2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578477 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı autopsy

Frikik denince dünyada herhalde daha iyisini göremeyeceğim tek isim Juninho'dur :bandit: Canlı izlediğim en iyi frikikçide Talisca'dır.Sergen'in fazla frikik gölü yoktur ama attıkları ömre bedeldir :evillol: Lay lay lay Ali Şen lay lay lay Ali Şen nasıl koydu ama 90 a Sergen 90 a Sergen ooooooo oooooo :super:

Juninho bir , Sinisa Mihajlovic ikidir bence de. Sergen sayıca çok frikik golü atmadı bu doğru ama özel frikik golleri attı hep dediğin gibi.

Çevrimdışı tangaz

ne kadar boş bir mesaj ne olmuş frikik golü atmadımı dedik frikikçi değildi toplasan on tane frikik golü bulamazsın bir oyuncu
senede bir frikik golü atıp frikik ustası olmaz. üç dört tane golünü yazdığında frikik ustasımı oluyor.
ben onu bir tık daha ileri götüreyim sergen golcü bir oyuncuda değildi onun güzel goller atması ona golcü
kimliği kazandırmaz. hiç bir zaman bu kimlikte olmadı babel bile daha fazla golcü kimliğine sahip adam kalede şut mesafesine geldiğinde rakip topun önüne kendini atıyor şut çekmesin diye. büyük yetenekmiydi evet büyük yetenekti istediği yerden kaleye sokarmıydı evet sokardı
ama bu kadar büyük yetenekse 10 yılda 70 golde kaldıysa yemişim onun yeteneğini
şu futbol oynanırken tosiç 5 gol atabiliyor ama o dönem yürüyerek futbol oynanrken sezonu 6-7 golle kapatan oyuncu
her tarafı süper yetenek olsa kaç yazar. mütahit on bina diker yüzer daireli ama sergen güzel bir frikik golü atınca on gol yazılmıyor.
frikik golü atarmıydı atardı güzelde attıkları varmıydı vardı zaten frikik golleri her zaman güzel olur
ama bir talisca değildi güzellik konusundada onun yerden attığı frikik golü benim gördüğün en güzel frikikti
resmen top yay çizdi. Benim bildiğim talisca dışında bizim hiç frikikçimiz olmadı. bir oyuncunun frikik golü atması başka bir şey frikik ustası olması bambaşka bir şey.
ben sergen kötü futbolcuydu demiyorum karaktersizdi. takım için oynamazdı. bu yüzdende aldığı maç olmazdı onu maçlarla değil pozisyonlarla hatırlama nedenimiz bundan tek aldığı maç chelsea maçı akılda kalan başka maçı varmı. sayfalar dolusu mesaj var bir allahın kulu çıkıpta bu maçta ne oynamışdı demedi hep söyledikleri u golü güzel attı bu frikiği güzel attı maçları sezonları değil anları değerlendiriyorsan o oyuncu büyük oyuncu değildir hagiden bahsederken gs yi kaçdefa şampiyon yaptı diye bahsedilir alex den bahsederkende öyle
maf kadrosundan bahsederken feyyaz ali yada metin şu golü nasıl atmışdı diye bahsetildiğini duydunuzmu hep takımı bu kadar şampiyon yaptı diye konuşulur. işde sergen böyle oyuncu hiç bir zaman takıma verdiği değil hep şu zamanda bu haraketi yaptı diye bahsedilecek
büyük oyuncular kulübe verdikleriyle anılır.

boş mesaj arıyorsan kendi iletilerini özellikle de 150 satırlık olanları okumanı öneririm

aldığı maç yoktu pozisyonlarla hatırlanır cümlene ise YOK ARTIK diyeceğim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

babelde gitse de rahat rahat 2 satır karalasak hakkında özellikle de muhteşem karakteri!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

Biz neden Trezequet yi düşünmüyoruz. O na bonservis verecek tek takım biziz

Mahmoud Ahmed Ibrahim Hassan ne zaman Trezeguet olmus yahu...Allah'in cakma trezeguetesine bir de para mi verelim, o herif tipik kuzey afrika topcusu 3 mac oynar 10 mac yatar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi tolga1903

Juninho bir , Sinisa Mihajlovic ikidir bence de. Sergen sayıca çok frikik golü atmadı bu doğru ama özel frikik golleri attı hep dediğin gibi.

Valla bir iki sene daha messi böyle atmaya devam ederse sanırım en iyi frikikçi unvanını da alacak inanılmaz kullanıyor. Ayrıca beckham'ı da es geçmeyelim juninho mu beckham mı diye çok tartışmışımdır arkadaşlarla onun gibi estetik vuran görmedim daha.

Çevrimdışı f_madida

Babel gittiyse ,gidişi tam bir çıkmaz bence.Hem doğru hem yanlış ,hem gitmeliydi hem gitmemeliydi.Garip bir durum.Yaşamadan görmeden bilemeyeceğiz.Net bir doğru yok bu işte bence.
Babel'in gitmesi ile Q7-Lens 'i bırakma lüksümüzün kalmaması Q7'nin transferi olmayacak anlamı çıkıyor. Ve hücum hattına 2 transfer lazım artık.Zaten Burak gelmesine rağmen bence lazım idi.Takımda gol atar diyeceğimiz tek adam Burak Yılmaz ve Burak Yılmaz'a bağlı bir oyun oynamadığın sürece o da zor.Zaten biz Q7 odaklı oyun oynuyoruz diye sıkıntı çekmiyor muyuz ?
Diğer yandan Babel'in kafaca burada olmaması ,seneye zaten gitmek isteyecek olmasının çok yüksek ihtimal olması, son 2 aydır davranışları karşısında bir tavır koymak gerekiyordu.
Eğer arkası dolacaksa takım oyununa bir denge farklılık gelecekse tabi ki gitmesi iyi olacak.Ama bilmiyorum nasıl olacak ? Bu takımın hücum hattının artık düzelmesi lazım.Orta sahada gol atar diyeceğimiz adam yok arkadaş ? Nasıl olacak bu iş ? Q7 bir türlü Lens başka türlü.Töre kalacak gibi ama o zaten hazır değil.

babel ocak 2018'te gitmisti kafa olarak, 1 senedir zaten Besiktas'ta degildi...Fiilen de gitmesi en iyisi, Fulham'da yolu acik olsun. Bize oynayacak adam lazim, Konoplyanka vs olabilir.. Olcay bile bu Babel'den fazla is yapar. Keske Lens de gitse birlikte. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Savaş

babelde gitse de rahat rahat 2 satır karalasak hakkında özellikle de muhteşem karakteri!
Kürek elde bekliyoz.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Biz neden Trezequet yi düşünmüyoruz. O na bonservis verecek tek takım biziz

10-15'den aşağı istemezler abi :)

Çevrimiçi Necmi

2 gündür pek giremedim hocayı gömemedim o nedenle gündüzde sergene terbiyesizlik yapılmış onu şaapmaktan hocaya sıra gelmedi.  :D

işyerinde foruma bi ara üye yaptıgım kibarkartal vardı ya onla hocayı gömüyoruz. bu kadar açık konuşulmaz neyin kafasını yaşıyor bu herif ifadesei kullandığımız en nazik kelimelerdi

diğer taraftan o kullanamıyor bu şöyle böyle ifadelerini senin benim hiç görmediğimiz İDMAN performansına göre konuşuyor olamaz mı? ne ara kullandırdın sanki deyip hocaya sallarken idmanları sen değil hoca yaptırıyor ve seyrediyor.

güven konusuna gelirsek hocanın tv karşısında gömmesi yanlış olmakla birlikte doğru söyledi güven maç maç geriye gitti malesef
yoo hoca idmandan bahsetmedi direk maçları örnek verdi. ne olacak hocanın söylediklerinidemi çarpıtacaksın
kendi sözlerin doğru olsun diye. açık söylediği şey duran toplara iyi vuran 3 oyuncumuz var ljajic iyi vuruyor ama atamıyor işde bir tane gole çevirdiği top var
sanki 50 tane frikik atmışda eleştiriyor. ha bu oranlamada bir tane atması kötüyse quaresma geldiğinden beri her frikik topuna saldırıyor attığı iki frikik golü var yanlış hatırlamıyorsam
hangi sebepten iyi vurduğunu söylüyorsun o frikiklerin hepsini necip atsa oda iki tanesini içeri sokardı her halde
bunları geçtim bunları basın karşısında söylemesi çirkin atamıyorsa diğer atamayana neden attırdın bunca zaman denmezmi
bu lafı ettin ya seni alkışlamam lazım doğru diyorsun belki antrenmanlarda kötü atıyordur o nedenle attırmıyordur ha tabi burdan şu sonucuda çıkarırız
demekki taliscada antrenmanlarda kötü atıyordu o nedenle ona değil quaresmaya attırıyordu :kop: elinde bir talisca örneği varken
bu lafı etmen sadece hocayı boş boş savunmaktan ileri gitmez.
mesela penaltılarda böyle takımın en kötü penaltı atanları bizim penaltıcılarımız mesela atiba çok iyi penaltı atıyor ama biz ne yapıyoruz attığı bütün penaltıları kaçıran oyuncu bizim hala birinci penaltıcımız. quaresmada çok kötü penaltı atıyor ama şimdi dersin ne biliyorsun belki antrenmanda iyi atıyorlardır
doğru haklısın. attığı topu 9 metre uzağa gönderecek gücü olmayan oyuncu bizde penaltı atıyor. ama belki antrenmanlarda güçlü vuruyordur. :kop:
ah şu antrenmanlar olmasa Hoca takımı çok iyi yönetecekte hep antrenmanlar yanıltıyor onu.
güven geriye gidiyormuş çocuk 18 yaşında ve maçlarda hiçde geriye gittiğini falan hissetmedim
tabi antrenmanları bilemem mesela sekiz olarak dorukhanın adını almadı ağzına ama şu anda sekizde en iyi olan Dorukhan
ama belkide antrenmanlarda kötüdür bilemedim şimdi.
ya her lafın bir savunmasını buluyorsunuz ya ne diyeyim. hoca oyuncuya yumruk atsa siz seviyor dersiniz. tabi atarsa ben helal olsun derim o ayrı
buraka kefil olması ayrı bir konu. bakalım o kefaretin bedeli ne olacak kaç oyuncu bu bedeli ödeyecek mesela ben lensin yerine olsam ayağıma gelen her topu buraka atarım
böyle yapsın forma garanti olur. aynı konuşmada güveni gömdü ljajici gömdü tek bir antrenman yapmamış buraka kefil oldu.
hani şimdi antrenman performansıda diyemiyorum yok daha önce çalıştırdı denirse kaç sene önce çaıştırdı 8 mi eğer öyleyse
serdar aziz için neden son durumunu görmek lazım diyor onu daha yakın çalıştırmadımı
ilk yarı avans vermişiz ne avansı şampiyonluğu verdik bütün maçları kazansak bile şampiyonluk bizim elimizde değil
ilk yarı 2 mağlubiyet almış takım üç mağlubiyet alsa bile yakalayamazsın. anca harakiri yapması lazım. bu bile yetmiyor
onun dışında 5 takım daha var. aynı naneyi geçen senede yedin. hemde bu seneden daha iyi durumdaydın oldunmu şampiyon.
çok savunduğun tolga maçlara çıkmadı utkuya teslim olduk antalyaya yenilmemizin en büyük nedeni oydu.
tabi bir şey diyemiyorum takımın antrenmanlarını görmüyorum hoca belki ışık görmüştür antrenmanda şampiyonluk ışığı :D
bu arada şampiyon olamayız demiyorum sakın ha bunu gelecekte kullanmayın şampiyon olmak bizim elimizde değil diyorum
oluruzda bu ligde bize şampiyonluk verecek bayağı aptal bir takım olması lazım.

Çevrimiçi Necmi

15 sene oynadı, oynadığı takımlar 4 büyüklerdi ve her oynadığı takımda ilk frikikçi o oldu.

Kaç tane kullanmış olabilir sence?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ya boş ver neyi tartışıyoruz işde senede 10 frikik atsa
bu futbol hayatında 150 frikik eder 15 gol alsa %10 demektir senede bir frikik golü
kaldıki 15 frikik golüde yok tahminim onu bile bulmayacağı yönünde
bilmiyorum ama araştırsak bu 15 yıl içinde hiç frikik golü atmadığı sezon bile çıkar
ama ses etme soran olsa iyi frikikçiydi deriz hatta bunu demeye devam edelim 15 sene sonra her attığı frikik gol oluyordu bile deriz
15 yıl futbol oynamış bir oyuncunun hatırlayabildikler 4 frikik atışı var ha bu arada harı harılda
nette araştırmışlardır ellerine büyük fırsat geçti ikimizin iddia ettiği bir konuda bizi tuş edecekler ya
dediğin video benimde karşıma çıktı sergenin attığı en iyi on frikik diye vay be dedim 10 tane atmış
videoyu açtım sürekli tekrarını vererek ona tamamlayabilmişler sanırım yoksa 3-4 tanemi bulabilmişler :D
Siirt jetpada oynamışdı değilmi belki orda atmıştır videosu yoktur :D
şu sergene gıcık oluyordum bir ağız tadıyla gömememişdim sayelerinde muradımada erdim.
bu arada sevmediğimi falan sanmayın çok sevdiğim bir oyuncudur ama gel görki Beşiktaşı çok daha fazla
seviyorum. Bu arada quaresmayıda çok severim burdan gönderiliş şekline gerçekten çok üzülmüşdüm.
geri alınmasınıda istemedim ama en azından Beşiktaş bir ayıbını kapattı diye bakmışdım.
şu anda tepki veriyorum çünkü Beşiktaşı quaresmadan fazla seviyorum

Çevrimiçi Necmi

ben oran moran bilmem eklediğin vidyodki frikik muazzammış herifte iyi frikikçi

olay şöyle biraz sende ressamsın bende senin tabloların her biri 1000e gidiyor yılda 5-6bin topluyorsun sattıgın tablo sayısı iyi die iyi ressam oluyorsun ama ben bir tablo satıyorum 10bine tüm sene yatıyorum ve adım kötü ressam yatar yatar takılıra çıkıyor gibi. 

sergeni tükaka etmek için  neler denmiş neler herif takımımızda 100ler klübüne giren nadir oyunculardan biri ama attığı gol adedi unutulmuş tvde haftalarca gösterildi 100ler klübüne giren golleri filan bunların yazılması bile ayıp. kendi değerine bu kadar sahip çıkarsan asla camia olamazsın. o yönetici bozuntusu sergenin gidişine sebep olmasa 200ler klübündeki tek ortasaha olarak tarihteki yerini alırdı emin olun.

frikik denince sergenin şöle bi anısı daha var: frikik oluyor topunbaşına sergenle biri geçiyor diğer eleman sergene soruyor. - napıyoruz abi? sergen yanıtı patlatıyor, -sen topu dikip kenara çekiliyorsun ben de vuruyorum. ne demek ne yapıyoruz  :D
nerde takımımızda bizim dışımızda 7 takım dolaştı her takımda 5 gol atsa 35 gol eder
çok büyük yıldız takır takır sokuyor ama gittiği hiç bir takımdada 1 seneden fazla kalmamış
zaten bir İstanbul transfer etmiş birde Siirt geri kalan takımlar hep kiralamış yada bedelsiz almış
birde eskişehirde iki yıl kalmış ts fener iki defa gs kiralamış ama bu kadar büyük oyuncuyu kimsede almak istememiş
almaya paraları yetmemişdir sanırım :D
mesela istanbuldan ayrıldıktan sonra kendine takım bulamadı boşta kaldı isteyeni olmadı
siirte gitti daha sonra fener kiralad büyük oyuncu ama sözleşmesini aralık ayında fener fesih etti.
her tarafın yetenek olsa kaç yazar gittiğin takımlarda bir seneden fazla kalamıyorsun
ya adamı ikinci ligde Eskişehir bile kadro dışı bırakmış
sergen hayatı boyunca savunma yapmadı hep hücum oynadı milli takımda 37 maç 5 gol
lig ortalaması sezon başına 6-7 gol ama soran olursa büyük golcü deriz
bu arada güzel resim yapan ressam daha fazla kazanırda
güzel frikik atana 10 puan vermiyorlar be gülüm. hiç frikik atamayan cenki epl ye 23 e sattık
ama çok iyi frikik atan sergen Beşiktaş dışında oynayacağı takım bulamamış gittiği her yerden şutlanmış
ama soran olursa büyük oyuncuydu deriz

Çevrimiçi COB

Babel bu yil kayipti ama bence gidecek en son kanat oyuncumuz idi. Q7 ve Lens gidip Babel kalsaydi daha iyi olurdu ama kendisi de fazla nazlandi.

Çevrimiçi Necmi

kelimeleri her zamanki gibi özenle ve birazda cinliklerle yerleştirmişsin gene  :D

örneğin freekickten ve freekickçiden bahsedeken kullandığın sıfat İYİ freekickçi ama verdiğin bilgi skor üzerinden
golcüden bahsederken kullanılan sıfat ise İYİ değil özellikle ÇOK seçilmiş. nie? çünkü verilen rövaşatalı örnekle amaç algı yapmak.
mesela iyi golcü denen adama çok golcü denmeyebilir ama adam iyi golcüdür az atıyordur öz atıyordur ya da kritik maçlarda atıyordur 4-0lık maçta atmıyordur ama 0-0 giden maçı 1-0a getiriyodur bu adam iyi golcüdür.  örneğin sen ve ekürin burada ÇOK AZ gol atan negredo güzellemesi yaparken bolbol iyi santrafor/golcü dediniz. 

seni gidi senii  :olmaz
algı kasıyorsun diyene bak her mesajın algı kasmak elbet değerli gol atan oyuncu kıymetlidir
sergende kötüydü diyen yok zaten ama sergen değerli gol atıyordu canı istediğinde atıyordu
canı istemediğinde kaybettiğimiz maçları düşün gerçekten büyük yetenekdi inkar eden yok
ama yeteneğini verime döndüremiyorsan hiç bir para etmez Beşiktaşda 10 yıl futbol oynamış
şurda üç beş pozisyon sayıyorsunuz biz negredo güzellemesi yapmadık yine algı kasıyorsun
benim söylediğim hep sen forvetine şans vermezsen 30 küsur yaşındaki oyuncuya ergen muamelesi yaparsan oynadığı kısa anlardada top gelmezse gol atmasını beklemeyeceksin sadece negredo değil bu takımda bütün forvetlerin durumu aynı
bu kadar kısırlık varken o kötü bu kötü diye tanımlayamazsın olayı sorunu başka yerde arayacaksın
sen oyna oyunu forvetin üstüne atamazsa kötü forvet dersin biz oyunu quaresma üzerine oynadık hep
topu ona ver orta açsın top nereye giderse gitsin önemli değil yeterki ortasını açsın oyunu oynadık
bir sezonda 350-400 orta açıp bunun 10 tanesi gol oluyorsa burda suçlanacak forvet olmaz.
heleki bu oyuncu canı isterse istediği oyuncuya çarptırıp atacak yetenekdeyse hatırlarsan
almediaya attığı bütün ortalar isabetli olurdu oyuncu nerde olursa olsun quaresma onu bulurdu
şimdi bir sezon boyunca negredoya denk getirememesi negredonunmu kötü olduğunu gösterir.
siz haklı olun hoca doğrudur quaresmanın suçu yoktur bu bir şeyi farkettirmiyor kaybeden hep
Beşiktaş oldu. hadi negredo kötü hadi love da kötü ama bu takımda kafa vuracak adam yokken o ortalar neden çılır diyede sormuyorsunuz
neymiş efendim yönetim forvet almamış alsa ne olacak 400 ortanın 25-30 tanesini golmü yapacak
sanıyorsunuz. tutki almadı  zaman ne yaparsın eldeki oyunculara uygun oyun oynarsın hocalık budur
ama hoca ne yaptı kafa vuramayan takıma hala orta açtırdı. iyi hocalar ellerindeki oyunculara göre oyun oynatan oyunculardır
hiç bir hoca benim oyunuma messi uyuyor bana onu alın demiyor. quaresma ortalarının 15 ini gole çevirecek bir forvet bulamazsın
400 ortadan 15 ini gole çeviremez böyle bir oyuncu varsa 50 M ye alamazsın. zaten öyle bir kafa golü sayısı takım ortalamasıdır oyuncu ortalaması değil.
bu gün hikmet hocaydı sanırım bir takım şu kadar koşmuş bu kadar pas yapmış ne yapayım diyordu
rkip seni sıkıştırmış kendi sahana sen orda habere hazırlık pası yapıyorsun ne oldu dünya pas yaptın ama
oyun yok yada kısalan içinde sürekli koşsan ne olur aha dedim bizi anlatıyor. bakıyorsun kendi sahanda bıkmadan usanmadan
top çeviriyorsun maçta %65 topla oynamışsın bilmem kaç yüz pas yapmışsın ama pozisyon ya yok yada bir ikide kalmış
sonrada quaresmanın ceza sahasına düşürdüğü her topu pozisyon sayarız

Çevrimiçi Necmi

boş mesaj arıyorsan kendi iletilerini özellikle de 150 satırlık olanları okumanı öneririm

aldığı maç yoktu pozisyonlarla hatırlanır cümlene ise YOK ARTIK diyeceğim
hahahha
verecek cevap bulamadın demek direk genel olarak yazdığım mesajlara saldırdığına göre.
her zamanki taktik arada bir değişiklik yap en azından bana farklı taktik uygula beni yıldıramazsın başkalarını yıldırdığın gibi :D
uzun yazardımda boş olmasın diye kısa ve öz yazıyorum

Çevrimiçi Necmi

Valla bir iki sene daha messi böyle atmaya devam ederse sanırım en iyi frikikçi unvanını da alacak inanılmaz kullanıyor. Ayrıca beckham'ı da es geçmeyelim juninho mu beckham mı diye çok tartışmışımdır arkadaşlarla onun gibi estetik vuran görmedim daha.
bence dünya futbol tarihine gelmiş en iyi frikikçi Koeman dır adam frikik atmıyordu
onu direk penaltı olarak kabul ediyordun oyuncuların penaltı kaçırdığından daha az frikik kaçırıyordu
ha birde rivaldo var bunlar dururken başka kimseye üstat denilmez :D
ronaldinyo falanda iyi frikik atar ama bir sergen değil tabiki :D

Çevrimiçi Necmi

Frikik denince dünyada herhalde daha iyisini göremeyeceğim tek isim Juninho'dur :bandit: Canlı izlediğim en iyi frikikçide Talisca'dır.Sergen'in fazla frikik gölü yoktur ama attıkları ömre bedeldir :evillol: Lay lay lay Ali Şen lay lay lay Ali Şen nasıl koydu ama 90 a Sergen 90 a Sergen ooooooo oooooo :super:
valla en değerli frikik taliscanın Benficaya attığı frikikdi
şampiyonlar liginde son dakikada hemde kendi takımına o frikiği atmak hiç kolay değil.
terettüt bile etmedi. bir çok frikik atabilirsin ama o frikiği atmak her babayiğidin harcı değildir.
en güzelide yine taliscanın attığı yerden giden yay çizen frikik karabüktü sanırım

Çevrimiçi Necmi

babel ocak 2018'te gitmisti kafa olarak, 1 senedir zaten Besiktas'ta degildi...Fiilen de gitmesi en iyisi, Fulham'da yolu acik olsun. Bize oynayacak adam lazim, Konoplyanka vs olabilir.. Olcay bile bu Babel'den fazla is yapar. Keske Lens de gitse birlikte. 
aslında gitmedi farkı artık bütün herkes ne yapacağın biliyor topu içeri çek şut mesafesine gir
şutunu çek başka bir aksiyonu olmayınca millet şut attrmamaya başladı zaten ondan sonrada öyle golü yok sanırım
bir tane hatırlıyorum sanki
bu arada ocak 2018 den sonra 10 gol 5 asisti var buda bir tam sezon eder bu skor bir kanat oyuncusu için fena değil
birde takımın kötü performans gösterdiğini düşününce hiçde küçümsenecek bir şey değil
aynı zamanda quaresma 5 gol 13 asist yapmış gerçi quaresma 5 maç ceza almışdı
babelinde aynı süre sakatlğı var bu sene
takımın durumunu düşününce kötü değil herhalde 2018 ocak ayından bu güne kadar takımın en golcü oyuncusu olmuş
bu takımın ne kadar kötü durumda olduğunu gösterirki bu kadar gol başarıdır.

Çevrimdışı mylife1903

Dream team?  :bawling:

Vida'yi sola atip Vida'yi harciyorsun.
Medel'i savunmaya cekip Mirin'i harciyorsun.
Kalede Karius ve bu defans dortlusu ile ilk 10'u zorlariz heral =)

Burak seneye 35 mi ne oluyor sanirim. Larin'dende birsey olmaz

Dream team degilde nightmare team olmus biraz  :tabe:
SOn hafta everajla kumede kalmaya calisma kadrosu

Çevrimdışı mylife1903

sergen iyi frikikçi değildi die ileti de gördü ya bu gözler :ebebe: gerekçede çok frikik golü atmamak. bu kıyas biraz şey gibi bir müteahhit var 10 bina dikmiş her biri 100er daireli ama hiç biri bi dolmabahçe veya çırağan sarayı değil. heh işte sergende o hesap. teseye izlandaya altaya fenere hem rüştü hem recepe ayrıayrı soktukları denizliye soktugu. bu yazışmalarda geneli şaşırtmayan tek şey tuncaboylu&necmi dayanışması olmuştur  :D
Az golu varmis falan dediler vallahi abi gozlerim kanadi
Sanki bizim besiktasin 10 nomerolari 20 gol atiyir ortalama da sergen 10 atti
Yahu ozzi iki senede 1 gol atmis 10 nomerolu kapitan
Insan sergene bisi derken durup dusunur

Çevrimdışı mylife1903

babel giediğinde yerinde adam yoktu pepede oynadı çünkü yerinde adam yoktu mesela vida oynamadı
hazır değilmiydi orda maçını oynayıp geldi. oynatırsa hazır geldi oynatmazsa hazır değil sizin için standart oldu bu
mesela abou geldi hazır değldi ama talisca hazırdı öylemi. mesela yerinde adam yoksa bu gün gelsin yarın forma giyiyor.
ama yerinde oynayan varsa gelenin hazır olup olmaması yada yerine oynayandan daha iyi olmasının bir önemi yok.
ha bu ts dede böyleydi bursadada böyleydi. şenoş dışında hangi hoca hakkında bunların konuşulduğuna şahit oldun
bunu ts lilerde konuşdu bursalılarda ateş olmayan yerden duman çıkmaz bir değil iki değil kaçıncı oluyor bu.
işde kendi diyor sağ bek alınsada ben oynatmayacağım Gökhanı oynatacağım diyor net şekilde yanlış anladık durumuda yok
şimdi dünyanın en iyi sağ beki gelse demekki hoca oynatmayacak bundan daha açıkayıcı bir şey olurmu sen şehir efsanesi
demeye devam et.
basının önünde oyuncularını kötüledi ya güven tukaka oldu ljajic atamıyormuş kaç defa attırdında atamıyor diyorsun
peki atan talisca varken atamayan quaresma neden kullanıyordu frikikleri dert atamamasımı yoksa hocanın kayırdığı oyuncu olmasımı
bir basın mensubu çıkmadıki orda ljajic atamıyor dediğinde taliscadamı atamıyordu da quaresma kullanıyordu diyecek
quaresma kornerleri iyi atıyormuş adam korner atıyor top ters köşeden kornere çıkıyor ordan tın tın diğer köşeye gidip
korner atıyor geçen zaman ne olacak. oziyi yuhalatma pahasına sahaya sürdün tolgay kulübede oturdu sonrada yedek beklediği için
sorun yaratıyor oldu tamam tolgayda hak etmiyor ama adam bakıyor ozi yuhalanıyor ama o halde bile forma yüzü göremiyor
oyuncu aptal değil kendisinden daha iyi biri forma giyiyorsa gıkını çıkartamaz oturur sırasını bekler ama yetersiz biri oynarken forma alamıyorsa tutamazsın onu kulübede love itiraz etmiyor diyor hangisi makbul yedek kaldığına isyan edenmi umursamayanmı
sen bir sezonu 13 oyuncuyla oyna kötüde olsa sahada tut sonra kulübede dueran oyuncu isyan ediyor diye gönder.
burak geldi anında güveni tukaka etti soran olursa şehir efsanesi deriz. çocuk daha 18 yaşında basın önünde nasıl yem edersin onu
Gelenin oturmasi kadar normak bisi yok neden elestiriliyor hoca bu konuda anlayamiyorum
Ha sanki ibrayimovic falan geldi de hoca pektoyu oynatiyir
Mantar mantar adam aliyorlar 12 ay topcu ariyorlsr eldekinden kotusunu getiriyorlar olay budur
Iyi olan iyi calisan cok isteyen formayi giyiyor
Hocanin tercihlerini sorgulamak kadar sacma bisi yok futbolda, adam yatip kalkiyor bunlarla
Daha hala yanildigini da gormedik adam

Çevrimdışı mylife1903

abi ne içiyorsunuz bu oranları veriyorsunuz ? 50 atışın 20sini gol yapan adama baya iyi diyeceksin demek  :alala:

muhtemelen dünya futbol tarihinde %40la frikik kullanan adam yoktur koeman olsun eskilerden platini olsun lyondaki juninho olsun çok yüzdeli atardı ama emin ol bu adamlar bile %40 istatistik tutturamamıştır. sen ya hiç matemaik bilmiyorsun ya da kafan güzel  :D
Cok firikik atan adam senede 5-6 gol atiyordur
100 tane vuruyordur her sezon 10 tane atsa super firikikcidir
10 tane gol atan ortasaha oyuncusu az zaten

Çevrimdışı mylife1903

2 gündür pek giremedim hocayı gömemedim o nedenle gündüzde sergene terbiyesizlik yapılmış onu şaapmaktan hocaya sıra gelmedi.  :D

işyerinde foruma bi ara üye yaptıgım kibarkartal vardı ya onla hocayı gömüyoruz. bu kadar açık konuşulmaz neyin kafasını yaşıyor bu herif ifadesei kullandığımız en nazik kelimelerdi

diğer taraftan o kullanamıyor bu şöyle böyle ifadelerini senin benim hiç görmediğimiz İDMAN performansına göre konuşuyor olamaz mı? ne ara kullandırdın sanki deyip hocaya sallarken idmanları sen değil hoca yaptırıyor ve seyrediyor.

güven konusuna gelirsek hocanın tv karşısında gömmesi yanlış olmakla birlikte doğru söyledi güven maç maç geriye gitti malesef
Iki gol atinca kutlamaya gidip onun bunun seysiyse tanistiysa sabahlara kadar gezerken
Bunlari tesiste yatirip yedirip icireceksin

Çevrimdışı mylife1903

Keske bursasipora sataydik bunu, uyum adaptasyon piroblemi yasamazdi

Çevrimdışı mylife1903

Offf mihaylovic cok fenaydi cok

Çevrimdışı mylife1903

ya boş ver neyi tartışıyoruz işde senede 10 frikik atsa
bu futbol hayatında 150 frikik eder 15 gol alsa %10 demektir senede bir frikik golü
kaldıki 15 frikik golüde yok tahminim onu bile bulmayacağı yönünde
bilmiyorum ama araştırsak bu 15 yıl içinde hiç frikik golü atmadığı sezon bile çıkar
ama ses etme soran olsa iyi frikikçiydi deriz hatta bunu demeye devam edelim 15 sene sonra her attığı frikik gol oluyordu bile deriz
15 yıl futbol oynamış bir oyuncunun hatırlayabildikler 4 frikik atışı var ha bu arada harı harılda
nette araştırmışlardır ellerine büyük fırsat geçti ikimizin iddia ettiği bir konuda bizi tuş edecekler ya
dediğin video benimde karşıma çıktı sergenin attığı en iyi on frikik diye vay be dedim 10 tane atmış
videoyu açtım sürekli tekrarını vererek ona tamamlayabilmişler sanırım yoksa 3-4 tanemi bulabilmişler :D
Siirt jetpada oynamışdı değilmi belki orda atmıştır videosu yoktur :D
şu sergene gıcık oluyordum bir ağız tadıyla gömememişdim sayelerinde muradımada erdim.
bu arada sevmediğimi falan sanmayın çok sevdiğim bir oyuncudur ama gel görki Beşiktaşı çok daha fazla
seviyorum. Bu arada quaresmayıda çok severim burdan gönderiliş şekline gerçekten çok üzülmüşdüm.
geri alınmasınıda istemedim ama en azından Beşiktaş bir ayıbını kapattı diye bakmışdım.
şu anda tepki veriyorum çünkü Beşiktaşı quaresmadan fazla seviyorum
Abi yuh, adam tanzimat doneminde oynuyordu, ne istatistik ne bilgi var sergen oynadigi zamanlarda fazla firikik falan da olmuyordu boyle temasli degildi futbol, her mac 3 tane vursun sergen merak etme sene sonunda 10 golu bulurdu
Insan gomerken azicik dikkatli olur
Sergeni gomuyon ama onnomeronu ozzi giyiyor
Ben sahsen sifoyu daha cok severim mesela sen sifonun da az golu vardi dersin simdi

Etiketler: