Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2299428 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı ALI RIZA

En temiz yol böylelerini atacan tecavüzcüler koğuşuna sonra o düşünsün. İdam tek seferde kurtuluş olur bunlar için.
Böylelerini Namus davasından içeri girenlerin içine atacaksın Bir güzel yok olacaklar... Ölüm onlara kurtuluş olacak işkence çektireceksin...

Çevrimdışı Melekcik

Evet birtarafim mutlu birtarafim kırık toplumumuz nereye gidiyor. İdam olayı gercekten boş dinimize aykiri sen kanunlari iyi uygula kimse birsey yapamaz bugun sikayet edilip ertesi gun salarsan bunlar normal
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı ALI RIZA

Hani nerdesin @ALI RIZA :D
:duman: :duman: :duman: :duman: kaçın @Oktay abi geldi buraya  :kop: :kop: :kop: :kop: hoş geldiniz abi sizi burada görmek  :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Çevrimdışı ALI RIZA

Evet birtarafim mutlu birtarafim kırık toplumumuz nereye gidiyor. İdam olayı gercekten boş dinimize aykiri sen kanunlari iyi uygula kimse birsey yapamaz bugun sikayet edilip ertesi gun salarsan bunlar normal
Dine gireceğim olmayacak... @dişi kartal melek
Tecavüz bir insanlık sucudur... Ha zorla ha 2 cinsin isteyerek yapması... Bunu anlamak lazım...

Çevrimdışı Oktay

@ALI RIZA biyerde dur pervane gibisin  :evillol:

Çevrimdışı Melekcik

Dine gireceğim olmayacak... @dişi kartal melek
Tecavüz bir insanlık sucudur... Ha zorla ha 2 cinsin isteyerek yapması... Bunu anlamak lazım...

Benim demem dinimizle celisir. Allah belalarini versin derken idam edilsin demesi olmaz allahın verdiği cani allah alır. Bu arada nasilsin mactan sonra @ALI RIZA  :money:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA biyerde dur pervane gibisin  :evillol:
:kop: :kop: @Oktay hiç sorma forum tüm konuları tüm sayfaları tüm üyeleri tek tek itina ile kontrol ediyorum tabi konulara da yetişiyorum... Arada kaçırdıklarımız oluyor tekrar geçmişse dönüyorum bakıyorum :) duramıyorum abi :)
İstanbulda güzel bir mekan var sofra salonu geçen CNN de mi bir yerde program izlemiştim süper bir yere benziyor

Çevrimdışı Melekcik

:duman: :duman: :duman: :duman: kaçın @Oktay abi geldi buraya  :kop: :kop: :kop: :kop: hoş geldiniz abi sizi burada görmek  :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
Hayirdir o dami dövecek seni yoksa @ALI RIZA   :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Benim demem dinimizle celisir. Allah belalarini versin derken idam edilsin demesi olmaz allahın verdiği cani allah alır. Bu arada nasilsin mactan sonra @ALI RIZA  :money:
Mactan sonra derken Kahve de ses kısıklıgı ile cıktım  :evillol: son 10 dk okey sesinden çok benim sesim çıkıyordu  :sevinc @dişi kartal melek

Çevrimdışı ALI RIZA

Hayirdir o dami dövecek seni yoksa @ALI RIZA   :kop: :kop:
o konuda belirsizim melek  :evillol: @Oktay abi süpheli yaklasıyor açıkcası kararsızım bende içten fetih ediyorum sofra salonları neargile evleri söyleyerek  :evillol:

Çevrimdışı Melekcik

Mactan sonra derken Kahve de ses kısıklıgı ile cıktım  :evillol: son 10 dk okey sesinden çok benim sesim çıkıyordu  :sevinc @dişi kartal melek
Neyseki kaza yasamadik bendede tvde hafif çatlak oluştu 2-2 de ama ozan mıdır nedir bitti diye bağırdıya elimdeki kumanda tvye doğru yola cikmıştı @ALI RIZA  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Melekcik

o konuda belirsizim melek  :evillol: @Oktay abi süpheli yaklasıyor açıkcası kararsızım bende içten fetih ediyorum sofra salonları neargile evleri söyleyerek  :evillol:

Arkanda melek ablan var korkma  :boxin: :boxin:

Çevrimdışı ALI RIZA

Neyseki kaza yasamadik bendede tvde hafif çatlak oluştu 2-2 de ama ozan mıdır nedir bitti diye bağırdıya elimdeki kumanda tvye doğru yola cikmıştı @ALI RIZA  :kop: :kop: :kop:
Aynen atınç sağolsun 2m boyuyla o topa vuramadı ya deli oldum  :s20: :s20: 2. golu attıgımda 10 yıl evvel tanıdıgım kişi nasıl bana bakıyor gülüyordu bu halini izlesen intihar edersin diyordu :) stress heyacan çığlık hepsi bir arada... SOn penaltıya bakmadım ses ile odaklaştım kafayı eğdim gözler kapalı idi...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

Aynen atınç sağolsun 2m boyuyla o topa vuramadı ya deli oldum  :s20: :s20: 2. golu attıgımda 10 yıl evvel tanıdıgım kişi nasıl bana bakıyor gülüyordu bu halini izlesen intihar edersin diyordu :) stress heyacan çığlık hepsi bir arada... SOn penaltıya bakmadım ses ile odaklaştım kafayı eğdim gözler kapalı idi...
Ben de bakamadim arkami dondum malum ba biraz tehlikeli kullaniyor penaltilar :money: :money:

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

:idisapprove: :idisapprove: :idisapprove: :idisapprove: bizim kadar smileyle analaşan 2 li yoktur herhalde  :evillol: :evillol:
Evet galiba  :alala: :alala:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe