Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680509 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi MUSTAFA_

Herkes tag'a destek versin.

#MaçıTekrarlaSınırlarıZorlama
TFF'yi az çok tanıyorsam sırf açılış maçı olduğu için bile tekrarlatmaz maçı. Burası Türkiye böyle şeylere çok takılıyorlar. Bu maça özel kural değişikliğine bile gidebilirler. Daha önce bunları gördük  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

TFF'yi az çok tanıyorsam sırf açılış maçı olduğu için bile tekrarlatmaz maçı. Burası Türkiye böyle şeylere çok takılıyorlar. Bu maça özel kural değişikliğine bile gidebilirler. Daha önce bunları gördük  :money:

Biz tepkimizi koyalım tekrarlatacaklarını bende düşünmüyorum normal şartlarda tekrarlanması gerekiyor.

Tahkim FİFA gidelecek neresi varsa gidelim peşini bırakmayalım rahat bırakmayalım  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz tepkimizi koyalım tekrarlatacaklarını bende düşünmüyorum normal şartlarda tekrarlanması gerekiyor.

Tahkim FİFA gidelecek neresi varsa gidelim peşini bırakmayalım rahat bırakmayalım  :tabe:
Şu ana kadar çoktan cevap vermeleri lazımdı. Cevap vermeyi düşünüp düşünmedikleri bile tartışılır. Yönetim Efendi olacağız derken çok geç kaldı. Bu ülkede erken davranan yol alıyor. İlk haftadan beri hakem kendilerinden yana değil diye ağlayan kulüplerin arasında hakkımız hiç yenilmemiş gibi durursak olacağı budur  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Işık göründü ama şu an çok uzak. İyi futbol oynamaya çalışmamız lazım  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Düşündü olmadı vazgeçti zaten. Abdullah avcı'nın düşündüğü çoğu şeyi bugün takım ilk yarıda yaptı ilginçtir sergen hoca çok daha fazla sözünü geçirmiş takıma. Çok başka bir istek vardı ön alan baskısını çok beğendim ama deplasmanda özellikle bir daha bu kadar agresif olacağını zannetmiyorum resmen dili dışına çıktı dakika 60'da takımın. İçerde bile bölüm bölüm bu baskıyı görürüz takımın en kritik oyuncuları 30 yaşın üzerinde rize'ye 15 saniye top kullandırmadılar ilk yarı acayipti gerçekten. Abdullah avcı takımına evrildigimiz ortak nokta ise takım defansı. Yani ben anlamıyorum önde olan takım 94.dakikada savunma arkasına nasıl adam kaçırır hiç beceremiyoruz biz bu savunma işini ve sanırım oyuncuları değiştirmeden böyle sürecek.
Daha ikinci maçta sanki bir şeymiş gibi sırf kendilerini öne çıkarmak için hocasına "yere yatsana" diyen bir taraftar varken oyuncuların koşmasını beklemek hayalcilik olur. Burak ve Ljajic ilk yarı nasıl koştular gördük. 18 haftadır bu ikisi koşmadıktan sonra takım savunmamız düşer diyordum . Bu tarz karakterdeki oyuncuların Beşiktaş'ta yeri yok yarın bir gün Sergen Yalçının eli zayıflasın ona da aynısını yaparlar. Atiba Gökhan nkodou eskiden de koşuyorlardı onlara bir şey söylemem haksızlık olur ama Burak ve Ljajici dikkatle izlemek lazım.
İkici yarı marozcuk mudur nedir onun bir pozisyonu vardı Ljajic koşa koşa geldi önünden 2 metre kayarak geçip gitti . Sorarlar adama ilk yarıdaki maçlarda niye bu kadar koşmuyordun
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2020, 23:35:14 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

Daha ikinci maçta sanki bir şeymiş gibi sırf kendilerini öne çıkarmak için hocasına "yere yatsana" diyen bir taraftar varken oyuncuların koşmasını beklemek hayalcilik olur. Burak ve Ljajic ilk yarı nasıl koştular gördük. 18 haftadır bu ikisi koşmadıktan sonra takım savunmamız düşer diyordum . Bu tarz karakterdeki oyuncuların Beşiktaş'ta yeri yok yarın bir gün Sergen Yalçının eli zayıflasın ona da aynısını yaparlar. Atiba Gökhan nkodou eskiden de koşuyorlardı onlara bir şey söylemem haksızlık olur ama Burak ve Ljajici dikkatle izlemek lazım.
İkici yarı marozcuk mudur nedir onun bir pozisyonu vardı Ljajic koşa koşa geldi önünden 2 metre kayarak geçip gitti . Sorarlar adama ilk yarıdaki maçlarda niye bu kadar koşmuyordun

Elneny ve ljajic kullanımı değişikti. Defanstan çıkarken zorlandığımızı görüp acil olarak elneny iki stoperin arasına çekilmiş ljajic'in ise sürekli geriye gelerek topu yönlendirmesi istenmiş. Ljajic'in sorunu abdullah avcı idiyse direk sezon sonunda gönderilsin ama bugün yine skora etki etmesine rağmen oyun içinde etkili bulmadım bilmiyorum bu adamda bişeyler mi eksik nedir çözemiyorum. Sorloth'un 6.5 milyon opsiyonunun olduğu yerde fazla para verdik biz bu adama ama neyse geçti artık. Umarım dediğin gibi değildir oyuncunun form sorunu vardır abi yoksa sergen hocayı da çok zorlar bu yapısı. Burak da bugün ekstra mücadele etti katılıyorum. Bizim seviyemizde takımlarda futbolcu hoca seçmeye başlamışsa durum çok kötü demektir ben iyi niyetli olduklarını ve yeni hocanın gözüne girme çabası olarak düşünmek istiyorum.

Çevrimdışı Erman1903

"Savunma" benim işim :D
sadece oğuzhanı 6 numara oynatmayı "düşünmesi"
nasıl suç oluyor ? Onu anlamaya çalışıyorum bu nasıl bir bakış açısı anlamaya çalışıyorum
Düşünce suç olmaktan çıkalı yıllar oldu

Takımın en ciddiyetsiz antrenman yapan, fizik balansı ve cesareti en düşük oyuncusunu 6 numara oynatmayı düşünüyorsan futboldan-futbolcudan anlamıyorsun demektir.

Avcının oynatmayı düşündüğü ve takımı hazırladığı sistem tek 6 ile oynanıyordu bir de. Çocuklar bile böyle aptalca hayaller kurmaz.

Oyuncuların neden koşmadığına da söyleyeyim; çünkü futbol öncelikle bir oyundur ve zorla güzellik olmaz, oyundan tiksindirdi Avcı. Gün gelir Sergen'de böyle abuk subuk işler yaparsa yine koşmayacaklar, koşmasınlar da. Kimseden inanmadığı bir liderin arkasından gitmesini bekleyemezsin.

[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 00:06:42 Erman1903 ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Takımın en ciddiyetsiz antrenman yapan, fizik balansı ve cesareti en düşük oyuncusunu 6 numara oynatmayı düşünüyorsan futboldan-futbolcudan anlamıyorsun demektir.

Avcının oynatmayı düşündüğü ve takımı hazırladığı sistem tek 6 ile oynanıyordu bir de. Çocuklar bile böyle aptalca hayaller kurmaz.

Oyuncuların neden koşmadığına da söyleyeyim; çünkü futbol öncelikle bir oyundur ve zorla güzellik olmaz, oyundan tiksindirdi Avcı. Gün gelir Sergen'de böyle abuk subuk işler yaparsa yine koşmayacaklar, koşmasınlar da. Kimseden inanmadığı bir liderin arkasından gitmesini bekleyemezsin.
Başak'ta elinde Adebayor, Balic gibi uç oyuncuları olmasına rağmen bizde yaptığı gibi fantazilere girip Robinho'yu oynattı mı en uçta sahte 9 olarak? Oynattı. İlk 11'de oynayan oyuncular örneğin o sistemin en önemli parçası olan Visca bile oyundan şikayet ediyor muydu? Ediyordu.Yoksa Başak'ı da Burak ile Ljaic mi karıştırıyordu?  Buradan anlaşılıyor ki Avcı bizde yaşadıklarını Başak'ta da tecrübe etmiş bir teknik direktör.  Bizden sonra gideceği takımlarda da muhtemelen benzer şeyleri tecrübe edecek. Her tarafıyla kusurlu bir teknik direktör. Ne oyunu ne de oyuncuyu yönetebilecek kapasitede birisi. 

Çevrimdışı Erman1903

Başak'ta elinde Adebayor, Balic gibi uç oyuncuları olmasına rağmen bizde yaptığı gibi fantazilere girip Robinho'yu oynattı mı en uçta sahte 9 olarak? Oynattı. İlk 11'de oynayan oyuncular örneğin o sistemin en önemli parçası olan Visca bile oyundan şikayet ediyor muydu? Ediyordu.Yoksa Başak'ı da Burak ile Ljaic mi karıştırıyordu?  Buradan anlaşılıyor ki Avcı bizde yaşadıklarını Başak'ta da tecrübe etmiş bir teknik direktör.  Bizden sonra gideceği takımlarda da muhtemelen benzer şeyleri tecrübe edecek. Her tarafıyla kusurlu bir teknik direktör. Ne oyunu ne de oyuncuyu yönetebilecek kapasitede birisi.

Sezon başında, daha hazırlık evresinde bir bir anlattım Avcı ile yaşanacak problemleri. İnsanlar bana futbolu bilmiyor mu öyleyse diyorlardı da moralleri bozmamak adına hatalarından döner diyordum. Bir Arap takımına falan gider yüksek ihtimalle, bu rezaletten sonra 1-1,5 sene kadar Turkiye'de iş bulabileceğini sanmıyorum. Daha fazla eleştirmeyelim, parasına ödüyoruz hala beyefendinin... Çok iyi teknik direktör  :ok:

atiba :)

Çevrimdışı Onur Küçük

Sezon başında, daha hazırlık evresinde bir bir anlattım Avcı ile yaşanacak problemleri. İnsanlar bana futbolu bilmiyor mu öyleyse diyorlardı da moralleri bozmamak adına hatalarından döner diyordum. Bir Arap takımına falan gider yüksek ihtimalle, bu rezaletten sonra 1-1,5 sene kadar Turkiye'de iş bulabileceğini sanmıyorum. Daha fazla eleştirmeyelim, parasına ödüyoruz hala beyefendinin... Çok iyi teknik direktör  :ok:
Başak ile bizdeki portresi farklı olsa bir nebze anlayacağım futbolcu, yönetici suçlu avına çıkmayı. Başak'ta seneler boyunca neler yaşamışsa aynı benzer şeyleri bizde yaşamış. Türkiye Liginin en fazla pozisyona giren en çok gol atan takımını yarım sezon içinde aynı Başak'ta yaptığı gibi topla en çok oynayan ama en az pozisyona giren dolayısıyla az gol atan takımlardan bir tanesine dönüştürmeyi becerebilmiş bir teknik direktör. Ortada oldukça istikrarlı, Beşiktaş ile Başak'taki performansı, yaptıkları, yaşadıkları uyuşan bir Avcı portresi var. Sadece şu bile yetersiz bir teknik direktör olduğunun tek başına ispatı.

Rahat, rekabetin kendisini çok fazla rahatsız etmeyeceği ortamda çalışır. Arap takımı tercihi makul bir tercih. Sırf şu olaydan bile ders çıkarmamız lazım diyordum ki yok yetmemiş bu kadarı da bize. Kolay algıya gelen kolay kandırılan bilinçsiz bir taraftarımız var.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergen hocanın maç sonu açıklamalarını dinledim bazı dedikleri hakkında yorum yapmak istiyorum

1-Bu kadroyu biliyorduk kadrodan şikayet etmeyiz.
Bu sevindiğim bir laf oldu, çünkü kendisinden en çok gerildiğim konu dobra diyip her başkanla sorun yaşaması. Bizim kulüp resmen bir sorun yumağı yani bizim kulüptede elbet takacak bir şey bulunur ama bize bunları dobra dobra söyleyecekten ziyade çözüme ulaştırabilecek biri lazım. Zaten söylenen başkanımız var bir de tdmiz gitmemeli dedim, oda söylenmek yerine kadro iyi tarzı bir şey dedi bu güzel.

2-Atibayı 8 numara oynattık

Yazık, cidden yazık. Yav koskoca takımın 8 numarası atiba. Acıdım adama bu açıklamayı yaparken, avcıyı da patlattık öyle hatta şenol güneşi de öyle. 8 numara elzem bir şey. Tsdeki sosa hem oynuyor hem de takım arkadaşlarını oynatıp gençlerin gelişiminde katkı sağlıyor. Boatengden bir 8 olmaz mı ??? Benim en çok merak ettiğim o.

3-Boateng, lens gelecek ve boydu beğendim tarzı açıklaması

Öncelikle boydu tam olarak beğendim demedi ama sanki kendisi hakkında ayrı bir parantez açtı gibi. Bilmiyorum ama boyd o kadar berbat bir oyuncu değil bence. Yani bu 6 ay içerisinde sergen hoca ne kadar verim alabilirse o kadar iyi. Diabyi oynatacağına bunu oynatsın çok mutlu olurum. Boateng hakkında kendisi istemiş olabileceği tarzı bir izlenim aldım ve bu adama böyle bir adam lazımdı. Burda herkes ooo 300 bin euro tarzı eleştirdi ne olursa olsun yedeklerde adam yoktu tarzı bir şey dedi en kötü yedekte durur. Lens en son haftalarda toparlanmaya başlamıştı, ne kadar foul yapsada hücum presi konusunda işimize yarayabilir. Koca götlü reisten de tıpkı boyd gibi sezon sonuna kadar verim almaktan başka şansımız kalmadı.

Çevrimiçi levitate

tff başkanı değişiyormuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Alper1903

tff başkanı değişiyormuş

fikret ormanı musallat etmesinler. beşiktaş için hiç iyi olmaz.

Çevrimdışı celiker1

akıllı adam, nasıl konuşulması gerekiyorsa öyle konuşmuş. parsel, 5.2 saniye falan saçmalamamış.
oyunda da ufak değişiklikler vardı ama yeterli değildi zaten kendisi de söylüyor.
hayırlısı bakalım.
Burası Türkiye!Aynen böyle direk bam bam bam!
Hayatta Beşiktaş

fikret ormanı musallat etmesinler. beşiktaş için hiç iyi olmaz.

Orman gelir kesin demirören gibi bize kin ve nefret kusar gider.

Galibiyet güzel oldu bugün ama kasımpaşa maçı vol2 olduğu gerçeğini görmemiz lazım. Şansla kazandık demek istemiyorum ama kısmetliydik. Özgüven yerlerde, ciddiyetsizlik belirsizlik üst seviyede bir durumdaydı.Maçları kazana kazana üstelik hoca ve oyuna alışa alışa belirli bir seviyeye gelebiliriz. Bu süre zarfında ne kadar galibiyet alabilirsek o kadar iyi.

Çevrimdışı Alper1903

Orman gelir kesin demirören gibi bize kin ve nefret kusar gider.

aynen öyle düşünüyorum. gelmesin.

Çevrimdışı celiker1

Işık göründü ama şu an çok uzak. İyi futbol oynamaya çalışmamız lazım  :tabe:

Maçta tek baktığım Sergen'in oyun anlayışıydı.Maç içinde de yazdım,uzun zaman sonra BEŞİKTAŞ gibi rakibi kendi sahasına yıkan oyun anlayışıyla oynuyoruz diye.Maç sonu.açıklamasında Sergen aynı şeyi söyledi.Oyuncu kalitesinin eksikliğini kelimeler arasında o da soyluyor.Bir kere oyun olarak her zaman BEŞIKTAŞ a yakısan oyun oynayacagimiza %100 eminim.Seneye kendi istedigi oyunculari aldirdigi zamanda bu ligi domine edecegine net inaniyorum.Bu ligin gerçeklerini bilen SERGEN YALÇIN her zaman yaninda olacagiz :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Başak ile bizdeki portresi farklı olsa bir nebze anlayacağım futbolcu, yönetici suçlu avına çıkmayı. Başak'ta seneler boyunca neler yaşamışsa aynı benzer şeyleri bizde yaşamış. Türkiye Liginin en fazla pozisyona giren en çok gol atan takımını yarım sezon içinde aynı Başak'ta yaptığı gibi topla en çok oynayan ama en az pozisyona giren dolayısıyla az gol atan takımlardan bir tanesine dönüştürmeyi becerebilmiş bir teknik direktör. Ortada oldukça istikrarlı, Beşiktaş ile Başak'taki performansı, yaptıkları, yaşadıkları uyuşan bir Avcı portresi var. Sadece şu bile yetersiz bir teknik direktör olduğunun tek başına ispatı.

Rahat, rekabetin kendisini çok fazla rahatsız etmeyeceği ortamda çalışır. Arap takımı tercihi makul bir tercih. Sırf şu olaydan bile ders çıkarmamız lazım diyordum ki yok yetmemiş bu kadarı da bize. Kolay algıya gelen kolay kandırılan bilinçsiz bir taraftarımız var.

Onun daha ne bombaları var... Profesör zaten aklı bir karış havada olan Karius'u hazırlık kampında defansa koyuyordu, uzun topu falan yasakladıydı... Şenol hocanın göremediği ışığı gördü.

Çoluğu çocuğu olmasa Çin'e gitsin diyeceğim ama zaten bu para gözlülükle bir teklif falan gelse hemen kabul edecektir.

Şu an herkes neyin ne olduğunu anladı ama sezon öncesi Şenol hoca-Avcı konusunda yaşanan hararetli tartışmalar yüzünden bu konular hala devam ediyor.

[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 01:46:57 Erman1903 ]

aynen öyle düşünüyorum. gelmesin.

İlk bu candaş tolga ışık haber aldıysa ormanın gececeği yüksek ihtimal zaten devletin kanalına boşa cıkarmadılar ormanı.

Çevrimdışı celiker1

Beşikktas'li kupa vs. den ziyade oyun bekler.Haftaya imkanı olupta gelmeyen sktrsn gitsin!Artık sahada yensin yenilsin rakibi sahasına gömen,basan  BEŞIKTAS var.Antep maçı kapalı gişe olacak,göreceksiniz :steamed:
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 02:48:37 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Onun daha ne bombaları var... Profesör zaten aklı bir karış havada olan Karius'u hazırlık kampında defansa koyuyordu, uzun topu falan yasakladıydı... Şenol hocanın göremediği ışığı gördü.

Çoluğu çocuğu olmasa Çin'e gitsin diyeceğim ama zaten bu para gözlülükle bir teklif falan gelse hemen kabul edecektir.

Şu an herkes neyin ne olduğunu anladı ama sezon öncesi Şenol hoca-Avcı konusunda yaşanan hararetli tartışmalar yüzünden bu konular hala devam ediyor.

Yanlış anlama abi ama avcı haterları bu tartışmayı açıyor. Yani çok alakasız bir anda
Nobody:
Avcı Haterları: Ya işte avcı yüzünden falan
diye saydırmaya başlıyor. Defteri kapatmayı bilmiyoruz, adam gitti işte yahu, hala şenol güneş defteri açılıyor hele bazı yorumları okuyorum şenol güneşi Beşiktaştan üstün gören yorumlar hayret ediyorum...

Evet şenol güneşi bende çok severdim doğruları yanlışlarından fazla olduğu için kalmasını isterdim ama adam gitti... Ne yapalım dünya üzerinde bir tane adam yok, bu kıyaslama hem avcıya hem de sergen hocaya zarar verebilir. Geçmişi kapatmak lazım, eğer sevdamız Beşiktaşaysa, egoya sevdalı değilsek, güncel teknik direktörümüzün daha iyi olması için çabalamalıyız. Bugün ve yarını düşünerek yorumlar yapmalıyız, geçmişte yaşamaya devam edersek zaten hiç bir zaman düze çıkamayız. Herkes lucescu diyordu yıllarca şenol güneş öncesinde, lucescu gibi biri biri diye diye farklı biri şenol güneş geldi başarılı olduk şimdi şenol güneş güneş diyip söyleniyor. Güneş gider başka farklı bir karakter gelir ona odaklanalım.

Çevrimdışı yaço58

İlk bu candaş tolga ışık haber aldıysa ormanın gececeği yüksek ihtimal zaten devletin kanalına boşa cıkarmadılar ormanı.
Allah korusun tüm nefret ve kinini kullanır bize karşı