2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3574989 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

30 yıla yakın futbol gözlemlerimle yönetimin hocanın ve oyuncuların gidişatına bakıyorum. Sonuç ortada.

sene 2009 yusuf şimşek alındığında aynı sözleri duymuştuk.

yusuf şimşek mi bizi şampiyon yapıcak denmişti şampiyon yaptı gitti.

Çevrimiçi Necmi

Fenere oyuncu vermeyelim hatta ilginlendikleri oyuncuları da kapalım elinden serdar, sadık alalım g.t gibi kaldılar ortada yurtdışından oyuncu getiremeyecekleri için trye yöneldiler
kafalarınada sıkalımmı nasılsa birşey olmaz onlardan para harcasınlar daha iyi
onların kötülüğünü istiyorsan bol bol oyuncu alsınlar demen lazım :D

rengi bozuk bir kere neresini seviyorsun
senden pis kokular geliyor :D

hmm kendimi kokluyayım o zaman bi :D  :evillol:

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Tolgay = sener+para yapacagimiza sener+ferdi kadioglu yapalim. Bu arada seneri yedek olarak isterim gg yi zorlar, formayida alabilir. Transferi benim icin olumlu ayriyetten yerli.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

matteo darmian sağ bek için düşünülen isim pazarlıklar devam ediyor
keşke olsa underrated oyuncu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Beşiktaş, birkaç saat içerisinde Burak Yılmaz transferini açıklayacak..‬

‪Burak Yılmaz yarın kampa katılıyor..‬

via : badem

Burak formalı fotoğraf birazdan.. 🔥

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Burak yilmazi emek hirsizi olmasindan cok, takim ici huzuru kacirabilecegi ve olumsuzluklar yaratabilecegi icin istemiyorum. Cunku sorunlu bir oyuncu duygularinin kurbani oluyor. He uslu cocuk olur eyv(ki zannetmiyorum).
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

Yalan yok Basakcityi net favori olarak görüyorum adamlar zaten Gol yemiyor yahu kalede Mert var mert Kova mert buna rağmen gol yemiyorlar

Biraz daha az Gol atıyorlardı önceki senelere göre , şimdi Net bir Golcu alarak bu sorunu da çözdüler bence

Bu arada Volkan Babacan sakat mi abi koca bir yarım sezon Mert oynadı var mı bir bilgin ?

volkan babacan geçen sene de dökülüyordu ki oynamaması formsal sadece
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Iyide abi Talisca'ya paramız yetmez.

kira ödemeyecez maaşının 2sini biz verecez yarım sezon için şampiyon olursak 2 milyon kira areşleriz die de madde koyduracaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi murat

kira ödemeyecez maaşının 2sini biz verecez yarım sezon için şampiyon olursak 2 milyon kira areşleriz die de madde koyduracaz
talisca ve menejerinin kârı ne burada.

Çevrimdışı tangaz

sen ne zaman gördün dalağını eline aldığını benim gördüğümde son dakikada depar atıp golü önlediği. ben hiç bir maç koşamadığını yorulduğunu görmedim. kaldıki fenerle şampiyonluk yarışındayken bu adam tek başına feneri yarışda tuttu depar attığında kimse yakalayamıyordu şimdi koşamıyor diyorsan bunu neden koşamıyor diye sevgili hocamıza sormak gerekmiyormu bir o değil kimse koşamıyor bunun nedeni ne acaba. doğru maaş dengesiziliği koşarken ayaklarına dolanıyordur ondan çıkıyordur dalakları :D

abi nasıl izliyon maçları kaç defa depar sonrası dili dışarda eğilip kaldı bu lens

bu hali lens dışında hiç bi oyuncuda göremiyoruz bir tek lenste var o durum

Çevrimdışı tangaz

bence tolga sakat değildi sadece sahaya çıkmak istemedi bunu daha öncede yaptı
işine gelmedimi sakatım deyip çıkmıyor zaten o çıkmaması nedeniyle kadro dışı kaldı
yoksa durup dururken neden tolga kadro dışı kalsın.
ts de onur kadro dışı kalırmıydı acaba şenol güneş olsaydı ona bakmak lazım.
bursada genç oyuncu oynatmak Beşiktaşda ts de oynatmaya benzemez. Beşiktaşla ts bile bir tutulmaz
birinde beklentisi ligde kalmak olan bir takım diğerinde ikincilik bile başarı kabul edilmeyecek bir takım oynatta görelim. bunu eleştirmiyorum ben olsam bende böyle bir risk almam oyuncu kazanacağım diye
şampiyonluğu feda etmek var. ileride risk az olsa bile merkez orta saha olsun savunma olsun büyük risk içeriyor. heleki kale oynatmaması gayet normal tek eleştireceğim konu mesela fatih necipden dahamı kötü oynarda necipi stoper oynatıp fatihi oynatamıyorsun. vida pepe roco varken oynatmazsın anlarım ama necip yerinede tercih etmeliydi.

fatihi de gördük abi paşa maçında sıfırdı resmen diagneye yaptıgı amatörce penaltıyı sen ben yapmayız bu yaşımızda. sıfırdı demişken paşa maçında layiçde sıfırdı layiçin o maç yaptıgı pas hatalarının yarısını quaresma yapsaydı hepimiz kazma kürek koşmuştuk

Çevrimdışı tangaz

tutan önemli değilde tutmayan ne olacak bak yapılan transferlerin %70 i tuttu ama hiç tutanlar değil hep tutmayanlar konuşuluyor. tutmayanlar yüzünden dar ağacı kuruluyor yönetim beceriksiz oluyor.
üç kuruşa alıp 7 M ye sattığın marcelo bedava alıp 5 M ye sattığın tosiç tebrik edilmiyor mitrovice verilen 4 M eleştiriliyor. biz yetiştirici takım değiliz ama tarihimizde ilk defa son 6 yılda transferde eksi yapmamışız
bunuda 2 şampiyonluk sığdırarak yapmışız. ama asacak adam arıyoruz.

abi gelen 70 topçunun 20-25i anca tutmuştur nasıl %70i tutmuş oluyor :alala:

seni dinlerken verdiğin istatistikleri filn görünce aklıma afedersin uzun biri geliyor o da böyle yapıyor 400 procenin 340ını yaptık %98,9u ediyor demişti sanırım yakın zamanlarda yoksa sende tek partili dönemlerde 85 kişilik sınıflarda okurken buzdolabınız olmadıgı için ders çalışamadın mı  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Burak Yımaz'a son sözlerinizi söyleyin. Sonra içinizde kalmasın  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı EMİR EMRE

hiç bir veriye dayanmadan sadece içimden geçenlere göre transfer sezonundaki öngörülerim;

ilk transfer Burak Yılmaz olur kampın ilk gününe katılır.

Tolgay takımda kalır hiç bir ekstra performans göstermeden aynen devam eder.

Pektemek'i devre arası hiç bir şekilde yollayamayız.

Love harici kimse gitmez.

Quaresma'ya Çin'den talip var haberlerini okuya okuya sezon sonunu getiririz.

Belki stopere Sadık veya sağ beke yabancı bir oyuncu gelir.

Burak oldu.

Quaresma da kaldi.

Love gider Sadik gelir sulh icinde kapanir transfer sezonu.

İnşallah Tolgay gider ve yanilmis olurum.

Çevrimdışı mylife1903

Burak Yımaz'a son sözlerinizi söyleyin. Sonra içinizde kalmasın  :ebebe:
Sahteqar otobus cozugu janum evladum
Hosgeldin

Çevrimdışı tangaz

Ozan ve harun u o mu çıkardı bilmiyorum.çıkarta çıkarta onları mı çıkartmış.başarılı olduğu bir bursa var diyeceğim başarıda yok oradada hazıra kondu.beşiktaşta o kadroyla başarılı olmaması olay olur.kadroyu çöpe çevirdiği gerçeğide gözümüzün önünde.şenol güneşin takımın bu durumundan sorumlu olmaması nasıl izah edilebilir.bütün oyuncular kötüyse tek suçlu yönetim olamaz.köy takımı hüvviyetindeki avrupa takımlarına zor bela tur atlamak , çerez gibi gruptan çıkamamak yönetim suçumu?geçen sezon çin bahanesi vardı takım avrupada en azından başarılıydı bu sezon çin yok hem avrupa hem lig yok.ligi hadi neyse diyelimde bu kadro avrupada bu kadar kötüyse hocanın en önem verdiği kulvarda bile başarısızsa en büyük eleştiriyi hoca almalı.işi salt santrafor yok konumuna getirmeye hiç gerek yok çünkü geçen senede yoktu.

evet ozanla harunu o çıkardı sonra bakambuyu parlattı 40 milyonluk topçuya evrildi fernandao ona keza o kazmayı bile gol kralı yaptı volkan şenden bile verim oldu bu yaptıgı işlerde nirvana v.şendir mesela şeneri piyasaya sürdü bursa rekor para kazandı sayesinde. mesela bizde ne sametin ne biliçin bırak verim almayı oynatmamaya başladıgı ozziden tarihi verim aldı sosa ona keza gomezi tekrar diriltti cenki rekor bedelli herife çevirdi babel 10 sene sonra yeniden milli takıma yolladı tosiç abubakar talişka hep sayesinde parladılar şenol güneş olmasa talişkayı  o paraya nah satardı benfica mesela selçuk inanı o kazandırdı türk futboluna burak yılmaz bizde manisada fenerde hiç bi yerde bi halt olamıyordu hoca sayesinde maç başı 1 gol ortalamayla oynayan adama dönüştü say say bitmiyor örnekler yazarken yoruldum.

geçen sene de santrafor yoktu demişsin de ilkdevre cenk vardı ikinci devre desantrafor kadan sokan bi talişkan vardı bunları da atlama. takımda gol atan yegane adam talişka kalmıştı o da gitti bazı verileri nasıl rahat görmezden geliyorsunuz aklım şaşıyor oyuncuların çoğu 5 aydır maaş alamıyor ihtarnameler gidince para ödeniyor bu ortamda başarı beklemek zor.

santrafor öyle böyle bi mevkii değildir bakın gomis yok gese dökülüyor oysa onun dışında giden yok gelenler var heriflerde gary rodriges mesela gomis varken herkes aaa uuu diyordu gomis gitti fabrika ayarlarına döndü herif onu adam eden gomisti.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tolgay Şener olayina olumlu bakiyorum. Hatta Tolgay bize gol atip fener armasini da opsun o kadar tiksindim ki bu sezon takima yaptigi kotulukten dolayi. Ayni sey Babel icin de gecerli.

Çevrimdışı tangaz

talisca ve menejerinin kârı ne burada.

menacere de ateşleriz talişca orada şamp olamadı ya eksik kalan kupa da onun kazancı olur

Çevrimdışı EMİR EMRE

Sahteqar otobus cozugu janum evladum
Hosgeldin]

oo p.i.ç. riza(robert widmark) adamim bayiliyorum bu herife :D

Çevrimdışı kyiv

Ne Burakmış arkadaş! Sanırsın hepimiz cennetteyiz hepimiz meleğiz bir Burak şeytan! Bu kadar tepki üzerine Beşiktaş'a gelen Burak mum gibi olacaktır. Kredisi sıfır olacak.Kendini ıspatlamak zorunda hissedecek.Hocaya borcu olacak ve bunu sahada göstermek zorunda aksi durumda 65 yaşındaki Hocası bile tepki görecek. Büyük cesaret Buraktaki. Para derdi yok kalben gelmek istemese şu ortama kolay kolay kimse gelmek istemez.

Çevrimdışı tangaz

Ne Burakmış arkadaş! Sanırsın hepimiz cennetteyiz hepimiz meleğiz bir Burak şeytan! Bu kadar tepki üzerine Beşiktaş'a gelen Burak mum gibi olacaktır. Kredisi sıfır olacak.Kendini ıspatlamak zorunda hissedecek.Hocaya borcu olacak ve bunu sahada göstermek zorunda aksi durumda 65 yaşındaki Hocası bile tepki görecek. Büyük cesaret Buraktaki. Para derdi yok kalben gelmek istemese şu ortama kolay kolay kimse gelmek istemez.

+41903

herife çinliler şun 5 mio ateşliyor gitmiyor

ek olarak çarşı karşıysa ben daha çok istiyorum artık burakı ben bu çarşının bir kere bile f.saray kupaları iade etsene tezahüratını hırsız arif dediğini vbvb duymadım etik metik kasıyolarda pasolig protestoları da zulumpiyat çilesi bitinceye kadardı ne kadar etik peh peh.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)     :bandit:
Yorgo

Çevrimdışı tangaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)     :bandit:

yeni türkiye sitili geceyarısından sonra

bebeler uyumuş olur sabah bi uyanırlar aa burak gelmiş aslında kızacak bişey yok dikkatli bakınca forma da yakışmış vbvb  :icool:

Etiketler: