2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747726 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi murat

enkudu trtsporda
trtspor demişken ne tatlı bi sunucu bu kız  :icool:
senelerdir var bu kız zaten.tabi zevk meselesi birşey diyemem yenge duyması tabi en önemlisi o.necmi abinin tercihi başka ama o bekar :D

Çevrimiçi Necmi

Abi gecen yil beklerimiz cok kotuydu, ileri gittiklerinde donemiyorlar donende 2,3 hafta sakatlanip  oyle geliyordu, her kontrada takim oyundan iyice düşüyor, ilk golu yedigimizde biraz bastiriyor , atamadik mi 2 kisi ile defans yapiyorduk. Atarsak berabere atamazsak kasimpasa maci gibi oluyordu. Bu sene takim genclesti. Defans bam gum oynamaz, orta saha transferi ile de diri oluruz gibi geliyor. Ancak kapanan savunmalari nasil acariz bilemiyorum.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yanlış geçen yılın en iyi oyuncusu Gökhandı
sol bekte çuvalladık ondada stoper öğüttük yine her zamanki gibi
ama bizim sorunumuz merkez orta sahaydı birde şenol hocanın yıldıza dayalı oyununda yıldız katagoride oyuncumuz olmamasıydı
takımı takım taşır ama biz takım olamadık biliçle takım olmuşduk dört yılda bundan uzaklaştık yerle bir olduk
bir geldiği sene işde takımın bir oyun disiplini vardı ikinci senesinde bunu bozdu bir dahada her sene kötüye gittik.,zaten ilk senenin sonunda bunuda söylemişdi bu şekilde oynamayacağız diye bunuda becerdi takımın içine etti. 120 km koşan takım aldı 100 km koşan takım bıraktı
bu sene kalsaydı 100 km bile koşamazdı bu takım. kesinlikle perişan olurduk düşmemeye oynardık
dönemiyor dediğin gökhanın çizgiden çıkardığı dört beş pozisyon hatırlıyorum GG çok iyi bir bek hakkını yemeyelim
geçen senede takımın en iyilerinden biriydi.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

enkudu trtsporda
trtspor demişken ne tatlı bi sunucu bu kız  :icool:
atarlı tiplerden hoşlanıyorsun demekki :D
ama katılıyorum :bandit:

Çevrimdışı kyiv

Vayyy 10 gol 12 asist Ali Naibi ile gelmiş.

Kim dedi Lense benziyor diye? :akuma:

Çevrimiçi Necmi

senelerdir var bu kız zaten.tabi zevk meselesi birşey diyemem yenge duyması tabi en önemlisi o.necmi abinin tercihi başka ama o bekar :D
bende ilk defa görüyorum :alala:

Çevrimiçi Necmi

bunda fernandez havası sezdim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Niye böyle oldu ya hu
Al burdan bak

bu kadının adı nedir ben bile yükseldim instadan bi bakayım :D

Çevrimdışı tangaz

ben bi 2 gün önce gördüm bide bugün tatlı kız:) bizim evde pek tv izlenmez daha doğrusu disney jr nick jr izlenir kızım bize vermez kumandayı o yüzden görmemişim :D bugünlerde bekarım rahat rahat kumanda bende  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Uzun zamandır var, saçlarını topluyordu ondandır   :evillol:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kulübeye mi transfer yaptık? Sol açıkta Della Ali mi vardı?

Adam bu gece gelip Cuma sahaya çıkacak, daha neyin kulübesi be kardeşim?

Delle Alli olsa niye adam bakalım zaten bizim sağ veya sol açıkta Beşiktaş ın 11 de oynayacak seviyede adam mı var ki ? Transfermarkt da resmini koy yaşını 5-10 yaş küçült mevkine sol kanat yaz. Seni de alır Cuma günü maça çıkarırız durum o kadar fecaat.

5-6 m euro 2-3 sene önce şampiyon kadro kuruyorduk biz. Bizim takım skorer kanat lazım, en az Burak ayarında bir Golcü lazım. çift yönlü oynayabilen şutu olan büyük maç tecrübesi olan winner bir 8 lazım, hava hakimiyeti olan ayağı iyi topa sert stoper lazım, seneye de olsa sağlam kaleci lazım diye bas bas bağırıyor.

Hücum oyuncusu alıyoruz elindekinden farkı ne ? 2 m dan fazla ve daha 3 sene kontratı olan verim alamadığımız bir Lens var zaten. Alınan oyuncu atletik güçlü çabuk biri ama skorer değil, oyun zekası düşük, dribling yeteneği düşük, top ayağına yakışmıyor. Bir kısır futbolcu daha aldık hücum mevkimize yabancı kontenjanımızı doldurarak. Epl için evet düşük paralar olabilir de bizim için hele de kısır bir topçu için maliyeti yüksek.

Gelsin çok farklı bir görüntü çizsin keşke yanılayım. Ama maalesef 11 e banko yazılamayacak. Hatta büyük ihtimalle seneye yerine tekrar adam baktıracak birisini aldık. Ha şu var Lens gibi elimizde patlamaz. Kariyerinin yüzü suyu hürmetine elden çıkarabilirsin. Konop gösterip N-Kodou ya razı edildi camia. Hemen peşinden Q7 gönderilecek diye haber sızdırtıldı. Transfer yamak için yapılan bir transfer ve algıda olumlu gösterilmeye çalışılıyor. Bu konuda başarılı yönetim tebrik ederim.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi levitate

yükseldin mi hoydaa :D

yutupdan bak bide :dd
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

Deniz satar
Tatlı kız

Çevrimdışı tangaz

atarlı tiplerden hoşlanıyorsun demekki :D
ama katılıyorum :bandit:

deniz satarmış adı bi ara koyu saçlıymış sarışın daha iyi ellerini çok kullanıyor enerjik biriama çok konuşuyor  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

yükseldin mi hoydaa :D

yutupdan bak bide :dd

niye yükselemem mi :D  kadının adını bilmiyorum ki bakayım :D

Çevrimiçi murat

sen sabah uyuyorsun normal, uyanık olduğundada diğer kanalda çiğdem var :D

Çevrimdışı tangaz

bunda fernandez havası sezdim.

walla bende geçen sene fenere gelen benzia havası sezdim onun bi tık üstü

Çevrimiçi Necmi

ben bile derken :alala:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

bu sorunun yanıtını hiç alamayacaksın  :evillol:

ahh hoca ahh ne die oynattın burakı o maçda

Burak geçen sene psikolojik saha dışı mental etkiler hariç iyi performans göstermesinin en büyük sebebi ts de son 5 maç oynamadan üstüne ağır antreman yapmadan yani kendini zorlamadan gelmesiydi büyük sakatlık problemi yaşamadı. Aynı Atiba gibi sağlıklı bir Burak da bu lig de mevkisnin kalburüstü hatta en iyi oyuncusu. Hiç bir hazırlık maçında oynatılmamalıydı Sivas maçına kadar, bile bile lades maalesef.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

gülhan hatun senden 5 yaş büyük sübyancı değilse sana pas vermez  :D

Çevrimiçi murat

deniz satarmış adı bi ara koyu saçlıymış sarışın daha iyi ellerini çok kullanıyor enerjik biriama çok konuşuyor  :D
çok konuşmuyorsa kadın değildir :D