2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578625 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Babel gittiyse dukkani kapatabiliriz, yerine 10 tane gol yapacak oyuncu gelmez devre arasi
Ikinci bir santrafor beklerken gol yukunu azaltmakicin ustune sola da gol atan bir oyuncu lazim oldu

Çevrimiçi Necmi

Abi yuh, adam tanzimat doneminde oynuyordu, ne istatistik ne bilgi var sergen oynadigi zamanlarda fazla firikik falan da olmuyordu boyle temasli degildi futbol, her mac 3 tane vursun sergen merak etme sene sonunda 10 golu bulurdu
Insan gomerken azicik dikkatli olur
Sergeni gomuyon ama onnomeronu ozzi giyiyor
Ben sahsen sifoyu daha cok severim mesela sen sifonun da az golu vardi dersin simdi
on numarayı ozinin giymesi sergeni büyük oyuncumu yapar. bir şeyin kötü olması başka birşeyi iyi yapmıyor
sergende on değil sekiz oynuyor. gerçi bir şey oynadığı yok ama en azından sekizi işgal ediyor
toplasan kaç maç on oynadı sosanın zamanında sosa oynuyordu taliscanın zamanında talisca oynuyordu şimdi ljajic geldi o oynuyor
toplasan kaç defa on oynamış
Ben yeteneklerine bir şey demiyorumki kendine saygısı olsa avrupanın en iyi on numaralarından biri olurdu.
şimdi ne oldu.  katkısıyla yeteneği birbirine ters orantılı bu kadar yüceltmenin ne anlamı var. ne vermiş bizede bu
kadar illah ilan ediliyor yetenekli oyuncuydu işde Beşiktaşın verdiği parayı beğenmeyip Beşiktaşdan ayrıldı en doğal hakkı
ama ondan sonra gittiği hiç bir takımda tutunamadı sorarsan büyük oyuncu İstanbul spor sepetledi ts kadro dışı bıraktı
fener devre arsı sözleşmesini fesih etti erzurumdan kovuldu Siirt aldı zaten sürekli kiraya verdi gs den nasıl ayrıldı onu bilmiyorum
ama sorarsan büyük oyuncu deriz. Beşiktaşdaki durumuda zaten ortada iddaya girdim şu golü attım araba için bu golü attım deyip duruyor hiç Beşiktaş için bunu yaptım demiyor.
hak etmeyenlere bu payeleri verirsen hak edenlere haksızlık etmiş olursun. Herkes kahraman olmaz
bizim bu tip yakıştırmalar yapmak kanımızda var normal hayattada böyle  biz mafya bozuntularına bu vatan seninle gurur duyuyor diyen milletiz
sergeni büyük oyuncu yapmışız çok değil. karakter yoksunlarına prim tanımak ruhumuzda var.

Çevrimiçi Necmi

Babel gittiyse dukkani kapatabiliriz, yerine 10 tane gol yapacak oyuncu gelmez devre arasi
Ikinci bir santrafor beklerken gol yukunu azaltmakicin ustune sola da gol atan bir oyuncu lazim oldu
atanı boş ver atmayanı gelirmi hiç olmazsa genç geleceği olan bir oyuncu alıp pişirelim.
ben bu seneye zaten kayıp gözüyle bakıyorum şampiyon olsak benim için piyango gibi olur
hiç olmazsa bir kaç genç oyuncu kazanmayı deneyelim takım yaşını gençleştirelim

Çevrimdışı mylife1903

on numarayı ozinin giymesi sergeni büyük oyuncumu yapar. bir şeyin kötü olması başka birşeyi iyi yapmıyor
sergende on değil sekiz oynuyor. gerçi bir şey oynadığı yok ama en azından sekizi işgal ediyor
toplasan kaç maç on oynadı sosanın zamanında sosa oynuyordu taliscanın zamanında talisca oynuyordu şimdi ljajic geldi o oynuyor
toplasan kaç defa on oynamış
Ben yeteneklerine bir şey demiyorumki kendine saygısı olsa avrupanın en iyi on numaralarından biri olurdu.
şimdi ne oldu.  katkısıyla yeteneği birbirine ters orantılı bu kadar yüceltmenin ne anlamı var. ne vermiş bizede bu
kadar illah ilan ediliyor yetenekli oyuncuydu işde Beşiktaşın verdiği parayı beğenmeyip Beşiktaşdan ayrıldı en doğal hakkı
ama ondan sonra gittiği hiç bir takımda tutunamadı sorarsan büyük oyuncu İstanbul spor sepetledi ts kadro dışı bıraktı
fener devre arsı sözleşmesini fesih etti erzurumdan kovuldu Siirt aldı zaten sürekli kiraya verdi gs den nasıl ayrıldı onu bilmiyorum
ama sorarsan büyük oyuncu deriz. Beşiktaşdaki durumuda zaten ortada iddaya girdim şu golü attım araba için bu golü attım deyip duruyor hiç Beşiktaş için bunu yaptım demiyor.
hak etmeyenlere bu payeleri verirsen hak edenlere haksızlık etmiş olursun. Herkes kahraman olmaz
bizim bu tip yakıştırmalar yapmak kanımızda var normal hayattada böyle  biz mafya bozuntularına bu vatan seninle gurur duyuyor diyen milletiz
sergeni büyük oyuncu yapmışız çok değil. karakter yoksunlarına prim tanımak ruhumuzda var.
Abi biraz bizim camianin gerceklerine bakip elimizde olani pompalamamiz lazim
Nekadsr cok efsane yaratirsak o buyuklukte yeni taraftar ve cocuk taraftar kazaniriz

Çevrimiçi Necmi

Abi biraz bizim camianin gerceklerine bakip elimizde olani pompalamamiz lazim
Nekadsr cok efsane yaratirsak o buyuklukte yeni taraftar ve cocuk taraftar kazaniriz
doğru kişilerden yapamazsan ters teper ama. efsane bu kadar koly olunmaz bunlarlada
taraftar kazanılmaz emin ol iki sene şampiyon olduk eskiden sınıftaki tek Beşiktaşlıydık şimdi sınıfların hepsi Beşiktaşlı
cidden bunlar abartı değilsabah yolda yakınımızda ilk okul var oraya giden öğrencilerle karşılaşıyorum
öğrencilerin çoğunda ya Beşiktaş beresi ya Beşiktaş atkısı var maçtan dönüyorum minicik çocuklar
Beşiktaş sohbeti yapıyor benimle çok büyük bir Beşiktaş kitlesi geliyor bunu pekiştirmek gerekiyor
yönetimi eleştiriyorsunuz evet bir çok yanlışıda oldu ama benim istanbulda gördüklerim tersini söylüyor 53 yaşındayım hiç genç nesil içinde bu kadar güçlü olduğumuzu hatırlamıyorum
sosyal medyaya bakıldığında sadece istanbulla sınırlı değil bu yemişim borçları geleceğe en büyük yatırım budur.
o borçlar bir şekilde ödenir ama bu nesli kolay kolay kazanamazdık.
eskiden formalı insan görmezdik şimdi gururla taşıyorlar artık renkli formalarını ender görmeye başladım :D
bu işler sergen güzellemeleriyle olmaz

Çevrimdışı mylife1903

doğru kişilerden yapamazsan ters teper ama. efsane bu kadar koly olunmaz bunlarlada
taraftar kazanılmaz emin ol iki sene şampiyon olduk eskiden sınıftaki tek Beşiktaşlıydık şimdi sınıfların hepsi Beşiktaşlı
cidden bunlar abartı değilsabah yolda yakınımızda ilk okul var oraya giden öğrencilerle karşılaşıyorum
öğrencilerin çoğunda ya Beşiktaş beresi ya Beşiktaş atkısı var maçtan dönüyorum minicik çocuklar
Beşiktaş sohbeti yapıyor benimle çok büyük bir Beşiktaş kitlesi geliyor bunu pekiştirmek gerekiyor
yönetimi eleştiriyorsunuz evet bir çok yanlışıda oldu ama benim istanbulda gördüklerim tersini söylüyor 53 yaşındayım hiç genç nesil içinde bu kadar güçlü olduğumuzu hatırlamıyorum
sosyal medyaya bakıldığında sadece istanbulla sınırlı değil bu yemişim borçları geleceğe en büyük yatırım budur.
o borçlar bir şekilde ödenir ama bu nesli kolay kolay kazanamazdık.
eskiden formalı insan görmezdik şimdi gururla taşıyorlar artık renkli formalarını ender görmeye başladım :D
bu işler sergen güzellemeleriyle olmaz
Cocuk akli oyle calismiyor iste abi
Sokakta top oynayan kucuk cocuk tosic olmaz atiba olmaz quaresma olur balotelli olur ne bilem cok gundeme gelen adamlardan olur buraq 3 gol atsin buraq da olurlar

Çevrimdışı mylife1903

atanı boş ver atmayanı gelirmi hiç olmazsa genç geleceği olan bir oyuncu alıp pişirelim.
ben bu seneye zaten kayıp gözüyle bakıyorum şampiyon olsak benim için piyango gibi olur
hiç olmazsa bir kaç genç oyuncu kazanmayı deneyelim takım yaşını gençleştirelim
Camiaya motivasyon ve birlik lazim
Bu gsli polat saat verirdi falan bi sinerji olurdu
Baskanin da cikip motive edip birlestirici olmasi lazim
Biraz sinerji olsjn 4-5 haftaya tepede yarisin icinde ve onunde oluruz

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ben oran moran bilmem eklediğin vidyodki frikik muazzammış herifte iyi frikikçi

olay şöyle biraz sende ressamsın bende senin tabloların her biri 1000e gidiyor yılda 5-6bin topluyorsun sattıgın tablo sayısı iyi die iyi ressam oluyorsun ama ben bir tablo satıyorum 10bine tüm sene yatıyorum ve adım kötü ressam yatar yatar takılıra çıkıyor gibi. 

sergeni tükaka etmek için  neler denmiş neler herif takımımızda 100ler klübüne giren nadir oyunculardan biri ama attığı gol adedi unutulmuş tvde haftalarca gösterildi 100ler klübüne giren golleri filan bunların yazılması bile ayıp. kendi değerine bu kadar sahip çıkarsan asla camia olamazsın. o yönetici bozuntusu sergenin gidişine sebep olmasa 200ler klübündeki tek ortasaha olarak tarihteki yerini alırdı emin olun.

frikik denince sergenin şöle bi anısı daha var: frikik oluyor topunbaşına sergenle biri geçiyor diğer eleman sergene soruyor. - napıyoruz abi? sergen yanıtı patlatıyor, -sen topu dikip kenara çekiliyorsun ben de vuruyorum. ne demek ne yapıyoruz  :D
Ahmet dursun galiba o

- Abi napiyoruz

+ Ne yapacağımızı var mı Ahmet sen çekileceksin ben vurucam :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Camiaya motivasyon ve birlik lazim
Bu gsli polat saat verirdi falan bi sinerji olurdu
Baskanin da cikip motive edip birlestirici olmasi lazim
Biraz sinerji olsjn 4-5 haftaya tepede yarisin icinde ve onunde oluruz
ilk 5 hafta kazanırsak zaten yarışın içinde oluruz 6. hafta kazandığımızda şampiyon ilan ediliriz olmayacak işde değil aslında
maçlrımız kolay başakta zor maçlar yapacak

Çevrimiçi Necmi

bu sene şampiyon olursak seneyede en büyük aday biz oluruz
fener hesapta 6-7 oyuncu alacaktı ffp yi boş verecekti aldıkları bir yerli stoper
gs forvetsiz kaldı aldığı Portekiz ligi dibinden stoper bırak takviyeyi gidenlerin yerini dolduramıyor
rodruges tende oldu bunlar seneye dahada kötü olacaklar başak desen seneye bir yaş daha yaşlanıyor
artık seneye bastonla çıkarlar.
gerçekten fırsat kapısı önümüzde ardına kadar açıkta iş kapıdan içeri girebilmek.
trnsfer dönemini yarılamışız biri baletolli ile uyutuyor taraftarı diğeri seneye şampiyon olacağız diye uyutuyor.
bizi uyutan bile yok tersine sürekli adrenalin pompalıyorlar uyanık kalalım diye

Sergen'in bu kadar lafı geçince son dönemlerinden bir iki bir şey izledim baya dombiliymiş.
Vallaha abi koşmuyor deniyordu da bayağı da koşuyordu yanı

100. yıl da 90.ci dakikada o Göbekle 75 metre depar atıp Gs ye attığı Gol unutulur mu ?

Sergen Atto şampiyonluk geldi :halay: :halay: :halay:

Vallahi bence fiziğine ve o göbeğine göre bayağı iyi koşuyordu

Çevrimiçi Necmi

Cocuk akli oyle calismiyor iste abi
Sokakta top oynayan kucuk cocuk tosic olmaz atiba olmaz quaresma olur balotelli olur ne bilem cok gundeme gelen adamlardan olur buraq 3 gol atsin buraq da olurlar
ne farkeder ordanda vuruyoruz işde çocuklar serdar azizmi olmak ister yoksa İsmail köybaşımı
olacakları oyuncularda bizde gelecektede böyle olacak gibi duruyor ne olacaklar ozan kabakmı yoksa sadıkmı olmak isterler :D
adamlar dibi gördü desem dib yukarda kalıyorlar bunlar gömüldü

Çevrimiçi Necmi

fenerin bırak taraftar kazanmasını bu sene olanıda kaybedecekler

Çevrimiçi Samet Demir

ne farkeder ordanda vuruyoruz işde çocuklar serdar azizmi olmak ister yoksa İsmail köybaşımı
olacakları oyuncularda bizde gelecektede böyle olacak gibi duruyor ne olacaklar ozan kabakmı yoksa sadıkmı olmak isterler :D
adamlar dibi gördü desem dib yukarda kalıyorlar bunlar gömüldü
Dediklerinde sonuna kadar haklısın abi.

Ayrıca geçen sene biz şampiyon olsaydık fb bu sefer gs ile kümede kalma yarışına girecekti. Güzelim fırsatı teptik.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Kartal Ç

bu saatten sonra gelecek oyuncu kamp görmedi diye yine en az 1 ay sonra ilk 18e girmeye başlar heralde.
sağ beki de yetiştirebilseydik keşke. yönetim transfer sezonunun sonuna doğru fiyat düşürmek için bekliyor galiba yine.
love ve babel de bi an önce giderse 12 yabancı bize yeter.

Çevrimdışı alimm

Birileri yine twitter'da konoplyanka ateşi yakmış... O eski yaramizi desiyolar.. yapmayın şöyle şeyler... :s20: :s20:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Babelin isi pzt ye sarkar. Ancak yerine kim gelirse ilk mac pektemek kanatta baslar. Forvettede guven baslamali ilk mac ama hoca larine dondurdu ibreyi galiba..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Yasakli son dk girdi babel 2m ye ok.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Yasakli son dk girdi babel 2m ye ok.
@tangaz abi güzeeelcene bir gömüverin :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı alimm

Kürekler hazirsa gırmızı  :akuma: sacliyi gömebiliriz  :ok:

Çevrimiçi Savaş

Bir daha sözleşmesinin daha bitmesine varken pazarlık yapmak için futbol oynamayı bırakıp takımına ihanet eden böyle karaktersizleri bu takima getirmeyin.

Iki sene evvel sacma sapan takımlarda sürünürken tekrar milli takıma kadar yükseldiği takımına ihanet edip ekmek yediği kaba pisleyen adamlarla çalışmayız umarım.

Şimdi defolup gidip küme düşmemeye oynasın kırmızı kafa. Allah futbolcunun bile karakterlisiniz nasip etsin.

Oh be.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı alimm

Sezon öncesi Brezilya ya gidecekti de vazgeçmişti... Bonservis ne kadar alacaktık bilen var mı acaba....

Çevrimiçi Kapkarakartal

Sezon öncesi Brezilya ya gidecekti de vazgeçmişti... Bonservis ne kadar alacaktık bilen var mı acaba....

7

Babeli 2 milyon € ya Fulhama satmışız

Via Fırat Güneyer

Çevrimdışı mylife1903

Bir daha sözleşmesinin daha bitmesine varken pazarlık yapmak için futbol oynamayı bırakıp takımına ihanet eden böyle karaktersizleri bu takima getirmeyin.

Iki sene evvel sacma sapan takımlarda sürünürken tekrar milli takıma kadar yükseldiği takımına ihanet edip ekmek yediği kaba pisleyen adamlarla çalışmayız umarım.

Şimdi defolup gidip küme düşmemeye oynasın kırmızı kafa. Allah futbolcunun bile karakterlisiniz nasip etsin.

Oh be.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bana biraz seyimsi gibi geliyordu ne bilem erkeklik hormonu az olanlardan
Hollandali almayin su takima

Etiketler: