Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680418 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı worns

Oğuzhanla ilgili olarak beşiktaş taraftarının ne kadar yanlış davrandığını daha ilk maçtan gördük. Zaman her şeyin ilacı diğer oyuncu ve td ile ilgili de "genelin" fikrinin kanımca yanlışlığı ortaya çıkacaktır.
Oğuzhan neden eleştiriliyordu iyi hatırlayın.
1.Mücadele etmiyor
2.Koşmuyor
3.Sorumluluk almıyor
Attığı golde bu fikirlerinizden tamamen farklı bir tavırla mücadele ile topu kaptı koştu ve golü attı.
Şimdi taraftar şapkayı önüne koyacak TD ya da oyuncusuna maç sonuna kadar destek vermeyi öğrenecek.
Oyuncu oyuna girerken "homudanırsanız" bazı oyuncu küser bazısı kamçılanır. Oğuzhan küsen oyuncu profilindeydi bazısı kamçılanır fakat Oğuzhan böyleydi bunu bizim taraftar bir türlü anlamadı.

Ozi'yi nerdeyse son ana kadar destekledim. Biraz azalsa da ümidimi korumaya çalışıyorum. En azından kafasını toparlayabileceği, özgüven kazanabileceği bir yere gitti. İstikrarlı bir dönem geçirirse halen 27 yaşında olan ve bir kaç sene de olsa en özel merkez orta saha performanslarımızdan birini sergilemiş oyuncudan bahsediyoruz. 

Yalnız meşaleleri yakmak için biraz erken. Emmen maçının geniş özetine baktım rakipleri felaket 1. lige koy, ligde kalamaz. Ozi'nin attığı golde dakika daha 1:30 orta sahada bi top kaybediyorlar, bütün savunmaları darmadağın oluyor. Gol sırasında ceza sahasında 3 Feyenoord'lu 1 Emmen'li oyuncu var. Rakibi görünce üstüne üstüne koşuyor stoperleri.

Çevrimdışı mrred

Ozi'yi nerdeyse son ana kadar destekledim. Biraz azalsa da ümidimi korumaya çalışıyorum. En azından kafasını toparlayabileceği, özgüven kazanabileceği bir yere gitti. İstikrarlı bir dönem geçirirse halen 27 yaşında olan ve bir kaç sene de olsa en özel merkez orta saha performanslarımızdan birini sergilemiş oyuncudan bahsediyoruz. 

Yalnız meşaleleri yakmak için biraz erken. Emmen maçının geniş özetine baktım rakipleri felaket 1. lige koy, ligde kalamaz. Ozi'nin attığı golde dakika daha 1:30 orta sahada bi top kaybediyorlar, bütün savunmaları darmadağın oluyor. Gol sırasında ceza sahasında 3 Feyenoord'lu 1 Emmen'li oyuncu var. Rakibi görünce üstüne üstüne koşuyor stoperleri.
Doğru henüz erken fakat bir ekleme yapayım. Oynadığı oyundan ziyade maç sonu yaptığı açıklamalar benim için önemliydi çünkü maç sonunda "antreman ve oynama isteğim" var diyor ayrıca maçta da pozisyonun başında orta sahada top kaybedilmiyor Oğuzhan rakipten topu kayarak çalıyor. Futbolcular ve TD ler insan. Taktik teknik bunlar üç aşağı beş yukarı aynı şeyler aşırı farklılıklar yok. Fakat taraftarın ıslıkladığı hiçbir oyuncu ya da TD 'ün bir takımda başarılı olamaz çünkü mental olarak yıkıma uğrar.Nazi kampında ne olursa hayatta kalmaya çalışan insanlarla ilgili bir kitap okumuştum hepsi bir deri bir kemik kalmış kötü muamele dayak aç bırakma türlü eziyetler olmasına rağmen hala hayatta kalabilmeyi başarmışlar. Kitap bunu nasıl başardıklarını anlatıyordu kitabın ana fikri "yaşama sevinci ve yaşama isteği" idi. Bunu futbola uyarladığımızda siz 40.000 kişi oyuncunun futbol oynama "isteğini motivasyonunu" aşağı çekerseniz adam git gide düşer ve oyuncuyu bitirirsiniz önce mental sonra fiziksel olarak bitirirsiniz.. Çocuk yine de 2 sene direndi en doğrusunu yaptı ve gitti. Bu kadar yetenekli bir oyuncuyu hem de Türk kontenjanından .Taraftar her yanlış pas verişinde homurdanırsa çocuk da düşer. Bunlar daha çocuk ya koca adam muamelesi yapamazsın. 25 26 27 yaşında çocuklar bunlar.
Kalabalıklar ve yığınlar her daim haklı olsa bütün dünya nazi olurdu. Nazilerde %70 destekle geldiler.
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 11:43:21 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

24.40 dan itibaren izleyin
Hoca Ozan Tufanı nasıl futbola döndürmüş onu anlatıyor.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oğuzhan umarım kafanı toplamış ve yeteneklerini kullanabilir şekilde geri dönersin. Geri dönmezse de iyi bir para kazandırır umarım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

@Necmi abinin bir görüşüne çok katlıyorum, taraftar Beşiktaş'ın gerisinde kalmıştır. Küçük olsun ama bizim olsun mantığı ile bir yere gidemeyiz.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Futbolcunun kötü oynadığını zaten hocası ona söyler ve gelecek hafta formayı vermez. Bir de taraftar işe müdahil olunca olay git gide karmaşıklaşıyor. Takımı beğenmiyorsanız maça gitmezsiniz bu kadar basit. Sırf para verdiniz diye herkese her şeye küfür etme aşağılama yuhalama hakkına falan sahip değilsiniz. Mesela ben 3 senedir maçlara gitmiyorum çünkü kötü oynuyoruz. Hem param cebimde kalıyor hem de canım sıkılmıyor. Her şeyin adabı var. Parayı veriyorsam her şeyi yaparım zihniyeti çok yanlış.
The great gig in the sky

Çevrimiçi balkan-kartal

besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi Zafer55

Oğuzhan umarım kafanı toplamış ve yeteneklerini kullanabilir şekilde geri dönersin. Geri dönmezse de iyi bir para kazandırır umarım  :tabe:

Allah yolunu açık etsin. Üzerinde Beşiktaş formasını birdaha görmemeyi diliyorum.10 gol 20 asist falan yapıp 3-5 para kazandırsın.

Çevrimdışı mrred

Muhayyer Giresunsporda ilk 11 değil fakat ikinci yarı oyuna gircek sanırım
Maç 14.de
Link isteyene atabilirim
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sinan23

1-2 haftaya şampiyonluk potasına girsek keşke. Prince gazla çok iyi oynayan ve büyük takım oyuncusu. Takımı bir anda olmayacak bir havaya sokabilir.

Çevrimdışı autopsy

Burada aldığı 2,5 milyon Euro huzursuz etmiş sanırım  :D

Çevrimdışı mrred

Bu arada oğuzhan 2.5 milyon euro almıyor sanırım. 10 milyon TL alıyor 1.3 milyon euro yani.
Kaynak euronews diyor
http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-yeni-maaslari-belli-oldu-o-futbolcular-40996672
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Feyenord maaşının yarısı ödeyecek şeklinde haber çıktığında muhabirler 325.000 euro diyorlardı. Yarım sezon için 650.000 euro alıyor. Tam sezon 1.3 milyon euro.
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

Top sektirebilen futbolcu
Soyle imza toreni olsun bi de sezon acilisi yapsinlar seneye antremanli topcu gorsun nereye geldigini

Boyleleri de mevcut tabi

Top sektirebilen futbolcu
Soyle imza toreni olsun bi de sezon acilisi yapsinlar seneye antremanli topcu gorsun nereye geldigini

Boyleleri de mevcut tabi

o da bizde  :ebebe:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Maçın tekrarı internete düşmüş
isteyen varsa mesaj atabilirim Özellikle ilk yarıyı daha bir dikkatli izleyelim  neleri doğru yapmışız tekrar kendimizce bir analiz yapalım.
Hoca da ilk yarı oynadığımız oyun için özellikle vurguda bulundu gelecek için bir ışık verdi dedi.  Hocayı bu kadar heyecanlandıysa biz de heyecanlanbiliriz
Link yaşıyorsa alırım bir dal.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimiçi mellfred

Feyenord maaşının yarısı ödeyecek şeklinde haber çıktığında muhabirler 325.000 euro diyorlardı. Yarım sezon için 650.000 euro alıyor. Tam sezon 1.3 milyon euro.
Maç linkini ben de alayım hocam

Yeni Quaresma hayırlı olsun buda trivela atıyor :D

45.ci saniye :D

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sivas üstüste puanlar kaybediyor, bundan sonra bunlar tepetaklak olur, eger göztepe msci tekrarlsnip kazanirsak puan farkini bir anda 5 düsürmüs oluruz
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mylife1903

Akhisar diregi bundan daha faydali olmustur besiktasa
Efendinin kafa cok baska dunyalarda
Futbolu birakir bu kafayla giderse
Toparlanmasi lazim acil ikinci kaleci utku da kumbaragillerden

Sivas üstüste puanlar kaybediyor, bundan sonra bunlar tepetaklak olur, eger göztepe msci tekrarlsnip kazanirsak puan farkini bir anda 5 düsürmüs oluruz

sivas toparlamayaz zaten gs,fb,ts,başak hepsiyle macı var daha :)

Göztepe macı tekrarlanırsa potaya tekrardan gireriz :)

Çevrimdışı f_madida

Her sene ayni numara, yine berbat oynayan bir  gsyi ite kaka potaya soktular. Fener'i de son haftalarda bize kirdirtip gsyi sampiyon yapma hesaplari bunlar, hicbir zaman sasmiyor. Sonra gsnin TFF limiti 600 milyon tl, Besiktas'in limiti 270 milyon. Ama Besiktas potadan uzaktayken feneri, trabzonu yensin ayaklari. Gecen sene basak'a da bilendik ne oldu ortada. Birakin bunlari, akli olan Besiktas'li onumuzdeki seneyi dusunerek bu sene gs disinda herhangi bir takimin sampiyonlugunu destekler, gs SL gelirini kaybettigi gun patlayacak zira. O yuzden net yaziyorum, son 2 haftaya fb gs cekiserek giriyorsa, evimizde yenilmeye raziyim ben. Birakin patlasin gs, seneye fbyi nasil olsa alt ederiz. Biraz uzun vadeli dusunun diyecem ama Besiktas taraftari daha bir gun sonrasini bile dusunmedigi icin bosa diyecegim. Simdi birileri cemkirir yine sen nasil Besiktaslisin diye. fener'i yenelim onlar soyle boyle diye. Arkadas fener oyle boyle de, gs degil mi? Birak gs patlasin bu sene o falcaonun bilmemnenin maaslari odenemez hale gelsin seneye ondan sonra 2020-2021'de rahat rahat koyup gecelim herkese.

ts, fb zaten batik klupler, bir senelik SL geliri onlari kurtarmaz, seneye tekrar geceriz.
The world is better in black and white, and red.