiğim kişiler genelde bu adamın alınmasına değil, Fatih Aksoy'un gönderilmesine tepkili.

Kaç yıldır ilk defa altyapıdan rotasyona sokabilecek bir genç çıkarmışsın, onu da gözünü kırpmadan yolluyorsun.

Hayır en başta Alanyaspor bu kadar istediyse, şüphelenmen lazım. Adamların bedava aldığı 3 adamın peşinde koşuyorsan, Fatih'i istemelerinden şüphelenmen lazım.

Çevrimdışı kaan1903

Vida'yı gönderip bunu almanın ne esprisi var? Bu da senelik en az 2-2.5 milyon isteyecek, menajeri şusu busu Vida'dan pahalıya gelecek.

Ruiz Gitti Vida gidecek Roco ve Mirinde kadroda düşünülmüyor büyük ihtimal onlarda gidecek stoper rotasyonunda +8 milyon maaş tasarrufu sağlayacağız bunun 2.5milyonunu gözüm kapalı veririm Vertonghene Çok üst düzey stoper sınıf atlatır ikna etmek mesele.

Çevrimiçi MUSTAFA_

doğru diyor
Sergen Yalçın her gün açıklama yapsa twitter tayfa yine memnun olmaz. Başarı gelse bile mutlu olmayan çıkıyor. Herkesi mutlu edemeyiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Ruiz Gitti Vida gidecek Roco ve Mirinde kadroda düşünülmüyor büyük ihtimal onlarda gidecek stoper rotasyonunda +8 milyon maaş tasarrufu sağlayacağız bunun 2.5milyonunu gözüm kapalı veririm Vertonghene Çok üst düzey stoper sınıf atlatır ikna etmek mesele.
Takıma ve ülkeye uyum sağlamış Vida'yı 3.4 alıyor diye gönderip, ondan 2 yaş büyük bu adamı 2.5'a almanın ne esprisi var? Ben onu soruyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi murat özeni dinledim Sergen hoca Ersin'in önünü kapatmak istemiyor dedi adaylar Sinan bolat Serkan Kırıntılı fatih öztürk dedi bunlardan biri gelirse bana göre çok büyük fiyasko olur nsakala wellinton falan eyvallah ama kale ile forvete sağlam adam lazım ersin 50 maç oynanacak fikstürde yine şansını bulur çok iyi olursa yabancıyı da keser ama bu 3 isimden hiçbiri kesinlikle gelmemeli
Senelerdir tutan kısmında bir istikrarımız yok. Olacağı da yok. Her sene yeni kaleci bakarız bu kafa yapısıyla. Umarım Ersin hata yapıp önemli maçta bizi yarı yolda bırakmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Takıma ve ülkeye uyum sağlamış Vida'yı 3.4 alıyor diye gönderip, ondan 2 yaş büyük bu adamı 2.5'a almanın ne esprisi var? Ben onu soruyorum.

Vertonghen 3xVida yapar hocam  Vida standart bir stoper aldığı parayı hakeden bir top oynamadı şimdiye kadar . Keşke Vertongheni alabilsek ancak Atletico Madridin istediği konuşuluyor zaten bize düşmez
[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2020, 00:37:41 kaan1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

O paralara olmaz. Başka biri gelir. Çünkü daha yedek stoper alacağız. Belki Welinton yedek olacak. Doğmayan çocuğa don biçilmez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Benim takip ettiğim kişiler genelde bu adamın alınmasına değil, Fatih Aksoy'un gönderilmesine tepkili.

Kaç yıldır ilk defa altyapıdan rotasyona sokabilecek bir genç çıkarmışsın, onu da gözünü kırpmadan yolluyorsun.

Hayır en başta Alanyaspor bu kadar istediyse, şüphelenmen lazım. Adamların bedava aldığı 3 adamın peşinde koşuyorsan, Fatih'i istemelerinden şüphelenmen lazım.

cidden başka verecek oyuncu yok muydu ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zaman daralıyor. Çok aktif geçecek 2 hafta bizi bekliyor...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Avci stili üst üste puan kayıpları yaşamadığı sürece çok problem olmaz bence de, getirdiği oyuncuların kötü performansları olursa da artık hoca için tecrübe olacaktır ne diyelim. N'Sakala ve Welinton kötü oyuncular değiller ama Mensah az buz maliyeti olan bir adam değil. Faydalanamayacağımız oyuncuları takasta kullanmak fena olmaz ama baya bir borcu varmış Kayserinin hala Madrid'e. 1,5 2 civarı bir ücret ödemişler biz ne kadar oyuncu versek de ödeyeceğimiz 3M civarı bir para olacak. Minimum 1,2 1,3 de oyuncu alır nereden baksan. Çok istiyor hoca diye biliyorum ama bence ne stil ne karakter olarak büyük takıma uygun bir isim değil, inşallah hayırlı olur.
Tam aksini düsünüyorum, suan ilgilendigimiz adamlarin arasinda direk ilk 11de katki verebilecek tek oyuncu mensah diye düsünüyorum. Anadolu kulüblerinden yabanci transferine pek sicak bakmasamda, mesah'a hayir demem.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

En bomba transfer haberini kimse vermemiş. Taraftarımızın içi artık rahat olsun, Necip yeni sözleşme imzalıyor  :ok:

Çevrimdışı yaço58

Senelerdir tutan kısmında bir istikrarımız yok. Olacağı da yok. Her sene yeni kaleci bakarız bu kafa yapısıyla. Umarım Ersin hata yapıp önemli maçta bizi yarı yolda bırakmaz.
CL ön eleme maçında hata yapsa bunun telafisi olurmu al sana 30 m gitti tamam genç ama tecrübesiz bu bir gerçek ve Avrupa arenası farklı kaleye en kötü 1 senelik kiralık bir yabancı gelmeli en kötü gidip begovici getirelim şu çıkan isimler komedi Serkan Kırıntılı fb maçı öncesi ceza sahası dışında top tutup cezalı duruma düşmüştü 1 değil 2 sefer gs maçı şaibeli bir pozisyon var daha uzar gider fatih öztürk desek Akhisar kasımoaşadan başka ne başarısı var bu konuda Sergen hoca yanılıyor umarım bu karardan dönülür

Çevrimdışı yaço58

En bomba transfer haberini kimse vermemiş. Taraftarımızın içi artık rahat olsun, Necip yeni sözleşme imzalıyor  :ok:
Bu akpom nrcidir istatikleri falan nasıl 2milyon bonservis vermişiz adamlar 2 5 istiyormuş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gördüm. 600 bine 2 yıl daha bizdeymiş. 2 yıl daha bekleyeceğiz anlaşılan. O zaman da bir şey çıkmaz umarım. Yoksa emekli olacak bizde.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Kaleci adayları Fatih Öztürk, Serkan Kırıntılı, Sinan Bolat.