2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2806554 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı worns

5 milyon verebiliyorsak şunu bir zorlayabilirdik iki mevkide de kullan.bir kaç sene önce yazmıştım.
https://www.transfermarkt.com.tr/dario-benedetto/profil/spieler/92693

Bu çok iyi adam ama zorlayamazdık. 14 milyona almışlar abi :)

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi sozkul

ilki 7 milyon bonservis, satıştan yüzde 30 pay; ikincisi 5 milyon bonservis, satıştan yüzde 50 pay olacak. sozkul ağabey oyuncunun 10 milyondan fazla kazandıracağını düşünerek pozisyon almayı daha makul görüyor.

Gerçekten çok anlayışlısın Egos.  Sağol.  :)

Çevrimdışı tangaz

8e çözülürdü bu iş iki taksitli
Oyuncu zaten artık seviye atlamak istiyor, bu sene satamazlarsa bu bonservisi verende çıkmaz seneye.

süre azaldı satamazlar sanki artık fiyat kırmazlarsa tabii
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı worns

veriyorum adresi işte tomas soucek. ilaç olur ilaç acaip skorer bi 6 numara boyu da 192.

Tam 20 milyona satmalık transfer olur. Madem bonservis verebiliyoruz bunu da alalım. 7ye filan alınır bence.

Hadi bunu satmadılar diyelim bizim Ruud Vormer'e yazılmamız lazım. Yaşı da kemale ermiş çift yönlü sorunlarımızı çözecek oyuncu. Nkodou kadar bütçe ayırsak bitiririz o transferi.

Hala orta sahada dev bir boşluk dururken 5 milyon bonservisle pırpır kanat oyuncusu almamızın şokunu yaşıyorum. Umarım yanıltır nkodou.

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi murat

Bu çok iyi adam ama zorlayamazdık. 14 milyona almışlar abi :)
iyide alalı çok oldu yaşı da 29.ben 24 yaşında yazmıştım.pazarlıkla taksitle filan bir zorlasalardı en azından olmadı derdik :D keşke bir ingiltere görseydi orada görece başarısız olurdu bizde yapışırdık :D

Çevrimdışı worns

+ @tangaz bu paraları gözden çıkartsaydık senin istediğin Max Gradel'i de getirirdik. Yaşı var ama saha içi katkısı çok daha garanti olurdu.

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

+ @tangaz bu paraları gözden çıkartsaydık senin istediğin Max Gradel'i de getirirdik. Yaşı var ama saha içi katkısı çok daha garanti olurdu.

ben de herkes gibi transferin şokunu demeyim de şaşkınlığını yaşıyorum ve eleştirilerime yenisini eklemek zor olmuyor. kimseyi satmamışken madem böle bonservis verebiliyorduk 10larca seçenek türetilebilir ve transferler kampa yetiştirilebilirdi.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Atinç gelmiş beyler
Pirlanta gibi çoçuğu sıkıştırıyorlar arada yani
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ankarakartal06

Atinç gelmiş beyler

ooooo hayırlı olsun tam penaltı yapmalık , hata yapmaya her an müsait bir defansımız oldu  :bawling: :bawling:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)  Aynen, bu bahse konu olan  insan evladi herhalde  Atinc olsa  gerenk  :bandit:
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

istemesine ihtiyacın yok ki verirsin parayı tek taraflı feshedersin yarın gider napacak burda kalıp açlık grevi mi yapacak  :D
kadrodışı bırakıncada 1 yıl aynı parayı ödeyeceksin bugün feshetsende.

+adam kadrodışı bırakılmayı hak edecek bişey yapmadı.
kadrodışı bırakmak net terbiyesizlik olur.
düşünmüyorsan sözleşmesini fesih edersin teşekkür eder gönderirsin
kalırsada herşeyi göze alıp kadroda tutacaksın

Çevrimdışı enderersoy15

Yeni alinan bek ve kanat oyunculari ile topu geri kazanma suremiz ne olur. Pres yapma gecmisleri var mi? ( Ozy nin  Q 7 ye pres yapmasini isaret ettigi bir an geldi gozume.) Orta saha dorukhan transfer( hangi ozellikli bir orta saha araniyor, araniyorsa) ve layic presde nasillar analiz var mi ?

Bizim sivas macinda top kayiplarimiz cok oldu ancak topu kazanma yönünde cok bir hamle göremedik.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

kadrodışı bırakmak net terbiyesizlik olur.
düşünmüyorsan sözleşmesini fesih edersin teşekkür eder gönderirsin
kalırsada herşeyi göze alıp kadroda tutacaksın

aynen adam kampa ilk gün geldi en iyi idmanı yapanlardan biriydi avcı öle söyledi. sisteme uymuyorsa gönderirsin güzel de bir veda mesajı bitti gitti. kadrodışı bırakmak ciddi yakışıksız olur.

Çevrimdışı kyiv

Quaresmadan da kurtulamıyoruz ama? Her ikisi de takıma varlıklarıyla zarar. Bazen göz göre göre de olsa zararı kabulleneceksin. Lens kalan 3 senesinde 10 gol atamaz.Hadi sabır edelim de ne için? Göndersek bari ev kirasından, otomobil  vb.masraflarından kurtuluruz tangazın dediği gibi yarın öbürgün düşük maaşlı 2futbolcu iş yapsalar anında maaşlarına zam diye zırlayacaklar Lensin bu zararı da olacak.

nerde kaldı bizim transfer.

Çevrimdışı tuncaboylu

Quaresmadan da kurtulamıyoruz ama? Her ikisi de takıma varlıklarıyla zarar. Bazen göz göre göre de olsa zararı kabulleneceksin. Lens kalan 3 senesinde 10 gol atamaz.Hadi sabır edelim de ne için? Göndersek bari ev kirasından, otomobil  vb.masraflarından kurtuluruz tangazın dediği gibi yarın öbürgün düşük maaşlı 2futbolcu iş yapsalar anında maaşlarına zam diye zırlayacaklar Lensin bu zararı da olacak.

Quaresma'dan kurtulmak istesen, 15 dakika.

Kardeşim al şu 1 milyonu, kalan 750 bini de yeni takımından al. Sen sağ ben selamet.

Lens'ten nasıl kurtulacaksın, ev kirasını ödememek için 6.5 milyon Euro tazminat mı vereceksin?

Belki adam biraz toparlar, yarım sezon iyi oynar kitlersin düşük bir bonservisle Araplara.

Çevrimdışı tangaz

nerde kaldı bizim transfer.

uçak birazdan iner sonra park et in servis binaya gel pasaport çek vbvb derken 1:30 gibi belirir  :icool:

Çevrimiçi celiker1

Q7 gitmiyorsa kadronda tutarsın sezlöşmesi bitene kadar.Ben Q7 nin her zaman taktiğin ve skorun yetersiz kaldığı sıkışan maçlarda son 15-20 dakika oyuna girip başarılı olacağını düşünüyorum hep.Yedek kalıyor diye takımın havasını bozuyor,sahada disipsinsizlik yapıyorsada keseceksin para cezasını.Gitmiyorsa en kötü verim alamıyorsan para cezası ile biraz maaş yükünü azaltırsın bari
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Atınç geliyorsa roco atınç erdoğan vida ruiz
defans bu şekilde
The great gig in the sky

uçak birazdan iner sonra park et in servis binaya gel pasaport çek vbvb derken 1:30 gibi belirir  :icool: