2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2781066 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Erman1903

Vitor hugo transferi yattiysa pek üzülmem. Tanimiyorum, sadece videolarini izledim, ama hic begenmedim. Ayagi cok kötü, bizim mirin gibi her topu taca atiyor, gördügüm videolarda.

Evet, ayağı iyi bir futbolcu değil, Vida'dan bir, bir buçuk iyidir belki o açıdan. Sol stoper olması ve kampa erken katılabilmesi önemliydi.

Sol stoper bulmak gerçekten kolay değil, hele kiralık...

4-5 milyondan başlıyor.

Vit. Guimares kaptanı Pedro Henrique var 5M Euro

Klasik stoper tipinde Sebastiano Luperto var Napolide fakat 22 yaşında. Serie A da yeni yeni sure almaya başladı.

Umarım Roco hakkında çıkan haberler doğrudur belki Timo tekrar gündeme gelir.

Sosyal medyada oyuncuların profillerine saldırma olayı artık vahim durumda .Fakat defans kampa ne kadar çabuk katılırsa o kadar iyi olacak bunu da görmezden gelmemek lazım. Diğer pozisyonlar biraz askıya alınabilir. Su da bir gerçek ki defans işi cozulene kadar bütçeyi korumak gerekli.

Bu arada Kayseri sol stoper Abdennouru baya baya bedelsiz transfer etmiş. Oynamamış ama uyardı bize... 
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 09:19:03 Erman1903 ]

Çevrimiçi Savaş

Renklileri takip etmediğimiz icin bilmiyoruz. Acaba onların muhabirleri de imzalamamış adamlar için bu şekilde detay verip haber yapıyorlar mı?

Mesela renklilerden kırmızı olanın bugün getirdiği siyahi adami ben hiç duymadim okumadım görmedim ama adam bugun indi TR'ye.

Sızdırılmış mıydı bu adam hiç daha önceden?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Ç

Vitor Hugo >>> Palmeiras 5 milyon Euro. Kulübü ve kendisi ile anlaştığın adamı 2 gün bekletirsen araya girip elinden alırlar böyle. Tam iyi iş çıkarmış yöneticiler diyoruz çok geçmeden peşine hemen amatörce bir hata yapıyorlar.

Çevrimiçi levitate

alternatifi timothee diyor.(murat ozen) Dediğim gibi.

ona yönelecekmişiz.
bence peşinden koşulması gereken adam başından beri timothee idi
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 00:10:09 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

bence peşinden koşulması gereken adam timothee idi
Kosacaksan kos da sessiz kos yani
Belki olta bile olsbilir bu hugo ama camianin modunu dusuyor boyle olaylar
Gs taraftari falkao falan konusuyor tartisiyor sen hugo mugo derken malzeme veriyon aleme

Çevrimiçi levitate

Gs taraftari falkao falan konusuyor tartisiyor sen hugo mugo derken malzeme veriyon aleme
abi duyum yok napalım sarıyoruz öyle :D

olta olduğunu da pek sanmıyorum çok ciddi haberler çıkmıştı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Azubuike için yapılan teklif sızdı, Başakşehir fazlasını verdi oyuncuyu aldı. Hugo için anlaşılan rakamlar sızdı Palmerias geldi daha fazlasını verdi adamlar vazgeçti.

içerde biri var sızdırıyor.

Çevrimdışı 38life

Renklileri takip etmediğimiz icin bilmiyoruz. Acaba onların muhabirleri de imzalamamış adamlar için bu şekilde detay verip haber yapıyorlar mı?

Mesela renklilerden kırmızı olanın bugün getirdiği siyahi adami ben hiç duymadim okumadım görmedim ama adam bugun indi TR'ye.

Sızdırılmış mıydı bu adam hiç daha önceden?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neredeyse 1 aydır Seri'nin adı geçiyor galatasarayla. Bu zaten önemli olan bir şey değil. Önemli olan kısım şu: "Seri ile anlaşıldı" haberleri çıktıktan 2 gün sonra Seri istanbula geldi. Transfer böyle yapılır zaten. gs'ye özel bir şey değil. tüm dünya böyle yapıyor. Ben bizim gibi başka bir kulüp görmedim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

Neredeyse 1 aydır Seri'nin adı geçiyor galatasarayla. Bu zaten önemli olan bir şey değil. Önemli olan kısım şu: "Seri ile anlaşıldı" haberleri çıktıktan 2 gün sonra Seri istanbula geldi. Transfer böyle yapılır zaten. gs'ye özel bir şey değil. tüm dünya böyle yapıyor. Ben bizim gibi başka bir kulüp görmedim.
Bizim yöneticide şunu söyledikten sonra oyuncuyu elimizden kaçırıyoruz.

Beşiktaşlı yönetici Ahmet Ürkmezgil: Başka transfer çok zor diyorum. Bankalar Birliğini imzaladığımız noktada pek lüksümüz olacağını düşünmüyorum. Tyler Boyd ve Vitor Hugo transferi sonrası transfer kapanabilir. Flaş bir transfer olmaz.

Çevrimdışı Alper1903

adamlar 3,5 milyar borç açıklıyor arkasına kruse, muriqi, rodri açıklıyor, biz 2 sene üst üste şampiyon olduk cl yaptık borç var diyorlar gele gele sadece boyd geldi. hala 5 sene önceki taktik.roller değişti farkında değiller daha ya da böyle işlerine geliyor.

Çevrimdışı 38life

Mehmet Özcan transferinde en son arada 150 bin euro fark kalmıştı, o iş noldu acaba...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mehmet Özcan transferinde en son arada 150 bin euro fark kalmıştı, o iş noldu acaba...
Ona da geldi dedi duyumcular  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Allah yardımcımız olsun.

Çevrimdışı mylife1903

Azubuike için yapılan teklif sızdı, Başakşehir fazlasını verdi oyuncuyu aldı. Hugo için anlaşılan rakamlar sızdı Palmerias geldi daha fazlasını verdi adamlar vazgeçti.

içerde biri var sızdırıyor.
Yaw sizdirmaya gerek yok. Sizinti menejer tarafindan da olabilir obur kulupten de olabilir burda bizden sizinti oldugu kesinmis gibi davranamayiz
Menejer iyuncusunun ciksrini dusunecek adamin isi bu
Azubike kukubunun istemedigi oyuncu sizintiya ne gerek var
Bjk teklif yaomis sen de atarsin bi posta ogrenirsin sartlarini
Hugo meselesinde palmeyraisn oyuncusu alzTen adam kulupten sevdigi biriri tekefin acsa ogrenir

Soyle dusun cenke gs teklif yapiyir bizim gundemde cenk yok
Sureyya abi ariyor cenki, durum nedir kocum bi gelisme var mi, abi kuluple yollarimiz ayrilacak gs kiralik istiyir der. Yani en kotu senaryo. Baskani arar cenk kendi soyler yahu

Çevrimiçi Kartal Ç

Nasılsa artık hugo'ya 300 bin kiralama bedeli vermek zorunda değiller. versinler 100 binini onlar da bi 50 düşsün huzur içinde bitsin bu iş.

Çevrimiçi yaço58

o 150 binlik farkıda fener kapatıp alırdı ama oyuncunun bizi istemesi avantaj yoksa giderdi örneklerini yaşıyoruz azubukie ilkiydi belgesine kadar sızdırıldı bu hugoda ikincisi 2 gün önce anlaşıldıysa neden imzalamadı bu adam dün daha yöneticimiz çıkıp geldi gibi konuşmadı mı cidden hayret edilecek olaylar içerde bilgileri sızdıran biri var ama kim akşam akşam çok koydu bu haber umarım timotiyi alabiliriz kampa kadar ayrıca herkes ortalıkta ilk haberi verenlerden ertan süzgünle sercan dikme yok ortalıklarda..

Çevrimdışı 38life

Ona da geldi dedi duyumcular  :ebebe:

Nereye geldi acaba, gelmeden önce haber verdi mi? "geliyorum" dedi mi? titreyerek mi geldi? Bunlar önemli detaylar. Muhabirler bilgileri aldıkları kaynağa sorsunlar bu detayları.

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaşlı yönetici Ahmet Ürkmezgil: Başka transfer çok zor diyorum. Bankalar Birliğini imzaladığımız noktada pek lüksümüz olacağını düşünmüyorum. Tyler Boyd ve Vitor Hugo transferi sonrası transfer kapanabilir. Flaş bir transfer olmaz.
Aaaaa bide bu vardi bu herifin adini gorunce okumuyorduk sonrasini gene bombalamis
Sizinti falan degil bu zaten buna baska bisi denir
Isbilmezlik

Çevrimdışı mylife1903

Bu riZede avaziyem diye bi eleman vardi onu seetsek bu yoklukta

Çevrimdışı 38life

Twitterda bazı taraftarlar Beşiktaştan artık "Dingo'nun ahırı JK" diye bahsediyor. Bir şey söylemek istemiyorum...

Çevrimdışı haluk.m

Zorunlu opsiyon olmasa Adem'i kesin kaptırmıştık. 2 Sezondur transferdeki en büyük başarımız. 

Çevrimdışı 38life

Yaw sizdirmaya gerek yok. Sizinti menejer tarafindan da olabilir obur kulupten de olabilir burda bizden sizinti oldugu kesinmis gibi davranamayiz
Menejer iyuncusunun ciksrini dusunecek adamin isi bu
Azubike kukubunun istemedigi oyuncu sizintiya ne gerek var
Bjk teklif yaomis sen de atarsin bi posta ogrenirsin sartlarini
Hugo meselesinde palmeyraisn oyuncusu alzTen adam kulupten sevdigi biriri tekefin acsa ogrenir

Soyle dusun cenke gs teklif yapiyir bizim gundemde cenk yok
Sureyya abi ariyor cenki, durum nedir kocum bi gelisme var mi, abi kuluple yollarimiz ayrilacak gs kiralik istiyir der. Yani en kotu senaryo. Baskani arar cenk kendi soyler yahu

Öbür taraftan sızmıyor. Tyler Boyd'un sözleşmesinde %20 sonraki satıştan pay olduğunu Guimares resmi siteden açıklamasaydı şuan hala haberimiz yoktu bu maddeden... Sadece 1 örnek bu.

Çevrimdışı Alper1903

Twitterda bazı taraftarlar Beşiktaştan artık "Dingo'nun ahırı JK" diye bahsediyor. Bir şey söylemek istemiyorum...

"Sirk JK, Aynen öyle gider JK" olarak bahsettiklerini de gördüm.

Çevrimdışı Erman1903

Bizde senelerdir böyle yapılıyor, taraftar oyunculara tipinden bile gıcık olabiliyor taktı mı takıyor. Yonetimler de taraftara uyuyor.

Çevrimdışı mylife1903

Öbür taraftan sızmıyor. Tyler Boyd'un sözleşmesinde %20 sonraki satıştan pay olduğunu Guimares resmi siteden açıklamasaydı şuan hala haberimiz yoktu bu maddeden... Sadece 1 örnek bu.
Yahu bizden bilgi cikmamis iste portekizliler aciklamis ne guzel seffaflik degil mi?

Neyse biz yerli ve milli hugomuza bakalim
Tolga abi seninde hugonunda diye bir kufur olayi vardi efsanedir
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 00:38:30 mylife1903 ]