2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578474 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Babeli 2 milyon € ya Fulhama satmışız

Via Fırat Güneyer
Yanina pektoyu verek kesin kume duserler

Çevrimiçi levitate

Sezon öncesi Brezilya ya gidecekti de vazgeçmişti... Bonservis ne kadar alacaktık bilen var mı acaba....
7-8 civarı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şimdi fulham küme düşecek ondan sonra gelsin "babel dönmek istiyor" haberleri
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

En gec sali gunune kadar babelin yeri dolmali. Sampiyonluk zaten beklemiyorum bu sezon ama 2. olmakta cok onemli.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Rasim

ilk 5 hafta kazanırsak zaten yarışın içinde oluruz 6. hafta kazandığımızda şampiyon ilan ediliriz olmayacak işde değil aslında
maçlrımız kolay başakta zor maçlar yapacak
katiliyorum akhisar maci cok önemli taa gese macina kadar zor deplasman gözükmüyor tabi icerdeki maclari almak sartiyla :steamed:
Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

bence dünya futbol tarihine gelmiş en iyi frikikçi Koeman dır adam frikik atmıyordu
onu direk penaltı olarak kabul ediyordun oyuncuların penaltı kaçırdığından daha az frikik kaçırıyordu
ha birde rivaldo var bunlar dururken başka kimseye üstat denilmez :D
ronaldinyo falanda iyi frikik atar ama bir sergen değil tabiki :D

Doğrudur abi koeman'ı izleyemedik ama methini duydum. Rivaldo konusunu bilemiyorum ama fener'e attığı muazzamdı:) juninho ona yakındır ama bence. Beckham'ın vuruş stili etkileyiciydi mesela. Frikik biraz subjektif konu sergen iyi frikikçiydi diyoruz ama karşı argüman az attığı yönünde sanırım insanların gözüne hoş gelmesiyle alakalı abi.

Çevrimdışı mylife1903

Doğrudur abi koeman'ı izleyemedik ama methini duydum. Rivaldo konusunu bilemiyorum ama fener'e attığı muazzamdı:) juninho ona yakındır ama bence. Beckham'ın vuruş stili etkileyiciydi mesela. Frikik biraz subjektif konu sergen iyi frikikçiydi diyoruz ama karşı argüman az attığı yönünde sanırım insanların gözüne hoş gelmesiyle alakalı abi.
Simdi tartisma cok ilginc
Mesela bu isin (Küfür Yasak)₁₂ cuninyodur herkesin kabul etmesi lazim
Rekor adamdaymis 77 gol atmis 20 senede
Ikinci ise kaleci 61 gol atmis
Yani oyle abarti rakamlar yok yilda 4 gol atabilmek bile cok onemli
Mesela en iyi kullananlardan sorsan insanlara cogu roberto karlos der ama riberto karlos belki quaresma kadar falan atmistir firikik golu
Iyi kullanmak gol yuzdesi golun onemi vurus sekli herkesin kabulu var
Mesela bekamjan vardi vurusu en guzel olanlardan ama cok golu yoktur
Roberto karlosun firansaya soktugu ise mesela tek golle adami siralamada ust siraya cikartir
Maradona da guzel atiyordu
Rivaldo da hatta ronaldinyo da
Mesela mihaylovicin hepsindan cok golu vardir ama ismi akla fazla gelmez

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Güven geriye gidiyorsa kime ne?

Hocanın boşboğazlığı sayesinde oyuncular güvensizliğin dibini yaşıyor.
Artık sağa sola laf yetiştireceğine, geriye giden oyuncuları bir zahmet toplayıver.

Çevrimdışı mylife1903

Güven geriye gidiyorsa kime ne?

Hocanın boşboğazlığı sayesinde oyuncular güvensizliğin dibini yaşıyor.
Artık sağa sola laf yetiştireceğine, geriye giden oyuncuları bir zahmet toplayıver.
Iki gol atinca kari kiz pesinde kosanlari bardan diskodan mi toplasin hoca
Bunlari gondereceksin hic ugrasmayacaksin
Ben yonetici olsam rakip takimin topcularina sirret hatun yamardim bizim ozzi gibi dagilsinlAr diye

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Iki gol atinca kari kiz pesinde kosanlari bardan diskodan mi toplasin hoca
Bunlari gondereceksin hic ugrasmayacaksin
Ben yonetici olsam rakip takimin topcularina sirret hatun yamardim bizim ozzi gibi dagilsinlAr diye

At sahibine göre kişner.

Eğer hoca beni sahiplenir ve adalet ile forma dağıtırsa bende onu sahiplenirim.
Adalet terazisi bozulursa gerisi lafı güzaf.

Çevrimdışı mylife1903

At sahibine göre kişner.

Hoca kimseyi sahiplenme zorunda degil, futbolcu kendine bakmak zorunda
Calisan formayi aliyor
Adalet yok demek buyuk haksizlik bunu da necmi abi cikardi forma adaleti yokmus
Pekto bile iyi calisip ilk11 cikmaya basladi
Hoca haddinden cok destek bile verdi ozzi ile tolgay gibilerine coktan cekip atmasi lazimdi baska hoca olsa ozziyi falan o fizigi ile antremana almaz, kovar direkt

Çevrimdışı alimm

[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2019, 13:53:08 alimm ]
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca kimseyi sahiplenme zorunda degil, futbolcu kendine bakmak zorunda
Calisan formayi aliyor
Adalet yok demek buyuk haksizlik bunu da necmi abi cikardi forma adaleti yokmus
Pekto bile iyi calisip ilk11 cikmaya basladi
Hoca haddinden cok destek bile verdi ozzi ile tolgay gibilerine coktan cekip atmasi lazimdi baska hoca olsa ozziyi falan o fizigi ile antremana almaz, kovar direkt

Adaletin olmadığı oyuncuların davranışından belli, @Necmi ya da başkasının söylemesiyle olmadı, bence başka bir söze gerek yok.

Çevrimiçi levitate

5 m + maaş + verimsizlik zararı ile fulham a güle güle
zararın neresinden dönsek kardır

şimdi oynasa leş atacak sezon sonu bedavaya gidecekti

Çevrimdışı autopsy

At sahibine göre kişner.

Hoca seni niye sahiplensin ki sebep ??
Sen profosyonel futbolcusun, haketmek zorundasın.
15 yıldır eşek gibi çalışıyorum, beni hiç bir patronum ya da yöneticim sahiplenmedi.
Sahiplenmesin de zaten ihtiyacım yok .
Aldığım herşeyi söke söke aldım, geçiniz.
Hoca niye Larin'i oynatmıyor dendi, oynadı gördük.
Negredo'da aynı şey söylendi, oynadı gördük.
Lens için aynı şey söylendi, oynadı gördük.
Töre Töre diye ağlaştı herkes, Malmo maçında gördük ayakta duramıyor herif.
Bırakın Allahaşkına bu hikayeleri. Forma verilmez, alınır.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

15 yıldır eşek gibi çalışıyorum, beni hiç bir patronum ya da yöneticim sahiplenmedi.

Sana şu kadarını söyleyeyim, eğer yöneticinden rahatsızsan işin gerektirdiği kadarını yapacak psikolojide olursun.
Ancak yöneticine güvenirsen ve senin arkanda olduğunu bilirsen elinden gelenin çok daha fazlasını yapmaya çalışırsın.

Hoca daha hiç bir şey görmediği Burak Yılmaz' a kefilim diyor ama kendisiyle beraber çalışan oyuncular için,

* Güven geriye gitti, (bunu basın önünde açıklamak zorunda değilsin, o oyuncudan sen sorumlusun bu çocuk daha 18 yaşında)
* Fabri'yi tabii ki isterim, (Karius olsam şu saatten sonra tek derdim günümü gün edip tekrar Liverpool' a döneceğim günü beklemek olur)
* Dünya futbolundan bihaber, Burak Yılmaz' dan sonraki golcü adayı Suarez. Dünyadan o kadar bihaber ki başka oyuncu söyleyemiyor bile.

Her ne kadar an itibari ile nefret etsem de Tolgay için sene başında söylediği, gideceğim diyor ama gitmiyor tarzı söylemler.

İnsan yönetiyorsun, robot değil.

Çevrimiçi sozkul

Bana biraz seyimsi gibi geliyordu ne bilem erkeklik hormonu az olanlardan
Hollandali almayin su takima

İnsanları cinsel tercihlerine  eleştirmeyelim lütfen, Beşiktaş forumlarında öyle şeyler yapmıyoruz.
Ayrıca kurduğun ilişkide yanlış, erkekler kadınlardan daha güçlü topa vururlar mesela ortalama olarak değil mi? O gözle bakınca Babel kadar güçlü şutu olan kim var takımda..

İsterse hiç erkeklik hormonu olmasın, böyle hızı ve şutu olsun, fakat çok gol attım diye kalkıp trip atmasın, aldığı paraya ve kontratına saygısı olsun yani karakterli olsun..

Çevrimiçi sozkul

şimdi fulham küme düşecek ondan sonra gelsin "babel dönmek istiyor" haberleri

Dönerse de renklilerden birine döner diyeceğim ama onların  durumu ne olucak o dönem ona bağlı.
Babel'in Fulham'ı düşmekten kurtarma olasığınıda bir kenara atmamak lazım, rakipler onun futbolunu çözene kadar 3-5 gol atar orada.

Çevrimdışı tuncaboylu

İnsanları cinsel tercihlerine  eleştirmeyelim lütfen, Beşiktaş forumlarında öyle şeyler yapmıyoruz.
Ayrıca kurduğun ilişkide yanlış, erkekler kadınlardan daha güçlü topa vururlar mesela ortalama olarak değil mi? O gözle bakınca Babel kadar güçlü şutu olan kim var takımda..

İsterse hiç erkeklik hormonu olmasın, böyle hızı ve şutu olsun, fakat çok gol attım diye kalkıp trip atmasın, aldığı paraya ve kontratına saygısı olsun yani karakterli olsun..
Doğru.

Genel muhasebede Babel'i 2 sene oynatmak bize 2 milyon Euro'ya mal oldu toplamda.

Bence o paranın karşılığını fazlasıyla aldık.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yoruk

Yanina pektoyu verek kesin kume duserler
Pekto verilir mi ya ? Adam şu an en golcü oyuncu takımda. 4 gol attı.5 gol atan var mı şu anda ? Love kaç attı ki ?  :D 4 gol ya.dile kolay .. ?

Çevrimiçi levitate

Sana şu kadarını söyleyeyim, eğer yöneticinden rahatsızsan işin gerektirdiği kadarını yapacak psikolojide olursun.
Ancak yöneticine güvenirsen ve senin arkanda olduğunu bilirsen elinden gelenin çok daha fazlasını yapmaya çalışırsın.

Hoca daha hiç bir şey görmediği Burak Yılmaz' a kefilim diyor ama kendisiyle beraber çalışan oyuncular için,

* Güven geriye gitti, (bunu basın önünde açıklamak zorunda değilsin, o oyuncudan sen sorumlusun bu çocuk daha 18 yaşında)
* Fabri'yi tabii ki isterim, (Karius olsam şu saatten sonra tek derdim günümü gün edip tekrar Liverpool' a döneceğim günü beklemek olur)
* Dünya futbolundan bihaber, Burak Yılmaz' dan sonraki golcü adayı Suarez. Dünyadan o kadar bihaber ki başka oyuncu söyleyemiyor bile.

Her ne kadar an itibari ile nefret etsem de Tolgay için sene başında söylediği, gideceğim diyor ama gitmiyor tarzı söylemler.

+1903

Çevrimiçi tolga1903

Simdi tartisma cok ilginc
Mesela bu isin (Küfür Yasak)₁₂ cuninyodur herkesin kabul etmesi lazim
Rekor adamdaymis 77 gol atmis 20 senede
Ikinci ise kaleci 61 gol atmis
Yani oyle abarti rakamlar yok yilda 4 gol atabilmek bile cok onemli
Mesela en iyi kullananlardan sorsan insanlara cogu roberto karlos der ama riberto karlos belki quaresma kadar falan atmistir firikik golu
Iyi kullanmak gol yuzdesi golun onemi vurus sekli herkesin kabulu var
Mesela bekamjan vardi vurusu en guzel olanlardan ama cok golu yoktur
Roberto karlosun firansaya soktugu ise mesela tek golle adami siralamada ust siraya cikartir
Maradona da guzel atiyordu
Rivaldo da hatta ronaldinyo da
Mesela mihaylovicin hepsindan cok golu vardir ama ismi akla fazla gelmez

İşte diyoruz abi göreceli kimin gözüne stili iyi gözüküyorsa o frikikçi iyi gibi düşünüyor bende de öyle çok tartışılmış ama en mantıklısı bu gibi. Bu arada babel yerine ligden alinabilecek kanat var mı abi düşündüğün ben şu umar aminu'yu alsak diyorum hızı tekniği iyi o elemanın iki kanatta da oynayabilir gelişmeye açık osmanlı fazla para istemeyecektir tek sorunu göründüğünden yaşlı olabilir hiç 23 gibi gelmiyor bana nedense :)

Çevrimiçi sozkul

Sanki Karius ve Güven'in çalışmalarından memnun değil o nedenle kasten yaptı mesaj vermek için diye düşünüyorum. Ama bu yaptığı doğru mu bilemiyorum. Haklı olabilirsin.
Ama içerde neler olduğunu bilmiyoruz, talep ettiği şeyleri yapmıyorlar ve iyi çalışmıyorlarsa son çare olarak bunu yapmış olabilir.
Hocamız çok rahat ve güveni tavan yapmış gibi bir görüntü vardı basın toplantısında. Çok rahatlamış. Burak transferi yüzünden olabilir.
En büyük başkan bizim başkan esprisini yapmasa daha iyi olurdu bence.
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2019, 14:44:04 sozkul ]

Çevrimiçi sozkul

Doğru.

Genel muhasebede Babel'i 2 sene oynatmak bize 2 milyon Euro'ya mal oldu toplamda.

Bence o paranın karşılığını fazlasıyla aldık.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Negredo yerine düzgün bir santrafor takviyesi yapsaydık  bu tripleri atmasının yolu kapanır mıydı merak ediyorum. Bu defa Ozi'nin aldığı paraya takıp ben niye ondan az alıyorum filan diyebilirdi tabiiki.

Çevrimdışı mylife1903

Sadece forma degil
Sorumluluk, inisiyatif bunlar da verilmez sokakta da bulunmaz, tirnaklarinla kaziya kaziya alirsin

Etiketler: