Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1709130 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mylife1903

Her sene ayni numara, yine berbat oynayan bir  gsyi ite kaka potaya soktular. Fener'i de son haftalarda bize kirdirtip gsyi sampiyon yapma hesaplari bunlar, hicbir zaman sasmiyor. Sonra gsnin TFF limiti 600 milyon tl, Besiktas'in limiti 270 milyon. Ama Besiktas potadan uzaktayken feneri, trabzonu yensin ayaklari. Gecen sene basak'a da bilendik ne oldu ortada. Birakin bunlari, akli olan Besiktas'li onumuzdeki seneyi dusunerek bu sene gs disinda herhangi bir takimin sampiyonlugunu destekler, gs SL gelirini kaybettigi gun patlayacak zira. O yuzden net yaziyorum, son 2 haftaya fb gs cekiserek giriyorsa, evimizde yenilmeye raziyim ben. Birakin patlasin gs, seneye fbyi nasil olsa alt ederiz. Biraz uzun vadeli dusunun diyecem ama Besiktas taraftari daha bir gun sonrasini bile dusunmedigi icin bosa diyecegim. Simdi birileri cemkirir yine sen nasil Besiktaslisin diye. fener'i yenelim onlar soyle boyle diye. Arkadas fener oyle boyle de, gs degil mi? Birak gs patlasin bu sene o falcaonun bilmemnenin maaslari odenemez hale gelsin seneye ondan sonra 2020-2021'de rahat rahat koyup gecelim herkese.

ts, fb zaten batik klupler, bir senelik SL geliri onlari kurtarmaz, seneye tekrar geceriz.
Abi kendimizi atalim fb macina 2 puan geride onlara koyup bitirelim isi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

kalecisi karius olan takim sampiyon olamaz, potaya girmek bile mucize
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mylife1903

kalecisi karius olan takim sampiyon olamaz, potaya girmek bile mucize
Dua ile salavat zonciri falan sinerji bisiler deneyecez
Bu mac balliydi mesela direkten donen eline geldi falan
9-10 mac boyle balli olsun kafi cok bisi istemiyoz

Çevrimdışı cursedofdragon

Dua ile salavat zonciri falan sinerji bisiler deneyecez
Bu mac balliydi mesela direkten donen eline geldi falan
9-10 mac boyle balli olsun kafi cok bisi istemiyoz

tolgayı sen ayakta tutmustun abi büyülerle kariusada yap bir şeyler :D

Çevrimdışı mrred

İlk yarının 20.11 dakikasında top kaybı yapıyoruz 20.22 de topu geri kazanıyoruz. Topu geri kazanmamızda Burak'ın etkisi çok büyük
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

tolgayı sen ayakta tutmustun abi büyülerle kariusada yap bir şeyler :D
Islemiyo herife
Bi deneyek de sekip burak sakatlamacak falan diye korkuyorum
Muzleraya bir iki igne sokam kuklasi buralardaydi

Çevrimdışı ProjectOrigin

Her sene ayni numara, yine berbat oynayan bir  gsyi ite kaka potaya soktular. Fener'i de son haftalarda bize kirdirtip gsyi sampiyon yapma hesaplari bunlar, hicbir zaman sasmiyor. Sonra gsnin TFF limiti 600 milyon tl, Besiktas'in limiti 270 milyon. Ama Besiktas potadan uzaktayken feneri, trabzonu yensin ayaklari. Gecen sene basak'a da bilendik ne oldu ortada. Birakin bunlari, akli olan Besiktas'li onumuzdeki seneyi dusunerek bu sene gs disinda herhangi bir takimin sampiyonlugunu destekler, gs SL gelirini kaybettigi gun patlayacak zira. O yuzden net yaziyorum, son 2 haftaya fb gs cekiserek giriyorsa, evimizde yenilmeye raziyim ben. Birakin patlasin gs, seneye fbyi nasil olsa alt ederiz. Biraz uzun vadeli dusunun diyecem ama Besiktas taraftari daha bir gun sonrasini bile dusunmedigi icin bosa diyecegim. Simdi birileri cemkirir yine sen nasil Besiktaslisin diye. fener'i yenelim onlar soyle boyle diye. Arkadas fener oyle boyle de, gs degil mi? Birak gs patlasin bu sene o falcaonun bilmemnenin maaslari odenemez hale gelsin seneye ondan sonra 2020-2021'de rahat rahat koyup gecelim herkese.

ts, fb zaten batik klupler, bir senelik SL geliri onlari kurtarmaz, seneye tekrar geceriz.

Katılıyorum, iddiamız yoksa gs'nin önüne geçecek her adım cesurca atılmalı. Geçen sene bildiğin yol verdik kedilere, sevinmediğim tek galibiyettir ibb galibiyeti. Ha o maçta yenilsek belki yine şampiyon olamayacaktı ibb orasını bilemem.

Çevrimdışı mrred

Adem Ljajic top kapma ve ikili mücadele kazanma da sanırım kariyer rekoru kırdı. Nkodou da baya ayakta kalmış 
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

İlerdeki oyuncularımız pres yapmaya hatta savunma yapmayı istemişler o yüzden ilk yarıdaki oyun gözle görülür şekilde baskılı bir oyundu . Ademe hoca "serbest" rol vermiş kafana göre takıl demiş. Adem milli takımda da böyle oynuyor. Atibayı ilerde kullanmaya devam etmiş AA da böyle kullanıyordu . Hoca zaten iki günde neyi değiştirecek hayalcilik olur fakat oyuncular en azından koşma anlamında bir reaksiyon gösterdiler ikinci yarı güçleri tükendi ve defolarımız yine ortaya çıktı maçın özeti bu şekilde
The great gig in the sky

Çevrimdışı yaço58

Bu sene fb ile tsyi birbirlerine kırdıracaklar kupada hop Bi anda gs aradan sıyrılmak 2017 18 sezonunda gördük yönetim gövdesini ortaya koyup göztepe maçını tekrwarlatmalı ne olursa olsun o maçı kazanıp antepi yenersek 9 puan çok başka olur yalnız avcı şu kötü sivası bile yenemedin ya ne diyim en kötü en eksik Sivasla oynadık o maç bide 10 kişi kaldılar en kötü 1 puan alsaydık bambaşka olurdu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Atanin ve tutanin iyi olacak, hep böyleydi hep böyle kalacak, dün ugurcan resmen 3 puani getirdi ts'ye, ve bu ilk macida degil, en az 5-6 maci var buna benzer bu sezon. Yani en az 15 puanini bu cocuga borclu ts takimi. Gelecek sezon icin ilk hedef kaleci ve forvet olmali, bu iki bölgeye ya tutarsa transferi degil, cup diye oturacak transfer yapilmali. Ondan sonra diger mevkilere bakilmali
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mrred

Bir parantez de vidaya açmak lazım. Vidanın pas hataları malum oyuncunun ayağının temiz olmaması bir derece kabul edilebilir fakat ısrarla "merkeze" top atmaya çalışması şiddetli bir şekilde uyarılması için bir sebep. Bu pozisyonda Vida merkeze top atıyor top tenis topu gibi geri dönüyor ve kontra yiyecekken rakip topu Allahtan kontrol edemiyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

İşin ilginç tarafı vidanın hatalı pası sonrası biz atak yiyecekken rakip tekrar topu kaptırınca biz atağa devam ediyoruz ve gol atıyoruz  :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İlerdeki oyuncularımız pres yapmaya hatta savunma yapmayı istemişler o yüzden ilk yarıdaki oyun gözle görülür şekilde baskılı bir oyundu . Ademe hoca "serbest" rol vermiş kafana göre takıl demiş. Adem milli takımda da böyle oynuyor. Atibayı ilerde kullanmaya devam etmiş AA da böyle kullanıyordu . Hoca zaten iki günde neyi değiştirecek hayalcilik olur fakat oyuncular en azından koşma anlamında bir reaksiyon gösterdiler ikinci yarı güçleri tükendi ve defolarımız yine ortaya çıktı maçın özeti bu şekilde

Abi zaten önde pres yapın defansı öne çıkarın demek kolay. Bunu kaldırmak asıl olay, oyuncuların yeterli fizik durumu olmalı buna uygun olmalılar falan bir ton kıstas var. Atibayı 8 kullanmak cidden hem avcı için hem de sergen hoca için haksızlık. Atibayı çok severim ama adamın 8le uzaktan yakından alakası yok, ekstranın ekstrasını yapıp bir şeyler çıkarmaya çalışıyor.

Çevrimdışı mrred

İlk gol şiir gibi hücumda hareketlilik alan boşaltma pas öncesi çevre kontrolü hızlı paslaşma ne ararsan var.
Elneny topu derine Ljajice atmadan önce çevresini kontrol ediyor öyle atıyor. O topu atarken Atiba ceza sahasına kanaldan zaten hareketlenmeye başlamış.
Derslik gol
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 18:52:54 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Abi zaten önde pres yapın defansı öne çıkarın demek kolay. Bunu kaldırmak asıl olay, oyuncuların yeterli fizik durumu olmalı buna uygun olmalılar falan bir ton kıstas var. Atibayı 8 kullanmak cidden hem avcı için hem de sergen hoca için haksızlık. Atibayı çok severim ama adamın 8le uzaktan yakından alakası yok, ekstranın ekstrasını yapıp bir şeyler çıkarmaya çalışıyor.
Öyle ama oynayacak başka adam yok ne yapsınlar.
Diaby güzel hareketleniyor ama adam bildiğin top kontrol özürlü topu öğütüyor o yüzden sağda caneri denemişti Avcı
Oğuzhana seyirci tepkili 8 oynatsa yuhalanacak, dorukhan sakat elde bir atiba kalıyor işte
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sezona başlarken çok sakatımız vardı şimdi nispeten daha az sakatımız var ve oyuncular en ufak bir şeyde "yuhalanma" korkusu ile koşmak zorundalar. Hocanın avantajları var bunları iyi kullanmalı. Kararkter olarak cool bir yapısı var oyuncularla çok yüz göz olmadan "aba altından sopa" gösterecek. Oynamazsanız seyirci bana dönmez size döner şeklinde onları devamlı ucundan korkutacak. Yoksa bu oyuncu grubu yine salar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Geçen sene Burak seyirciye kendine kabul ettirmek için "Hırsız" lakabını söküp atmak için kendini yırttı bu sene yatışa geçti. Her maç böyle oynaması lazım.
The great gig in the sky

#TFFUyumaMaçıTekrarla

Yüklenelim beyler bu başlığa twitterdan.

Çevrimdışı mrred

Onun dışında ilk yarıdaki oyunda taktik olarak pek değişen bir şey yok sadece ljajice serbestlik verilmiş . Zaten hemen bir şeylerin değişmesini beklemek de haksızlık olur. Bu oyunun üzerine koyulabilir mi Sergen Hocanın dediğine göre koyulabilir. Bize de sonuna kadar hocayı desteklemek düşüyor. Hoca inanıyorsa biz de destekleyeceğiz.
The great gig in the sky

Sezona başlarken çok sakatımız vardı şimdi nispeten daha az sakatımız var ve oyuncular en ufak bir şeyde "yuhalanma" korkusu ile koşmak zorundalar. Hocanın avantajları var bunları iyi kullanmalı. Kararkter olarak cool bir yapısı var oyuncularla çok yüz göz olmadan "aba altından sopa" gösterecek. Oynamazsanız seyirci bana dönmez size döner şeklinde onları devamlı ucundan korkutacak. Yoksa bu oyuncu grubu yine salar.

+1903.
Bu yüzden çok kötü gitmediği sürece tdlerin arkasında durulması taraftarıyım. Oyuncu tdyi kovalamaya çok müsait bir gruptur, çünkü milyon eurolar kazanıyor bu adamlar hepsinde çok fazla ego var. Mourinhoyu bile oyuncular yedi. Sergen hocayada bir tavsiye fazla dürüst olmaması ben zaten ağzımda tutamam tarzı bir şeydedi açıklamasında bunu yapmasınlar çok üzerine oynar bu basın. Ayrıca maç taktiklerini belirtmeside dğer takım için önlem alma olasılığını arttırır.

Çevrimdışı f_madida

ya gs fbnin 1 puan gerisindeyse? biz fbye koyalim da gs mi sampiyon olsun yani? hem bizim o noktaya gelmemize izin vermezler, bundan eminim.

benim umrumda degil fbnin sampiyonlugu, gs sampiyon olmasinda kim olursa olsun, gerekise fenere de yenilelim o mac.

Bak yine buz gibi penaltiyi bile calmadi hakem ki mac dandik kayseri maci. Herifler mafyayi kurmus, her sene ayni senaryo. biz hala fbye koyduk goygoyuyla kendimizi avutacagiz, vallahi ben istemiyorum, yenilelim gerekirse yeter ki su fetoculeri sampiyon yapmayalim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı AigleBordeaux

ya gs fbnin 1 puan gerisindeyse? biz fbye koyalim da gs mi sampiyon olsun yani? hem bizim o noktaya gelmemize izin vermezler, bundan eminim.

benim umrumda degil fbnin sampiyonlugu, gs sampiyon olmasinda kim olursa olsun, gerekise fenere de yenilelim o mac.

Bak yine buz gibi penaltiyi bile calmadi hakem ki mac dandik kayseri maci. Herifler mafyayi kurmus, her sene ayni senaryo. biz hala fbye koyduk goygoyuyla kendimizi avutacagiz, vallahi ben istemiyorum, yenilelim gerekirse yeter ki su fetoculeri sampiyon yapmayalim.
Gs’nin şampiyon olma ihtimali Fener’den yüksek bence.
Bizi hakemler ve Avcı, Karius yarıştan kopardı.
Fener’i Trabzon’la birbirini yedirtirler, Gsde pisliğini sessiz sessiz yapar.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

hem gsye deplasmanda hemde fenere evde çakalım nasıl fikir  :lol:

Çevrimdışı AigleBordeaux

hem gsye deplasmanda hemde fenere evde çakalım nasıl fikir  :lol:
Deplasmanda hakemlere ve Karius a güvenmiyorum
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!