Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2299444 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı ALI RIZA

Kendi kanalimi kuracağım melekle halaylı günlerde program yapacağım @ALI RIZA  :kop: :halay: :halay:
sabah açılışı ve akşam kapanış halayları benden olsun  :ishock: :ishock: :ishock: @dişi kartal melek

Çevrimdışı ALI RIZA

Valla kötüyüm ben bugün oysaki 8 yildir ayni kisiyle kutlamistim bugunu hic onsuz aklima gelmemisti :bawling:
8 yılmı  :saeek: :saeek: :saeek: vay be bende 5 yıl olacak ama sevgililer günü kutlamadık boş gün o gün sormuyorum bile onu  :kop: :kop:

Çevrimdışı Melekcik

Pirinç olsa olmaz mı  :evillol: :evillol: pirinç seviyorum şehriyeli süper oluyor acıktım mı yav acaba  :alala: :alala: @dişi kartal melek
Olur olur ama aile buyukleri ile ayni sofrada olcak beni erverin dergibi kaşığı dikeceksin ortasına :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Melekcik

sabah açılışı ve akşam kapanış halayları benden olsun  :ishock: :ishock: :ishock: @dişi kartal melek
Yok sende alirıza ile temizlik vakti diye program yapacaksın @ALI RIZA   :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Melekcik

8 yılmı  :saeek: :saeek: :saeek: vay be bende 5 yıl olacak ama sevgililer günü kutlamadık boş gün o gün sormuyorum bile onu  :kop: :kop:
İyi halt yiyormuşun bir cicektemi almıyorsun ayıp @ALI RIZA   :iscrewy: :iscrewy: :boxin:

Çevrimdışı ALI RIZA

Olur olur ama aile buyukleri ile ayni sofrada olcak beni erverin dergibi kaşığı dikeceksin ortasına :kop:
tam tersi durumu olursa ne olur @dişi kartal melek  :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Yok sende alirıza ile temizlik vakti diye program yapacaksın @ALI RIZA   :kop:
temizliği alasını yaparım  :bandit: :bandit: @dişi kartal melek  düzen tertipliyimdir 

Çevrimdışı ALI RIZA

İyi halt yiyormuşun bir cicektemi almıyorsun ayıp @ALI RIZA   :iscrewy: :iscrewy: :boxin:
Yav şımartmanın anlamı yok... @dişi kartal melek  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:  :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Melekcik

temizliği alasını yaparım  :bandit: :bandit: @dişi kartal melek  düzen tertipliyimdir 
Ondan bekarsın demi :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Nasil yani @ALI RIZA  :alala: :alala:
erkek evlenmek istemedi kız istedi o ne yapacak peki  :kop: :kop: hersey erkekten bekleniyor @dişi kartal melek

Çevrimdışı ALI RIZA

Ondan bekarsın demi :kop: :kop: :kop:
Hayat işte yapacak bir ddurum yok  :ishock:

Çevrimdışı Melekcik

Yav şımartmanın anlamı yok... @dişi kartal melek  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:  :ishock: :ishock:
Şımarmaz mutlu olur sen ona bir günlük mutlulugu çokmu görüyorsun bak gercekten sana yakistiramadim yazik  @ALI RIZA   :olmaz :olmaz :olmaz :olmaz

Çevrimdışı Melekcik

erkek evlenmek istemedi kız istedi o ne yapacak peki  :kop: :kop: hersey erkekten bekleniyor @dişi kartal melek
Yok o bir sey yapamaz yani bu gelenegi erkekler yapar yani kilarin pek soz hakki olmadigi zaman

Çevrimdışı Deniz

İyi geceler arkadaşlar
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Şımarmaz mutlu olur sen ona bir günlük mutlulugu çokmu görüyorsun bak gercekten sana yakistiramadim yazik  @ALI RIZA   :olmaz :olmaz :olmaz :olmaz
yav 364 gün onunum  :bandit: :bandit: sevmiyor o günleri boş dava yanı 14 şubat olayı @dişi kartal melek
Sevgilisine taksitle sevgiler günü hediyesi Alıp taksit bitmeden Ayrılan çiftlere şimdiden geçmiş olsun der SEVGiLİLER gününüzü kutlarım

Çevrimdışı Melekcik

yav 364 gün onunum  :bandit: :bandit: sevmiyor o günleri boş dava yanı 14 şubat olayı @dişi kartal melek
Sevgilisine taksitle sevgiler günü hediyesi Alıp taksit bitmeden Ayrılan çiftlere şimdiden geçmiş olsun der SEVGiLİLER gününüzü kutlarım

İste yanildigin konu bu sen hediyeyi sade pahali birsey olarak algiliyorsun mesala sofra kur yemegini hazirla aksama cagi alsana hediye kucukseylerle mutlu et olurda zaten olmuyorsada zaten o kizdan hayir gelmez

Çevrimdışı ALI RIZA

İste yanildigin konu bu sen hediyeyi sade pahali birsey olarak algiliyorsun mesala sofra kur yemegini hazirla aksama cagi alsana hediye kucukseylerle mutlu et olurda zaten olmuyorsada zaten o kizdan hayir gelmez
o gecenin sonu evlilik olur   :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Yarın arar kutlar mutlu ederim  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Melekcik

o gecenin sonu evlilik olur   :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Yarın arar kutlar mutlu ederim  :evillol: :evillol: :evillol:
Simdi ben sana araliklarla sevgiline suprizler yap desem yapmazsin senede bir gunude kadinlara cok gorme inan ya bir anhtarlik yap el emegi o onun icin tek taşa bedel olmalı bence öyle  :tabe:

Çevrimdışı ALI RIZA

Simdi ben sana araliklarla sevgiline suprizler yap desem yapmazsin senede bir gunude kadinlara cok gorme inan ya bir anhtarlik yap el emegi o onun icin tek taşa bedel olmalı bence öyle  :tabe:
aralıklarla yaparım tabi süprizleri ama 1 güne takılı kalmasını sevmiyorum... 365 gün seviyorum onu 6 saati de özleyerek geçiriyorum @dişi kartal melek

Çevrimdışı Melekcik

aralıklarla yaparım tabi süprizleri ama 1 güne takılı kalmasını sevmiyorum... 365 gün seviyorum onu 6 saati de özleyerek geçiriyorum @dişi kartal melek
Ozaman lafim yok @ALI RIZA  :tabe:

Çevrimdışı Fatih

Heryerde 14 subat'i gozume sokuyorlar...  :bawling: :bawling: :bawling:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Melekcik

Heryerde 14 subat'i gozume sokuyorlar...  :bawling: :bawling: :bawling:
hayırdır sende yalnızlar tayfasından mısın bizim gibi @Fatih   :kop: :kop: :money:

Çevrimdışı Fatih

hayırdır sende yalnızlar tayfasından mısın bizim gibi @Fatih   :kop: :kop: :money:
sorma ne haldeyim
sorma kederdeyim
sorma yanginlardayim zaman zaman
sorma utanirim
sorma soyleyemem
sorma nobetlerdeyim basim duman

@dişi kartal melek

:iblush:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe