2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2809562 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mylife1903

aynen öyle oldu neresi mor bunun bildiğin mavi işde çivit mavisi
birde ana renk değil bu sene iki tane beyaz forma çıkardılar diyede bakabiliriz.
Abii sort konusu sikinti gormedin mi beyaz sortla, at yelesine sinek konmus gibi

Çevrimdışı cursedofdragon

1 transfer yapıp yine durduk böyle olmaz.sol stoper,sağ bek,sol bek avusturya kampına yetiştirilmesi lazım.
[ Son Düzenleme: 18 Temmuz 2019, 18:52:09 cursedofdragon ]

Çevrimdışı 38life

bilenler yorumlasın.

Wyscout'tan üstünkörü baktım. İlk izlenimim olumsuz. Ama daha fazla izlemem gerek. Ciddi şekilde gündeme gelirse izlerim. Şuan menajer pompalamasi gibi duruyor haber.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erman1903

lirim kastrati diye bir arkadaşa 3 milyon vermişiz diyorlar

N'Dongola bizim seviyemizde bir oyuncu değil ön tarafta oynayacak oyuncularımızın iş bitirmesi gerekiyor aksi halde tüm yük Burağın üstünde olacak.

Maehle bu sezon piyasa yapmış, kiralayacaklarını sanmıyorum. Artık piyasa eskisi gibi değil, genç oyuncuların değeri bir anda yükseliyor Maehleyi satmak isteyecektir Genk. 9M euro edecek bir oyuncu asla değil, sağ bek sol bek kadar zor bulunmuyor. Yerine 1-2 milyon civarına bir adam bulur çatır çatır oynatırlar.

Sağ bek en çok adam yetişen pozisyonlardan, oraya yabancı oyuncu bakmamız lüks olur. Brezilyada Zeca var, iki taraftada oynayabilen bek 1.5M euro. Haberlerde geçen Trauco (sol) da fena bir oyuncu değil.

Bizim Boyd 2 tane Kastrati eder.

Kopenhag uçakla 1 saat, Viktor Fischer'e baksınlar 7M Euro. Bizde leblebi gibi gol atar, asist yapar.
[ Son Düzenleme: 18 Temmuz 2019, 18:51:28 Erman1903 ]

Abdullah Avcı'nın yardımcılarından olan Orhan Ak, Beşiktaş'ın resmi internet sitesindeki 'Teknik Kadro' bölümünde yer almadı.

Çevrimdışı worns

Sol beke filipe luis çok iyi hamle olur. Adrianoyu aratmaz. Gökhan vida hugo luis gibi bir geri 4lü akıllı ve etkin, geriden oldukça iyi top çıkartacak bir tabloyu gözümde canlandırıyor.

Bizim adrianonun yerine bu tür bir bek kontratı verme şansımız olmalı aslında. Bütün sorun canerden kaynaklanıyor. Bir rotasyon oyuncusu için kontratı çok yüksek. Başakşehir filan istese de üçe beşe bakmadan elden çıkartabilsek keşke.

Çevrimiçi Necmi

40 yaşın üstündeki kitleye bakıyorum. Acayip bir "Öğrenilmiş çaresizlik" var. Geçenlerde de yine yaşça büyük bir abimizle tartışırken bunu söylemiştim. "Değişmez, buralarda olmaz, imkansız, daha önce de olmadı, biz geldiğimizde de olmamıştı, gidiyoruz hala olmuyor, o yüzden olmaz." Modları hep bu.

İyi ki gençler var. Bazen 19-20 yaşın altındakilere "velet" diye takılıyorum ama gözünden öpeyim ben onları. En azından umutları var.
tamam işde sende kırk yaşına gelene kadar bu kafada gidersin geldiğinde bakarsın birşey olmamış sende aynı lafları söylersin
yaşı ileri olanla senin arandaki fark onların bunu zaten tecrübe etmiş olmaları
bunun adı çaresizlik değil tam tersine çaresizlik bir şeyi sürekli deneyip başaramayıp hala aynı yoldan devam edip başarı ummaktır çünkü
kendini tıkamışsın yeniliğe açık değilsin değişimi kabullenemiyorsun bunun adı çaresizliktir.
sağlam temele oturmayan umut hayalperestliktir ama evinde oturup tv nin karşısında ben dünyanın en zengin insanı olacağım diye umut edebilirsin
senin için umuttur başkaları için hayal ama onun yerine mücadele edersin başarırsın başarısız olduğunda yeni yollar denersin
sürekli ileri hamle yaparsın o zaman zengin olacağım diye umut edersen başkasıda çocuk bunun için mücadele ediyor der
olur olamaz ama deniyor der.
sürekli aynı şeyi tekrarlamak aslında çaresizliktir çünkü farklı çözüm üretemiyorsun alışılmışın dışına çıkamıyorsun
aslında tersi olmalı yaşı ilerleyenin alacağı risk çoktur zamanı yoktur o nedenle yeni şeyler denemek istemez ama gençlerin
araştırmacı olması hep yeni yollar bulma çabasında olması gerekmiyormu. zaten alışılmış düzeni yaşlılar parsellemiş
gençlerin o düzenin içine girmesi zor rekabet için yeni yollar bulması gerekiyor.
ne zaman gençler monotonluğun içine saplandıysa o zaman işde ülke kaybetmiş demektir.
biz konumuz dışında cumhuriyet kurulduğundan beri eğitim sistemi monoton yürüdü gitti mühendisler falan yetişdirdik bu sistemde
ama aslında yetiştirdiğimiz mühendis değil montaj işçisiydi. sonra eğitimde doğru olmasada belli değişikliklere gitti
özel okullar ortaya çıktı bu kadarla bile montajcılıktan üreticiliğe geçebildik. tabi bu sadece eğitimle olmuyor. ama önemli bir yerde tutuyor.
bir işde sürekli deneyip başarı sağlayamıyorsan alışılmışın dışına çıkman gerekiyor
çünkü alışık düzende risk yoktur. riskde başarıyı getirir. tabi dibede vurdurur. ama ucunda bir başarı vardır
diyalektik derki hiç birşey durağan değildir herşey durum ve şekil değiştirir.
başarılı bir sistemde kursan o sistemle sürekli başarı sağlayamazsın gelişen koşullara göre güncelleme yapman gerekir.
doğru tahlilleri yapmak esas önemli olan alt yapıyla mesela yıldız yetiştiremezsin bu yetenek işi arada bir gelir ve yetenekle
yürür gider alt yapı makine düzeninde insan yetiştirir. yıldız değildir ama ortalamanın üzerinde bilgiye sahip ve sürekli çalışmayla
bunu doğru yapmayı öğrenmiş çarkın dişlilerini yetiştirir. işde bunu doğru yapmıyorsan o dişliler eğri büğrü olur ve hiç bir makinede randımanlı çalışmaz bozuk üründür
bizim alt yapı bu işde geçtim bizim a takımdan biz hiçbir takımın kadrosuna oyuncu yetiştiremedikki ikinci lige bile kimi versen kadroya giremiyor
demekki bizim fabrika sorunlu ürün yetiştiriyor bu sistemle gidersen on sene sonrada o ürün sorunlu çıkar yirmi sene sonrada sorunlu çıkar
geleceği görmek için müneccim olmaya gerek yok geçmişe bakman yeterli. şimdi bir genç çıkar süper olur dersin hemen bak alt yapıdan oyuncu çıkıyormuş
bu öyle değil yetenekli olan için zaten alt yapının çokda önemi yok çemişgezektede çıkar o senin bunda bir artın olmaz.
neden alt yapıdan a takıma oyuncu kazandırmıyoruz bunu sormadan önce neden alt yapıdan ikinci ligde oynayacak oyuncu bile çıkaramıyoruz u sormak lazım bence
geçtim a takımı dünya yıldızı dediğimiz muhammet nerde şimdi.

Beşiktaş'ta kadroda düşünülmeyen isimlerden Enzo Roco'ya, Denizlispor'dan sonra Meksika'nın Tigres kulübü de talip oldu. Tigres, önümüzdeki günlerde Roco için Beşiktaş'la görüşecek.

Çevrimiçi Necmi

Abii sort konusu sikinti gormedin mi beyaz sortla, at yelesine sinek konmus gibi
bence bunun suçlusu yönetim forma standartında bunu koyacaksın beyaz forma çıkartıyorsan beyaz şortun olmayacak
uefa beyaz şortu görünce direk seni buna mahkum ediyor renkli takımlarda bu olmuyor
ama bizim renklerimiz siyah beyaz ve her zaman seçenek bizim formalarda oynamak olarak
uygulanıyor sadece biz değiliz ama beyaz forma ile oynayan her takımda şortta beyaz oluyor
rakibe göre seçiliyor bu bence bizim elimizde olan birşey değil
her takımın iç saha dış saha forması var iç saha açık renk deplasman koyu renk aslında
ama senin iç saha f. orman beyaz şortun siyah oluncu kural dışı kalıyor birde bu hep siyah beyaz tv lere göre alınmış kurallar
güncelleme yapmaları lazım talimatları iyi okumak lazım
bende beyaz şorta illet oluyorum. ama sanırım bununla alakalı bir talimat var sen belirleyemiyorsun
çıkacağın forma kombinasyonunu tff ve uefa seçiyor her halde

Çevrimiçi BJKTÜRK23

FM'e göre bazı oyuncuların sağ ve sol ayaklarının 20 üzerinden puanlaması:

Halil Dervişoğlu

Burak Yılmaz

Güven Yalçın

Cenk Tosun

Oğuzhan Akgün

Mario Gomez

Higuain

Cristiano Ronaldo

Söylediklerimi doğrular nitelikte bir paylaşım yapmışsın sağol  :D Halil ve Cenk olduk yüksek puan almışlar şimdi sen daha iyi biliyorsundur o oyun ben de yok ama bu değerler şut gücü mü teknik mi veya karışık mı acaba bitiricilik ayrıdır tahmin ediyorum. Cavani,Kane,Aquero,Falcao,Huntelaar bunların da varsa paylaşır mısın merak ettim gerçi saydıklarımın bitiricilik golcülük özelliği yüksektir.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Sol bek için filipe Louis diyorlar. Defans bir hayli uzun boylu olacak defansın boy ortalaması 1.85 falan oluyor. Gs lilerin gözden kaçırdığı bir nokta var. Fernando baya uzun boylu bir 6 numaraydı. Yerine aldıkları seri 170 cm bu sene duran top ve kornerlerden çok gol yiyeceklerini tahmin ediyorum. Luyindama dışında iyi kafaya çıkan defans oyuncuları yok. Kenarda babel var bir de diagne var. Esasında 3 kişi iyi kafaya çıkabiliyor. Fernandonun eksikliği hissedilir. Bizim eğer filipe de gelirse 6 oyuncumuz net bir şekilde iyi kafaya çıkan oyuncular olacak. Vida , hugo, filipe, burak, dorukhan, atiba

en etkili çıkanı gg bence ön direğe koşup çok iyi zamanlama ile arkaya çıkarıyor atiba vida vs öyle gol attırmışlığı var 3-4 gol hatırlıyorum sırf geçen sene.

Çevrimdışı Erman1903

Söylediklerimi doğrular nitelikte bir paylaşım yapmışsın sağol  :D Halil ve Cenk olduk yüksek puan almışlar şimdi sen daha iyi biliyorsundur o oyun ben de yok ama bu değerler şut gücü mü teknik mi veya karışık mı acaba bitiricilik ayrıdır tahmin ediyorum. Cavani,Kane,Aquero,Falcao,Huntelaar bunların da varsa paylaşır mısın merak ettim gerçi saydıklarımın bitiricilik golcülük özelliği yüksektir.

Bu değerler karışık. Vuruş, orta, pas gibi tüm teknik işlemler için geçerli.

Çevrimdışı 38life

tamam işde sende kırk yaşına gelene kadar bu kafada gidersin geldiğinde bakarsın birşey olmamış sende aynı lafları söylersin
yaşı ileri olanla senin arandaki fark onların bunu zaten tecrübe etmiş olmaları
bunun adı çaresizlik değil tam tersine çaresizlik bir şeyi sürekli deneyip başaramayıp hala aynı yoldan devam edip başarı ummaktır çünkü
kendini tıkamışsın yeniliğe açık değilsin değişimi kabullenemiyorsun bunun adı çaresizliktir.
sağlam temele oturmayan umut hayalperestliktir ama evinde oturup tv nin karşısında ben dünyanın en zengin insanı olacağım diye umut edebilirsin
senin için umuttur başkaları için hayal ama onun yerine mücadele edersin başarırsın başarısız olduğunda yeni yollar denersin
sürekli ileri hamle yaparsın o zaman zengin olacağım diye umut edersen başkasıda çocuk bunun için mücadele ediyor der
olur olamaz ama deniyor der.
sürekli aynı şeyi tekrarlamak aslında çaresizliktir çünkü farklı çözüm üretemiyorsun alışılmışın dışına çıkamıyorsun
aslında tersi olmalı yaşı ilerleyenin alacağı risk çoktur zamanı yoktur o nedenle yeni şeyler denemek istemez ama gençlerin
araştırmacı olması hep yeni yollar bulma çabasında olması gerekmiyormu. zaten alışılmış düzeni yaşlılar parsellemiş
gençlerin o düzenin içine girmesi zor rekabet için yeni yollar bulması gerekiyor.
ne zaman gençler monotonluğun içine saplandıysa o zaman işde ülke kaybetmiş demektir.
biz konumuz dışında cumhuriyet kurulduğundan beri eğitim sistemi monoton yürüdü gitti mühendisler falan yetişdirdik bu sistemde
ama aslında yetiştirdiğimiz mühendis değil montaj işçisiydi. sonra eğitimde doğru olmasada belli değişikliklere gitti
özel okullar ortaya çıktı bu kadarla bile montajcılıktan üreticiliğe geçebildik. tabi bu sadece eğitimle olmuyor. ama önemli bir yerde tutuyor.
bir işde sürekli deneyip başarı sağlayamıyorsan alışılmışın dışına çıkman gerekiyor
çünkü alışık düzende risk yoktur. riskde başarıyı getirir. tabi dibede vurdurur. ama ucunda bir başarı vardır
diyalektik derki hiç birşey durağan değildir herşey durum ve şekil değiştirir.
başarılı bir sistemde kursan o sistemle sürekli başarı sağlayamazsın gelişen koşullara göre güncelleme yapman gerekir.
doğru tahlilleri yapmak esas önemli olan alt yapıyla mesela yıldız yetiştiremezsin bu yetenek işi arada bir gelir ve yetenekle
yürür gider alt yapı makine düzeninde insan yetiştirir. yıldız değildir ama ortalamanın üzerinde bilgiye sahip ve sürekli çalışmayla
bunu doğru yapmayı öğrenmiş çarkın dişlilerini yetiştirir. işde bunu doğru yapmıyorsan o dişliler eğri büğrü olur ve hiç bir makinede randımanlı çalışmaz bozuk üründür
bizim alt yapı bu işde geçtim bizim a takımdan biz hiçbir takımın kadrosuna oyuncu yetiştiremedikki ikinci lige bile kimi versen kadroya giremiyor
demekki bizim fabrika sorunlu ürün yetiştiriyor bu sistemle gidersen on sene sonrada o ürün sorunlu çıkar yirmi sene sonrada sorunlu çıkar
geleceği görmek için müneccim olmaya gerek yok geçmişe bakman yeterli. şimdi bir genç çıkar süper olur dersin hemen bak alt yapıdan oyuncu çıkıyormuş
bu öyle değil yetenekli olan için zaten alt yapının çokda önemi yok çemişgezektede çıkar o senin bunda bir artın olmaz.
neden alt yapıdan a takıma oyuncu kazandırmıyoruz bunu sormadan önce neden alt yapıdan ikinci ligde oynayacak oyuncu bile çıkaramıyoruz u sormak lazım bence
geçtim a takımı dünya yıldızı dediğimiz muhammet nerde şimdi.

Senin tecrübelerin senin zamanın için. O yüzden sende kalsın, almayalım, sağol.

Çevrimdışı Kutay

Beşiktaş'ta kadroda düşünülmeyen isimlerden Enzo Roco'ya, Denizlispor'dan sonra Meksika'nın Tigres kulübü de talip oldu. Tigres, önümüzdeki günlerde Roco için Beşiktaş'la görüşecek.
Mirin kalsa sıkıntı olmaz belki ama Roco çok vasat umarım göndermeyi başarırız.Ne kadar koparırsak kardır.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı 38life

Bunlar sadece zayıf ayağın "güçlü ayağa göre" hangi oranda iyi olduğu. Teknik, bitiricilik vs. gibi konularda fikir vermez. Zaten gördüğün gibi tüm futbolcuların güçlü ayağı 20 ile puanlandırılıyor direkt. Bence ayak konusunda 20 üzerinden puanlamaları yanlış zaten. Çünkü Football Manager'da tüm yetenekler 20 üzerinden puanlanır. Ayak konusunda zayıf ayağın güçlü ayağa göre kullanım kalitesi oranı % ile belirtilse daha doğru olur.

İstediğin oyuncular aşağıda. İsimler sol üstte yazıyor.

[ Son Düzenleme: 18 Temmuz 2019, 19:41:31 38life ]

Çevrimiçi sozkul

....
 bunu iki sene önce hatırlarsan rıdvan için yaptılar çocuk daha şu anda bile a takım fiziğine ulaşmış değil
efendim rıdavan varmış neden sol bek alınacakmış deniyordu.
.....

Necmi şu A takım  fiziği nasıl birşey ben hiç bilmiyorum bu tanımlamayı, ve şu ana kadar bir adam otururken ya da ayakta dururken fiziğine bakıp yok bu olmaz diye anlaşıldığınıda bilmiyordum.  mesela messi ilk 11e girdiği zamanlar sen onun otururken yada ayaktayken boyuna bakıp anlayabilir miydin, evet bu olmuş A takıma olur mu olmaz mı diye? Güç, hız, atiklik, dayanıklılık  diye birşeyler var ve bunu adam oynamadan ve hatta birsüre oynamadan kesinlikle anlayamazsın sanıyordum ben bugüne kadar, 10 dakika seyretmek filanda yetmez bence.  bir arkadaşım aynı hataya düşüp lisede incecik bir çocukdan temiz bir dayak yemişti, inceymiş ama her tarafı kasmış meğersem çocuğun..  :D

Mirin kalsa sıkıntı olmaz belki ama Roco çok vasat umarım göndermeyi başarırız.Ne kadar koparırsak kardır.

mirin yedek olarak kalır zaten.

Vida-Hugo-Mirin-Alpay gibi.

Çevrimiçi Samet Demir

mirin yedek olarak kalır zaten.

Vida-Hugo-Mirin-Alpay gibi.
Atınç?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Necmi şu A takım  fiziği nasıl birşey ben hiç bilmiyorum bu tanımlamayı, ve şu ana kadar bir adam otururken ya da ayakta dururken fiziğine bakıp yok bu olmaz diye anlaşıldığınıda bilmiyordum.  mesela messi ilk 11e girdiği zamanlar sen onun otururken yada ayaktayken boyuna bakıp anlayabilir miydin, evet bu olmuş A takıma olur mu olmaz mı diye? Güç, hız, atiklik, dayanıklılık  diye birşeyler var ve bunu adam oynamadan ve hatta birsüre oynamadan kesinlikle anlayamazsın sanıyordum ben bugüne kadar, 10 dakika seyretmek filanda yetmez bence.  bir arkadaşım aynı hataya düşüp lisede incecik bir çocukdan temiz bir dayak yemişti, inceymiş ama her tarafı kasmış meğersem çocuğun..  :D

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bunlar sadece zayıf ayağın "güçlü ayağa göre" hangi oranda iyi olduğu. Teknik, bitiricilik vs. gibi konularda fikir vermez. Zaten gördüğün gibi tüm futbolcuların güçlü ayağı 20 ile puanlandırılıyor direkt. Bence ayak konusunda 20 üzerinden puanlamaları yanlış zaten. Çünkü Football Manager'da tüm yetenekler 20 üzerinden puanlanır. Ayak konusunda zayıf ayağın güçlü ayağa göre kullanım kalitesi oranı % ile belirtilse daha doğru olur.

İstediğin oyuncular aşağıda. İsimler sol üstte yazıyor.

Çok sağol zahmet verdim  :ok: . Beğendiğim golcülerin hiçbiri solak değil  :D

20-18 olan Cenk in iki ayağı da birbirbirine yakın oluyor o puanlamada. %52.5 sağ %47.5 sol deseler daha iyi  % de verselermiş dediğin gibi  ya da ayrı ayrı değerlendirselermiş.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gelebileceğini düşünmüyorum bu maliyetle  :tabe:

Schalke'nin Ukraynalı oyuncusu Yevhen Konoplyanka ile Fenerbahçe'nin yanı sıra Beşiktaş da ilgileniyor. (Sky Deutschland)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Çok sağol zahmet verdim  :ok: . Beğendiğim golcülerin hiçbiri solak değil  :D

20-18 olan Cenk in iki ayağı da birbirbirine yakın oluyor o puanlamada. %52.5 sağ %47.5 sol deseler daha iyi  % de verselermiş dediğin gibi  ya da ayrı ayrı değerlendirselermiş.

Zahmet değil. Oyun zaten açık bende hep :)

Çevrimiçi sefaköykartali

Modric ve corluka haric hepsini at cöpe.
Hem zagrep örnegi cok yanlis örnek, irdaki transfer pilitikasi kulüplen hic bir alakasi yok, tamamen yillardir mamic ve menejerler ceplerine koydular o paralari. Piaca denen adamin gercek degeri 2 milyonu gecmez, ama 23 milyona Juveye gitti, ve kimse anlayamadi, zagrep taraftari haftalarca yazdi nasil oluyor bu is falan diye. Begenmedigimiz m. Pektemek on basar piaca denen gereksize. Bildigim kadariyla mamic suan bosnada yasiyor ve hirvatistana dönemiyor, bu usulsüzlüklerden dolayi.
niye çöpe atıyoruz ki? Ayrıca pjaca nın değeri 2 milyon falan değildir. Benfica, porto satar mendes çetesi fiyatları fazla gösteriyor, Brezilya satar orada oyuncu hakları şirketlerin elinde usulsüzlük falan deriz, Belçika satar onların bilmem nesi var, zagreb satar menajer usulsüzlüğü deriz. Her şeye bir kulp takmayı bırakıp neden bizim yapamadığımızı düşünmemiz gerek. Adamlar takır takır oyuncu çıkarıyor büyüklere de satıyor. Yetiştiriyorlar ya da buluyorlar işte. Şu an bile kadrolarında Olmo var, livakovic var, marin var, lovro majer var. Ellerinde yetenekli genç dolu. Hepsi de çok yetenekli ve geleceğin yıldız adayı diyebileceğimiz isimler.

Çevrimiçi sefaköykartali

Bu eskişehir den aldığımız ikinci iyi transfer olacak gibi gözüküyor. Bu işin üzerinde daha fazla durmalıyız. Yazıcı ilk çıktığında lise takımıyla şampiyon olan takımla isim yapmıştı. Tsde ilk çıktığında 3 e 5 e alsan şimdi 25 milyonluk oyuncun vardı. Abdülkadir de öyle. Biraz uğraşsak Beşiktaş' ın Türkiye' den alamayacağı oyuncu mu var?

Çevrimdışı 38life

Bu eskişehir den aldığımız ikinci iyi transfer olacak gibi gözüküyor. Bu işin üzerinde daha fazla durmalıyız. Yazıcı ilk çıktığında lise takımıyla şampiyon olan takımla isim yapmıştı. Tsde ilk çıktığında 3 e 5 e alsan şimdi 25 milyonluk oyuncun vardı. Abdülkadir de öyle. Biraz uğraşsak Beşiktaş' ın Türkiye' den alamayacağı oyuncu mu var?

Gökhan Keskin: "Beşiktaş'ta çalışırken Cengiz Ünder, Çağlar Söyüncü, Dudu ve Ahmet Kutucu'nun alınması için rapor verdik. Kendi işi tekstil olan bir yönetici geldi, her işe karıştı." (TRT Spor)

Gökhan Keskin: Biz Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder'i almak istedik. Ahmet Kutucu'yu 2 sene izledik. Biz raporu veriyoruz gerisi yöneticiye kalıyor. Çağlar Söyüncü'nün imzaya kaldığını biliyorum. Almadılar.

Ekonomik kurtuluşun tek yolu gençler. Lakin iş bilen yönetici lazım.
[ Son Düzenleme: 18 Temmuz 2019, 21:05:46 38life ]