Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2299449 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı Tolga

Yanlız kadın ayrı 19 20 yasinda genc ayrı  :ok:
Kız olsun kadın olsun farketmez bayan bayandır.

Buradan Ahmet Çakar'ın söylediği doğrudur anlamı mı çıkıyor şimdi.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Melekcik

Kız olsun kadın olsun farketmez bayan bayandır.

Buradan Ahmet Çakar'ın söylediği doğrudur anlamı mı çıkıyor şimdi.

Yok hayir yanlis anladin tabi dogru degil ama yinede fark olur bunu anlayamazsin hicbir erkek anlamaz ben bunu söyledim @Tolgaozkhrmn
[ Son Düzenleme: 16 Şubat 2015, 19:40:35 dişi kartal melek ]
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Tolga

Yok hayir yanlis anlarin tabi dogru degil ama yinede fark olur bunu anlayamazsin hicbir erkek anlamaz ben bunu söyledim
Niye erkekler anlamasın ki ben öyle düşünmüyorum.

Ayrıca arada nasıl bir fark gerçekten merak ettim.

Çevrimdışı Melekcik

Niye erkekler anlamasın ki ben öyle düşünmüyorum.

Ayrıca arada nasıl bir fark gerçekten merak ettim.

Size şöyle aciklayayı sizin 17 yaşınızla gerci arada fazla yaşınız yok ama simdi ile fark vardır bu acidan diyorum
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Melekcik

Birde şu var bir git 19 yasindaki kizdan dayak ye birde 28 30 yaşındakinden ye anlarsin tabi her kadin bir olmaz ama gercekten fark olur @Tolgaozkhrmn  :ok:

Çevrimdışı Tolga

Size şöyle aciklayayı sizin 17 yaşınızla gerci arada fazla yaşınız yok ama simdi ile fark vardır bu acidan diyorum
Tabi ki fark var ama ben şunu hatırlattım.

Ahmet Çakar, "Kadınlar istemezse tecavüze uğramaz" demişti 2 sene evvel.

Yani tecavüze uğrayan kadın olunca meşru olabilir fakat kız olunca mı suç olmuş oluyor.

Tecavüz her yerde tecavüzdür ben bunu anlatmaya çalışıyorum.

O yüzden de Ahmet Çakar'ın Nihat Doğan'a sözde verdiği ayar göstermelikti yani.

Hatta böyle bir söz söylediğini hatırlamış olsaydı dün o kadar bağıra çağıra konuşamazdı adım kadar eminim.

Çevrimdışı ALI RIZA

Herkes dün Ahmet Çakar Nihat Doğan'a haddini bildirdi diyor da bundan 2 yıl önce de aynı Ahmet Çakar, "Kadın istemezse tecavüze uğramaz" demişti.

Al birini vur ötekine yani.
adli tıpta ögretilenlere göre yorumluyor... ahmet cakar dün de demişti

Çevrimdışı Melekcik

Tabi ki fark var ama ben şunu hatırlattım.

Ahmet Çakar, "Kadınlar istemezse tecavüze uğramaz" demişti 2 sene evvel.

Yani tecavüze uğrayan kadın olunca meşru olabilir fakat kız olunca mı suç olmuş oluyor.

Tecavüz her yerde tecavüzdür ben bunu anlatmaya çalışıyorum.

O yüzden de Ahmet Çakar'ın Nihat Doğan'a sözde verdiği ayar göstermelikti yani.

Hatta böyle bir söz söylediğini hatırlamış olsaydı dün o kadar bağıra çağıra konuşamazdı adım kadar eminim.

Tabiki suç hayvana tecavüz bile suçtur ben zaten ahmet cakarin söylediği doğru demiyorum sade kadin ile genç kız arasında fark olur diyorum. Zaten kendisinide sevmem programını hayatım da ikinci defa izledim biri cumartesi digeride dun @Tolgaozkhrmn    :ok:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı Melekcik

Heçç @dişi kartal melek  :kop: :kop: :kop: :kop:
Yanlız ev büyük haberin olsun mesaj silmeye benzemez  :kop: :kop: :ebebe:

Çevrimdışı ALI RIZA

Yanlız ev büyük haberin olsun mesaj silmeye benzemez  :kop: :kop: :ebebe:
@dişi kartal melek söylemem iyi oldu fiyatı da ona göre veririz artık  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Melekcik

@dişi kartal melek söylemem iyi oldu fiyatı da ona göre veririz artık  :kop: :kop: :kop:
Sen gel normal gündelikcilerin 3 kati veririm @ALI RIZA  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Yani burada günlüğü 100 bensana temizinden 300 @ALI RIZA  :money: :bandit:
Günde 300 demek iş yavaşlatma yapar isem 4 günde tüm evi cillop ederim 1200 geliyor 900 kombine alırım 300 gider yemek yeriz  :ishock: :ishock: :ishock:
tamam anlaştık adresi ver geliyorum @dişi kartal melek 

Çevrimdışı ZORBEY

arkadaşlar bu videoyu yeni gördüm süper koptum, işte beşiktaşlı böyle olur:)))))

sonuna kadar izleyin ama:)
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 01:35:43 ALI RIZA ]
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Abdullah

@Tolga @Deniz Gençler bilet işi tamam  :super: @Deniz sen lab işini halledebildin mi  :bandit:

Çevrimdışı Melekcik

Günde 300 demek iş yavaşlatma yapar isem 4 günde tüm evi cillop ederim 1200 geliyor 900 kombine alırım 300 gider yemek yeriz  :ishock: :ishock: :ishock:
tamam anlaştık adresi ver geliyorum @dişi kartal melek 
Olurmu adı üstünde gündelikci 1günde bitecek @ALI RIZA  :olmaz :olmaz :vur :vur

Çevrimdışı TØLGA

@Tolga @Deniz Gençler bilet işi tamam  :super: @Deniz sen lab işini halledebildin mi  :bandit:
ooooo iyi iyi sevindim   :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

Olurmu adı üstünde gündelikci 1günde bitecek @ALI RIZA  :olmaz :olmaz :vur :vur
O ho sen dinlendirmesinde resmen sabah 8 akşam 17 arası msai çalıstırırsın önce salondan başlar kabasını alır sonra pencerelere geçer temizler.. Oturma odasına geçerim... çocuk yatak odaları derken... En son mutfakta bi yorgunluk kahvesi içeriz  :halay: :halay: :halay:  @dişi kartal melek

Çevrimdışı Deniz

@Abdullah herifler daha toplanti yapiyorlar bir turlu gruplar belli olamadi hocalar birbirine dustu lablar birbiriyle cakisiyor diye..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TØLGA

@Volkan Başaran  abi birsey soracam bizim passo kartımız geldi
Ama hic girmedim ben o kartla maça çipinde sıkıntı cıkıyormuş(umarım çıkmaz)
Gittik stadyuma okumadi kartı nasıl giricez?
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

@Volkan Başaran  abi birsey soracam bizim passo kartımız geldi
Ama hic girmedim ben o kartla maça çipinde sıkıntı cıkıyormuş(umarım çıkmaz)
Gittik stadyuma okumadi kartı nasıl giricez?
Kahveye gideceksin passo verdiğin para ile kahve içeceksin  :kop: :kop: :kop:

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe