Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1691175 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Beşikktas'li kupa vs. den ziyade oyun bekler.Haftaya imkanı olupta gelmeyen sktrsn gitsin!Artık sahada yensin yenilsin rakibi sahasına gömen,basan,gömen BEŞIKTAS var.Antep maçı kapalı gişe olacak,göreceksiniz :steamed:

Abi biraz hızlı değil misin  :lol: :lol:

Hoca daha yeni geldi, biraz sakin olalım ayağımız yere bassın. Elbete maça gidelim falan da yani bahsettiğin kadar mükkemel bir Beşiktaş yok hala hemen de gelmez  :lol: Şuanlık kademe kademe iyi oynayıp gün geçtikçe bu dakikaları arttıran bunun yanında kötü oynasa da puanları alabilecek bir Beşiktaş görsek yeterli.

Çevrimdışı Erman1903

Yanlış anlama abi ama avcı haterları bu tartışmayı açıyor. Yani çok alakasız bir anda
Nobody:
Avcı Haterları: Ya işte avcı yüzünden falan
diye saydırmaya başlıyor. Defteri kapatmayı bilmiyoruz, adam gitti işte yahu, hala şenol güneş defteri açılıyor hele bazı yorumları okuyorum şenol güneşi Beşiktaştan üstün gören yorumlar hayret ediyorum...

Evet şenol güneşi bende çok severdim doğruları yanlışlarından fazla olduğu için kalmasını isterdim ama adam gitti... Ne yapalım dünya üzerinde bir tane adam yok, bu kıyaslama hem avcıya hem de sergen hocaya zarar verebilir. Geçmişi kapatmak lazım, eğer sevdamız Beşiktaşaysa, egoya sevdalı değilsek, güncel teknik direktörümüzün daha iyi olması için çabalamalıyız. Bugün ve yarını düşünerek yorumlar yapmalıyız, geçmişte yaşamaya devam edersek zaten hiç bir zaman düze çıkamayız. Herkes lucescu diyordu yıllarca şenol güneş öncesinde, lucescu gibi biri biri diye diye farklı biri şenol güneş geldi başarılı olduk şimdi şenol güneş güneş diyip söyleniyor. Güneş gider başka farklı bir karakter gelir ona odaklanalım.

İki taraftan da konuyu açanlar olabiliyor, insanlar o zamanlar bir görüş doğrultusunda pozisyon aldığı için tartışmalar sürebiliyor. Hepimiz Beşiktaşlıyız, şu anda güzel bir başlangıç yaptık ve bu konuya odaklanmak daha doğru. Ben Avcı'ya uyuz olduğum için kendimi tutamıyorum sadece, her şeyi ofsayt.:). Şenol hoca geldi ve geçti, her güzel şeyin bir sonu oluyor sana tamamen katılıyorum.

Artık ne Avcı eleştirmek ne Şenol hoca övmek bize fayda getirmez.
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 02:09:04 Erman1903 ]

İki taraftan da konuyu açanlar olabiliyor, insanlar o zamanlar bir görüş doğrultusunda pozisyon aldığı için tartışmalar sürebiliyor. Hepimiz Beşiktaşlıyız, şu anda güzel bir başlangıç yaptık ve bu konuya odaklanmak daha doğru. Ben Avcı'ya uyuz olduğum için kendimi tutamıyorum sadece :). Şenol hoca geldi ve geçti, her güzel şeyin bir sonu oluyor sana tamamen katılıyorum.

Anlayabiliyorum abi elbet bizim forumda yada daha çok Türkiye'de siyah yada beyaz var. Gri yok yani. Herkes düşman gibi bir görüşü sonuna destekliyor sıkıntı burda, insanlar yanılabilir veya eksikleri fazlalıkları söyleyebilir bunlar çok normal ama burda daha çok saldırgan modunda olunca uzadıkça uzuyor ve ego savaşlarına dönüyor. Avcının artı eksileri söyledim. Uzun süre bir kenetlenme olmaya başladı takımda bunlara odaklanalım bugünkü galibiyette önemliydi takımın özgüveni oda sıcaklığı derecesinde falandı yani karius falan bitik iyice özgüveni gitmiş defans hattı da öyle. Kazandıkça üstüne koymaya devam edeceğiz diye umuyorum.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bizim maça tekrar yok kararı verirler. Sonra da Beşiktaş ın hakkı yendi tff tarafsız değil deyip istifa ettirirler...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Gökhan........

Gerçekten mükkemel bir adam, iyi bir karakter. Biz işte evladımız, alt yapı oyuncumuz, yok hasta Beşiktaşlı, yok Beşiktaş için ölür muhabbetlerine vermemiz gereken önemi açıkladı. Elbet o yukarıda kıstaslar olunca daha bir leziz oluyor, çünkü sonuçta taraftarız romantizim ile bağlıyız, hiç bir mantıklı sebebi yoktur taraftarlığın bir takımı sevmenin ama rasyonel olarakta bakmayı bilmemiz gerekli.

fbli adam hatta fbnin efsanesi olarak futbolu bırakacak diye beklenirken bir anda bize geldi, ikinci baharını bizde yaşadı. fbli fotoğrafları hala instagramında duruyor, fakat hiç bir taraftarımızın ona laf ettiğini en azından işte o bize gönderilmiş truva atı, yok tsli hariç fbli gsli asla bu kulüpten içeri sokmayacaksın falan dediğini duymadım. İlk bakmamız gereken kıstas oyuncu seçiminde, oyundaki gereklilikleri ve karakter. Tuttuğu takım, rengi, dili, ırkı bunlar hiç önemli olmamalı.

Çevrimdışı Erman1903

Anlayabiliyorum abi elbet bizim forumda yada daha çok Türkiye'de siyah yada beyaz var. Gri yok yani. Herkes düşman gibi bir görüşü sonuna destekliyor sıkıntı burda, insanlar yanılabilir veya eksikleri fazlalıkları söyleyebilir bunlar çok normal ama burda daha çok saldırgan modunda olunca uzadıkça uzuyor ve ego savaşlarına dönüyor. Avcının artı eksileri söyledim. Uzun süre bir kenetlenme olmaya başladı takımda bunlara odaklanalım bugünkü galibiyette önemliydi takımın özgüveni oda sıcaklığı derecesinde falandı yani karius falan bitik iyice özgüveni gitmiş defans hattı da öyle. Kazandıkça üstüne koymaya devam edeceğiz diye umuyorum.

Doğru söylüyorsun kardeşim, ben de çok ağır konuştum Avcı ile ilgili. Bazı arkadaşlar üzülmüş olabilir bu yüzden kendilerinden özür diliyorum. Hayatta herkes hata yapar, örneğin ben bu foruma ilk mesajımı Boyko transferinden önce 9 kaleci paylaşarak atmıştım. Bunlardan biri Karius'du, o zamanlar Mainz'da oynuyordu... Keşke elim kırılsaydı :)

Özgüven açısından birazcık iyileşme gördüm takımda ama kolay değil tabi. Can suyu oldu bize bu galibiyet, inşallah daha iyi olacağız...
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 02:26:38 Erman1903 ]

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Orman gelir kesin demirören gibi bize kin ve nefret kusar gider.

keşke fikret orman olsa... Azıcık çözdüysem bu işleri Servet yardımcı getirilir...  fb ve rize menşeili herkes anlamıştır zaten... Bize tekrar yok kararı çıkar Nihat Özdemir "algıyı yıkmak kulübüm fb yi daha fazla zan altında bırakmak istemiyorum" der çekilir. bayrağını yine devreder muadiline...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Doğru söylüyorsun kardeşim, ben de çok ağır konuştum Avcı ile ilgili. Bazı arkadaşlar üzülmüş olabilir bu yüzden kendilerinden özür diliyorum. Hayatta herkes hata yapar, örneğin ben bu foruma ilk mesajımı Boyko transferinden önce 9 kaleci paylaşarak atmıştım. Bunlardan biri Karius'du, o zamanlar Mainz'da oynuyordu...

Özgüven açısından birazcık iyileşme gördüm takımda ama kolay değil tabi. Can suyu oldu bize bu galibiyet, inşallah daha iyi olacağız...

Karius o zamanlar iyidi be abi  :lol: Estafurullah abi ne özürü ki hata yapmaktan doğal ne var, hep diyorum burda kimse profesyonel olarak bu işi yapmıyor, para almıyorsun yani burda isteyen istediği fikri söylemekte serbest bence, koskoca profesyoneller yanılıyor milyon euro gömüyorlar  onlar para aldığı için bir beklenti olup sorumluluk içerisinde olduğu için elbet hata yapma olasılıkları az. Biz ise ne para alıyoruz ne de sorumluluğumuz var dilediğince fikirler söyleyebilir hatta çok aşırı uçuk fikirlerde söyleyebilir sonuçta forum burası ve fikirler söylenebilir  :lol: Ben bu sene boyd ve avcı konusunda yanıldım, ilk olay fb maçındaki açıklamasıyla ona olan saygımı bitirdim fakat yine de kim olursa olsun sözleşmenin sonuna kadar durması gerektiğini düşündüğüm için yine de durmalı dedim fakat 8 maçta 1 galibiyet alan kişi pep olsa bile gitmeli  :lol: Beşiktaşa katkı sağlayabileceği şeyleri savunurum, katkı sağlayamayacaksa artık yada zarar verdiğini düşünmeye başladığım an bırakırım, ego yapmam çünkü bu renklerin aşığıyız kendimi düşünüp Beşiktaşı düşünmezsem akşam kafamı yastığa rahat koyamam.

Şuan en dipteyiz bundan daha kötü olamayız, fakat ayağa kalkışımız daha hızlı ve daha güçlü olabildiğince yukarı olur inşallah.
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 02:33:27 Sir Alex Ferguson ]

Bu arada ruize de ayrı bir parantez açılmalı

Ruiz bu ne hal ??? Herkes vida kariusa canere kitlendi ama ruizde onlardan farksızdı valla. Bu adam yılalr sonra güven veren stoper diye geldi, alexise döndü adam bir anda. Ru

Çevrimdışı celiker1

Bu arada belki bilmeyen arkadaşlarımız olabilir,bazı Beşiktaş sitelerinde yorum yapabiliyor sinirime dokunuyor.Efsane kadronun,Metin,Ali,Feyyaz'ın Feyyaz Uçar'ı para için bu kulübü satıp Fenerbahçe'ye gitmiştir.Bunu ne Ali ne Metin ne o kadrodan Rıza'sı,Gökhan'ı,Ulvi'si vs. yapmıştır.Feyyaz Uçar ve sonraki jenorasyonyandan Tümer Metin Beşiktaş'ın yakınında hiç bir zaman olmaması gereken şahıslardır.Unutma,unutturma  :akuma:
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 02:58:55 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Karius o zamanlar iyidi be abi  :lol: Estafurullah abi ne özürü ki hata yapmaktan doğal ne var, hep diyorum burda kimse profesyonel olarak bu işi yapmıyor, para almıyorsun yani burda isteyen istediği fikri söylemekte serbest bence, koskoca profesyoneller yanılıyor milyon euro gömüyorlar  onlar para aldığı için bir beklenti olup sorumluluk içerisinde olduğu için elbet hata yapma olasılıkları az. Biz ise ne para alıyoruz ne de sorumluluğumuz var dilediğince fikirler söyleyebilir hatta çok aşırı uçuk fikirlerde söyleyebilir sonuçta forum burası ve fikirler söylenebilir  :lol: Ben bu sene boyd ve avcı konusunda yanıldım, ilk olay fb maçındaki açıklamasıyla ona olan saygımı bitirdim fakat yine de kim olursa olsun sözleşmenin sonuna kadar durması gerektiğini düşündüğüm için yine de durmalı dedim fakat 8 maçta 1 galibiyet alan kişi pep olsa bile gitmeli  :lol: Beşiktaşa katkı sağlayabileceği şeyleri savunurum, katkı sağlayamayacaksa artık yada zarar verdiğini düşünmeye başladığım an bırakırım, ego yapmam çünkü bu renklerin aşığıyız kendimi düşünüp Beşiktaşı düşünmezsem akşam kafamı yastığa rahat koyamam.

Şuan en dipteyiz bundan daha kötü olamayız, fakat ayağa kalkışımız daha hızlı ve daha güçlü olabildiğince yukarı olur inşallah.

Alışık değiliz ki; modern adam, eli yüzü düzgün, kurumsal profile uygun diye ne hayaller kurdu herkes Avcı ile ilgili, çok suçlamamak lazım. Dediğin gibi son mağlubiyet serisi olmasaydı bunca borç harç içinde yollamayabilirdik de.

Boyd geçen sene güzel performans verdi, yorumcuların bile çoğu iyi transfer olarak bakıyordu. Evet belki bizim seviyemizde değil ama çok naif ve iyi niyetli bir çocuğa benziyor,  Sergenin maç sonu açıklamalarını dinledim az önce ve biraz umutlandım...

Sana da zaten böyle olmak yakışıyor kardeşim :), Beşiktaşlı adamın öyle garip egoları falan olmaz.
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 03:23:03 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Ruiz bu ne hal ??? Herkes vida kariusa canere kitlendi ama ruizde onlardan farksızdı valla. Bu adam yılalr sonra güven veren stoper diye geldi, alexise döndü adam bir anda. Ru

Fiziksel açığı var gibi geliyor bana, takımın genel güven kaybı da malum. İlk maçlarda çok iyiydi, toparlanmazsa işimiz iş.

Çevrimdışı mylife1903

Maç sonu

Bu nasil hoca be arkadas
Hic futbol bilmiyor
Ne parselasyon anlatmis
Ne kac sut atilmis soyluyir ne yuzd ekac top bizde kalmis soyluyor
Kac korner attik hoca sen onu anlat
Romantik romantik seyler anlatiyor genc kartali koymusmus yahu topu oac saniyede geri kazaniyon
Kac pas yaptin onlari anlat ki seni futbol biliyor sansin saftirik ergenler

Bu senolun biraktigi enkaz da kolay kalkmaz topcular kosamiyor fizik guc yerlerde insallah sergen hafif hafif yukler yoksa revirw cevirir kadroyu. Kondusyonerintaniyoruz biliyoruz tadinda yukleme yapan yuklemeyi de eglenceli islerle yapan bi eleman bu milli takim arasindan sonra bomba gibi yaparlar takkmi

Bu pepdullah capsizina hala para odeyeceksek gelsin sergenin getir goturunu yapsin istatistik falan tutsun versin sergene, belki 5-6 sene sonra sergenin yaninda ogrenir buyuk takim nedir, nasil oynar

(...) rekorlari kirdi tersten simdi fo ile beraber fonun yazdigi tazminati yesinler beraer

Çevrimdışı mylife1903

Daha kendi kafasındaki sistemi doğru düzgün tasarlayamayan, eksiklerle yanlışlarla dolu defolu sisteminin farkına varamayan adam futbolcusuna gidip neyi nasıl anlatacak, futbolcuyu ikna edecek? Adam kendinin dahi düzgün ifade edemediği sistemini futbolcusuna süslü püslü sözlerle aktaracak sonra da  futbolcu saygı gösterecekti bu duruma değil mi?  Olmayacak duaya amin demek gibi birşey. Erzurum maçı gibi maçlardan sonra futbolcusunu suçlayıp kendini kurtarmaya, masum gibi göstermeye çalışan kendi ifadesine göre kariyeri sorgulanamaz olan bu teknik direktöre birazcık kalmışsa o saygı da artık kalmazdı zaten. Adamı ne tarafından ele alsak elimizde kalıyor. Her işinden ciddi kusurlar çıkarabilir insan. Netice olarak büyük takım teknik direktörü olma vasfı kesinlikle yok. Bu saatten sonra da olamaz.
Bi anadolu turu yapsin bakalim sonra degerlendiririz 10 sene falan gecince
Ibbde kolay 10 sene calis kimse dokunmaskn sana bir suru adam aldir oynat falan
Bursayi tsyi konyayi falan calistirsin once
Kariyermia bombos adam saf silkeleyen bir pazarlamaci
Topcu cin gibi bunun bi poh bilmedigini teorisyen oldugunu gorunce anlamistir

Çevrimdışı mylife1903

akıllı adam, nasıl konuşulması gerekiyorsa öyle konuşmuş. parsel, 5.2 saniye falan saçmalamamış.
oyunda da ufak değişiklikler vardı ama yeterli değildi zaten kendisi de söylüyor.
hayırlısı bakalım.
Sergen bu yahu salak mi malmal konussun
Futbol zaten o apo capsizinin anlatmaya cabaladigi gibi bir oyun degil
Sergen futbolu hem daha iyi oynar hem de daha iyi anlar anlatir avcidan hica olarak tesislerw gelmeden maca gitse daha iyi yonetir takimi avcidan zaten

(...) duzgun kondusyon bile verememis dokumuyor takim, yersen senol enkaz birakti tabi, topcu inanmazsa seni salak buluyorsa kaytarir antremandan

Çevrimdışı mylife1903

Işık göründü ama şu an çok uzak. İyi futbol oynamaya çalışmamız lazım  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Sergen hoca sunlari da uyarsin az sessiz olsunlar
Sonra nerde isik diye sorarlar adama
Fazla konusmadan islerini yapsinlar

Çevrimdışı mylife1903

Sergen hocanın maç sonu açıklamalarını dinledim bazı dedikleri hakkında yorum yapmak istiyorum

1-Bu kadroyu biliyorduk kadrodan şikayet etmeyiz.
Bu sevindiğim bir laf oldu, çünkü kendisinden en çok gerildiğim konu dobra diyip her başkanla sorun yaşaması. Bizim kulüp resmen bir sorun yumağı yani bizim kulüptede elbet takacak bir şey bulunur ama bize bunları dobra dobra söyleyecekten ziyade çözüme ulaştırabilecek biri lazım. Zaten söylenen başkanımız var bir de tdmiz gitmemeli dedim, oda söylenmek yerine kadro iyi tarzı bir şey dedi bu güzel.

2-Atibayı 8 numara oynattık

Yazık, cidden yazık. Yav koskoca takımın 8 numarası atiba. Acıdım adama bu açıklamayı yaparken, avcıyı da patlattık öyle hatta şenol güneşi de öyle. 8 numara elzem bir şey. Tsdeki sosa hem oynuyor hem de takım arkadaşlarını oynatıp gençlerin gelişiminde katkı sağlıyor. Boatengden bir 8 olmaz mı ??? Benim en çok merak ettiğim o.

3-Boateng, lens gelecek ve boydu beğendim tarzı açıklaması

Öncelikle boydu tam olarak beğendim demedi ama sanki kendisi hakkında ayrı bir parantez açtı gibi. Bilmiyorum ama boyd o kadar berbat bir oyuncu değil bence. Yani bu 6 ay içerisinde sergen hoca ne kadar verim alabilirse o kadar iyi. Diabyi oynatacağına bunu oynatsın çok mutlu olurum. Boateng hakkında kendisi istemiş olabileceği tarzı bir izlenim aldım ve bu adama böyle bir adam lazımdı. Burda herkes ooo 300 bin euro tarzı eleştirdi ne olursa olsun yedeklerde adam yoktu tarzı bir şey dedi en kötü yedekte durur. Lens en son haftalarda toparlanmaya başlamıştı, ne kadar foul yapsada hücum presi konusunda işimize yarayabilir. Koca götlü reisten de tıpkı boyd gibi sezon sonuna kadar verim almaktan başka şansımız kalmadı.
Boyd bizim adam zaten onun oynamasi lazim
Diyabiyi gelecek sezon izleme ihtimaliz yok
Amerigali oyuncular gec olgunlasir belki boytan bisiler cikar rakipleri de lens diyabi falan yani onlari kesemeyen adam seneye nasil oynayacah

Çevrimdışı mylife1903

Onun daha ne bombaları var... Profesör zaten aklı bir karış havada olan Karius'u hazırlık kampında defansa koyuyordu, uzun topu falan yasakladıydı... Şenol hocanın göremediği ışığı gördü.

Çoluğu çocuğu olmasa Çin'e gitsin diyeceğim ama zaten bu para gözlülükle bir teklif falan gelse hemen kabul edecektir.

Şu an herkes neyin ne olduğunu anladı ama sezon öncesi Şenol hoca-Avcı konusunda yaşanan hararetli tartışmalar yüzünden bu konular hala devam ediyor.
Senol gunese cay koyamaz avci
Balonunun patlamasi lazimdi bizde patladi gsyi de kurtardi fo bu hamleyle

Çevrimdışı mylife1903

Beşikktas'li kupa vs. den ziyade oyun bekler.Haftaya imkanı olupta gelmeyen sktrsn gitsin!Artık sahada yensin yenilsin rakibi sahasına gömen,basan  BEŞIKTAS var.Antep maçı kapalı gişe olacak,göreceksiniz :steamed:
3-4 farkli aliriz bu gazla bi terslik olmazsa ama terslik karyus iste

Çevrimdışı mylife1903

Yanlış anlama abi ama avcı haterları bu tartışmayı açıyor. Yani çok alakasız bir anda
Nobody:
Avcı Haterları: Ya işte avcı yüzünden falan
diye saydırmaya başlıyor. Defteri kapatmayı bilmiyoruz, adam gitti işte yahu, hala şenol güneş defteri açılıyor hele bazı yorumları okuyorum şenol güneşi Beşiktaştan üstün gören yorumlar hayret ediyorum...

Evet şenol güneşi bende çok severdim doğruları yanlışlarından fazla olduğu için kalmasını isterdim ama adam gitti... Ne yapalım dünya üzerinde bir tane adam yok, bu kıyaslama hem avcıya hem de sergen hocaya zarar verebilir. Geçmişi kapatmak lazım, eğer sevdamız Beşiktaşaysa, egoya sevdalı değilsek, güncel teknik direktörümüzün daha iyi olması için çabalamalıyız. Bugün ve yarını düşünerek yorumlar yapmalıyız, geçmişte yaşamaya devam edersek zaten hiç bir zaman düze çıkamayız. Herkes lucescu diyordu yıllarca şenol güneş öncesinde, lucescu gibi biri biri diye diye farklı biri şenol güneş geldi başarılı olduk şimdi şenol güneş güneş diyip söyleniyor. Güneş gider başka farklı bir karakter gelir ona odaklanalım.
Luceye yapilan senola yapilirsa boyle olur tabi
Sergen de kupayi alsin ona da yapilacak o sebeple o defterler kolay kapanmaz
Avcihateri nedir yahu
Avcifanboylari da var yani
Hah onlari da avcinin pesinde gondermek lazim varsa
Hasirt husurt 2 kupayi masaya koyan adama (...) laf edersen hayatinda sut kupasini birak cay kupasi bile tutmamis adama yikama yaglama cekersen boyle sirkulasyona dusersin.

Son 20senede 4 kupa almisin 20 senede 18 kupa alsan 2 sezon senol kupayi alamazsa kufur edersin anasina
Bu sene mesela sarri alamasin kupayi yuvede anasina avradina kufur ederler sen o seviyede degilsin ga falan da degilsin hamzayla falan kupa alan, keramet sende degil kupayi alinca kicin havalara ziplasin

Çevrimdışı mylife1903

Gökhan........

Gerçekten mükkemel bir adam, iyi bir karakter. Biz işte evladımız, alt yapı oyuncumuz, yok hasta Beşiktaşlı, yok Beşiktaş için ölür muhabbetlerine vermemiz gereken önemi açıkladı. Elbet o yukarıda kıstaslar olunca daha bir leziz oluyor, çünkü sonuçta taraftarız romantizim ile bağlıyız, hiç bir mantıklı sebebi yoktur taraftarlığın bir takımı sevmenin ama rasyonel olarakta bakmayı bilmemiz gerekli.

fbli adam hatta fbnin efsanesi olarak futbolu bırakacak diye beklenirken bir anda bize geldi, ikinci baharını bizde yaşadı. fbli fotoğrafları hala instagramında duruyor, fakat hiç bir taraftarımızın ona laf ettiğini en azından işte o bize gönderilmiş truva atı, yok tsli hariç fbli gsli asla bu kulüpten içeri sokmayacaksın falan dediğini duymadım. İlk bakmamız gereken kıstas oyuncu seçiminde, oyundaki gereklilikleri ve karakter. Tuttuğu takım, rengi, dili, ırkı bunlar hiç önemli olmamalı.
Zorluyom kendimi gokhan yazam diye ama genede bir cekingenlik var gg yaziyom oynasin 2-3 sene daha besiktasli olsun iyice belki kupa golu atar falan gokhan yazariz.
Temiz bi cocuk gg uyuz olani yok. Isini yapiyor

Simdi olay sudur
Futbolcu ideal olmaz bizim seviyede zaten ideal olsa burda oynamaz
Yetenegi kisitli olabilir falan belki gol kisiridir belki bombacidir sakardir bi eksigi vardir
Lakin gucunde hirsinda isteginden eksiklik kabul edilemez
Gg bizim icin cuk oturmustur.

Mesela nekoduya fazla giydiren yok diyabi gomuluyor
Adam ayakta duramiyor topac gibi yerlerde surunuyor ne istek ne hirs ne guc
Simdi bu diyabi mesela hirsli olsa en azindan fazla kufur yemezdi gol kacirirdi derdik mal bu iste napalim paramiz buna yetiyor.
Tosic iste bombaci reyizdi hirsinda gucunde hic sorun olmadi taraftar da sevdi

Ozzi mesela guclu durabileydi sahada hirsli olaydi bu hallere dusmezdi taraftar olarak elimizde buyudu bu cocuk derdik

Çevrimdışı mylife1903

Odemeler konusunda keyfi kacmis cok fena duyumlari var gider seneye herhalde

Çevrimdışı mrred

Maçın tekrarı internete düşmüş
isteyen varsa mesaj atabilirim Özellikle ilk yarıyı daha bir dikkatli izleyelim  neleri doğru yapmışız tekrar kendimizce bir analiz yapalım.
Hoca da ilk yarı oynadığımız oyun için özellikle vurguda bulundu gelecek için bir ışık verdi dedi.  Hocayı bu kadar heyecanlandıysa biz de heyecanlanbiliriz
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 09:58:45 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Oğuzhanla ilgili olarak beşiktaş taraftarının ne kadar yanlış davrandığını daha ilk maçtan gördük. Zaman her şeyin ilacı diğer oyuncu ve td ile ilgili de "genelin" fikrinin kanımca yanlışlığı ortaya çıkacaktır.
Oğuzhan neden eleştiriliyordu iyi hatırlayın.
1.Mücadele etmiyor
2.Koşmuyor
3.Sorumluluk almıyor
Attığı golde bu fikirlerinizden tamamen farklı bir tavırla mücadele ile topu kaptı koştu ve golü attı.
Şimdi taraftar şapkayı önüne koyacak TD ya da oyuncusuna maç sonuna kadar destek vermeyi öğrenecek.
Oyuncu oyuna girerken "homudanırsanız" bazı oyuncu küser bazısı kamçılanır. Oğuzhan küsen oyuncu profilindeydi bazısı kamçılanır fakat Oğuzhan böyleydi bunu bizim taraftar bir türlü anlamadı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Odemeler konusunda keyfi kacmis cok fena duyumlari var gider seneye herhalde

Bana da yolcu gibi geliyor. En umutlu olduğum transferiydi bu sezonun. Geldiği ilk dönemde de ligin üstünde bi stoper olduğunu göstermişti. Kafasında bi sorun olduğu belli haftalardır.