2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2750819 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı KARA BOĞA

daha bek(ler) var. o konu nerelere gidecek çok merak ediyorum.

Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı Erman1903

24 Temmuzdan sonra yapacakları transferin benim için bir anlamı yok.

Guzel diyorsun ama en son ne zaman gördük öyle bir sezonu? En son Demirören yapmıştı sanırım 🙂. Fikret Orman ve ekibi de ayarsız ve plansız. Ekonomik durum buysa Ljajice de bu kadar veremezsin. Önemli mevki oyuncuları için Max 4-5 Milyondur. Yan pozisyonlar 1,5-2,5 satın alırsın. 30 yaş ustu adamlara paralar saçtık senelerce bir suru adam uygun fiyatlara transfer oluyor biz de bakıyoruz olacağı buydu.

Çevrimiçi 38life

Guzel diyorsun ama en son ne zaman gördük öyle bir sezonu? En son Demirören yapmıştı sanırım 🙂. Fikret Orman ve ekibi de ayarsız ve plansız. Ekonomik durum buysa Ljajice de bu kadar veremezsin. Önemli mevki oyuncuları için Max 4-5 Milyondur. Yan pozisyonlar 1,5-2,5 satın alırsın. 30 yaş ustu adamlara paralar saçtık senelerce bir suru adam uygun fiyatlara transfer oluyor biz de bakıyoruz olacağı buydu.

Her yaz sinir krizleri geçiriyoruz zaten burada. Bu yaz da aynı şeyleri yapacaz. :) Onlar kendilerine düşeni yapmıyor diye biz talep etmekten vazgeçemeyiz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erman1903

Senelik verdiğimiz ucretlere oyuncu transferi yapamaz hale geldik. bir feda bir gaz. Türkiye ligi oyuncu parlatma açısından çok avantajlı ve artık oyuncular hakkında herkes bilgi sahibi olabiliyor. Başaramamak daha zor bir yerde, ya en çok kendi ceplerini düşündükleri için ya da yeterince onemseyip çalışmadıkları için böyle oluyor.

[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 04:05:33 Erman1903 ]

Çevrimiçi sEuL

Vitor transferinin gerceklesmemesine bir nebze sevindim acikcasi. Vida gibi teknik duzeyi ve oyunu geriden kurma kabiliyeti Turkiye ligi icin bile yetersiz olan bir oyuncunun yanina cok daha saglam bir isim alinmasi gerektigi gorusundeyim. Kafalardaki soru isareti ise mevcut transfer komitesinin Vitor Hugo'dan daha iyi bir stoper transfer edip edemeyecegi. Maalesef sorunun cevabini hepimiz biliyoruz - ama iste olurda bir surpriz yapabilirler mi diye de insan icinden gecirmiyorda degil. Hayirlisi olur insallah!

Umarim sol bek transferini agirdan alipta Bursa yonetiminin indirime gitmesini beklemiyoruzdur. Umut Meras'in bize ilac olacagini dusunmuyorum, bize cok daha net bir sol bekin gelmesi gerekiyor ki Caner'i sadece kupa maclarinda ve son 15 dakikalarda izleyelim. Caner'in ilk 11'de basladigi bir takimin sampiyon olma gibi sansinin olmadigini dusunuyorum.

Çevrimiçi Necmi

Necmi şu A takım  fiziği nasıl birşey ben hiç bilmiyorum bu tanımlamayı, ve şu ana kadar bir adam otururken ya da ayakta dururken fiziğine bakıp yok bu olmaz diye anlaşıldığınıda bilmiyordum.  mesela messi ilk 11e girdiği zamanlar sen onun otururken yada ayaktayken boyuna bakıp anlayabilir miydin, evet bu olmuş A takıma olur mu olmaz mı diye? Güç, hız, atiklik, dayanıklılık  diye birşeyler var ve bunu adam oynamadan ve hatta birsüre oynamadan kesinlikle anlayamazsın sanıyordum ben bugüne kadar, 10 dakika seyretmek filanda yetmez bence.  bir arkadaşım aynı hataya düşüp lisede incecik bir çocukdan temiz bir dayak yemişti, inceymiş ama her tarafı kasmış meğersem çocuğun..  :D
çocuk vücudu ile erkek vücudu arasında fark var
biz aynı yaştaki insanlar hakkında zayıf yada güçlü diye yorum yapmıyoruzki
dövüş sporu yapıyorsa yer tabiki bunun konumuzla alakası yokki.
biz sporun içindeki iki insandan bahsediyoruz aynı sporu yapan bir yetişkin bir çocuktan bahsediyoruz
messiyi 16 yaşında kadroya almamışlardır sanırım.
bedensel gelişim diye bir şey var 16 yaşındaki çocuk bu gelişimi tamamlamamışdır daha
bunun cüsseylede alakası yok boylada yok.
istisna olarak elbet bazı çocuklar gelişmiş oluyor hatta inanamıyorsun yaşını duyunca
ama bu özel durum onun dışında türk erkekleri geç gelişiyor zaten bırak 16 yı 18 bile
olgunlaşmıyor bunun için 19-20 gibi ancak oluyor. yabancılarda böyle değil.

Çevrimdışı Erman1903

Vitor transferinin gerceklesmemesine bir nebze sevindim acikcasi. Vida gibi teknik duzeyi ve oyunu geriden kurma kabiliyeti Turkiye ligi icin bile yetersiz olan bir oyuncunun yanina cok daha saglam bir isim alinmasi gerektigi gorusundeyim. Kafalardaki soru isareti ise mevcut transfer komitesinin Vitor Hugo'dan daha iyi bir stoper transfer edip edemeyecegi. Maalesef sorunun cevabini hepimiz biliyoruz - ama iste olurda bir surpriz yapabilirler mi diye de insan icinden gecirmiyorda degil. Hayirlisi olur insallah!

Umarim sol bek transferini agirdan alipta Bursa yonetiminin indirime gitmesini beklemiyoruzdur. Umut Meras'in bize ilac olacagini dusunmuyorum, bize cok daha net bir sol bekin gelmesi gerekiyor ki Caner'i sadece kupa maclarinda ve son 15 dakikalarda izleyelim. Caner'in ilk 11'de basladigi bir takimin sampiyon olma gibi sansinin olmadigini dusunuyorum.

Vitoru sosyal medya taraftarı hariç az kişi o kadar beğendi zaten ama 1 - 0 dan büyüktür mantığıyla bakınca makul fiyat, kampa katılma, oynayan oyuncu olarak gelme gibi avantajları vardı. Sol ayak, topla iyi olma, biraz fizik dediğinde açılış 5 milyon Euro zaten ve biz kiralık kovalıyoruz. Zor ötesi.

O fiyatlara bir elin parmağı kadar oyuncu anca var.

Hugo ve Timothee hariç 30 yaşa kadar kaliteli sol stoper: Sebastiano Luperto, Pedrao bulunuyor. (Mings denilen oyuncuyu yazmıştım başta 22,5 M'a  itelemişler yani demek istediğim bu :)

Sağ ayaklı olup solda oynayan: Rodrigo Caio, Edoardo Goldaniga var göze çarpan.

Havuz çok dar.[/s]
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 08:50:58 Erman1903 ]

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Vitor Victor gibi isimleri sevmem zaten iyi oldu. Yalan rüzgarında Victor Newman sinirimi bozardı o zamandan beri ısınamadım bu isimlere.  :lol:

Çevrimdışı saricasi

Ben onu bunu bilmem o vitor hugo buraya gelecek adam bjk ta oynamak istiyor.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi Nartallo

Yönetici Hugo’yu aldık diyor, akşamına futbolcu başka takıma gidiyor.

8 senedir yönetici olup bu kadar iş bilmez olmak, lakayt olmak için özel çaba gösteriyorlar sanırım, normal bir insan bu seviyede işler yapamaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu transfer özürlülerin panik butonuna basması yakındır.

Atınç'ı da korkudan açıklayamayacaklar.

Neyse bunlar marka değerimize zarar verir, ben gidip biraz Mikonos' ta marka değeri yapayım.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Vitor Victor gibi isimleri sevmem zaten iyi oldu. Yalan rüzgarında Victor Newman sinirimi bozardı o zamandan beri ısınamadım bu isimlere.  :lol:

Bu arada arkadaşlar umutlarınızı yıkmak istemem ama 2 sene üst üste şampiyon olup toplamda belki 150 milyon euro gelir edip borçları kapatmayı geçtim daha da arttıran bi yönetici topluluğundan fazla bişey beklemeyin. Ben öyle yapıyorum kafam rahat sinirlerim tansiyon normal seyrinde. Yıpratmayın kendinizi fazla  :ok:

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada arkadaşlar umutlarınızı yıkmak istemem ama 2 sene üst üste şampiyon olup toplamda belki 150 milyon euro gelir edip borçları kapatmayı geçtim daha da arttıran bi yönetici topluluğundan fazla bişey beklemeyin. Ben öyle yapıyorum kafam rahat sinirlerim tansiyon normal seyrinde. Yıpratmayın kendinizi fazla  :ok:
Fikret orman ekonomi bakani olsun, bonservise antitez olarak dogmus falan diyen romantik tayfa vardi
Yahu bisi bildikleri yok zar atiyor dedigimde bana tepki veriyorlardi 3-4 sene once
Sampiyon olurken fikret orman dikkat etsin yuve olacaz derken unal aysal gssi olmayalim diyen bir elin parmaklariydik. Noldi?

Belliydi ne olacagi kimse gormek istemedi, ozel ucak parasina ben cemkirinxe 50bin dolarin hesabimi yapilir yahu itibardir, futbolcu bakiyor buyuk kulup diyor deniyordu
Noldi?

Isvec baskani ekonomi ucuyor bizim ayranimiz yok icmeye tahtirevanla sicmaya gidyoruz ozel ucakta. Sen kimsin arkadas, ozel ucak mi fordun besiktas yonetimine girmeden nasil bir sonradan gormeliktir tarif edilemez.
Hep bu azicik para gorunce son kurusuna kadar harcayip lale devri yasayan osmanli kafasi

Hesap sorumca da ayni karisilik. Yahu az paraymis cerez oarasiymis. Paramizin hesabini da soramoyoz
O paralar fikret orman yonetiminin alyuzune verilmiyor besiktas taraftarinicin veriliyor kulube. Bugun taraftar olmasa 5. Amatorde vefaspor ile oynarsin derbi macini

Çevrimiçi Samet Ç

Yeni sezon formaları, dün ise satışa sunulmuştu.

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; Şu ana kadar 4.500 adet formanın satışının yapıldığı öğrenildi.

Beşiktaş taraftarı, en çok ilgiyi ise siyah formaya gösterdi.

Siyah forma satışlarının diğer formalardan biraz daha fazla olduğu ifade edildi.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fikret orman ekonomi bakani olsun, bonservise antitez olarak dogmus falan diyen romantik tayfa vardi
Yahu bisi bildikleri yok zar atiyor dedigimde bana tepki veriyorlardi 3-4 sene once
Sampiyon olurken fikret orman dikkat etsin yuve olacaz derken unal aysal gssi olmayalim diyen bir elin parmaklariydik. Noldi?

Belliydi ne olacagi kimse gormek istemedi, ozel ucak parasina ben cemkirinxe 50bin dolarin hesabimi yapilir yahu itibardir, futbolcu bakiyor buyuk kulup diyor deniyordu
Noldi?

Isvec baskani ekonomi ucuyor bizim ayranimiz yok icmeye tahtirevanla sicmaya gidyoruz ozel ucakta. Sen kimsin arkadas, ozel ucak mi fordun besiktas yonetimine girmeden nasil bir sonradan gormeliktir tarif edilemez.
Hep bu azicik para gorunce son kurusuna kadar harcayip lale devri yasayan osmanli kafasi

Hesap sorumca da ayni karisilik. Yahu az paraymis cerez oarasiymis. Paramizin hesabini da soramoyoz
O paralar fikret orman yonetiminin alyuzune verilmiyor besiktas taraftarinicin veriliyor kulube. Bugun taraftar olmasa 5. Amatorde vefaspor ile oynarsin derbi macini
Fikret Orman YD’yi geçecek o kesin.
YD zamanında bu kadar taraftarı desteği yoktu finansal olarak forma,ürün,kombine  satışı.
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 11:50:47 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman YD’yi geçecek o kesin.
Bu sene fb sampiyon olur turkiye dinamiklerine gore ekstra bisiler olmazsa
Sonraki 2 sene biz sampiyon olursak efsane baskan olarak ugurlariz, 4 kupali.
Zaten efsane is olur 9 senede 4 kupa gibi bir basari
Olmazsa artik yd ile karsilastirilir baskanin kendi secimi sonucta o yonetim kurulunu biz kurmadik, bizim sucumuz karsisina duzgun aday cikartip baskani silkeleyip kendine getiremememizdir

Yahu besiktas tarafatrina ezik renkli hayrani diyen yonetici var baskanin yaninda, orhan ak falan teknik kadroda 5te5 yapalim renkli basin acayip kasiyacak oralari

Çevrimdışı Erman1903

Yönetim plansız bir transfer politikası izliyor, ayrıca bariz bir şekilde kamuoyu yoklaması yapıldığına inanıyorum. Bizde sosyal medyada bahsedilen şeyler transferde payları olan kişilerin aldıkları kararlarda etkili oluyor.

Kadro kurmak başarılı olmak için en büyük etkenlerden biri. Çok bir şey beklemek değil belki ama bir taraflara irade koymak ve seçenekleri artırmaya çalışmaktan zarar gelmez.

Çevrimiçi Savaş

Yaz oraya bir tosic :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Yaz oraya bir tosic :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Atinc var
Yahu diyegoyu alsinlar iste titi falan baksinlar islerine bu rizeli avaziyem diye bi eleman vardi iyi topcu onu alabilirler benim korktugum tiransferin son gunu buraki satip pekto ile uzatip lige baslamak, yaparlsr mi, belli olmaz

Çevrimdışı saricasi

İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Geçen sezon fenerin düştüğü duruma bu yıl biz düşeceğiz gibi gözüküyor. İnş yanılırım.
Eksiğimiz çok , paramız yok, durum hiç iç açıcı değil.  :money:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bazı yerler Vitor'un ülkesine dönmeye sıcak baktıgı belirtirken, diğer yerler kariyerini kesinlikle Avrupa'da devam ettirmek istediğini belirtiyor.  Sonucu bizde merakla bekliyoruz. :D

Çevrimdışı doganay

Daha bu genç yaşında memleketine dönmek isteyeceğini sanmam. Bizden fazla para da adama teklif edemezler herhalde

Çevrimdışı doganay

Aynı Boyd transferinde olduğu gibi bize para miktarını yukseltmemize neden olur fikrindeyim.

Çevrimdışı mylife1903

Bizim unut nayiri hemen hukuk kuruluna yonlendirelim
Temiz yuzlu caliskan yakisikli cocuk hem de iyi besiktasli
Maasi da uygun hem top oynamakla vakit kaybetmesin hemen is basi yapsin pazartesi
Davalara baksin
Cekirdekten yetisme sipor hukukcusu olur
Dunyada ilk ornek olabilir cocuk